Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för 25-mannatest 1

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: 25-mannatest 1
Arrangörsorganisation: Sundsvalls OK
Datum: torsdag 31 augusti 2017

Korta (Vit)

2 300 m, 49 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1001492Andrei KuzminSundsvalls OK17:57:59
1051126Mattias LarssonSundsvalls OK18:05:11
9050528Wilmer RexSundsvalls OK18:06:57
9030928Astrid RexSundsvalls OK18:10:11
449497Alice PalmgrenSundsvalls OK18:10:54
2077292Stina Olsson WallinSundsvalls OK18:13:21
342904Selma ÅbergSundsvalls OK18:13:22
2050777Moa KarlssonSundsvalls OK18:15:28
2077289Maja JakobssonSundsvalls OK18:16:45
2050776Tyra KarlssonSundsvalls OK18:17:39
2078275Ylva SandströmSundsvalls OK18:18:29
449491Tore PalmgrenSundsvalls OK18:19:16
1200703Ivar GranholmSundsvalls OK18:20:51
2063827Alex AnderssonSundsvalls OK18:21:49
2077294Irmelie EnströmSundsvalls OK18:22:41
342092Nora UddmanSundsvalls OK18:23:44
1020523Tove FrænellSundsvalls OK18:24:33
2077261Lovisa DufvaSundsvalls OK18:25:31
9060123Alva EliassonSundsvalls OK18:26:16
342066Manfred ÅbergSundsvalls OK18:27:16
342950Vilgot WestlingSundsvalls OK18:27:18
342919Ida-Maria BomanSundsvalls OK18:28:22
344234Hugo NordlanderSundsvalls OK18:28:30
1050417Linus AnderssonSundsvalls OK18:29:14
9090421Herman EliassonSundsvalls OK18:30:37
2077278Lisa JakobssonSundsvalls OK18:31:34
2078093Elsa GranholmSundsvalls OK18:32:10
2060816Ebba AnderssonSundsvalls OK18:32:38
342922Vincent MelanderSundsvalls OK18:33:01
2059993Emma JohanssonSundsvalls OK18:33:30
7919223Petter ErlandssonSundsvalls OK18:34:03
2060729Simon NordlanderSundsvalls OK18:35:04
344185David PalmgrenSundsvalls OK18:35:57
342913Alfred DevallSundsvalls OK18:36:18
344226Aron CarlssonSundsvalls OK18:37:19
439804Oskar VikströmSundsvalls OK18:37:45
404476Oskar NilssonSundsvalls OK18:38:24
2060777Signe FeilSundsvalls OK18:38:53
1061102Kasper LarssonSundsvalls OK18:39:32
449492Oskar ErlandssonSundsvalls OK18:40:26
2060775Emil LundgrenSundsvalls OK18:41:12
362378Agnes VågbergSundsvalls OK18:42:26
41830Agnes FeilSundsvalls OK18:42:27
2063895Wilma LarssonSundsvalls OK18:42:37
1050905Olov NorinSundsvalls OK18:43:23
404474Emil SalenSundsvalls OK18:43:25
752517Caroline JohanssonSundsvalls OK18:48:52
2119672Klara EdströmSundsvalls OK
981944Elin UnanderSundsvalls OK

Mellan (Röd)

3 400 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
428849Elin SvenssonSundsvalls OK17:49:45
7660620Erik NorinSundsvalls OK17:52:21
43978Kajsa HedinSundsvalls OK17:54:15
1771213Irené LarssonSundsvalls OK18:03:28
449496Anton SöderbergSundsvalls OK18:09:44
2063873Torbjörn AnderssonSundsvalls OK18:13:01
9911991Jonne LiukkonenSundsvalls OK18:15:00
37716Anders ErlandssonSundsvalls OK18:15:46
344278Hugo BäckmanSundsvalls OK18:22:18
1020703Hannes LindahlSundsvalls OK18:26:53
9010423Albin KårénSundsvalls OK18:28:01
2063829Adrian CarlssonSundsvalls OK18:29:06
9020623Axel LundgrenSundsvalls OK18:30:59
344254Emma JohanssonSundsvalls OK18:31:48
30979Charlotte VikströmSundsvalls OK18:32:30
443219Ove JanssonSundsvalls OK18:33:14
580716Christer LundstedtSundsvalls OK18:34:06
420022Anna KårénSundsvalls OK18:34:56
362359Josef AnderssonSundsvalls OK18:35:59
720722Kerstin FrænellSundsvalls OK18:36:35
590523Olof FrænellSundsvalls OK18:38:00
2077293Stina FeilSundsvalls OK18:38:54
15481Henrik LundgrenSundsvalls OK18:39:35
15488Kristina NordlanderSundsvalls OK18:41:58
30297Jenny UnanderSundsvalls OK18:43:01
9810716Ellinor FranssonSundsvalls OK18:43:50
899834Catrin JohanssonSundsvalls OK18:44:24
43142Kadri KalvoSundsvalls OK18:45:52
7005080Håkan StoltSundsvalls OK18:46:46
19897Charlotta PalmgrenSundsvalls OK18:49:54
2104355Ana MatkovicSundsvalls OK18:51:26
1428374Roger PalmgrenSundsvalls OK18:52:39
2060006Lukas JohanssonSundsvalls OK
2065378Louise RohdénSundsvalls OK
451106Vivian StorkampSundsvalls OK

Långa (Blå)

5 000 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
15495Lars HolmquistSundsvalls OK17:53:17
9200444Ivan KuzminSundsvalls OK18:01:05
445540Anders SjögrenSundsvalls OK18:11:21
614184Pessi LiukkonenSundsvalls OK18:12:51
9940430Anders VedinSundsvalls OK18:16:51
9920329Erik ToomingasSundsvalls OK18:18:49
891301Elin VedinSundsvalls OK18:19:54
997275Gustav FrænellSundsvalls OK18:21:35
9710126Per NordanlindSundsvalls OK18:38:01
341806Fredrik NordlanderSundsvalls OK18:38:50
9160707Nils LundgrenSundsvalls OK18:40:01
730321Magnus JonssonSundsvalls OK18:41:28
820513Anders AxlingSundsvalls OK18:44:09
2072751Björn JohanssonSundsvalls OK18:48:31

Lätta (Grön)

1 900 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2120010Liv EdholmSundsvalls OK18:18:38
2120006Signe HedblomSundsvalls OK18:18:39
2087176Ylvalie EnströmSundsvalls OK18:18:48
342910Eskil HedmanSundsvalls OK18:28:08
16169Wilma UnanderSundsvalls OK18:31:05
344281Anton ErikssonSundsvalls OK18:32:14
342936Gustaf SjödinSundsvalls OK18:32:17
404475Josef FelländerSundsvalls OK18:36:58
41920Alexander DufvaSundsvalls OK18:37:33
342096Samuel WaldenSundsvalls OK18:38:14
342081Jonas LindSundsvalls OK18:38:16
404482Vidar SjöblomSundsvalls OK18:38:18
350529Arvid SjöblomSundsvalls OK18:38:20
404473Linnea HellqvistSundsvalls OK18:45:31
344247Monia SundinSundsvalls OK18:47:27
342055Sara JakobssonSundsvalls OK18:47:28
404478Frans ForsbergSundsvalls OK
404484Sigge KlingSundsvalls OK

Annonser