Startlista för Mila Stockholm by Night, #4

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Mila Stockholm by Night, #4
Arrangörsorganisation: Gustavsbergs OK
Datum: onsdag 7 februari 2018

Herrar

8 930 m, 46 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1019790804Tomas HolmbergCentrum OK19:00
1029555556Josh BeechEspoon Suunta19:00
1037090061Felix PerssonHaninge SOK19:00
1048040788Bryan Russel-KeelyIFK Lidingö SOK19:00
1059871010Erik Ivarsson SandbergIFK Lidingö SOK19:00
106621134Felix SpäthIFK Lidingö SOK19:00
107503516Hector HainesIFK Lidingö SOK19:00
1089161086Jere PajunenIFK Lidingö SOK19:00
1098491029Nicolas SimoninIFK Lidingö SOK19:00
1119101417Simon SchusterIFK Lidingö SOK19:00
112830524Oskar MalmbergIFK Umeå19:00
1139101815Aleksandr ManoilovJärfälla OK19:00
1148010415Anton SilierJärfälla OK19:00
115826826Nils EdvardssonJärfälla OK19:00
116609099Oskar EdvardssonJärfälla OK19:00
1179950503Erik BerzellJärla Orientering19:00
1189930812Oscar BjörckJärla Orientering19:00
119771029Peter HemmyrJärla Orientering19:00
1201409856Victor SadaranganiJärla Orientering19:00
1211501846Casper GidingKamrat och IF KIF19:00
122502019Mattias JohanssonKamrat och IF KIF19:00
1239972932Niklas AldénOK Linné19:00
124909192Gustav BergmanOK Ravinen19:00
125888121Kalle BergmanOK Ravinen19:00
126920601Love BerzellOK Ravinen19:00
1279740608Nick BarrableOK Ravinen19:00
128951951Filip MöllerOK Södertörn19:00
129630523Håkan RolfssonSkarpnäcks OL19:00
130351110Jörgen StegardSkarpnäcks OL19:00
13133530Niclas BehrenfeldtSkarpnäcks OL19:00
1327730620Magnus FalkenströmSkogsluffarnas OK19:00
1337801217Anders HedmanSnättringe SK19:00
1347561783Jesper LidmarSnättringe SK19:00
13543939Patrik ÄppelgranSnättringe SK19:00
1362050715Morgan KarlssonSundbybergs IK19:00
1377010507Duncan RobertsonSvaide Roma SOK19:00
1382048775Göran ThimbergSöders-Tyresö19:00
139924412Martin JanssonSödertälje-Nykvarn OF19:00
140890614Christoffer EskilssonTullinge SK19:00
1418040495Emil AnderssonTullinge SK19:00
142948834Henrik PerssonTullinge SK19:00
1439120483Markus AdolfssonTullinge SK19:00
144801121Simon ImarkTullinge SK19:00
145801122Victor ImarkTullinge SK19:00
1468090301Oscar VångellÄrla IF19:00
1471984826Erik FroodeKlubblös19:00

Damer

6 080 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
201331336Moa KjellstrandCentrum OK19:05
202905015Matilda MartinssonFalkenbergs OK19:05
2038000094Alice HugossonIFK Lidingö SOK19:05
2048130590Anna BachmanIFK Lidingö SOK19:05
2051333347Ausrine KutkaiteIFK Lidingö SOK19:05
2068095062Emma BjessmoIFK Lidingö SOK19:05
2078270427Helena KarlssonIFK Lidingö SOK19:05
209890426Linnea ClaesdotterIFK Lidingö SOK19:05
2109950303Niina HulkkonenIFK Lidingö SOK19:05
2118160297Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering19:05
2127880729Elsa JanssonJärla Orientering19:05
21330949Gunilla KreissJärla Orientering19:05
2142078011Sara SjökvistJärla Orientering19:05
215901207Lisa RönnolsOK Linné19:05
2169800731Ella AnderssonOK Södertörn19:05
217500531Hanna LagerbergOK Södertörn19:05
2189201445Katarina NorrbyOK Södertörn19:05
219910206Louise MarkstedtOK Södertörn19:05
2207890202Matilda OlssonSkåneslättens OL19:05
221990199Kristina TedhamreSnättringe SK19:05
222990417Vilma KarlssonSnättringe SK19:05
2239980121Emma HagrotTäby OK19:05
224920744Lisa AnderssonÄrla IF19:05
225500293Susen LöschÄrla IF19:05

Pöbel

6 080 m, 72 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
3019600801Lars GerhardssonAttunda OK19:10
3029620531Janne NilssonCentrum OK19:10
3032115454Jorrit BoekelCentrum OK19:10
3042083848Linus RisplingCentrum OK19:10
3052101718Oskar HermanssonCentrum OK19:10
3071220177Fredrik MorastHaninge SOK19:10
3088001120Gustav NirvinHaninge SOK19:10
3097009060Henrik MorastHaninge SOK19:10
3109822709Jakob Gadefors NauHaninge SOK19:10
311440902Joakim PerssonHaninge SOK19:10
3129200680Martin SkärlénHaninge SOK19:10
3137580304Mats LarssonIFK Enskede19:10
314580924Hans TarandiIFK Lidingö SOK19:10
3152083842Ingemar StenbeckIFK Lidingö SOK19:10
3162081952Ludvig JarlemarkIFK Lidingö SOK19:10
3172025178Magnus RajanIFK Lidingö SOK19:10
3182062085Per DambergIFK Lidingö SOK19:10
3197720406Pär LiljaIFK Lidingö SOK19:10
3202078091Robert Olsson KihlborgIFK Lidingö SOK19:10
3219690122Asbjörn GrøvlenJärfälla OK19:10
322670086Benjamin LangerakJärfälla OK19:10
3237915915Erik BovalliusJärfälla OK19:10
3247001856Frank SteinerJärfälla OK19:10
3259101500Jesper ÅkessonJärfälla OK19:10
3268020616Manne HammarbergJärfälla OK19:10
3272083847Mark ÅkessonJärfälla OK19:10
3289123766Niklas SvenssonJärfälla OK19:10
3297671014Ola BovalliusJärfälla OK19:10
330620799Stefan LundOK Linné19:10
331615141Albin AnderssonOK Ravinen19:10
3329990108Hannes SvahnOK Ravinen19:10
33341792Michael GranqvistOK Ravinen19:10
3348020719Ludvig SigrandOK Södertörn19:10
3359710111Martin SigrandOK Södertörn19:10
336990500Nils EklöwOK Södertörn19:10
337501796Erik AnderssonOK Österåker19:10
338449744Emil HåsteenRånäs OK19:10
339590503Gunnar LangsSkarpnäcks OL19:10
3407601215Göran EklundSkarpnäcks OL19:10
3411700206Lars SegermanSkarpnäcks OL19:10
342417397Per WesterlundSkogsluffarnas OK19:10
343553563Bo LauriSnättringe SK19:10
3447174850Isak GeliusSnättringe SK19:10
345950601Jesper AnderssonSnättringe SK19:10
346439403Johan LidmarSnättringe SK19:10
347951116Jörgen HectorSnättringe SK19:10
348960930Martin NilssonSnättringe SK19:10
349438689Mats BernSnättringe SK19:10
3501041200Mattias KallhaugeSnättringe SK19:10
351711122Per KallhaugeSnättringe SK19:10
3522058188Tobias KarlssonSnättringe SK19:10
3537611301Allan EverumStockholm Multisport Klubb19:10
354304914Anders BrohällStockholm Multisport Klubb19:10
3558030602Eskil WidehagSundbybergs IK19:10
35619469Hans OlsénSundbybergs IK19:10
357451041Jan LindhSundbybergs IK19:10
3582083755Joakim SkantzeSundbybergs IK19:10
3592089170Björn RegerSöders-Tyresö19:10
360740517Peter AnderssonSöders-Tyresö19:10
3617207724Stefan NorinSöders-Tyresö19:10
362660204Björn AxelssonTullinge SK19:10
363253657Erik BerggrenTullinge SK19:10
3642060701Hampus HatlenTullinge SK19:10
365778100Hans SundqvistTullinge SK19:10
36630076Kenneth JönssonTullinge SK19:10
3672075344Peter BergmanTullinge SK19:10
3687206828Piero SannicoloTullinge SK19:10
3692078025Wilhelm BergmanTullinge SK19:10
3707720728Jonas HolmgrenVästerbergslagens OL19:10
3711409855Christofer NäsholmÄrla IF19:10
3728030826Olle KallurOK Ravinen19:10
373930807Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK19:10

Pöbelina

4 000 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
401800241Sara JonassonCentrum OK19:15
4032058165Agnes DambergIFK Lidingö SOK19:15
4042025182Amelie RajanIFK Lidingö SOK19:15
4052089398Jutta JussilaIFK Lidingö SOK19:15
405450838Anneli WendeliusIFK Lidingö SOK19:15
4062101630Cina BroquistIFK Lidingö SOK19:15
4072025181Elin JarlemarkIFK Lidingö SOK19:15
4082093284Ella BroquistIFK Lidingö SOK19:15
4092050711Karolina BjärnlidIFK Lidingö SOK19:15
4102121990Lisa ThunellIFK Lidingö SOK19:15
4117670204Mia LiljaIFK Lidingö SOK19:15
41215172Sussie TistadIFK Lidingö SOK19:15
4137071257Louise NilssonJärfälla OK19:15
4141030414Amanda GranqvistOK Ravinen19:15
4151420203Hedda RöstinOK Ravinen19:15
4161470457Agnes EdgrenSkarpnäcks OL19:15
4179139575Frida ArnessonSkarpnäcks OL19:15
4182089370Karolina Bergh PapasikasSkarpnäcks OL19:15
4192123568Vera RolfssonSkarpnäcks OL19:15
4202800372Åsa EdgrenSkarpnäcks OL19:15
4218031004Cecilia HectorSnättringe SK19:15
4222067130Elin WolgastSnättringe SK19:15
4239990603Matilda LindhSundbybergs IK19:15
4248630840Anna-Karin SundqvistTullinge SK19:15
4258080991Elin SundqvistTullinge SK19:15
426650324Monica HatlenTullinge SK19:15
427439870Hillevi EkstrandVästerbergslagens OL19:15
428902785Julia DavidssonÄrla IF19:15

Annonser