Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Fyrklövern

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Fyrklövern
Arrangörsorganisation: Gagnefs OK
Datum: torsdag 31 augusti 2017

D16

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1030317Linnea FridolfssonStora Tuna OK18:01
347254Julia CarlssonGagnefs OK18:04
2089268Lina HällstenStora Tuna OK18:07

H16

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9201484Albin BergerDomnarvets GOIF18:11
30787Erik FredrikssonStora Tuna OK18:14

D14

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
344053Lovisa MasesStora Tuna OK18:01
347068Alice StrömGagnefs OK18:04
442070Alice Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF18:07

H14

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2075135Helmer JöhnemarkStora Tuna OK18:10
2089055Elias HällstenStora Tuna OK18:13
9431491Jakob CarlssonStora Tuna OK18:16
431492Frank KrouwelStora Tuna OK18:19

D12

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
442057Anja BergerDomnarvets GOIF18:00

H12

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
449611Nils HårdGagnefs OK18:03
449654Simon HansesGagnefs OK18:06
910709Joel AllmungsLeksands OK18:09
33838Oscar CarlssonGagnefs OK18:12
431439Oskar KarlbergLeksands OK18:15
452108Edvin FridleiferGagnefs OK18:18

D10

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1080326Maja MaxénStora Tuna OK18:00
452121Lovisa HansesGagnefs OK18:03
41675Nora AldinStora Tuna OK18:06
451245Signe Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF18:09
227306Maja MasesStora Tuna OK18:12

H10

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1121121Viktor ÖstbergStora Tuna OK18:04
452122Ivar FridleiferGagnefs OK18:07
1080709Viktor KullmanStora Tuna OK18:10
244737Erik StrömGagnefs OK18:13

Inskolning

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
740410Alva AldinStora Tuna OK
14987Nathalie DufvaStora Tuna OK
30784Ingrid PetterssonStora Tuna OK
2119634Filip SonessonStora Tuna OK
1121122Elin ÖstbergStora Tuna OK

U2

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
24547Ida-Maria EkströmStora Tuna OK
1090103Gustav FernvikStora Tuna OK
248236Fanny HemmingssonStora Tuna OK
306828Filippa HemmingssonStora Tuna OK
347428Kerstin HårdGagnefs OK
1100704Oskar KullmanStora Tuna OK
1273186Amelia Li EklundStora Tuna OK
1844037Emil Li EklundStora Tuna OK
1080816Erik LundbackStora Tuna OK
442059Erik NordahlDomnarvets GOIF
14986Ellen PetterssonStora Tuna OK
2119629Märta SonessonStora Tuna OK

U4

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1050728Ella FridolfssonStora Tuna OK
14843Magnus FridolfssonStora Tuna OK
347100Arvid TillasGagnefs OK
1121120Hanna ÖstbergStora Tuna OK

Öppen motion 6

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
681115Madelene AllmungsLeksands OK
43769Annica BergerDomnarvets GOIF
707648Vilma BergerDomnarvets GOIF
451210Tony BjörlingDomnarvets GOIF
452170Martin FixGagnefs OK
42380Fredrik HällstenStora Tuna OK

Annonser