Startlista för POL-Lidköping

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: POL-Lidköping
Arrangörsorganisationer: Hjobygdens OK / Lidköpings VSK
Datum: torsdag 12 oktober 2017

Långa

4 100 m, 36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders ErikssonIF Hagen09:43:45
Sten OlssonOK Klyftamo10:00:36
Anders NilssonIstrums SK10:01:33
Stig HjerpIstrums SK10:02:24
Nils DalenIstrums SK10:03:37
Martin HäggblomOK Klyftamo10:04:34
Bernhard GrenaboHjobygdens OK10:05:34
Rolf EinarssonIF Hagen10:06:38
Torbjörn LarssonLidköpings VSK10:07:38
Gert JohanssonIK Gandvik10:08:38
Lars WahlströmIstrums SK10:09:34
Ove FlinkIK Albion10:10:33
Conny LjungbergVolvo10:11:33
Bo AnderssonFalköpings AIK OK10:12:12
Lars-Eric AnderssonFalköpings AIK OK10:13:36
Lars-Olof GustafssonOK Klyftamo10:14:34
Håkan OlssonHjobygdens OK10:15:36
Kjell KaminskyIF Hagen10:17:34
Lars Erik NilssonMariestads FK10:18:33
Stig JohanssonFalköpings AIK OK10:19:36
Per-Arne JohanssonVänersborgs SK10:20:34
Thomas HjertFalköpings AIK OK 10:21:35
Karl Gustav LarssonOK P410:22:38
Monica LööfMariestads FK10:23:37
Hans G BernhardMariestads FK10:24:36
Lars JohanssonOK Skogshjortarna10:25:33
Bertil JohanssonOK Skogshjortarna10:26:36
Karl-Evert SvenssonIF Hagen10:27:37
Christer OttossonOK P410:28:38
Lars-Olof LannfeltOK Skogshjortarna10:29:36
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna10:30:40
Lars FinbomOK Landehof10:31:34
Vidar LövingTibro OK10:32:36
Lennart HöijeOK Skogsstjärnan10:33:36
Bertil KarlssonHjobygdens OK10:34:34
Bo KlamfeltTibro OK10:35:33

Mellan

3 700 m, 50 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eva-Marie LundahlIF Hagen09:43:30
Anne StentoftOK Klyftamo10:01:13
Stefan StentoftOK Klyftamo10:01:16
Knut HöökOK Klyftamo10:02:28
Kristina LarssonOK Klyftamo10:03:39
Lennart KarlssonTrollhättans SOK10:04:37
Kajsa TofténHjobygdens OK10:05:36
Ulla HöökOK Klyftamo10:06:40
Torbjörn HaginIK Gandvik10:07:40
Bittan KarlssonOK Skogsstjärnan10:08:35
Kent KardellLjungskile FK10:09:40
Per-Olof JohanssonOK Klyftamo10:10:36
Karl BergstrandHjobygdens OK10:11:37
Kerstin WalleniusOK Skogsstjärnan10:12:38
Kenneth MörkIK Wilske10:13:34
Gunnar BrystHjobygdens OK10:14:37
Bengt Åke AnderssonOK Amne10:15:38
Inge AnderssonOK Skogsstjärnan10:16:36
Yngve AlvénIK Wilske10:17:36
Stig-Olof PetterssonIstrums SK10:18:35
K-E JohanssonIstrums SK10:19:42
Lars LöfholmLidköpings VSK10:20:40
Lena LöfholmLidköpings VSK10:20:43
Ann-Marie TiveljungIK Gandvik10:21:39
Bert ThorssonRyda SK10:22:41
Stig BengtssonOK Amne10:23:39
Pia SvenssonFalköpings AIK OK10:24:37
Reits HallOK Amne10:25:34
Christer SvenssonTibro OK10:26:38
Kurt JohanssonFalköpings AIK OK10:27:35
Aina SvenssonTibro OK10:28:41
Sigvard OskarssonIstrums SK10:29:38
Jan-Olof AnderssonMariestads FK10:29:40
Ulf ÖstlundIstrums SK10:30:43
Christer LundbergFalköpings AIK OK10:31:39
Gunilla JohanssonOK Skogsstjärnan10:32:38
Gisela LöfvingTibro OK10:33:38
Bo AnderssonOK Klyftamo10:34:31
Kay SvenssonOK P410:35:35
Peter NyströmMariestads FK10:36:36
Ingrid TengelandIK Gandvik10:37:32
Sune GustafssonTibro OK10:38:39
Bengt AnderssonTidaholm SOK Sisu10:39:34
Håkan LööfMariestads FK10:40:33
Eva HöjeOK Skogsstjärnan10:41:30
Conny HallbergTibro OK10:42:31
Evert JohanssonOK Amne10:43:30
Tommy HoltbringOK Amne10:44:37
Inger HolmstrandHerrljunga SK skid o10:45:36
Monica AbrahamssonGudhems IF10:49:38

Korta

2 900 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kerstin HagströmIstrums SK09:51:09
Stig PerssonOK Klyftamo09:52:34
Yvonne CarlssonIstrums SK10:04:19
Per-Erik CarlssonIF Hagen10:04:39
Jonny AspT2 IF10:05:37
Anita PehrsonIstrums SK10:06:34
Barbro WahlströmIstrums SK10:07:42
Conny SvanFrämmestads IK10:08:33
Britt-Marie RydbergIstrums SK10:09:42
Lennart KrantzOK Klyftamo10:10:38
Sture BertilssonOK Klyftamo10:11:35
Bernt OlssonOK Klyftamo10:12:36
Karl-Inge KarlssonIstrums SK10:13:37
Monica NIklassonIK Albion10:14:38
Sune HagströmIstrums SK10:15:43
Kjell ErikssonOK Amne10:16:39
Yngve JohanssonIstrums SK10:17:38
Regor NiklassonIK Albion10:18:32
Bertil HolmqvistIK Gandvik10:19:45
Thomas LiffnerFalköpings AIK OK10:20:38
Harry SundbergOK Klyftamo10:20:46
Bibbi AppelgrenMariestads FK10:21:41
Kjell PerssonMariestads FK10:22:42
Lisbet JohanssonOK Skogshjortarna10:22:47
Sven-Olof SandstedtFalköpings AIK OK10:23:41
Bror PalgrimVänersborgs SK10:24:33
Inga PerssonOK Skogshjortarna10:25:38
Barbro AnderssonOK Skogshjortarna10:26:33
Åke HermanssonRyda SK10:26:40
Gert JohanssonIstrums SK10:27:39
Kent CarlgrenOK Skogshjortarna10:28:34
Lars-Erik LarssonOK Amne10:28:45
BeritMellbergOK Amne10:31:41

Kort Kort

2 300 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sven-Åke SvenssonOK Klyftamo09:52:38
Ulla-Britt KarlssonOK Skogsstjärnan10:00:41
Folke HörstrandOK Klyftamo10:02:30
Hans TofténHjobygdens OK10:03:41
Margit RybergOK Klyftamo10:04:41
Lars LångOK Klyftamo10:05:42
Tord LöövOK Klyftamo10:06:36
Stig SahlIF Hagen10:07:35
Bo-Göran GustavssonOK Klyftamo10:08:41
Britta SahlIF Hagen10:09:39
Bertil RybergOK Klyftamo10:11:03
Kurt CarlssonOK Klyftamo10:11:48
Per GustavssonOK Klyftamo10:12:40
Börje LundqvistOK Klyftamo10:13:41
Nils HenrikssonIK Albion10:13:51
Anders NilssonRyda SK10:14:40
Ann-Catrine AhlströmHjobygdens OK10:15:40
Stina GrissemanOK Skogsstjärnan10:16:41
Gunnel ForsbladIK Wilske10:17:31
Lilian BengtssonOK Amne10:18:36
Lennart WetterstadFalköpings AIK OK10:19:38
Kristina JohanssonVänersborgs SK10:20:36
Guntram MånssonMariestads FK10:21:38
Gunnar CarlssonFalköpings AIK OK10:22:45
Louise LindbergIK Wilske10:23:42
Lars FribergMariestads FK10:25:36
Birgit CarlssonMariestads FK10:26:34
Harry BrandqvistTidaholm SOK Sisu10:27:41
Susanne HoltbringOK Amne10:28:39
Stellan HolmstrandGöteborg-Majorna OK10:29:42
Anne-Catrine PerssonMariestads FK10:29:44
Helena KarlssonHjobygdens OK10:31:36

Mini kort

1 600 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jürg GrissemannOK Skogsstjärnan09:44:37
Sven ErikssonOK Skogsstjärnan09:46:56
Kurt StenbergIK Gandvik09:55:45
Arne SvanFrämmestads IK10:01:47
Kjell Åke IsakssonOK Skogshjortarna10:03:43
Yngve MalmlöfFalköpings AIK OK10:11:42
Erling GökstorpIK Albion10:14:43

Annonser