Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Lämmeltåget

TävlingsinformationVisa startlista per organisationDölj laguppställningarSkriv ut

Tävlingens namn: Lämmeltåget
Arrangörsorganisation: Nässjö OK
Datum: söndag 26 maj 2019

Klass A

19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
101Eksjö SOK 110:30
10120753181. Frida Lindén
1013434962. Ruben Qwick
10121041743. Pelle Jakobsson
10190304254. Agnes Djurstedt
10180602085. Alva Hagelberg
102Eksjö SOK 210:30
10280403311. Tilda Hagelberg
1024517862. Wilmer Rydestrand
10221041543. Alfred Lundbom
10270310064. Thea Nordin Abaji
10220754475. Emma Lindén
103Eksjö SOK 310:30
10380907281. Vilmer Hagelberg
10321040352. Elias Kilebrand
103213513. Tove Jakobsson
10317270874. Ella Persson
10370601145. Julia Abaji
104FK Finn 110:30
10494439221. Hugo Martinsson
1044180172. Fanny Carlsson
10421041473. Emmy Ellbring
1044339644. Philip Martinsson
1044519305. Anton Karlsson
105Gamleby OK 110:30
10580406011. Tove Vallerius
10580503262. Tuva Östangård
10521124333. Casper Björklund
10581604064. Carl Öberg
10520599685. Hanna Stalebrant
106Gamleby OK 210:30
10680406291. Hanna Öberg
10614532142. Anja Svensson
10628011153. Vidar Pihl
10680303064. Isak Liljeholm
10621124455. Tyra Stalebrant
107IK Hakarpspojkarna 110:30
10777837091. Tova Rangert
10776218292. Pia Eliasson
107449103. Evelina Gomér
10780506274. Isak Eskilsson
10790052685. Erik Ling
108IK Hakarpspojkarna 210:30
10880705051. Emil Ling
10871387772. Måns Sandahl
10813964053. Sofia Öhlund
10810507084. Joel Svensson Finndahl
10890508145. Emma Olin
109IK Hakarpspojkarna 310:30
10990507301. Sandra Ling
10980708282. Signe Eskilsson
10990903073. Olof Hertin
10991019184. Oscar Olin
10990606065. Minna Palm
110Jönköpings OK 110:30
11090309171. Olivia Grönkvist
11075793052. Walter Blomqvist
11028010733. Felix Svensson
11090409214. Ida Rosjö
11017917995. Mira Enell
111Nybro OK 110:30
1114410951. Molly Wirefeldt
1118953002. Alvin Jakobsson
11121399963. Saga Axelsson
11180608234. Filip Gummesson
111292945. Emilia Jakobsson
112OK Bävern 110:30
11290505041. Hugo Hedström
11290806232. Elsa Hall
11299940003. Tindra Davidsson
11290505104. Alice Hall
1124352545. Emil Karlsson
113OK Njudung 110:30
1133450501. Felicia Gustafsson
11396194272. Ellen Toll
11321060563. Gustaf Karlsson
11384230704. Oscar Hultgren
11394157295. Alexander Gustafsson
115OK Vivill 110:30
11580507411. Linus Bägeby
11580305082. Emma Isidorsson
1154435093. Elma Friberg
1154435154. Elias Thunberg
11580407175. Albin Samuelsson
116SOK Viljan 110:30
1164510781. Emma Rindstig
11620549032. Emil Kreutner
11696728183. Amalia Erlandsson
11670301094. Axel Eveborn
11620885265. Theo Lövdahl
117SOK Viljan 210:30
1179970361. Vendela Sturek
11710502232. Klara Hultberg
11710803123. Vilgot Tyrberg
11771711044. Gustav Eveborn
11719060035. Johan Hansson
118Växjö OK 110:30
11814843671. Lovisa Kroksmyr
11879072552. Joar Andersson
11820936193. Arvid Gustavsson
1184511344. Maja Lindén
11890706035. Miranda Niklasson
119Växjö OK 210:30
11913613751. Wilma Kroksmyr
11920885492. Linus Lindén
11911105113. Anton Kroksmyr
11990411214. Martina Niklasson
11970509155. Ebba Ulvagården
120OK Gränsen 110:30
12082978901. Viggo Wulff
12091025842. Rasmus Sterner
12020775663. Ida Karlsson
1204416274. Tilda Sundkvist
12080801205. Hannes Holmberg

Klass B

24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
214Anderstorps OK / Bredaryds SOK 110:45
21420782711. August Grahn
2144518602. Hjalmar Hörnquist (Anderstorps OK)
21480517383. Filip Broling
216FK Finn 110:45
21610710011. Albert Svensson
21621075182. Lovisa Lexell
21610804193. Lisa Johnsson
217Gamleby OK 110:45
2174523941. Albin Nilsson
21711003292. Theo Zaninotti
21721124123. Molly Vallerius
218Jönköpings OK 110:45
2187873411. Hilma Trofast
21821390062. Hannes Sonnerfjord
21813110713. Vega Enell
219Jönköpings OK 210:45
21921388791. Vera Dahlberg
2194519442. Lova Beijer
21980801283. Tage Möllerström
220Jönköpings OK 310:45
220124131. Alfred Martinsson
22021388602. Alice Ullerteg
22010810173. Måns Djärv
221Kalmar OK 110:45
22110152501. Linnea Skobe
22128012172. Matilda Björneld
22121042313. Linn Björneld
222Nässjö OK 110:45
22221220751. Moa Säleby
22221235772. Agnes Kindgren
22279606023. Linda Sahlin
223Nässjö OK 210:45
22320954521. Tuva Johansson
22320753222. Smilla Lennartsson
22314108553. Telina Tiare
224OK Bävern 110:45
2244352571. Elias Karlsson
22490004032. Rufus Hedström
22420418023. Loviza Karlsson
225OK Njudung 110:45
22520591411. Linus Norén
22521060712. Felix Lind
22581705173. Matti Johansson
226OK Njudung 210:45
22621060531. Gustaf Johansson
22621060672. Rasmus Sander
22677605203. Wilhelm Karmetun
227OK Njudung 310:45
22770605171. Evanna Johansson
22721060752. Alvin Johansson
22790505173. Olle Petersén
228OK Vivill 110:45
2284435181. Albin Thunberg
22820775372. Christoffer Svensson
228196933. Arvid Josefsson
229OK Vivill 210:45
22983504031. Lea Friberg
22920890482. Alvin Lönkvist
22981709253. Elias Samuelsson
230SOK Aneby 110:45
2304423681. Maia Fagerström
2303416312. Isabella Stenberg
23070807063. Klara Johansson
232SOK Viljan 110:45
23220671011. Emil Wahlström
23210509152. Alfred Tyrberg
23299799043. Olle Erlandsson
233Sol Tranås 110:45
233199391. Molly Brickarp
233199422. Tilde Brickarp
23398989883. Emil Åslund
234Västerviks OK 110:45
23421352461. Hanna Schüllerqvist
23421327732. Nora Stark
23410120723. Lava-Li Sinai
235Västerviks OK 210:45
23521352481. Selma Söderström
23511001072. David Matanovic
23515318273. Arvid Stark
236Växjö OK 110:45
23620932751. Amanda Gustavsson
23621092562. Malva Thitz
23620797733. Hilda Lindén
237IF Hallby SOK 110:45
23710913061. Felix Blomberg
23710724082. Nike Blomberg
23780406213. Andrea Lundell
238OK Gränsen 110:45
23820775801. Emil Sterner
23880911102. Linus Holmberg
23882005113. Aron Molander
239OK Norrvirdarna 110:45
23920838021. Adam Aderlind
23986460712. Frida Ahl
23910811143. Erik Petersson Markus

Klass C

26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
359Bredaryds SOK 111:00
35920782291. Stina Nilsson
35920782052. Maja Nylund
35920782033. Astrid Grahn
360Burseryds IF / OK Vivill 211:00
36021321981. Elsa Bråhn (Burseryds IF)
3604435172. Sixten Thunberg
36021478722. Astrid Bråhn (Burseryds IF)
36021478513. Klara Bråhn (Burseryds IF)
361Eksjö SOK 111:00
36121040041. Axel Bogmark
36121040072. Piali Hedin
3612047982. Love Göth
36118016343. Thure Qwick Nilsson
363Eksjö SOK 311:00
36321040341. Simon Hultberg
36321041792. Alfred Jansson
3634517012. Truls Frohlund Hägg
36321040393. Ester Kilebrand
364IK Hakarpspojkarna 111:00
36470704051. Stina Elgh
364146372. Emil Olin
36418288282. Mattis Carlström
36471104212. Felix Sandahl
36471202173. Jens Eliasson
365Jönköpings OK 111:00
36521388921. Agnes Olsson
36521388682. Mollie Berglund
36521388692. Amelie Fransson
3652052823. Felicia Svensson
366Jönköpings OK 211:00
36612321301. Elin Forsén
36621388952. Linnea Palmér
36621388772. Linn Olsson
36621125193. Ingrid Djärv
367Jönköpings OK 311:00
36721388651. Hanna Palmér
3674092872. Saga Grönkvist
367280742. Amelie Wretling Clarin
36780780103. Alma Trofast
368Jönköpings OK 411:00
36821388591. Edith Palmér
3682080972. Bo Möllerström
36821125442. Norah Blomqvist
36821388823. Lovisa Dahlberg
369Jönköpings OK 511:00
36921388611. Carl Hult
36921388842. Linnea Bäck
36921388582. Axel Roos
3693308813. Stella Beijer
370Nässjö OK 111:00
37021321441. Malte Lax
3704232052. Elise Johansson
37014108932. Oliver Schill
37020951233. Malte Stenhag
371OK Bävern 111:00
3714352581. Wilma Bardh
3712044382. Tilde Bardh
3712044372. Meja Ehrnborg
371176842. Ebba Karlsson
371176593. Stina Andersson
372OK Bävern 211:00
372176771. Liam Fjärrnäs
372176882. Albin Ehrnborg
3722253392. Razmus Lundgren
3722044362. Alva Lundgren
37220418333. Hampus Karlsson
373OK Njudung 111:00
37321060851. Axel Toll
37320591752. Hilma Karlsson
37321060622. Einar Antonio Garcia Rostedt
37321060612. Alice Garcia Rostedt
37321060513. Annika Garcia Rostedt
374OK Njudung 211:00
37421060571. Oskar Sander
37421060702. Oskar Toll
37421060553. Hugo Bengtsson
375OK Norrvirdarna 111:00
37511080511. Albert Axelsson
37521397632. Elisabet Eliasson
37511003093. Leon Sjöholm
376OK Norrvirdarna 211:00
37620838251. Freya Skog
37611202062. Oliver Petersson Markus
37611382092. Stella Sjöholm
37611106023. Erik Ahl
377OK Vivill 111:00
3772257601. Jonathan Sköld
3772257742. Oskar Sköld
37720775412. Milton Friberg
37720775493. Emelie Sköld
380SOK Viljan 111:00
3803624551. Jonna Sarius Falk
3803624362. Matilda Svensson
3803624383. Wille Wahlström
381SOK Viljan 211:00
3813624481. Folke Farebo
3813624532. Ida Hansson
3813624443. Ella Farebo
382SOK Viljan 311:00
3823624501. Ester Löfqvist
3823624352. Inez Löfqvist
3823624513. Joni Sarius Falk
383Sol Tranås 111:00
383199281. Lisa Millestad
3833524372. Aron Lundqvist
3833524263. Agnes Lundqvist
384Västerviks OK 111:00
38411003101. Elgot Sinai
38421352472. Ida Schüllerqvist
38411208132. Matilda Bohl
38421352443. Selin Ibram
385OK Norrvirdarna 311:00
38521397671. Bertil Eliasson
38520838842. Alma Aderlind
38511209052. Emil Erelt
38510904113. Alma Erelt
386OK Gränsen 111:00
38672102921. Victor Karlsson
3864527412. Tilda Juvén
38672102713. Hedvig Orestig
362Eksjö SOK 2
3621.
3622.
3624517663. Måns Persson

Annonser