Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Idre 3-dagars

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Idre 3-dagars
Arrangörsorganisation: Idrefjällens OK
Datum: tisdag 26 juni 2018 - torsdag 28 juni 2018

Etapp 1, långEtapp 2, medelEtapp 3, lång

--

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Felix LindbergU1 (98)1 100 m10:00:41

Askersunds OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sofia HärdvallÖppen motion 3 (138)2 800 m09:39:32
162Hanna HanssonÖppen motion 3 (138)2 800 m09:39:34
Andreas HanssonÖppen motion 3 (138)2 800 m09:55:18
420Jens TörnmarckH65 (68)2 900 m10:34
148Oskar HanssonH14 (61)2 800 m10:46
430Tomas OlaussonH65 (68)2 900 m11:34

Attunda OK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Einar ErikssonÖppen motion 9 (65)3 400 m09:52:50
21Maria Von SchmalenséeD21 (69)3 300 m10:15
395Jörgen KarlssonH60 (34)3 000 m10:15
344Lars Håkan SandvikH50 (75)3 100 m10:17
103Karin JäderbergD17-20 Kort (6)2 800 m10:42
197Greta SandvikD10 (49)1 100 m10:44
261Tomas HenrikssonH40 (66)3 200 m11:05
181Svante SandvikH12 (66)2 800 m11:09
364Catharina JäderbergD55 (36)2 500 m11:20
106Maja SandvikD16 (30)2 800 m11:23
385Björn JäderbergH55 (44)3 100 m11:39

Avesta OK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ann-Sofi SandvikÖppen motion 3 (138)2 800 m09:42:17
396Thom SandvikH60 (34)3 000 m10:00
Linus JernströmÖppen motion 4 (74)2 900 m10:03:30
351Ola JernströmH50 (75)3 100 m10:07
88Tindra JernströmD18 (15)2 900 m10:24
Stig-Olof StålÖppen motion 4 (74)2 900 m10:30:14
Nils UllbergÖppen motion 3 (138)2 800 m10:30:37
Karin StålÖppen motion 7 (161)2 600 m10:32:17

Bjursås OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
50Johan HallgrenH21 (110)4 300 m10:29:00

Björnbär OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
461Keller WernerH70 (72)2 600 m11:22

Bredareds IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
468Mariann KjellbergD75 (15)1 800 m10:40

Bromma-Vällingby SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
338Jan HollbeckH50 (75)3 100 m10:13

Centrum OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
229Martin KarlssonH35 (6)3 300 m10:59
248Per OksvoldH40 (66)3 200 m11:35

Dalaportens OL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
124Karolina AnderssonD14 (27)2 800 m10:15
362Ylva GrapeD55 (36)2 500 m11:14

Domnarvets GOIF

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hilda ElfvingU1 (98)1 100 m09:31:00
Emil LarssonÖppen motion 9 (65)3 400 m09:39:02
13Jessica TullieD21 (69)3 300 m10:00
209Karl EmilssonH10 (27)1 100 m10:13
Anna AnåkerÖppen motion 3 (138)2 800 m10:20:11
125Karin EmilsdotterD14 (27)2 800 m10:21
Sara JohanssonÖppen motion 9 (65)3 400 m10:21:26
224Eva ElfvingD35 (27)3 100 m10:54
Zuzana MacúchováÖppen motion 3 (138)2 800 m11:05:17
221Annika ÖstmanD35 (27)3 100 m11:06
379Bosse WiggeH55 (44)3 100 m11:19

Eksjö Garnisons IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Peter ThörnÖppen motion 7 (161)2 600 m10:01:32

Fagersta OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
494Åke SundbergH80 (24)2 200 m10:22

Falköpings AIK OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
241Sofia HjortD40 (39)2 600 m10:06
402Thomas HjertH60 (34)3 000 m10:06
87Tindra HjortD18 (15)2 900 m10:28
48Jonas HjertH21 (110)4 300 m10:43:00
388Ing-Marie HjertD60 (15)2 200 m10:58
252Jan HjortH40 (66)3 200 m11:01

Finspångs SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
58Per LindmanH21 (110)4 300 m10:45:00

FK Herkules

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
274Marie-louise PerssonD45 (51)2 600 m10:41
179Albin SvenssonH12 (66)2 800 m11:15

Fredrikshofs IF Skid & OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Astrid BurlingU1 (98)1 100 m09:52:35
Erika BurlingÖppen motion 1 (22)1 100 m09:52:37
305Magnus BurlingH45 (87)3 200 m10:42

Frosta OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Nils-Erik BondessonÖppen motion 7 (161)2 600 m09:26:27
Olle WindeliusÖppen motion 9 (65)3 400 m09:29:25
Nils Bondesson WindeliusU1 (98)1 100 m09:39:07
Anna-Karin BondessonÖppen motion 9 (65)3 400 m10:33:49

Fuersten OK Ettingen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
440Margrit EggliD70 (33)2 200 m10:35
444Roland EggliH70 (72)2 600 m10:43

Gafanhori

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
408Catherine DawsonD65 (21)2 200 m10:16
467Roy DawsonH70 (72)2 600 m11:19

Gamleby OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Loke ÖstangårdÖppen motion 9 (65)3 400 m09:56:13
Pia ÖstangårdÖppen motion 7 (161)2 600 m10:02:55
128Tuva ÖstangårdD14 (27)2 800 m10:03
120Aron ÖstangårdH16 (18)3 100 m10:10

Grycksbo IF OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anders JanssonÖppen motion 7 (161)2 600 m10:11:38
336Kennet AnderssonH50 (75)3 100 m10:33

Gränna-Bygdens OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
208Siri RehnD10 (49)1 100 m10:52
190Elliott RehnH12 (66)2 800 m11:01
266Mattias RehnH40 (66)3 200 m11:07

Gustavsbergs OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
406Ann-Marie HolmströmD65 (21)2 200 m10:19
Veronica ÖsterbergÖppen motion 3 (138)2 800 m10:20:05
Henrik ÖsterbergÖppen motion 7 (161)2 600 m10:47:39
176Max ÖsterbergH12 (66)2 800 m10:55

Gävle OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Fredrik WikstenH50 (75)3 100 m09:59
Signe WikstenD12 (46)2 800 m10:01

Göteborg-Majorna OK

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Isak Jodal GötforsU1 (98)1 100 m09:29:58
Wilmer AxenborgU2 (46)1 200 m09:39:27
Jonna Jodal GötforsU2 (46)1 200 m09:39:28
Ludvig AxenborgU1 (98)1 100 m09:43:11
Joakim LundqvistÖppen motion 7 (161)2 600 m09:48:44
104Tobias FarbrotH17-20 Kort (3)2 800 m10:01
244Marie-Louise AxenborgD40 (39)2 600 m10:18
293Ola JodalH45 (87)3 200 m10:26
43Philip PerssonH21 (110)4 300 m10:53:00
282Louise GötforsD45 (51)2 600 m11:05
373Mats ErikssonH55 (44)3 100 m11:25
Christer BorgÖppen motion 7 (161)2 600 m11:25:22
31Anders AxenborgH21 (110)4 300 m11:35:00

Hagaby GoIF Örebro

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Michael WennblomÖppen motion 9 (65)3 400 m09:44:17
Vilgot WennblomÖppen motion 4 (74)2 900 m09:54:58
157Judit WennblomD12 (46)2 800 m10:03
488Arne YngströmH80 (24)2 200 m10:07
4Linnéa HolmqvistD21 (69)3 300 m10:42
281Gabriella WennblomD45 (51)2 600 m11:20

Hagfors OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Joel LindbergU1 (98)1 100 m10:52:02

Hagfors Skidförening

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Samuel LindbergÖppen motion 9 (65)3 400 m11:51:42

Hallstahammars OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
409Lena HedmanD65 (21)2 200 m10:31

Halmstad OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
313Ulrik MagnussonH45 (87)3 200 m10:30

Haninge SOK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kerstin MorastÖppen motion 7 (161)2 600 m09:55:13
66Embla MorastD21 Kort (20)2 900 m10:06
290Fredrik MorastH45 (87)3 200 m10:10
310Henrik MorastH45 (87)3 200 m10:34
86Egil MorastH20 (29)3 300 m11:03

Hemsedal IL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18Vendula SramkovaD21 (69)3 300 m10:21
298Neil MarstonH45 (87)3 200 m10:36

Hjobygdens OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
41Johan OlssonH21 (110)4 300 m11:29:00

HJS-Vansbro OK

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Laila VillmanÖppen motion 3 (138)2 800 m09:41:14
Lisbet Lidman LarssonÖppen motion 7 (161)2 600 m09:41:17
331Anette PalmD50 (52)2 500 m10:08
156Malin HållD12 (46)2 800 m10:23
95Zeb PalmH18 (31)3 300 m10:32
201Elin ForsD10 (49)1 100 m10:38
Anna LarssonÖppen motion 3 (138)2 800 m10:38:43
280Erica HållD45 (51)2 600 m10:44
184Olle VillmanH12 (66)2 800 m10:59
171Axel JohanssonH12 (66)2 800 m11:03
138Anton ForsH14 (61)2 800 m11:16
114Lilian PalmD16 (30)2 800 m11:20

Hjärnarps OL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
404Lisbeth DamsgaardD65 (21)2 200 m10:28
448Ronald Mc GrailH70 (72)2 600 m11:31

Horndals IF

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Fredrik LiljegrenÖppen motion 7 (161)2 600 m10:00:09
Lennart PerssonÖppen motion 7 (161)2 600 m10:04:36
Bengt SöderqvistÖppen motion 7 (161)2 600 m10:07:11
423Olov SöderqvistH65 (68)2 900 m10:49

HSOK.dk

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
403Torben SeirH60 (34)3 000 m10:12
372Minna SeirD55 (36)2 500 m11:32

Hällefors OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
473Johnny BrandtH75 (39)2 300 m10:54

Häverödals SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
426Jan ÅsbergH65 (68)2 900 m10:55

Idrefjällens OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ove PetterssonÖppen motion 7 (161)2 600 m11:05:04

IF Hagen

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
89Moa AlsiöD18 (15)2 900 m10:30
333Åsa AlsiöD50 (52)2 500 m10:38
79Albin AlsiöH20 (29)3 300 m10:57
459Karl Evert SvenssonH70 (72)2 600 m11:04

IF Thor

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
218Linda WåhlströmD35 (27)3 100 m10:50
Jakob WåhlströmU1 (98)1 100 m11:24:20
Hanna WåhlströmU1 (98)1 100 m11:24:24

IFK Göteborg Orientering

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Vera LindbergU2 (46)1 200 m09:39:24
Svante LindbergU1 (98)1 100 m09:43:10
353Bjarne BäcklundH50 (75)3 100 m10:03
Linn EneljungÖppen motion 3 (138)2 800 m10:06:26
Robert EneljungÖppen motion 9 (65)3 400 m10:08:21
306Jimmy PetterssonH45 (87)3 200 m10:20
59Eskil KinnebergH21 (110)4 300 m10:31:00
Ingvar ÅkessonÖppen motion 9 (65)3 400 m10:59:07
Helena LindbergÖppen motion 4 (74)2 900 m11:19:21
38Vetle Ruud BråtenH21 (110)4 300 m11:23:00

IFK Hedemora OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
482Olle JohanssonH75 (39)2 300 m11:15

IFK Lidingö SOK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1Linnea ClaesdotterD21 (69)3 300 m10:06
David AnderssonÖppen motion 7 (161)2 600 m10:47:07
Elisabeth HanssonÖppen motion 7 (161)2 600 m10:47:52

IFK Mora OK

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Leonid RyapolovU1 (98)1 100 m09:44:31
Eva PålssonÖppen motion 4 (74)2 900 m10:09:45
327Berit GummusD50 (52)2 500 m10:11
130Sofie Karlsson HolmerD14 (27)2 800 m10:12
348Ulf K. RaskH50 (75)3 100 m10:15
400Arne HolmerH60 (34)3 000 m10:21
6Evgeniya RyapolovaD21 (69)3 300 m10:39
Rebecca RickardssonÖppen motion 3 (138)2 800 m10:46:25
Andreas AllerhedÖppen motion 7 (161)2 600 m10:46:31
391Kane AnderssonD60 (15)2 200 m11:01
279Lena Karlsson HolmerD45 (51)2 600 m11:02
369Annlouise AlmqvistD55 (36)2 500 m11:17
455Stanley HolmerH70 (72)2 600 m11:37

IK Dran

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kristina TellqvistÖppen motion 3 (138)2 800 m10:26:09
465Sören AnderssonH70 (72)2 600 m11:13

IK Gandvik

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hans AnderssonÖppen motion 3 (138)2 800 m10:12:13
Ingrid TengelandD70 (33)2 200 m10:20

IK Hakarpspojkarna

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
45Ludwig LjungqvistH21 (110)4 300 m10:47:00

IK Jarl Rättvik

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Julius DahlbergU1 (98)1 100 m09:32:17
477Sven Gustav DahlbergH75 (39)2 300 m11:30

IK Uven

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bengt-Rune WallströmÖppen motion 7 (161)2 600 m09:58:40
270Mari KraftD45 (51)2 600 m10:56
112Emilia KraftD16 (30)2 800 m10:59
189William KraftH12 (66)2 800 m11:05
Axel NiklassonÖppen motion 7 (161)2 600 m11:05:30

IS Skanne

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
449Per-Olof FernbergH70 (72)2 600 m10:31

Järfälla OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
314Andreas GrunderH45 (87)3 200 m10:04
347Eric RollerH50 (75)3 100 m10:09
271Ann RollerD45 (51)2 600 m10:53
Jamie RollerU1 (98)1 100 m10:55:31
285Magdalena GrunderD45 (51)2 600 m11:08
377Anders LundH55 (44)3 100 m11:29

Jönköpings OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
490Rune AhlanderH80 (24)2 200 m10:19
438Ulla LingD70 (33)2 200 m10:32
476Erland LingH75 (39)2 300 m11:12

Kamrat och IF KIF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Stefan HogartÖppen motion 4 (74)2 900 m09:51:36
222Emelie HolmströmD35 (27)3 100 m10:58

Karlskrona SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
61Adam GeorgssonH21 (110)4 300 m10:35:00

Kexholms SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
355Mats LjungqvistH50 (75)3 100 m10:19
136Markus LjungqvistH14 (61)2 800 m10:58

KFUM Örebro OK

22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Alma CarlssonU2 (46)1 200 m09:55:10
Rasmus KruseU1 (98)1 100 m09:56:56
Jenny JohanssonÖppen motion 7 (161)2 600 m09:59:24
Anne ErikssonÖppen motion 7 (161)2 600 m10:00:06
213Simon JonhedH10 (27)1 100 m10:05
163Ella KruseD12 (46)2 800 m10:11
231Lina JonhedD40 (39)2 600 m10:15
Ture CarlssonU2 (46)1 200 m10:15:32
126Elin JonhedD14 (27)2 800 m10:18
Håkan CarlssonH21 (110)4 300 m10:23:55
159Julia GustafssonD12 (46)2 800 m10:31
255Lars JonhedH40 (66)3 200 m11:03
Camilla KruseÖppen motion 7 (161)2 600 m11:04:10
Robert KruseÖppen motion 7 (161)2 600 m11:07:09
108Lovisa GustafssonD16 (30)2 800 m11:08
55Jacob ErikssonH21 (110)4 300 m11:09:00
Stefan AronssonÖppen motion 7 (161)2 600 m11:12:05
172Viktor JonhedH12 (66)2 800 m11:13
275Anna GustafssonD45 (51)2 600 m11:17
249Mats GustafssonH40 (66)3 200 m11:19
80Jonatan GustafssonH20 (29)3 300 m11:21
140Anton KruseH14 (61)2 800 m11:22

Kils OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Finn HansskeU1 (98)1 100 m10:44:12
Lotta HansskeU1 (98)1 100 m10:44:14
Anton UllerÖppen motion 4 (74)2 900 m11:06:54
134Fredrik WestlundH14 (61)2 800 m11:07
259Bengt HansskeH40 (66)3 200 m11:29

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Elias JohanssonH12 Kort (6)1 100 m10:18

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Maja ÅkessonÖppen motion 4 (74)2 900 m10:59:05

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Felix SinclairÖppen motion 7 (161)2 600 m10:12:19

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lina LindbergÖppen motion 9 (65)3 400 m10:35:28

Korsnäs IF OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
326Maria EngbergD50 (52)2 500 m10:41

Kovlands IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
429Inge HultmanH65 (68)2 900 m11:40

Kristinehamns OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
472Birgitta JohanssonD75 (15)1 800 m10:31
479Runo JohanssonH75 (39)2 300 m11:06

Kungsgårdens SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Siv AnderssonÖppen motion 3 (138)2 800 m10:17:15

Kungälvs OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
486Barbro VallinD80 (3)1 800 m10:08
24Pontus JanssonH21 (110)4 300 m10:27:00

Köping-Kolsva OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
299Ola TovenH45 (87)3 200 m10:54
392Yvonne TovenD60 (15)2 200 m10:55

Leksands OK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Charlotte LindkvistD21 (69)3 300 m09:30
Lucas Bagge AnlindU1 (98)1 100 m09:46:15
Linda LindkvistD21 (69)3 300 m09:57
489Janne MånssonH80 (24)2 200 m10:01
Jenny Bagge AnlindÖppen motion 9 (65)3 400 m10:23:33
469Gunborg WestinD75 (15)1 800 m10:37
358Mats ErkersH50 (75)3 100 m10:39
228Göran AnlindÖppen motion 7 (161)2 600 m10:53:00

LG Stettlen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
329Silvia Schneider-SchiessD50 (52)2 500 m10:32
346Stefan SchwarzenbergerH50 (75)3 100 m10:47

Lidköpings VSK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Frida KjellmanÖppen motion 7 (161)2 600 m10:00:16
Niclas KjellmanÖppen motion 7 (161)2 600 m10:09:26

Limbköping

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kaspar Fallahi GustafssonU1 (98)1 100 m10:31:17

Linköpings OK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
399Tomas VångellH60 (34)3 000 m10:09
Einar JohanssonÖppen motion 9 (65)3 400 m10:32:27
Andreas BergÖppen motion 7 (161)2 600 m10:35:08
Ingrid JohanssonÖppen motion 3 (138)2 800 m10:50:29
8Fredrika VångellD21 (69)3 300 m10:51
365Inger BergD55 (36)2 500 m11:02
380Anders BergH55 (44)3 100 m11:17
422Per ErikssonH65 (68)2 900 m11:19
368Pia VångellD55 (36)2 500 m11:35

LOK Berlin

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
450Achim BaderH70 (72)2 600 m10:49
414Michael FrenzelH65 (68)2 900 m11:04
431Juergen ZiescheH65 (68)2 900 m11:16

Lunds OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Max NilssonÖppen motion 1 (22)1 100 m10:31:12

Långhundra IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
315John SolbreckH45 (87)3 200 m10:12
Annika SolbreckÖppen motion 3 (138)2 800 m11:10:47

Länna IF

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
332Åsa Marknell DewittD50 (52)2 500 m10:02
283Karolina AnderssonD45 (51)2 600 m10:38
84Johan EdenhamnH20 (29)3 300 m11:06
361Inger SkantzD55 (36)2 500 m11:26

Malmö OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
462Håkan NilssonH70 (72)2 600 m11:16

Malungs OK Skogsmårdarna

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
25Linus BohmanH21 (110)4 300 m08:17:57
26Mattias KarlssonH21 (110)4 300 m09:55:00
42Lars ÅkermanH21 (110)4 300 m10:59:00

Markbygdens OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
434Kerstin JohanssonD70 (33)2 200 m10:29
105Erika ÅkessonD16 (30)2 800 m11:05
111Lisa ÅkessonD16 (30)2 800 m11:14
376Bertil ÅkessonH55 (44)3 100 m11:35

Nitta IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
443Kerstin SpetzD70 (33)2 200 m10:50
Rune SpetzÖppen motion 7 (161)2 600 m10:56:17

Norbergs OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
319Elisabet ElmertoftD50 (52)2 500 m10:23

Nyköpings OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anders JohanssonÖppen motion 3 (138)2 800 m10:12:07
437Inga JohanssonD70 (33)2 200 m10:23
410Mona ForsbergD65 (21)2 200 m10:34
458Göran ForsbergH70 (72)2 600 m10:55

Ockelbo OK

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Agnes PerssonU1 (98)1 100 m09:33:53
Filip PerssonÖppen motion 3 (138)2 800 m09:34:27
Elin BrolinU2 (46)1 200 m09:56:15
117Eric HallnerH16 (18)3 100 m10:04
65Frida IngelssonD21 Kort (20)2 900 m10:08
Anna PerssonÖppen motion 3 (138)2 800 m10:16:16
Annelie JohanssonÖppen motion 3 (138)2 800 m10:27:07
Emmy PerssonU2 (46)1 200 m10:40:30
135Olle HallnerH14 (61)2 800 m10:49
113Agnes MalmgrenD16 (30)2 800 m11:02
143Jakob OlssonH14 (61)2 800 m11:04
447Inge PerssonH70 (72)2 600 m11:07
475Enar PerssonH75 (39)2 300 m11:09
147Albin MalmgrenH14 (61)2 800 m11:28

OK Centrum

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Annika GustafssonÖppen motion 4 (74)2 900 m10:44:09

OK Eken

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
491Holger PerssonH80 (24)2 200 m10:16

OK Hammaren

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ebba FlodmanD12 (46)2 800 m09:59

OK Hedströmmen

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
487John VallinH80 (24)2 200 m10:10
417Ulf KjellinH65 (68)2 900 m11:13
485Ragnar ErikssonH75 (39)2 300 m11:21

OK Klemmingen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
405Monica SvärdD65 (21)2 200 m10:25
416Göran SvärdH65 (68)2 900 m10:46

OK Kolmården

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Peter LundÖppen motion 9 (65)3 400 m10:06:42
Veronica LundÖppen motion 9 (65)3 400 m10:08:29
64Sara Nordvall ForsbergD21 Kort (20)2 900 m10:10
94Leo JohanssonH18 (31)3 300 m10:26
23Anna HåkanssonD21 (69)3 300 m10:33
28Ville JohanssonH21 (110)4 300 m10:33:00
102Arvid WesterbergH18 (31)3 300 m10:47
46Oskar LeinonenH21 (110)4 300 m10:55:00
39Mikael AnderssonH21 (110)4 300 m11:15:00
54Klas JohanssonH21 (110)4 300 m11:19:00

OK Kompassen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
452Lars PerssonH70 (72)2 600 m11:01

OK Kontinent

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Magnus NilssonÖppen motion 1 (22)1 100 m10:31:15

OK Kullingshof

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
341Tommy BäckH50 (75)3 100 m10:23

OK Kåre

22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Tomas VikerÖppen motion 4 (74)2 900 m09:40:59
Sarah VikerÖppen motion 4 (74)2 900 m09:42:13
Jan BergmanÖppen motion 9 (65)3 400 m09:52:04
129Elsa KaipeD14 (27)2 800 m10:00
Tomas SundqvistÖppen motion 7 (161)2 600 m10:01:57
214Walter OksvoldH10 (27)1 100 m10:03
360Magnus BergmanH50 (75)3 100 m10:05
Anna OksvoldÖppen motion 3 (138)2 800 m10:10:16
7Lisa RisbyD21 (69)3 300 m10:12
158Ylva HanssonD12 (46)2 800 m10:15
210Oskar KaipeH10 (27)1 100 m10:15
Boel NybergÖppen motion 7 (161)2 600 m10:15:13
149Olle DalinH14 (61)2 800 m10:37
418Anders Stefan VestlundH65 (68)2 900 m10:43
207Hilma DalinD10 (49)1 100 m10:48
335Anna Von KrusenstiernaD50 (52)2 500 m10:50
144Jon HanssonH14 (61)2 800 m10:55
33Johan KarlssonH21 (110)4 300 m11:03:00
424Dan WesterbergH65 (68)2 900 m11:22
258Anders OksvoldH40 (66)3 200 m11:23
174William OksvoldH12 (66)2 800 m11:25
367Katarina SundqvistD55 (36)2 500 m11:29

OK Landehof

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
441Ingrid Rex WallströmD70 (33)2 200 m10:44

OK Linné

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
312Peter GustafssonH45 (87)3 200 m10:02
115Pontus GustafssonH16 (18)3 100 m10:13
152Lukas GustafssonH14 Kort (6)2 800 m10:34
453Per-Erik WåhlbergH70 (72)2 600 m10:52
419Stig AnderssonH65 (68)2 900 m11:10
Julia GustafssonÖppen motion 1 (22)1 100 m11:15:16

OK Löftan

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
217Hugo CorneliussonH10 (27)1 100 m10:07
Linda CorneliussonÖppen motion 7 (161)2 600 m10:07:16
317Magnus HanssonH45 (87)3 200 m10:18
97Adrian VartiaH18 (31)3 300 m10:29
339Magnus JohanssonH50 (75)3 100 m10:31
100Jesper JohanssonH18 (31)3 300 m10:35
295Johan HanssonH45 (87)3 200 m10:46
150Victor HanssonH14 (61)2 800 m10:52
170Filip HanssonH12 (66)2 800 m10:57
141Tobias JohanssonH14 (61)2 800 m11:13
132Simon CorneliussonH14 (61)2 800 m11:31
267Patrik CorneliussonH40 (66)3 200 m11:31

OK Milan

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Elisabeth ErikssonÖppen motion 3 (138)2 800 m10:04:50
67Susanne ErikssonD21 Kort (20)2 900 m10:14
9Lisa WesterbergD21 (69)3 300 m10:18
19Josefin ErlandssonD21 (69)3 300 m10:57
35Per EklöfH21 (110)4 300 m11:21:00

OK Moss

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
481Harald WibyeH75 (39)2 300 m11:24

OK Motala

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
439Annie GunnarstorpD70 (33)2 200 m10:26
345Torbjörn AnderssonH50 (75)3 100 m10:35
294Johan PetterssonH45 (87)3 200 m10:40
223Sofia NydahlD35 (27)3 100 m11:00
474Uno BergH75 (39)2 300 m11:00

OK Orinto

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Britt-Marie EkbergÖppen motion 3 (138)2 800 m10:23:06
Inger LindblomÖppen motion 3 (138)2 800 m10:25:06
15Elin ClassonD21 (69)3 300 m10:30
451Kent OlaussonH70 (72)2 600 m10:34
464Torbjörn WikströmH70 (72)2 600 m10:58
415Kurt EkbergH65 (68)2 900 m11:01
457Carl-Henry AnderssonH70 (72)2 600 m11:10
445Ingemar LindblomH70 (72)2 600 m11:25

OK Orion

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
123Lisa SwartzD14 (27)2 800 m10:06
93Gustav OlssonH18 (31)3 300 m10:17
316Johan SwartzH45 (87)3 200 m10:24
44Måns SandgrenH21 (110)4 300 m10:25:00
142Nils SwartzH14 (61)2 800 m10:34
10Myrra CarlssonD21 (69)3 300 m10:45
29Ola AnderssonH21 (110)4 300 m10:57:00
77Andreas JonssonH20 (29)3 300 m11:00
366Lena SwartzD55 (36)2 500 m11:08
83Nils Hammaräng GripH20 (29)3 300 m11:15
57Erik AnderssonH21 (110)4 300 m11:31:00

OK Ravinen

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Agnes LübckeU1 (98)1 100 m09:40:37
165Tuva HolmströmD12 (46)2 800 m10:09
Ilon HolmströmU1 (98)1 100 m10:19:40
200Viola HolmströmD10 (49)1 100 m10:26
Annica LübckeÖppen motion 7 (161)2 600 m10:26:11
178Gustav LübckeH12 (66)2 800 m10:47
302Börje PerssonH45 (87)3 200 m10:48
78Erik HerneH20 (29)3 300 m11:18
284Therese HolmströmD45 (51)2 600 m11:26
478Sverre JonssonH75 (39)2 300 m11:27

OK Renen

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Erik HörnquistU2 (46)1 200 m09:30:37
Mikael HörnquistÖppen motion 7 (161)2 600 m09:31:14
245Sofia LundbergD40 (39)2 600 m10:00
Anton LundbergU1 (98)1 100 m10:51:32
247Jonas LundbergH40 (66)3 200 m11:39

OK Roxen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
76Hugo LillieströmH20 (29)3 300 m11:09

OK Skogshjortarna

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
300Patrik SvedjenäsH45 (87)3 200 m10:58
Pennie SvedjenäsU2 (46)1 200 m
Sophie SvedjenäsÖppen motion 3 (138)2 800 m

OK Skärmen

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
91Sofia JohanssonD18 (15)2 900 m10:32
330Annelie JohanssonD50 (52)2 500 m10:44
107Clara JohanssonD16 (30)2 800 m11:17

OK Södertörn

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
22Catherine TaylorD21 (69)3 300 m11:03

OK Tisaren

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Neo YngströmÖppen motion 3 (138)2 800 m09:19:34
Erik LindgrenÖppen motion 9 (65)3 400 m10:05:22
Ellinor ErikssonÖppen motion 9 (65)3 400 m10:07:21
Karin SärnbrinkÖppen motion 7 (161)2 600 m10:16:13
96Valter PetterssonH18 (31)3 300 m10:20
75Line SølbergD20 (9)2 900 m10:21
Oskar PihelU2 (46)1 200 m10:21:14
90Johanna SärnbrinkD18 (15)2 900 m10:26
203Lovisa PihelD10 (49)1 100 m10:28
30Oskar AndrénH21 (110)4 300 m10:37:00
496Lisa HallménD17-20 Kort (6)2 800 m10:39
14Nina HallorD21 (69)3 300 m10:48
56Daniel AttåsH21 (110)4 300 m10:51:00
Alfred PihelU2 (46)1 200 m10:56:24
37Erik FernlundH21 (110)4 300 m11:05:00
51Gustav HindérH21 (110)4 300 m11:25:00
268Urban SärnbrinkH40 (66)3 200 m11:25

OK Tranan

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
99Hugo SetthagenH18 (31)3 300 m10:23

OK Tyr

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Olle GranefeltU1 (98)1 100 m09:47:08
307Mikael LindH45 (87)3 200 m10:08
323Lottie LindD50 (52)2 500 m10:17
12Stina GranefeltD21 (69)3 300 m10:24
288Lars-Håkan BengtssonH45 (87)3 200 m10:32
Johanna KindlundÖppen motion 7 (161)2 600 m10:37:14
Tilda KindlundU2 (46)1 200 m10:38:03
185Hugo EkströmH12 (66)2 800 m10:49
183Malte GranefeltH12 (66)2 800 m11:07
425Lars-Erik OlssonH65 (68)2 900 m11:07
260Jörgen GranefeltH40 (66)3 200 m11:11
173Felix LindH12 (66)2 800 m11:23
371Ingrid KensbyD55 (36)2 500 m11:23
384Mats KensbyH55 (44)3 100 m11:31

OK ZUG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jörgen SchifferleÖppen motion 7 (161)2 600 m10:33:21

OK ZUG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Monika SchifferleÖppen motion 7 (161)2 600 m10:33:23

OK Älgen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Harriet RolénÖppen motion 3 (138)2 800 m09:46:26

OK Øst

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per NikkolaisenÖppen motion 3 (138)2 800 m10:00:14
Øivind EriksenÖppen motion 3 (138)2 800 m10:10:22
Unni HerrebrødenÖppen motion 1 (22)1 100 m10:26:05
Liv SimonsenÖppen motion 1 (22)1 100 m10:38:08
436Eva Marie GranD70 (33)2 200 m10:47
Olav BratteliU1 (98)1 100 m11:00:22
484Amund HerrebrødenH75 (39)2 300 m11:18
456Øistein HagenH70 (72)2 600 m11:34

OK Österåker

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
304Tomas AlbinssonH45 (87)3 200 m10:16
192Signe AlbinssonD10 (49)1 100 m10:36
145Malte AlbinssonH14 (61)2 800 m10:40
226Caroline WestbomD35 (27)3 100 m11:04

OLG Pfäffikon

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
397Sönke BandixenH60 (34)3 000 m10:03
389Marianne BandixenD60 (15)2 200 m11:07

Rasbo IK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
219Erika JanssonD35 (27)3 100 m11:02

Raumar Orientering

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
374Knut EngenH55 (44)3 100 m11:33

Ronneby OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
387Ingemar MånssonH55 (44)3 100 m11:15

Ryda SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
53Simon BörjesonH21 (110)4 300 m10:41:00

Rydboholms SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
446Bo-Göran GunnarssonH70 (72)2 600 m10:28

Sala OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
72Mirjam DalénD20 (9)2 900 m10:17
343Jörgen DalénH50 (75)3 100 m10:29
428Göran LarssonH65 (68)2 900 m10:37
85Anton KällströmH20 (29)3 300 m11:12

Selånger SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
413Mats AnderssonH65 (68)2 900 m10:40

Sisu Forshaga SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Magda JanssonÖppen motion 9 (65)3 400 m10:13:48
Magnus JanssonÖppen motion 9 (65)3 400 m11:58:00

SK Praga

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
322Hana TichovskaD50 (52)2 500 m10:20
375Martin TichovskyH55 (44)3 100 m11:27

Skattkärrs SOK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kjell AnderssonÖppen motion 3 (138)2 800 m09:42:24
492Arvo HyvönenH80 (24)2 200 m10:13
363Anna GundD55 (36)2 500 m11:11

Skogsluffarnas OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
325Elisabeth TollemarkD50 (52)2 500 m10:29

Skogslöparna

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
216Ture ForsbergH10 (27)1 100 m10:01
340Mikael NilssonH50 (75)3 100 m10:01
243Karin ArvidssonD40 (39)2 600 m10:03
164Signe ForsbergD12 (46)2 800 m10:07
235Karin PerssonD40 (39)2 600 m10:12
161Liv PaulerD12 (46)2 800 m10:21
239Åsa PaulerD40 (39)2 600 m10:27
Sally ArvidssonU1 (98)1 100 m10:29:35
205Stina PerssonD10 (49)1 100 m10:30
198Ida PaulerD10 (49)1 100 m10:50
227Helena ForsbergD35 (27)3 100 m10:52
287Jens WestinH45 (87)3 200 m10:56
254Oskar ForsbergH40 (66)3 200 m11:09
182Martin NilssonH12 (66)2 800 m11:11
251Börje PaulerH40 (66)3 200 m11:13
186Liam HälldalH12 (66)2 800 m11:21
262Jonas HälldalH40 (66)3 200 m11:27
265Mattias PerssonH40 (66)3 200 m11:37

Skåneslättens OL

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
154Saga ChristensenD12 (46)2 800 m10:13
2Pia OlssonD21 (69)3 300 m10:54
Tuva ChristensenU2 (46)1 200 m11:03:49

Smedjebackens OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Patrik GustafssonÖppen motion 9 (65)3 400 m10:02:53
Noel ÖstmanU1 (98)1 100 m10:06:39

Snättringe SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mats HainkeÖppen motion 9 (65)3 400 m10:22:21
236Stina BorängD40 (39)2 600 m10:24

SOK Viljan

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
470Ulla NilssonD75 (15)1 800 m10:28
454Roland NilssonH70 (72)2 600 m10:46

Stenungsunds OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
370Christina BirathD55 (36)2 500 m11:05
386Jan HanssonH55 (44)3 100 m11:11

Stigmännen Karlshamns OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
407Bigge BengtssonD65 (21)2 200 m10:22
Lars-Gunnar BengtssonÖppen motion 4 (74)2 900 m10:54:31
32Gabriel BengtssonH21 (110)4 300 m11:13:00

Stockholmspolisens IF OF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anna Martinsson-KarlssonÖppen motion 4 (74)2 900 m09:42:45

Stora Tuna OK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Erik LundbackU1 (98)1 100 m09:56:02
Emil Li EklundU1 (98)1 100 m09:56:03
Amelia Li EklundU1 (98)1 100 m09:57:56
324Ingrid AlexanderssonD50 (52)2 500 m10:05
Martina KarlssonÖppen motion 9 (65)3 400 m10:12:45
Emil AlexanderssonH21 (110)4 300 m10:23:00
Tilda ÖstbergÖppen motion 9 (65)3 400 m10:26:42
Anders EklundÖppen motion 3 (138)2 800 m10:30:19
Mats SporreÖppen motion 3 (138)2 800 m10:34:26
34Pelle EngstrandH21 (110)4 300 m11:17:00
378Niklas LöwegrenH55 (44)3 100 m11:21

Storviks IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
433Ove ÅbergH65 (68)2 900 m11:37

Strängnäs-Malmby OL

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Susanne AlmqvistÖppen motion 3 (138)2 800 m09:57:58
Bo AnderssonÖppen motion 7 (161)2 600 m10:01:01
Gullan AnderssonÖppen motion 7 (161)2 600 m10:03:09

Sundbybergs IK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
286Annika LundströmD45 (51)2 600 m10:47

Sundsvalls OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
119Tore PalmgrenH16 (18)3 100 m10:07
211Herman EliassonH10 (27)1 100 m10:09
168Alva EliassonD12 (46)2 800 m10:29
234Sara TimnerD40 (39)2 600 m10:30
263Tobias EliassonH40 (66)3 200 m11:17

Särna SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
70Erica ImesonD21 Kort (20)2 900 m10:12
412Sven LarssonH65 (68)2 900 m10:58

Säterbygdens OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Marcus HäggblomÖppen motion 4 (74)2 900 m09:45:53
68Elina ArvidssonD21 Kort (20)2 900 m10:02
Emil ArvidssonÖppen motion 9 (65)3 400 m10:02:17
383Thomas ArvidssonH55 (44)3 100 m11:13

Sävedalens AIK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
116Gabriel ÖhgrenH16 (18)3 100 m10:01
Mikael ÖhgrenÖppen motion 9 (65)3 400 m10:11:16
118Nils GrimbeckH16 (18)3 100 m10:16
398Anders BjörklundH60 (34)3 000 m10:27
153Axel GrimbeckH14 Kort (6)2 800 m10:36
92Carl JosefssonH18 (31)3 300 m10:44
250Peter GrimbeckH40 (66)3 200 m11:41

Söders-Tyresö

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
401Roland NorellH60 (34)3 000 m10:24
421Matts BjörkeH65 (68)2 900 m10:52
Josefin NorellÖppen motion 7 (161)2 600 m10:56:06

Södertälje-Nykvarn OF

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
393Anders LillstrandH60 (34)3 000 m10:30
Martin StålÖppen motion 4 (74)2 900 m10:41:22
277Susanne StålD45 (51)2 600 m10:59
381Tore EklundH55 (44)3 100 m11:37

Tibro OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
kerstin svenssonÖppen motion 3 (138)2 800 m10:37:30
466Lars SvenssonH70 (72)2 600 m11:28

Timrå SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Andreas MaxénÖppen motion 4 (74)2 900 m09:37:33
Kristin LarssonÖppen motion 4 (74)2 900 m09:37:34

Tjällmo-Godegårds OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Rolf NorinÖppen motion 3 (138)2 800 m10:24:18
460Per-Martin GustavsonH70 (72)2 600 m10:40
Marianne NymanÖppen motion 7 (161)2 600 m10:50:44
230Andreas AxelssonH35 (6)3 300 m10:56
432Anders ÅbergH65 (68)2 900 m11:31

Tolered-Utby Ol-klubb

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
342Jan HindérH50 (75)3 100 m10:41

Trollhättans SOK

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jonas GustafssonÖppen motion 9 (65)3 400 m09:47:20
Arne BerlinÖppen motion 4 (74)2 900 m09:59:33
303Erik BacklundH45 (87)3 200 m10:14
318Agneta BerlinD50 (52)2 500 m10:14
Martina GabrielssonÖppen motion 3 (138)2 800 m10:28:12
121Linus BacklundH16 Kort (3)2 800 m10:39
101Eric BerlinH18 (31)3 300 m10:41
278Sofia GustafssonD45 (51)2 600 m10:50
Oskar GustafssonU2 (46)1 200 m10:53:59
202Olivia GustafssonD10 (49)1 100 m10:54

Tullinge SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
63Lenka ZatloukalovaD21 Kort (20)2 900 m10:04
62Zdenek LiscinskyH21 (110)4 300 m11:38:00

Tumba-Mälarhöjden OK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
308Björn NilssonH45 (87)3 200 m10:06
17Matilda LagerholmD21 (69)3 300 m10:09
160Alice LjungbergD12 (46)2 800 m10:27
349Ulrik EnglundH50 (75)3 100 m10:27
Lena LjungbergÖppen motion 7 (161)2 600 m10:28:14
289Stefan LjungbergH45 (87)3 200 m10:52
382Tomas HolmbergH55 (44)3 100 m11:23
109Kajsa LjungbergD16 (30)2 800 m11:26

Täby OK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lovisa NederheimU2 (46)1 200 m09:48:29
Niclas RökenÖppen motion 9 (65)3 400 m09:59:02
Helena FalkÖppen motion 4 (74)2 900 m10:02:13
167Alice RökenD12 (46)2 800 m10:05
Anders NilssonÖppen motion 7 (161)2 600 m10:16:06
71Ann-Charlotte SpangenbergD20 (9)2 900 m10:19
334Carina NilssonD50 (52)2 500 m10:26
193Ida RökenD10 (49)1 100 m10:34
357Oskar NederheimH50 (75)3 100 m10:45
187Erik NederheimH12 (66)2 800 m10:53
273Anna RökenD45 (51)2 600 m11:11

Uddevalla OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
20Moa GustafssonD21 (69)3 300 m10:27

Ulricehamns OK

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
16Kajsa SpetzD21 (69)3 300 m10:03
212Johannes HolmbergH10 (27)1 100 m10:17
Ann-Chatrin HolmbergÖppen motion 7 (161)2 600 m10:22:37
320Ann-Kristin SpetzD50 (52)2 500 m10:35
359Stefan SpetzH50 (75)3 100 m10:37
463Lars TuvessonH70 (72)2 600 m10:37
442Kerstin ErnvidD70 (33)2 200 m10:38
291Per HolmbergH45 (87)3 200 m10:44
Magnus HallqvistÖppen motion 3 (138)2 800 m10:58:20
11Lina NilssonD21 (69)3 300 m11:00
139Joel HolmbergH14 (61)2 800 m11:01
480Ivan ErnvidH75 (39)2 300 m11:03
60Nils SpetzH21 (110)4 300 m11:11:00
137Alfred HallqvistH14 (61)2 800 m11:19
272Johanna HallqvistD45 (51)2 600 m11:23
188Jacob HolmbergH12 (66)2 800 m11:27

Umeå OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
394Anders FriesH60 (34)3 000 m10:18
301Niklas TimbyH45 (87)3 200 m10:28
194Moa TimbyD10 (49)1 100 m10:32
Erika TimbyÖppen motion 4 (74)2 900 m10:34:15

Valkeakosken Haka

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
69Hanna MikkolainenD21 Kort (20)2 900 m10:00
390Mirja MikkolainenD60 (15)2 200 m11:04
Leo MikkolainenU1 (98)1 100 m11:17:08

Vandrarringen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lennart MyrehedÖppen motion 7 (161)2 600 m09:49:05

Waxholms OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
169Petter FochsenH12 (66)2 800 m10:51
180Jens FochsenH12 (66)2 800 m11:17

Vänersborgs SK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
215Vilgot ÅhlundH10 (27)1 100 m10:11
206Elvira ÅhlundD10 (49)1 100 m10:42
Johan ÅhlundÖppen motion 9 (65)3 400 m10:43:52
Kristina ÅhlundÖppen motion 4 (74)2 900 m11:10:18

Väsby OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
354Hans JonssonH50 (75)3 100 m10:25
292Björn JanssonH45 (87)3 200 m10:50
47Lukas OlssonH21 (110)4 300 m11:01:00
36Joakim OlssonH21 (110)4 300 m11:33:00

Västerbergslagens OL

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lotta LarssonÖppen motion 4 (74)2 900 m09:49:17
122Olga RindeskogD14 (27)2 800 m10:09
237Ylva FornanderD40 (39)2 600 m10:09
352Peter BergkvistH50 (75)3 100 m10:21
127Alicia BergkvistD14 (27)2 800 m10:24
Charlotta MellegårdÖppen motion 4 (74)2 900 m10:33:15
296Jonas HolmgrenH45 (87)3 200 m10:38
435Edla FornanderD70 (33)2 200 m10:41
177André BergkvistH12 (66)2 800 m10:45
483Hans L AnderssonH75 (39)2 300 m10:57
276Hillevi EkstrandD45 (51)2 600 m11:14

Västerås SOK

24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Johan HerbstÖppen motion 7 (161)2 600 m09:33:30
Pär WiklundÖppen motion 3 (138)2 800 m09:46:05
Pia WiklundÖppen motion 3 (138)2 800 m09:47:29
493Bo LöwegrenH80 (24)2 200 m10:04
Gustav LöfqvistÖppen motion 3 (138)2 800 m10:13:12
Erica LöfqvistÖppen motion 3 (138)2 800 m10:13:13
Emma HerbstÖppen motion 7 (161)2 600 m10:16:29
155Nova SahlénD12 (46)2 800 m10:17
Linda SlagbrandÖppen motion 3 (138)2 800 m10:19:21
191Felix SlagbrandH12 Kort (6)1 100 m10:20
Marcus ArnoldssonÖppen motion 4 (74)2 900 m10:20:20
233Eva PalmD40 (39)2 600 m10:21
311Anders SahlénH45 (87)3 200 m10:22
199Frida HerbstD10 (49)1 100 m10:24
240Pernilla SahlénD40 (39)2 600 m10:33
98Andreas NäslundH18 (31)3 300 m10:38
204Selma LöfqvistD10 (49)1 100 m10:40
350Robert PalmH50 (75)3 100 m10:43
Felix HerbstU1 (98)1 100 m10:45:14
196Elin PalmD10 (49)1 100 m10:46
49Christoffer AndersénH21 (110)4 300 m10:49:00
175Erik PalmH12 (66)2 800 m11:19
411Per Erik FogelH65 (68)2 900 m11:25
264Mattias LöfqvistH40 (66)3 200 m11:33

Växjö OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
356Patrik RosénH50 (75)3 100 m10:11
Louise RegnellÖppen motion 4 (74)2 900 m10:30:17
3Josephine RegnellD21 (69)3 300 m10:36
321Lena RegnellD50 (52)2 500 m10:47

Ålgård Orientering

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
166Ada StokkelandD12 (46)2 800 m10:19
Lea StokkelandU1 (98)1 100 m10:19:07
Tea StokkelandU1 (98)1 100 m10:40:11
146Samuel StokkelandH14 (61)2 800 m11:10
269Sturla StokkelandH40 (66)3 200 m11:21
427Harry BreilandH65 (68)2 900 m11:28

Älvdalens IF OK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lisa JonassonÖppen motion 4 (74)2 900 m09:58:17
Ove PetterssonÖppen motion 7 (161)2 600 m09:58:48
Wilda RydqvistU1 (98)1 100 m10:06:24
471Lena LeanderssonD75 (15)1 800 m10:34
151Linus SjödénH14 (61)2 800 m10:43
110Liv ÅkermanD16 (30)2 800 m11:11
256Bengt LeanderssonH40 (66)3 200 m11:15
133Erik ÅkermanH14 (61)2 800 m11:25

Ärla IF

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
52Robbin KantarpH21 (110)4 300 m10:39:00
220Emma KantarpD35 (27)3 100 m10:56
27Oscar VångellH21 (110)4 300 m11:07:00
Markus KantarpU1 (98)1 100 m11:34:03

Annonser