Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Roslagsveteranerna

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Roslagsveteranerna
Arrangörsorganisation: Länna IF
Datum: torsdag 24 augusti 2017

Kort

2 430 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars FosseliusRånäs OK09:38:05
Conny OlssonHäverödals SK09:39:54
Birgitta ErikssonLänna IF09:45:19
Ragnar AnderssonHäverödals SK09:46:09
Margaretha NyströmLänna IF09:46:57
Olov JanssonHäverödals SK09:47:48
Tage AbrahamssonRånäs OK09:48:45
Ingvar JohanssonVallentuna-Össeby OL09:49:38
Lennart JanssonHäverödals SK09:50:25
Christer AnderssonATG09:51:16
Rune ThurénVallentuna-Össeby OL09:51:56
Sigurd WallénTäby OK09:52:59
Sven ErikssonOK Roslagen09:53:55
Kristina ErikssonLänna IF09:55:17
Anna-Stina NyströmLänna IF10:01:19
Bo EklundIF Thor10:04:54
Sven-Erik WidinOK Österåker10:08:09
Åke LindberothSundbybergs IK10:08:49
Henrik NyströmAttunda OK10:11:23
Boris AnderssonRånäs OK10:12:28
Else-Britt AnderssonRånäs OK10:13:38
Yvonne  RoosAttunda OK10:15:06
Jan BojlingSolna OK10:16:32
Carl LangOK Österåker10:17:12
Lars RoosAttunda OK10:18:10
Björn ErikssonOK Roslagen10:19:11
Bengt FahlinIBM-Klubben10:59:04

Mellan

3 550 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Åsa Marknell DewittLänna IF09:34:48
Stig LarssonLänna IF09:39:24
Rolf AnderssonRimbo SOK09:41:28
Anders EdlingOK Linné09:42:45
Stig JaremalmVallentuna-Össeby OL09:43:32
Per-Erik WåhlbergOK Linné09:44:59
Ewa NordlundLänna IF09:45:57
Eva von HeijneSigtuna OK09:46:52
Britt LarssonLänna IF09:47:43
Birgitta KlangLånghundra IF09:48:44
Eddie BjärrenholtRånäs OK09:49:37
Bo SundénKarlsbyhedens OK09:51:00
Kjell JanssonLånghundra IF09:56:23
Gerhard LilliestiernaOK Roslagen10:01:27
A-C SchunnessonAttunda OK10:02:26
Leif NordinTurebergs IF10:06:03
Ulf SkogtjärnOK Linné10:08:05
Håkan BoijeAttunda OK10:10:54
Göran LarboAttunda OK10:11:36
Hans HolmbergVallentuna-Össeby OL10:12:15
Christina HjertsonOK Linné10:13:33
Kerstin RosengrenAttunda OK10:15:46
Sivert SöderbärgOK Roslagen10:22:07
Ulf ÅströmOK Roslagen10:23:13
Curt LindgrenOK Roslagen10:24:20

Lång

4 730 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders LundbergOK Roslagen09:36:39
Eva ElnerudSigtuna OK09:45:24
Lars LandströmLånghundra IF09:47:32
Stig AnderssonOK Linné09:48:31
Klas BirgerssonLånghundra IF09:55:14
Thomas JanssonOK Roslagen09:56:38
Per-Johan VikforsOK Österåker10:02:39
Leif ÅkerblomOK Österåker10:05:54

Annonser