Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Ungdomens 5-dagars etapp 3

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Ungdomens 5-dagars etapp 3
Arrangörsorganisation: IK Vista
Datum: torsdag 17 augusti 2017

Bottnaryds IF

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7201372Ines Engström LyckborgU1 (14)2 000 m18:27:59
9200673Ella IngströmD14 (6)2 900 m18:32
7201367Ulf PerssonÖM5 (9)4 100 m18:34:29
7772756Melvin LyckborgH14 (2)3 400 m18:37

Gränna-Bygdens OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1555011Elliott RehnH10 (7)2 000 m18:28
263730Folke BjörklundU1 (14)2 000 m18:32:32
421483Viggo NilssonU2 (16)2 400 m18:33:09
1496586Siri RehnU2 (16)2 400 m18:33:44
403479Rasmus SkoglundU2 (16)2 400 m18:48:30
451762Rasmus AllohU1 (14)2 000 m18:56:55

IF Hallby SOK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2107573Marie MouchardÖM3 (6)3 400 m18:38:07
2107125Frida MouchardD14 (6)2 900 m18:40
1170308Anja RydellU2 (16)2 400 m18:41:59
1311005Arvid RydellU3 (3)2 900 m18:42:11
1050205Kevin KarlssonÖM3 (6)3 400 m18:42:27
7870327Erik StillemarkÖM5 (9)4 100 m18:42:57
1091306Felix BlombergH12 (3)2 400 m18:43
1072408Nike BlombergU2 (16)2 400 m18:44:06

IK Hakarpspojkarna

20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7609080Jens EliassonInskolning (6)1 400 m18:23:18
9050814Emma OlinD12 (12)2 400 m18:25
810515Alma Holmqvist JohanssonD16 (3)3 400 m18:29
7060707Felix FrykfeldtH12 (3)2 400 m18:29
7110421Felix SandahlU1 (14)2 000 m18:30:56
8200121Joar HertinH16 (2)4 100 m18:31
7138777Måns SandahlH10 (7)2 000 m18:31
9740509Anna OlinÖM5 (9)4 100 m18:31:00
24428Håkan JohanssonÖM6 (5)5 400 m18:31:37
44910Evelina GomérU2 (16)2 400 m18:34:39
1040808Vilda PerssonD14 (6)2 900 m18:36
990110Bo SöderqvistÖM6 (5)5 400 m18:36:48
14637Emil OlinU1 (14)2 000 m18:36:56
423245Olof HertinH10 (7)2 000 m18:37
7621829Pia EliassonD12 (12)2 400 m18:38
9020826Alva LoreforsD16 (3)3 400 m18:39
7020525Maya LjubezD16 (3)3 400 m18:41
423241Anna HertinÖM3 (6)3 400 m18:43:17
9681031Ellen LoreforsD12 (12)2 400 m18:46
Philip EliassonU2 (16)2 400 m

IK Vista

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9123025Joel BjörnlingerÖM5 (9)4 100 m18:11:59
2115568Klara ElonssonU1 (14)2 000 m18:26:14
343853Alfred NilssonU2 (16)2 400 m18:26:28
28123Lisa NilssonU2 (16)2 400 m18:26:53
28118Stina NilssonInskolning (6)1 400 m18:27:22
28139Adina NilssonD12 (12)2 400 m18:30

Jönköpings OK

22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9040921Ida RosjöD14 (6)2 900 m18:30
787341Hilma TrofastD10 (1)2 000 m18:30
2801073Felix SvenssonH10 (7)2 000 m18:33
1791799Mira EnellD14 (6)2 900 m18:34
28129Samuel GustafssonU3 (3)2 900 m18:34:18
441143Elsa JohnsenU2 (16)2 400 m18:34:49
441127Ida GeorgssonD12 (12)2 400 m18:36
1081017Måns DjärvU1 (14)2 000 m18:37:20
9030917Olivia GrönkvistD14 (6)2 900 m18:38
449363Gustafsson. AnnikaÖM5 (9)4 100 m18:38:33
17808Lovisa DahlbergInskolning (6)1 400 m18:40:35
330862Edith PalmérInskolning (6)1 400 m18:40:37
330865Mollie RosenqvistInskolning (6)1 400 m18:40:39
330911Hanna PalmérInskolning (6)1 400 m18:40:41
420007Ida WintenbyU1 (14)2 000 m18:43:13
7111052Monica GrönkvistÖM3 (6)3 400 m18:43:19
1311071Vega EnellD12 (12)2 400 m18:44
1232130Elin ForsénU1 (14)2 000 m18:44:49
2109192Sofia EnellÖM3 (6)3 400 m18:45:18
28006Alma TrofastU1 (14)2 000 m18:45:27
451944Lova BeijerU1 (14)2 000 m18:46:29
330920Agnes LundgrenU1 (14)2 000 m18:48:06

Lekeryd-Svarttorps SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
247514Hans Jörgen HanssonÖM5 (9)4 100 m18:27:55

OK Gränsen

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
344506Hampus StockhedenH16 (2)4 100 m18:33
2077516Calle DahlsonU1 (14)2 000 m18:33:11
441627Tilda SundkvistD12 (12)2 400 m18:34
452716Simon PerssonH14 (2)3 400 m18:35
2075488Emil SternerU1 (14)2 000 m18:35:22
2075320Lukas HultU3 (3)2 900 m18:36:36
2077569Emma WulffU2 (16)2 400 m18:37:14
28210Rasmus SternerH10 (7)2 000 m18:39
441649Thomas PerssonÖM6 (5)5 400 m18:41:21
2077566Ida KarlssonD12 (12)2 400 m18:42
2059137Viggo WulffH12 (3)2 400 m18:45
2077554Lars KarlssonÖM5 (9)4 100 m18:46:14
27693Mattias StockhedenÖM6 (5)5 400 m18:46:35
2077512Moa DahlsonD12 (12)2 400 m18:50

Tenhults SOK

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1050606Agnes HertzD12 (12)2 400 m18:27
1960727Tilda SkarstedtU2 (16)2 400 m18:28:54
1020902Marita SkarstedtU2 (16)2 400 m18:29:04
1343650Björn HertzÖM5 (9)4 100 m18:33:03
451325Oscar FälthH10 (7)2 000 m18:35
920815Ylva GunnarsdotterÖM6 (5)5 400 m18:39:58
1050609Jenny JanssonD12 (12)2 400 m18:40
349846Milton SparrU2 (16)2 400 m18:40:53
1080918Hugo JanssonH10 (7)2 000 m18:41
27974Johansson LiselottÖM5 (9)4 100 m18:41:02
1408124Olle HedströmU2 (16)2 400 m18:44:37
1050503Hanna SkarstedtD12 (12)2 400 m18:48
1050806Selma HedströmU2 (16)2 400 m18:49:39
1701229Tobias HedströmÖM3 (6)3 400 m18:49:41

Annonser