Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Stockholms City Cup, #1

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Stockholms City Cup, #1
Arrangörsorganisationer: OK Södertörn / Sundbybergs IK
Datum: onsdag 16 maj 2018

D12

1 500 m, 45 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1102Alice HedinIFK Lidingö SOK18:31
1103Stella ÖstblomJärfälla OK18:32
1104Hilda BohmanHellas Orientering18:33
1105Sofie LindellGustavsbergs OK18:34
1106Alice HellbergSundbybergs IK18:35
1107Irma JarlemarkIFK Lidingö SOK18:36
1108Johanna Skogholm AllaredTumba-Mälarhöjden OK18:37
1109Ingrid TillegårdSundbybergs IK18:38
1110Alma HallstenTäby OK18:39
1111Frida DäckforsTullinge SK18:40
1112Maja FalkSundbybergs IK18:41
1114Sara LiwångIFK Lidingö SOK18:43
1115Alma BarkstedtTäby OK18:44
1116Elin StorellHaninge SOK18:45
1117Anna FranklingIFK Lidingö SOK18:46
1118Elsa ForsbergJärfälla OK18:47
1119Kerstin ChristieSnättringe SK18:48
1120Bodil JohanssonSundbybergs IK18:49
1122Saga BeinhoffGustavsbergs OK18:51
1123Hilda TrofastTullinge SK18:52
1124Märta AhlquistJärla Orientering18:53
1125Ingrid JohanssonSundbybergs IK18:54
1126Emelie HolmströmTäby OK18:55
1128Paulina AlzénGustavsbergs OK18:57
1129Ida WarvelinLånghundra IF19:00
1130Ebba WestringJärfälla OK19:01
1131Vera SkantzeIFK Lidingö SOK19:02
1133Ida PetterssonJärfälla OK19:04
1134Linda StrömqvistAttunda OK19:05
1136Britta BörjessonJärla Orientering19:07
1137Lovisa NordquistTäby OK19:08
1138Julia PetterssonJärfälla OK19:09
1140Alice LjungbergTumba-Mälarhöjden OK19:11
1141Ellen AnelandOK Ravinen19:12
1143Astrid SkantzeIFK Lidingö SOK19:14
1144Sara StrömqvistAttunda OK19:15
1145Lovisa BorgSödertälje-Nykvarn OF19:16
1146Stina PedersenJärfälla OK19:17
1147Ella LindqvistTäby OK19:18
1148Nora AhlströmIFK Enskede19:19
1151Greta SandvikAttunda OK19:31
1153Fanny BergmanTullinge SK19:33
1155Tuva HolmströmOK Ravinen19:35
1157Viola HolmströmOK Ravinen19:37
1158Tove OlssonOK Södertörn19:38

Annonser