Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Stockholms City Cup, #1

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Stockholms City Cup, #1
Arrangörsorganisationer: OK Södertörn / Sundbybergs IK
Datum: onsdag 16 maj 2018

Öppen motion 3

2 070 m, 227 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9024Henrik ByströmBromma-Vällingby SOK18:24:45
Lars LundKlubblös18:25:21
Patrik ServinLånghundra IF18:25:36
Anna LöwenhielmJärla Orientering18:25:44
9025Annica OttossonBromma-Vällingby SOK18:25:58
Björn BylundIFK Enskede18:26:03
Hugo IsgrenIFK Enskede18:26:20
9008Annette WesterlingAfa fastigheter18:27:27
9019Suzy KarlssonAfa fastigheter18:27:27
9005Gösta AnderssonAfa fastigheter18:27:29
9015Siv WikströmAfa fastigheter18:27:30
9009Olle BerntssonAfa fastigheter18:27:34
9012Jerker MattssonAfa fastigheter18:27:35
9016Jessica CronierAfa fastigheter18:27:36
9011Patricia DorkoAfa fastigheter18:27:37
9001Güner KayhanAfa fastigheter18:27:41
Bobbi Olsson BarrlingTjalve IF Norrköping18:27:50
9004Marcus BerglundAfa fastigheter18:28:40
9002Anna BerfenstamAfa fastigheter18:28:42
9022Åsa ByströmBromma-Vällingby SOK18:28:43
Bonnie BroméHellas Orientering18:28:53
9003Christina RitzlerAfa fastigheter18:28:55
9051Robert PuustaOK Älvsjö-Örby18:28:56
9010Monica ChressmanAfa fastigheter18:28:58
9047Gunilla BergOK Ravinen18:29:01
Glenn LantzKlubblös18:29:03
Birgitta ThunellIFK Lidingö SOK18:29:31
9049Niklas WansölinOK Ravinen18:29:37
9014Tomas IngemarssonAfa fastigheter18:29:42
Curt BalckIFK Lidingö SOK18:29:45
9017Per OrrestigAfa fastigheter18:30:07
Stefan CartlingKlubblös18:30:09
Gunnel BalckIFK Lidingö SOK18:30:14
9067Jörgen DäckforsTullinge SK18:31:10
9042Sara AndersonJärfälla OK18:31:19
9061Leif HermundstadSnättringe SK18:31:37
Frida WelinCentrum OK18:31:48
9039Elisabeth BengtssonIFK Lidingö SOK18:31:50
Tilda LindholmSkogsluffarnas OK18:32:10
9034Stefan HedengrenHaninge SOK18:32:24
Therese BergstedtCentrum OK18:32:25
9035Felicity BrownIFK Lidingö SOK18:32:34
Mats WestergrenOK Älvsjö-Örby18:32:36
Ulla-Britta WestergrenOK Älvsjö-Örby18:32:37
My HeinrupJärla Orientering18:32:39
Torbjörn ThufvessonCentrum OK18:32:45
9038Julian DentIFK Lidingö SOK18:32:52
9053Lena Nyström-NilssonRånäs OK18:32:53
Boel SundbergOK Södertörn18:32:57
Anna Karin FridmarGustavsbergs OK18:33:00
9041Lars JonassonJärfälla OK18:33:15
Theodor BjarnasonKlubblös18:33:50
9048Heidi BjerkhaugOK Ravinen18:34:02
Anders S NybergSäterbygdens OK18:34:05
Victor PontussonKlubblös18:34:21
Artur KransengrenKlubblös18:34:48
Torbjörn BergmanSnättringe SK18:34:49
9075Nina BoljangTumba-Mälarhöjden OK18:35:03
9060Peter ClaessonSkogsluffarnas OK18:35:06
1466Carl ClaessonSkogsluffarnas OK18:35:09
Martin MattssonKlubblös18:35:11
Jan RönnbergOK Älvsjö-Örby18:35:14
Heidi WarvelinLånghundra IF18:35:17
9044Stefan LindbohmKlubblös18:35:21
9057Åke LewanderSkarpnäcks OL18:35:42
Emma NilssonKlubblös18:35:44
Johanna ClarinIF Rigor18:35:54
Camilla JakobssonCentrum OK18:36:05
9055Anita LindbohmSkarpnäcks OL18:36:07
Fredrik DahllöfKlubblös18:36:51
Sebastian SnickarsKlubblös18:38:27
Per ArnessonSkarpnäcks OL18:38:45
Patrick WestergrenOK Älvsjö-Örby18:39:16
Jenni SimolaFinspångs SOK18:39:49
Henrik HagwallJärla Orientering18:40:24
Johanna JoverKlubblös18:40:34
9059Henrik WolffSkogsluffarnas OK18:40:41
9068Simon StålhammarTullinge SK18:40:46
Mark MathewsKlubblös18:40:50
Lena NilssonOK Österåker18:40:54
Johan KarlstenSolna OK18:41:22
Stefan OlssonKlubblös18:41:32
9072Elisabeth StålhammarTullinge SK18:42:02
Åke KarlssonSOK Träff18:42:04
Inger ClelandHellas Orientering18:42:15
Jasinta RajanIFK Lidingö SOK18:42:22
Niklas WinnersjöKlubblös18:42:40
Rune RådeströmSnättringe SK18:42:55
Sara ForsbergJärfälla OK18:42:59
Caroline LiwångKlubblös18:43:03
Torbjörn LarssonKlubblös18:43:32
Helena NilssonOK Älvsjö-Örby18:43:40
Alice RönnKlubblös18:43:41
John AlexanderCentrum OK18:43:48
9050Jacob Hård Af SegerstadOK Södertörn18:44:22
Nina KarlssonIFK Lidingö SOK18:44:28
Sophie RigolletKlubblös18:44:42
Nina WallanderJärla Orientering18:44:51
Ulf CarnbyTäby OK18:44:53
9070Lisa SundbergTullinge SK18:44:58
Elisabeth CarlinSöders-Tyresö18:44:59
Marie ThörnvikCentrum OK18:45:00
Kristin KarlssonCentrum OK18:45:03
Aija SadurskisCentrum OK18:45:03
Bengt MattiassonSödertälje-Nykvarn OF18:45:11
Maria JanssonKlubblös18:45:27
Magnus BacklundKlubblös18:45:33
Rebecka HallerbyKlubblös18:45:36
Anders NauHaninge SOK18:46:10
Rolf Vikström LookKlubblös18:46:34
9043Fredrik JonssonKlubblös18:46:56
Annakarin RahlénOK Ravinen18:47:48
Linda RylanderSpårvägens OK18:47:49
Agnetha BjörklundTäby OK18:48:10
Karin KolmodinTumba-Mälarhöjden OK18:48:15
Annie ThulinSnättringe SK18:49:00
Carl ThulinKlubblös18:49:00
Sven Erik AmrénSnättringe SK18:49:03
Robert RylanderSpårvägens OK18:49:31
Tord HanssonSOK Träff18:50:04
Lars NicanderJärla Orientering18:50:47
Sarah BladhTullinge SK18:51:23
Hannah LinngårdKlubblös18:51:32
Matilda AnderssonKlubblös18:52:03
Kennet NilssonOK Älvsjö-Örby18:52:49
Annika LindgrenKlubblös18:52:52
Marina Westman LönneKlubblös18:53:07
Åke AndreassonGustavsbergs OK18:53:12
Marie ÖhlundGustavsbergs OK18:53:13
Ramona Hansson JärnvingAttunda OK18:53:18
Rebecca JärnvingAttunda OK18:53:18
Malin StrömbladAttunda OK18:53:21
Alexander PetersonOK Österåker18:53:22
Dejan IlicKlubblös18:54:11
9065Rune CarlssonSundbybergs IK18:54:23
9023Jan KettisenBromma-Vällingby SOK18:54:28
9036Helene SwartzIFK Lidingö SOK18:54:34
Markus AggeforsGustavsbergs OK18:55:03
9027Svante FridEnebybergs IF18:55:37
9062Anna WolgastSnättringe SK18:55:38
Anton SundinSträngnäs-Malmby OL18:55:39
Irene HyvärinenCentrum OK18:55:43
Karolina BjärnlidIFK Lidingö SOK18:55:50
Kristofer HederKlubblös18:55:59
Kim KåbergKlubblös18:56:00
Johan HydenKlubblös18:56:04
Åsa HallanderCentrum OK18:56:07
Johan KällmanNorbergs OK18:56:28
Charlotta ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK18:56:29
Ingrid KlingOckelbo OK18:56:56
9031Ann SjöbergEnebybergs IF18:56:59
Johan KensbyChalmers OL18:57:07
Mats KensbyOK Tyr18:57:18
Nickolina HedenlundTäby OK18:57:24
Viktoria HedenlundTäby OK18:57:25
9028Leif LundquistEnebybergs IF18:57:27
Niklas BrytzerKlubblös18:57:30
Christian ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK18:57:55
Lars BrodinOK Kontinent18:58:04
9074Lena LjungbergTumba-Mälarhöjden OK18:58:07
9073Stefan LjungbergTumba-Mälarhöjden OK18:58:16
Luca BarbieriKlubblös18:58:33
Patrik EliassonKlubblös18:58:44
Matilda LagerholmTumba-Mälarhöjden OK18:58:57
Annika NilssonTäby OK18:59:03
9030Kurt AnderssonEnebybergs IF18:59:08
9071Daniel HelanderTullinge SK18:59:13
Christian RedtzerAttunda OK18:59:15
David BrennanSödertälje-Nykvarn OF18:59:17
Lina BlomqvistOK Skogsfalken18:59:45
Johanna JonssonIK Gandvik18:59:52
9032Marianne HamiltonEnebybergs IF19:00:20
Sophie BrennanSödertälje-Nykvarn OF19:00:23
Liz BrennanSödertälje-Nykvarn OF19:02:10
Carl CarlinSöders-Tyresö19:02:47
Malla GrenfeldtKlubblös19:02:48
Anna FernandezSnättringe SK19:03:12
9078Pia VikströmTäby OK19:03:34
9058Albin JohanssonSkogsluffarnas OK19:04:27
9076Eva HagrotTäby OK19:04:41
9069Stefan FerdmanTullinge SK19:05:04
Erik ValdemarssonKöping-Kolsva OK19:05:19
Hugo NilssonOK Älvsjö-Örby19:05:26
9066Marianne JernbergSöders-Tyresö19:06:05
Louise BergmanSöders-Tyresö19:06:06
Mattias SöderströmKlubblös19:07:33
Elias BuskeKlubblös19:08:01
Ingela HersénTullinge SK19:08:03
9033Ann-Marie Rees-AnderssonEnebybergs IF19:08:16
Ellinor LangeOK Ravinen19:08:23
9029Stellan FehrnströmEnebybergs IF19:09:12
9046Sofia IderheimKlubblös19:11:41
9026Carl-Gunnar BoströmEnebybergs IF19:12:44
9054Ingela ArenanderSkarpnäcks OL19:13:07
Robin WesterlundKlubblös19:13:11
Marlene NessSödertälje-Nykvarn OF19:14:02
Anders BackKlubblös19:14:10
Anders PerssonJärla Orientering19:15:03
Dayan PijetlovicKlubblös19:17:36
David WesterlundTäby OK19:17:49
Pooria GhavamianKlubblös19:17:51
9064Lars NordinSolna OK19:19:30
9040Lars LöthmanJärfälla OK19:20:59
Leif SkantzeKjV19:21:30
Per WidénHellas Orientering19:21:55
Pontus LöwenhielmJärla Orientering19:24:23
9021Jenny WallnerAttunda OK19:25:47
Bo LauriSnättringe SK19:26:34
Tommy HolmérVäsby OK19:26:54
9063Elisabeth HectorSnättringe SK19:28:28
9079Rune ThurénVallentuna-Össeby OL19:30:24
Kristin KensbyOK Tyr19:32:44
Johan Ylander KarlssonKlubblös19:33:58
Erikas GudonisOSK Sakas19:33:59
Petra SundströmCentrum OK19:35:34
Bengt SvenssonSundbybergs IK19:43:31
Jan SturestigOK Södertörn19:47:01
9006Henrik OlmérAfa fastigheter
9007Christian PerssonAfa fastigheter
9013Emma NordströmAfa fastigheter
9018Kristoffer BrodinAfa fastigheter
9020Sofia LögdahlAfa fastigheter
9037Maria FranklingIFK Lidingö SOK
9052Marit WiksellRehns BK
9056Agnes EdgrenSkarpnäcks OL
9077Göran HanssonTäby OK
Eirini ZiraKlubblös

Annonser