Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Motionsorientering Skatås

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Motionsorientering Skatås
Arrangörsorganisation: IK Stern
Datum: onsdag 30 augusti 2017

Öppen motion 3

2 990 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
345068Rune JungbjerGöteborgs SK16:57:56
13253Hanna OlssonKlubblös17:05:47
13254Linnea WinbroKlubblös17:07:27
13251David AnderssonKlubblös17:10:32
13266Amanda AnderssonKlubblös17:17:00
13276Febe JacobssonGöteborg-Majorna OK17:38:06
13281Freja NilssonGöteborg-Majorna OK17:52:42
13007Karolina LundinIFK Göteborg18:18:46
13005Anna SörenssonGöteborg-Majorna OK18:21:04
13006Johan SörenssonGöteborg-Majorna OK18:21:05
13015Ingalill FermIFK Göteborg18:28:46
17675Malin AnderssonGöteborg-Majorna OK18:32:36
13026Ulrika JohannessonFrölunda OL18:35:23
13029Martina WessbergFrölunda OL18:35:26
13030Igor InsanicKlubblös18:38:26
13034Emma VasellKlubblös18:42:26
13032Karin HaaseKlubblös18:42:27
13033Anna VasellKlubblös18:42:28

Öppen motion 5

3 170 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
13252Katarina LorentzonKlubblös17:04:04
13259Ylva LorentzonKlubblös17:04:09
14199Per RobertssonIFK Göteborg17:04:14
2088918Ann-Louise EliassonGöteborg-Majorna OK17:13:38
263993Hanna SvenssonKlubblös17:15:22
263990Matilda SvenssonÅmåls OK17:15:24
10241Johanna FridhagenGöteborg-Majorna OK17:18:05
13261Gerd Pålsson BergGöteborg-Majorna OK17:18:37
13262Mats BergKlubblös17:18:52
222263Mia EdvinssonKlubblös17:23:12
247912Linda JACOBSSONKlubblös17:24:57
2075313Ingalill MullinsSjövalla FK17:31:01
2107586Stig DahlgrenGöteborg-Majorna OK17:38:04
13268Jonas BomanKlubblös17:39:21
13273Anna EnquistKlubblös17:39:23
13267Simon LIndénKlubblös17:41:25
13279Cecilia AldebertGöteborg-Majorna OK17:44:51
13277Sofi DahlinGöteborg-Majorna OK17:52:32
13283Caroline SvenssonKlubblös17:53:20
263536Carl-Gustaf CarlssonTolered-Utby Ol-klubb17:58:05
13293Hugo LindbladKlubblös18:03:49
13292Niklas SonessonKlubblös18:05:14
13290Johan SimonssonKlubblös18:05:15
13297Kristian ThörnblomKlubblös18:05:16
13300Johan HanssonKlubblös18:07:48
2119890Jakob LjungqvistIFK Göteborg18:19:19
1417464Anna LjungkvistIFK Göteborg18:20:05
9201453Henrik SahlbergIFK Göteborg18:20:50
13010Linin LorenzKlubblös18:21:27
13011Sebastian CarbolKlubblös18:22:00
13013Ina SomneKlubblös18:22:25
13014Malin JohnssonKlubblös18:23:10
1418108Anders SpaakGöteborg-Majorna OK18:27:18

Öppen motion 6

5 330 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
640824Mats G AnderssonOK Skogshjortarna17:07:06
9820304Karin BorggrenGöteborg-Majorna OK17:26:16
13263Jonas RutbergIK Stern17:29:09
1046021Laust SörensenGöteborg-Majorna OK17:33:38
13269Fredrik KjörlingKlubblös17:38:40
13275Johan KarlssonKlubblös17:40:01
36229Kristin SkaarRyda SK17:49:37
9920917Emilia HenryssonTibro OK17:50:25
13289Rikard BerleKlubblös18:04:00
13004Anders LöfvingKlubblös18:12:49
13001Lina DahlbergKlubblös18:12:50
13002Malin ErikssonKlubblös18:12:52
13008Erik BerggrenKlubblös18:16:25
260694Gustav HolmquistGöteborg-Majorna OK18:27:23
2112526Samuel FermIFK Göteborg18:28:05
13023Hanna VidarssonKlubblös18:33:29
13024Gustav OlanderKlubblös18:35:39
330841Jörgen AnderssonMalmö OK18:36:47
227998Pille Strauss-RaatsKlubblös18:38:18
13018Alexander MittonKlubblös18:38:20
1785629Fredrik BistedtLerums SOK18:39:18

Öppen motion 7

3 310 m, 44 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
500718Kent KardellLjungskile FK16:52:55
2048743Lennart AnderssonGöteborgs SK17:02:41
14167Mikael JungbjerGöteborgs SK17:07:20
2089283Robert SvenssonGöteborg-Majorna OK17:08:19
13258Stefan MadjarKlubblös17:08:44
1288422Jenny BengtssonGöteborg-Majorna OK17:08:47
344922Mats KarestrandLerums SOK17:17:36
7731208Angelica AfzeliusGöteborg-Majorna OK17:18:21
37606Emma SilvergrundLerums SOK17:27:49
202452Karl LarssonOK Skogshjortarna17:30:04
452061Phil MullinsSjövalla FK17:31:04
344579Håkan BerndtssonFrölunda OL17:32:49
1660730Johan LarssonTolered-Utby Ol-klubb17:35:28
7584579Johan NilssonKlubblös17:45:29
2801087Joakim HanssonKlubblös17:50:17
9870928Erik NordqvistHässleholms OK17:52:02
2106027Tobias AnderssonGöteborgs SK17:52:19
19551Lars-Åke JohanssonOK Skogshjortarna17:52:28
2089192Martin SykGöteborgs SK17:56:33
8438880Magnus CarlssonGöteborg-Majorna OK17:58:16
29038Maja BjuggrenKlubblös17:58:47
2057250Anna BeischerIK Uven17:59:18
13270Gustav AlbertssonKlubblös18:01:03
2122076Peter SävingerGöteborg-Majorna OK18:01:51
13278Oscar LidströmKlubblös18:02:49
13287Andreas WestlundKlubblös18:03:42
1428399Pär GustavssonNyköpings OK18:03:46
13280David GustafssonKlubblös18:04:30
14339Erik WeimanKlubblös18:09:09
302794Måns DahlströmLustens OK18:10:45
13299John LennbyKlubblös18:11:30
446270Susanne CoxLerums SOK18:23:46
1971021Peter FlemsjöFrölunda OL18:24:30
29160Elin TörnrothHjobygdens OK18:25:17
2077583Emma HolmbergGöteborg-Majorna OK18:25:26
9890521Erik HanssonBredareds IF18:26:50
403020Elin KarlssonLycksele IF18:27:35
902933Anton KarlssonOK Kullingshof18:30:22
13016Mikaela LagerforsKlubblös18:32:11
13017Mathias NirvanderKlubblös18:32:13
262711Liv TörnqvistKlubblös18:32:16
449106Edo DrenthHelsingborgs SOK18:33:25
1800907Erik LindgrenSävedalens AIK18:42:39
13036Erik KvarnströmKils OK18:50:50

Annonser