Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Stockholms City Cup, #1

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Stockholms City Cup, #1
Arrangörsorganisationer: OK Södertörn / Sundbybergs IK
Datum: onsdag 16 maj 2018

H17-

2 890 m, 359 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Anders HållbergIFK Lidingö SOK18:30:00
2Eddie BjärrenholtRånäs OK18:30:16
3Erik ForsbergBromma-Vällingby SOK18:30:30
4Johannes BladhTullinge SK18:30:45
5Per StridOK Roslagen18:31:00
6Magnus FalkenströmSkogsluffarnas OK18:31:15
7Jonas SjöblomAttunda OK18:31:30
8Fredrik AlzénGustavsbergs OK18:31:45
9Anders ÖnerudOK Ravinen18:32:00
10Jesper LidmarSnättringe SK18:32:15
11Casper HedarOK Tor18:32:30
12Hans LiwångIFK Lidingö SOK18:32:45
13James ChristieSnättringe SK18:33:00
14Martin LindskogOK Ravinen18:33:15
16Victor ImarkTullinge SK18:33:45
17Oliver HagmanOK Roslagen18:34:00
15Christopher LindqvistIFK Enskede18:34:19
19Tim SandgrenBromma-Vällingby SOK18:34:30
20Tim SolemKlubblös18:34:45
22Conny StrandbergGustavsbergs OK18:35:15
23Jon LindmarkCentrum OK18:35:30
24Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK18:35:45
25Rolf KarlssonJärla Orientering18:36:00
26Simon SchusterIFK Lidingö SOK18:36:15
27Stefan MarteliusAttunda OK18:36:31
28Jacob SvenssonSöders-Tyresö18:36:46
29Henrik BladhTullinge SK18:37:00
30Magnus LindblomGustavsbergs OK18:37:14
31Gustav EklöfUlricehamns OK18:37:30
32Tobias AnderssonOK Österåker18:37:45
36Curt RahlénOK Ravinen18:38:45
37Fredrik PerssonDomnarvets GOIF18:38:59
33Harald MildGustavsbergs OK18:39:25
39Niklas EverittCentrum OK18:39:32
40Emil AnderssonTullinge SK18:39:46
41Andreas HerneTumba-Mälarhöjden OK18:40:00
42Simon SandgrenBromma-Vällingby SOK18:40:14
43Nicklas DoyleSkarpnäcks OL18:40:30
44Arne KvarnefalkJärfälla OK18:40:45
45Mattias ÖstholmNynäshamns OK18:41:00
46Erik MattssonJärla Orientering18:41:13
47Hugo LindbärgOK Södertörn18:41:29
49Werner KöhlerTullinge SK18:41:59
50Pär LiljaIFK Lidingö SOK18:42:15
51Daniel RejmentOK Linné18:42:31
52Johan GibergTumba-Mälarhöjden OK18:42:45
53Lukas GustavssonCentrum OK18:43:00
54Martin GranqvistKamrat och IF KIF18:43:14
55Peter GranathSnättringe SK18:43:30
56Magnus BergmanOK Kåre18:43:45
57Roger TinglöfVäsby OK18:44:01
58Fredrik SandbergOK Älvsjö-Örby18:44:14
59Bengt ÖqvistFredrikshofs IF Skid & OK18:44:30
60Michael AhlquistJärla Orientering18:44:45
61Robert BjörklundTumba-Mälarhöjden OK18:44:59
62Jerk RönnolsCentrum OK18:45:15
63Jonatan LindellGustavsbergs OK18:45:31
64Tobias ForsénTullinge SK18:45:45
65Per ForsbergIFK Enskede18:45:59
66Oskar HermanssonCentrum OK18:46:15
67Victor SadaranganiJärla Orientering18:46:30
68Roland PerssonSkarpnäcks OL18:46:46
69Alexander KällTumba-Mälarhöjden OK18:47:00
70Oskar NederheimTäby OK18:47:15
71Björn SalomonssonSnättringe SK18:47:32
72Peter LandénGustavsbergs OK18:47:46
73Christer HördellStockholms OK18:48:00
74Glenn WiderströmOK Ravinen18:48:15
75Oskar ForsbergTullinge SK18:48:30
76Matts BjörkeSöders-Tyresö18:48:47
77Björn NyqvistJärla Orientering18:49:01
78Kristoffer HylanderTumba-Mälarhöjden OK18:49:15
79Mattias HenrikssonCentrum OK18:49:30
80Anders LindgrenLånghundra IF18:49:45
81Cristian FranzénAnkarsrums OK18:50:00
82Henrik ÖsterbergGustavsbergs OK18:50:15
83Torbjörn GillsparrOK Österåker18:50:33
84Urban FreijOK Enen18:50:44
85Pontus GilleOK Roslagen18:50:59
86Hugo FlordalSnättringe SK18:51:15
87Tomas EklundSkogsluffarnas OK18:51:31
88Jonas GoldJärfälla OK18:51:44
89Timo MähönenIFK Lidingö SOK18:52:00
90Tintin KarlbergTullinge SK18:52:14
91Thomas BabtistBromma-Vällingby SOK18:52:29
92Torbjörn WrighedMotala AIF OL18:52:46
93Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK18:53:00
94Niclas LidströmFrösö IF18:53:15
95Anders LundJärfälla OK18:53:30
97Jonas ÖhmanVäsby OK18:54:00
98Erik AnderssonOK Österåker18:54:15
99Henrik TrofastTullinge SK18:54:30
100Eric HuijsersHammarby IF OF18:54:44
101Casper GidingKamrat och IF KIF18:54:59
102Hans UtbultJärla Orientering18:55:15
103Erik Ivarsson SandbergIFK Lidingö SOK18:55:30
104Ruben HylanderTumba-Mälarhöjden OK18:55:45
105Tobias KarlssonSnättringe SK18:55:59
106Niklas KarlssonBoxholm-Mjölby OL18:56:14
107Tage SandbergBromma-Vällingby SOK18:56:30
108Jörgen OhlinTullinge SK18:56:45
109Hans TarandiIFK Lidingö SOK18:57:00
110Kristoffer TengrothSundbybergs IK18:57:14
111Göran EklundSkarpnäcks OL18:57:29
112Staffan TörnrosTumba-Mälarhöjden OK18:57:46
113Persson KalleOK Österåker18:58:00
114Albin KvarnefalkJärfälla OK18:58:15
115Henrik SandströmOK Ravinen18:58:30
116Leonas MockunasHellas Orientering18:58:44
117Björn LundquistOK Ravinen18:58:59
118David GranathTjällmo-Godegårds OK18:59:14
119Bryan Russel-KeelyIFK Lidingö SOK18:59:30
120Jan LavénGustavsbergs OK18:59:45
121Karl MårtenssonOK Älvsjö-Örby19:00:00
122Anton SilierJärfälla OK19:00:15
123Mikael SternJärla Orientering19:00:30
124Erik DanielsAttunda OK19:00:45
125Torbjörn OhlssonHaninge SOK19:00:59
126Claes LandqvistVallentuna-Össeby OL19:01:15
127Patric De BoussardIFK Enskede19:01:30
129Mattias JohanssonKamrat och IF KIF19:02:00
130Mats HeldtSödertälje-Nykvarn OF19:02:15
131Stefan NordströmSigtuna OK19:02:29
132Martin AhlströmIFK Enskede19:02:45
133Christoffer EskilssonTullinge SK19:02:59
134Robert HanningJärla Orientering19:03:15
136Lasse ForsbergOK Ravinen19:03:45
137Thomas KarlssonSödertälje-Nykvarn OF19:04:00
138Kalle LindqvistSkogsluffarnas OK19:04:15
139Fredrik HanssonTäby OK19:04:29
140Erik WessbergJärfälla OK19:04:45
141Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK19:04:59
142Stefan NorinSöders-Tyresö19:05:15
143Gunnar SkärlénHaninge SOK19:05:29
135Jonas ErlandssonRehns BK19:05:35
144Albin AnderssonOK Ravinen19:05:44
145Gustav HeldtSödertälje-Nykvarn OF19:06:00
146Björn LönneSkarpnäcks OL19:06:16
147Mårten KällmanSöders-Tyresö19:06:34
148Ulrik IversAttunda OK19:06:45
149Jonas KjällCentrum OK19:06:58
21Henrik FlordalKatrineholms OK19:07:07
150Petter SkantzeIFK Lidingö SOK19:07:15
151Joakim AlmtorpLånghundra IF19:07:29
152Rudolf HersénTullinge SK19:07:50
153Fredrik MorastHaninge SOK19:08:00
154Thomas PetterssonBromma-Vällingby SOK19:08:15
155Torbjörn LännevallOK Roslagen19:08:30
156Lennart HävrénTullinge SK19:08:45
157Henrik MorastHaninge SOK19:09:00
158Oskar MalmbergIFK Umeå19:09:15
159Ove RinnbäckOK Ravinen19:09:30
160Jesper AnderssonSnättringe SK19:09:45
161Mikael NordquistTäby OK19:10:00
162Douglas LundinSkogsluffarnas OK19:10:15
163Mikael TjernbergTumba-Mälarhöjden OK19:10:29
164Petter BodingIFK Lidingö SOK19:10:45
165Ola HultinOK Roslagen19:11:00
166Fredrik ÅkerlindVallentuna-Össeby OL19:11:15
167Leif MörkforsJärfälla OK19:11:30
169Mats HainkeSnättringe SK19:11:59
170Oskar EdvardssonJärfälla OK19:12:15
171Oskar SvenssonFinspångs SOK19:12:32
172Piero SannicoloTullinge SK19:12:45
173Lucas FredmanOK Älvsjö-Örby19:13:00
168Alf JanssonSkarpnäcks OL19:13:07
174Matts AnderssonOK Ravinen19:13:15
175Fredrik JonssonAttunda OK19:13:29
176Matz LarssonGustavsbergs OK19:13:44
177Johan LindqvistTäby OK19:13:59
178Mats AjlingTäby OK19:14:16
180Torbjörn ThorsénSkogsluffarnas OK19:14:45
181Ruslan GlebovOK Ravinen19:15:00
182Per ÖhlundGustavsbergs OK19:15:15
179Örjan AhnoffCentrum OK19:15:21
183Mattias BomanTumba-Mälarhöjden OK19:15:29
184Lukas ArkängTullinge SK19:15:45
185Simon ImarkTullinge SK19:15:59
186Martin SkärlénHaninge SOK19:16:15
187Johan StridhAttunda OK19:16:30
188Frank SteinerJärfälla OK19:16:44
189Jens RönnolsJärla Orientering19:16:59
190Alexander NilssonGotlands Bro OK19:17:14
191Lars ForsstedtSöders-Tyresö19:17:31
192Hannes SvahnOK Ravinen19:17:45
193Espen Hultgreen WeltzienJärla Orientering19:17:59
194Mats WarvelinLånghundra IF19:18:16
195Magnus KarlssonCentrum OK19:18:30
196Hans JonssonVäsby OK19:18:45
197Olle BoströmJärla Orientering19:19:00
198Magnus LennartssonJärfälla OK19:19:14
199Markus FredlundTullinge SK19:19:29
200Mikael KindbornOK Hällen19:19:44
203Timo GierlichKlubblös19:20:31
202Yngve RahlénOK Ravinen19:20:42
204Lars LandströmLånghundra IF19:20:45
205Jonas LeanderssonSödertälje-Nykvarn OF19:20:59
206Love OttossonHaninge SOK19:21:15
207Johan BalckTäby OK19:21:31
201Mårten BoströmIFK Lidingö SOK19:21:37
208Andreas JohnsonSigtuna OK19:21:45
209Love BerzellOK Ravinen19:21:59
210Robin ErikssonOK Roslagen19:22:15
211Fredrik SoneAttunda OK19:22:30
212Joakim OlssonVäsby OK19:22:45
213Kalle BergmanOK Ravinen19:23:00
214Ulf BurmanGustavsbergs OK19:23:15
215Robert JohanssonTäby OK19:23:30
216Christer JohanssonOK Ravinen19:23:46
217Simon HectorSnättringe SK19:23:59
219Filip MöllerOK Södertörn19:24:30
220John SolbreckLånghundra IF19:24:45
221Gustaf EricsonJärla Orientering19:25:00
222Gunnar SvanbergJärfälla OK19:25:15
223Björn FredmanOK Älvsjö-Örby19:25:30
224Lars BygdénSödertälje-Nykvarn OF19:25:47
225Magnus StrömqvistAttunda OK19:26:00
226Tommy WendtHellas Orientering19:26:15
218Felix PerssonHaninge SOK19:26:20
227Henrik SundblomRånäs OK19:26:29
228Klas BirgerssonLånghundra IF19:26:45
229Jonas HellströmAttunda OK19:26:59
230David BejbomJärla Orientering19:27:14
231Ola KåbergOK Ravinen19:27:30
232Johan WestringJärfälla OK19:27:44
233Örjan SahlOK Klemmingen19:27:59
234Johan LidmarSnättringe SK19:28:15
235Mattias CarlsteinIFK Lidingö SOK19:28:32
236Anthony LoccisanoKlubblös19:28:45
237Torbjörn TrondsetNynäshamns OK19:29:00
238Björn RegerSöders-Tyresö19:29:16
239Joakim SkärlénHaninge SOK19:29:30
240Svante JonsellVallentuna-Össeby OL19:29:46
241Viktor WohlgemuthOK Ravinen19:30:00
242Nils EdvardssonJärfälla OK19:30:15
290Sven-Anders OlssonAttunda OK19:30:29
244David HectorSnättringe SK19:30:45
245Håkan PalmOK Klemmingen19:31:00
246Aytürk DüzenKlubblös19:31:15
247Andreas NordforsStora Tuna OK19:31:30
248Alexander SchandlOK Södertörn19:31:45
249Sebastian BolleSundbybergs IK19:31:59
250Sven WigertzLånghundra IF19:32:15
251Markus AdolfssonTullinge SK19:32:30
252Mathias HallJärla Orientering19:32:45
253Mats LundbladTäby OK19:32:59
128Alexander AlnessLånghundra IF19:33:15
254Joel LännevallOK Roslagen19:33:15
255Niclas SjögrenHaninge SOK19:33:30
256Mark ÅkessonJärfälla OK19:33:45
257Anders BrinkmanVandrarringen19:34:00
258Viktor AntonssonEksjö SOK19:34:15
259Peter BergmanTullinge SK19:34:30
260Hanmpus  OlesundOK Landehof19:34:45
261Oscar BjörckJärla Orientering19:35:00
263Tomas SandqvistVäsby OK19:35:31
264Martin  GrothKlubblös19:35:45
265Johan KaminskyIF Hagen19:36:00
266Thomas CallebergSnättringe SK19:36:15
267Joachim WansölinOK Ravinen19:36:30
268Oskar NordmarkCentrum OK19:36:46
269Per WesterlundSkogsluffarnas OK19:37:00
270Simon SkogmanMarkbygdens OK19:37:14
271Aleksandr ManoilovJärfälla OK19:37:30
272Matz TapperBromma-Vällingby SOK19:37:45
273Joakim  JörgensenTumba-Mälarhöjden OK19:38:00
274Johan PerssonAttunda OK19:38:14
275Johan HedmanSöders-Tyresö19:38:29
276Robin GrankvistVäsby OK19:38:49
277Henrik SjögrenHaninge SOK19:39:01
278Tommy SchmidOL Trollelg19:39:14
279Fredric JohanssonSnättringe SK19:39:30
280Joakim BergBromma-Vällingby SOK19:39:45
262Mattias AllaredTumba-Mälarhöjden OK19:39:53
281Antonio SeriniIFK Lidingö SOK19:40:00
48Stefan GranathVäsby OK19:40:17
283Adam NymanCentrum OK19:40:28
284Per  GustafssonVallentuna-Össeby OL19:40:46
285Anders BjörklundIFK Enskede19:41:00
286Jacob KällströmVallentuna-Össeby OL19:41:15
287Magnus GlänneforsTullinge SK19:41:29
288Per WolgastSnättringe SK19:41:46
289Anders EnglidTumba-Mälarhöjden OK19:41:59
243Christopher WilestedtAttunda OK19:42:15
291Per LjungStockholms OK19:42:36
292Ove OksvoldCentrum OK19:42:45
293Håkan ElderstigTumba-Mälarhöjden OK19:42:59
294Mats BernSnättringe SK19:43:16
295Bruno GodefroyOK Ravinen19:43:30
296Anders  PlattJärla Orientering19:43:45
297William HultqvistVallentuna-Össeby OL19:44:00
298Eric RollerJärfälla OK19:44:14
299Michael ReforsJärla Orientering19:44:30
300Mikael NybergHellas Orientering19:44:44
301Urban  SelanderSkarpnäcks OL19:44:59
302Daniel Holmström WikellCentrum OK19:45:16
303Stefan LindvallHaninge SOK19:45:30
305Fredrik NorlinIFK Mora OK19:45:59
304Mats AnderssonOK Långberget19:46:12
306Torkel SkogmanSkogsluffarnas OK19:46:15
307Magnus  HaraldssonGustavsbergs OK19:46:32
38Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OF19:46:44
308Linus RisplingCentrum OK19:46:45
309Peter WippJärla Orientering19:47:00
310Oskar BacklundÄrla IF19:47:15
311Martin BjurnerBromma-Vällingby SOK19:47:30
312Mats HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF19:47:47
313Magnus YngvessonRobertsfors IK19:48:00
314Emil WippJärla Orientering19:48:15
315Krister  GumaeliusWaxholms OK19:48:30
316Erik JanssonIFK Lidingö SOK19:48:44
317Nils-Robert PerssonTullinge SK19:48:59
318Lars GerhardssonAttunda OK19:49:16
319Lars GrankvistTäby OK19:49:29
320Conny ForsbergLånghundra IF19:49:45
321Ludvig LarsendahlVästerås SOK19:49:59
322Max Igor KajanusTumba-Mälarhöjden OK19:50:15
323Tomas BjörelindJärla Orientering19:50:31
324Johan GothCentrum OK19:50:44
325Mikael NyströmOK Ravinen19:50:59
326Erik CallebergSnättringe SK19:51:14
327Per ÖgrenBergnäsets AIK19:51:30
328Simon LundinFinspångs SOK19:51:44
329Håkan DahlbäckOK Österåker19:51:59
330Staffan BjessmoBromma-Vällingby SOK19:52:14
34Johannes ÖhgrenOK Kåre19:52:30
331Per GrywenzOK Linné19:52:30
332Andreas LundstenVittjärvs IK19:52:44
333Sven HunhammarBromma-Vällingby SOK19:53:00
336Robert PedersenJärfälla OK19:53:33
334Per OksvoldCentrum OK19:53:45
335Bjarne JohanssonSkogsluffarnas OK19:53:52
337Emil ThalinOK Älvsjö-Örby19:54:01
18Emil GrehnOK Rodhen19:54:15
338Olle SjöforsOK Älme19:54:15
339Henric FröbergTjalve IF Norrköping19:54:31
340Göran ModinBromma-Vällingby SOK19:54:45
341Mats ÅbergOK Linné19:54:59
342Viktor LindbergOK Roslagen19:55:15
343Elis  NordströmKils OK19:55:30
344Olle StorellHaninge SOK19:55:45
345Erik DyreliusSnättringe SK19:56:00
346Christian HjalmarssonKamrat och IF KIF19:56:15
347Mats FryxellTullinge SK19:56:32
348Josef FranzénSnättringe SK19:56:45
349Rasmus KihlSundbybergs IK19:56:59
350Lars SegermanSkarpnäcks OL19:57:14
351Simon ÖsterlundVästerås SOK19:57:29
352Lukas OlmKils OK19:57:45
353Mattias MillingerJärla Orientering19:57:59
354Duncan RobertsonSvaide Roma SOK19:58:15
355Mattias ÅgrenCentrum OK19:58:29
356Lars SjöbergTullinge SK19:58:49
357Rasmus Møller JessOK Linné19:59:00
358Håkan OlofssonÄrla IF19:59:15
359Kjell NordqvistWaxholms OK19:59:29
360Jörgen HectorSnättringe SK19:59:46
Fredrik SetterqvistOK Södertörn19:59:59
96Fredrik AnderssonSOK Joar Viking Enköpin00:04:16

D17-

2 870 m, 256 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
501Annika OhlssonÄrla IF18:29:59
502Christina Lövald HellbergTäby OK18:30:14
503EvaLena EricsonSödertälje-Nykvarn OF18:30:29
504Maria OlssonHJS-Vansbro OK18:30:45
505Tone AlbrektssonOK Ravinen18:30:59
506Anna KnutesJärla Orientering18:31:14
507Veronica ÖsterbergGustavsbergs OK18:31:30
508Elin ThyrCentrum OK18:31:44
509Lovisa KihlborgIFK Lidingö SOK18:32:00
510Frida ArnessonSkarpnäcks OL18:32:14
511Anna BlomgrenTullinge SK18:32:30
512Nina LundkvistOK Österåker18:32:44
513Carin HomannJärfälla OK18:32:59
514Fanny LinderborgSkellefteå OK18:33:15
515Meta NordesjöSundbybergs IK18:33:29
516Ida HylanderNyköpings OK18:33:44
517Sofie OhlssonSödertälje-Nykvarn OF18:34:00
518Anette ÖnerudOK Ravinen18:34:14
519Ebba GanslandtIFK Lidingö SOK18:34:30
520Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK18:34:44
521Caroline WestbomOK Österåker18:34:59
522Filipa RodriguesJärla Orientering18:35:14
523Sara RuneborgAttunda OK18:35:28
524Sofie KarlssonCentrum OK18:35:44
525Annika BerntssonVäsby OK18:35:59
526Anna LindellGustavsbergs OK18:36:14
527Ebba HedegårdOK Kolmården18:36:29
528Camilla GöstasSöders-Tyresö18:36:44
529Michaela LundellOK Österåker18:36:58
530Amanda KarlssonOK Ravinen18:37:12
531Ulla GummesonVäsby OK18:37:30
532Jennie BlomqvistCentrum OK18:37:44
533Lena NileviHaninge SOK18:37:59
534Ebba LeicktTullinge SK18:38:15
535Karin SkogholmTumba-Mälarhöjden OK18:38:29
536Camilla NyqvistJärla Orientering18:38:44
537Madelene BarbozaAttunda OK18:39:00
538Sofia WallinIF Thor18:39:14
539Cecilia FochsenWaxholms OK18:39:29
540Annika SvenssonSolna OK18:39:45
541Maria Von SchmalenséeAttunda OK18:40:00
542Malin LindskogOK Ravinen18:40:14
543Frida ForsbergTullinge SK18:40:28
544Stina BorängSnättringe SK18:40:45
545Gunilla KreissJärla Orientering18:40:59
547Linnea ClaesdotterIFK Lidingö SOK18:41:28
548Ulrika AxellIFK Enskede18:41:49
546Jennifer WargTumba-Mälarhöjden OK18:41:58
549Kristina AspvallCentrum OK18:42:04
550Birgitta BillstamJärfälla OK18:42:14
551Ylva RudanderJärla Orientering18:42:30
552Ylva SandénOK Södertörn18:42:44
553Lina MatthewsTullinge SK18:42:59
554Audrun UtskarpenOSI Orientering18:43:14
555Erika HörnfeldtCentrum OK18:43:29
556Jo StevensonSödertälje-Nykvarn OF18:43:44
557Maria SchmiterlöwHjobygdens OK18:43:59
558Anneli ChristieSnättringe SK18:44:15
559Josefin KarlssonAttunda OK18:44:29
560Inez EklundSkarpnäcks OL18:44:46
561Evelina BergOK Ravinen18:44:59
562Mikaela WallerströmOK Österåker18:45:14
563Anna GyllenstiernaIFK Lidingö SOK18:45:31
565Elin JarlemarkIFK Lidingö SOK18:45:58
566Sanna-Kaisa NyströmOK Ravinen18:46:14
567Nayara GillsparrOK Österåker18:46:34
568Gro DahlbomCentrum OK18:46:44
569Vera RolfssonSkarpnäcks OL18:46:59
570Christina SälgbladVallentuna-Össeby OL18:47:13
571Kerstin BjörnegrenVäsby OK18:47:31
572Lova  Aggefors Gustavsbergs OK18:47:44
573Nadja DahlströmSnättringe SK18:47:58
574Lovisa LängheimTullinge SK18:48:14
575Elisabeth TollemarkSkogsluffarnas OK18:48:29
576Kristina CanowOK Österåker18:48:44
577Matilda AhlquistJärla Orientering18:48:59
578Carina HallendalIFK Enskede18:49:14
564Susanne BovalliusJärfälla OK18:49:20
579Marie HedarOK Tor18:49:29
580Britt-Marie HellgrenOK Älvsjö-Örby18:49:44
581Susen LöschÄrla IF18:49:59
582Carolin SvenssonHaninge SOK18:50:14
583Samantha AhlgrenCentrum OK18:50:32
584Dora KockJärfälla OK18:50:45
585Josefine HeikkaAlfta-Ösa OK18:50:58
586Frida ForsbergOK Ravinen18:51:13
588Malin StrandbergGustavsbergs OK18:51:44
589Helena KarlssonIFK Lidingö SOK18:51:58
590Helen TörnrosTumba-Mälarhöjden OK18:52:14
591Elke WilkeTierps SOK18:52:30
592Helen NyqvistJärla Orientering18:52:44
593Ausrine KutkaiteIFK Lidingö SOK18:52:58
594Maria CarlströmCentrum OK18:53:14
595Rebecca WaldenfjordOK Ravinen18:53:28
596Tilda BellanderGustavsbergs OK18:53:44
597Matleena BoströmIFK Lidingö SOK18:53:58
598Rebecka OlssonOK Linné18:54:14
599Sofia PerssonTullinge SK18:54:30
600Priscilla FerreraSkarpnäcks OL18:54:43
601Irina NybergAlfta-Ösa OK18:54:58
602Anette BrunanderAttunda OK18:55:14
603Annika LundströmVäsby OK18:55:29
604Linnéa GranlundTäby OK18:55:44
605Louise MarkstedtOK Södertörn18:55:58
606Sussie TistadIFK Lidingö SOK18:56:14
607Malin MalmqvistFrosta OK18:56:29
608Malin KvarnefalkJärfälla OK18:56:45
609Karolin OhlssonJärla Orientering18:56:59
610Anna PernebyTullinge SK18:57:15
611Alexandra SundgrenCentrum OK18:57:29
612Sofia DamneBromma-Vällingby SOK18:57:44
613Anna BachmanIFK Lidingö SOK18:57:59
614Therese KlintbergLinköpings OK18:58:14
615Anna EkOK Ravinen18:58:31
616Helena HedeSödertälje-Nykvarn OF18:58:45
617Åsa FaxéusTäby OK18:58:59
618Elsa JanssonJärla Orientering18:59:15
619Josefin LindqvistIFK Enskede18:59:29
620Mia LiljaIFK Lidingö SOK18:59:44
621Isabella NilssonGustavsbergs OK18:59:58
622Ina WidegrenSkogsluffarnas OK19:00:15
623Elsa TörnrosTumba-Mälarhöjden OK19:00:29
624Kristina TinglöfDegerfors OK19:00:44
625Isabelle SjöbergOK Österåker19:00:58
626Emma MiléusAttunda OK19:01:15
627Ella AnderssonOK Södertörn19:01:28
628Karin BjörklundIFK Enskede19:01:46
629Sara SjökvistJärla Orientering19:01:58
630Ramona Åkermarck-MähönenIFK Lidingö SOK19:02:14
631Linnea BörjarsCentrum OK19:02:29
632Teresia WällstedtJärfälla OK19:02:45
633Ewa AlbrektssonOK Ravinen19:02:59
634Helena PepaHagaby GoIF Örebro19:03:14
635Rebecca WinsnesSödertälje-Nykvarn OF19:03:29
636Rebecka LindbergOK Roslagen19:03:44
637Åsa BörjessonJärla Orientering19:03:59
638Ylva PaavoOK Klemmingen19:04:14
639Julia DavidssonÄrla IF19:04:29
640Lena BuhreAttunda OK19:04:44
641Sofia HeldtSödertälje-Nykvarn OF19:04:58
642Elin  PramlidOK Klemmingen19:05:13
643Tilde BacklundOK Södertörn19:05:29
644Lena BjessmoBromma-Vällingby SOK19:05:43
645Matilda SkunckeTäby OK19:05:59
646Margareta HaraldssonGustavsbergs OK19:06:15
648Johanna SundströmJärla Orientering19:06:45
649Tilda AnderssonOK Ravinen19:06:58
650Kerstin MorastHaninge SOK19:07:14
651Malin  WilliamssonCentrum OK19:07:29
653Helena  MarkstedtOK Södertörn19:07:59
652Katarina RundströmIFK Enskede19:08:15
654Eva SvanbergJärfälla OK19:08:18
655Monica HatlenTullinge SK19:08:29
656Lovisa Nimvik SternJärla Orientering19:08:45
657Alice AxelssonIK Hakarpspojkarna19:08:58
658Embla MorastHaninge SOK19:09:14
659Elin BjessmoBromma-Vällingby SOK19:09:28
660Malin AnderssonOK Nolaskogsarna19:09:44
661Petra LjungdellTäby OK19:09:59
662Tilda AnderssonTullinge SK19:10:14
663Synnöve  BråtenIFK Lidingö SOK19:10:29
664Cia HunhammarBromma-Vällingby SOK19:10:45
665Catrina  BerganderOK Linné19:11:00
666Helena FalkTäby OK19:11:15
667Ann RollerJärfälla OK19:11:29
668Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OK19:11:44
669Annika SundvallJärla Orientering19:11:58
670Annika BygdénSödertälje-Nykvarn OF19:12:15
671Anneli FredmanOK Älvsjö-Örby19:12:30
672Sofia GidingVallentuna-Össeby OL19:12:46
673Viktoria HelmerssonOK Ravinen19:12:59
674Josefine AnderssonTäby OK19:13:14
675Anna ÅhmanCentrum OK19:13:29
676Maria BrattTullinge SK19:13:44
677Elin AhlströmIFK Enskede19:13:58
678Hanna LagerbergOK Södertörn19:14:15
679Åsa SkunckeTäby OK19:14:29
681Susanna TervoIFK Lidingö SOK19:14:58
682Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering19:15:13
683Kristina  TedhamreSnättringe SK19:15:29
684Isla HämäläinenKlubblös19:15:44
685Lena NilssonAttunda OK19:16:00
686Maria KvarnlöfOK Roslagen19:16:14
687Magdalena GrunderJärfälla OK19:16:29
689Erika CarlingerSkogsluffarnas OK19:16:59
690Åsa WilestedtAttunda OK19:17:17
691Moni WinsnesSödertälje-Nykvarn OF19:17:28
692Josefin PerssonJärla Orientering19:17:44
693Emma HagrotTäby OK19:17:58
695Johanna LännevallOK Roslagen19:18:29
696Lovisa WigertzLånghundra IF19:18:44
697Frida HectorSnättringe SK19:18:59
698Jessica StrömqvistAttunda OK19:19:15
699Nina IversAttunda OK19:19:29
700Loviisa LääräKlubblös19:19:44
701Elisabeth  LundströmKlubblös19:19:58
702Linda RennerOK Södertörn19:20:14
703Hanna HänströmOK Ravinen19:20:29
704My RönnolsTäby OK19:20:44
705Marie ÖhmanVallentuna-Össeby OL19:20:59
706Åsa SjölanderTäby OK19:21:14
707Alice GardbyTumba-Mälarhöjden OK19:21:31
708Agnes ModinBromma-Vällingby SOK19:21:45
710Johanna WeissLånghundra IF19:22:13
711Anna EkSödertälje-Nykvarn OF19:22:30
712Kerstin OhlssonHaninge SOK19:22:44
713Magdalena CarlsteinIFK Lidingö SOK19:22:59
714Ulrika TofteredIF Rigor19:23:14
715Emma BromarkLånghundra IF19:23:30
716Annika LindbergAttunda OK19:23:46
717Siri EngbergJärla Orientering19:23:59
718Emma RolfssonRobertsfors IK19:24:14
719Anna LundquistOK Ravinen19:24:29
720Katja KinnunenTäby OK19:24:44
721Maria JonssonTullinge SK19:24:59
722Lotta ValentinGustavsbergs OK19:25:15
723Anna NordströmSigtuna OK19:25:29
725Tova OlssonIK Hakarpspojkarna19:26:00
724Amanda  BerggrenTullinge SK19:26:06
727Astrid AnderVallentuna-Össeby OL19:26:29
728Josefin HersénTullinge SK19:26:44
729Karin ModinBromma-Vällingby SOK19:26:58
730Carolina JonsellTäby OK19:27:14
731Sara JonassonCentrum OK19:27:30
732Marianne PetterssonSödertälje-Nykvarn OF19:27:44
733Karin LundbergTullinge SK19:27:57
734Emma SundvallJärla Orientering19:28:14
735Margareta BerghSkarpnäcks OL19:28:30
736Ann GranqvistOK Ravinen19:28:45
737Maria LännevallOK Roslagen19:28:59
738Erica HellgrenOK Älvsjö-Örby19:29:14
739Ann-Charlotte SpangenbergTäby OK19:29:30
740Elin GidingVallentuna-Össeby OL19:29:44
741Karin SteneboAttunda OK19:29:59
742Lena GumaeliusWaxholms OK19:30:13
744Sanna GustavssonCentrum OK19:30:44
745Anna GerhardssonAttunda OK19:31:00
746Frida JunegardTullinge SK19:31:13
748Yvonne AnderssonTullinge SK19:31:43
749Anna Holmström WikellCentrum OK19:31:59
750Åsa EdgrenSkarpnäcks OL19:32:15
751Moa Leijon LindSödertälje-Nykvarn OF19:32:29
752Madeleine LimparAttunda OK19:32:44
753Jenny SalemyrBromma-Vällingby SOK19:32:58
754Sofia AdolfssonIFK Lidingö SOK19:33:13
755Ingrid PaulssonSkogsluffarnas OK19:33:29
757Matilda MartinssonFalkenbergs OK19:33:58
758Linda LönnebergTäby OK19:34:13
759Therese HolmströmOK Ravinen19:34:29
760Tove LagerbergOK Södertörn19:34:44
761Kristina AnelandOK Ravinen19:34:58
762Marie HerrnholdAttunda OK19:35:14
763Ella SjöbergTullinge SK19:35:30
764Nina De BoussardIFK Enskede19:35:44
765Ida ØbroOK Orion19:53:26
766Emma BjessmoIFK Lidingö SOK19:59:14

H16

2 820 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1601Albin LindskogOK Ravinen18:37
1602Ludvig SigrandOK Södertörn18:38
1603Robert Olsson KihlborgIFK Lidingö SOK18:39
1604Viktor DavidssonSöders-Tyresö18:40
1605Kim ÖrnbergTumba-Mälarhöjden OK18:41
1607Philip ForngrenTäby OK18:43
1608Lukas WernerIFK Lidingö SOK18:44
1609Erik Lidström LauriSnättringe SK18:45
1610Gustav BjörklundIFK Enskede18:46
1611Hjalmar SandbergOK Älvsjö-Örby18:47
1612Manne HammarbergJärfälla OK18:48
1614Ludvig JarlemarkIFK Lidingö SOK18:50
1615Anton WällstedtJärfälla OK18:51
1616Filip StorellHaninge SOK18:52
1618Joel ThalénSundbybergs IK18:54
1619Axel FlordalKatrineholms OK18:55
1620Fredrik AhlbergTäby OK18:56
1622Erik BovalliusJärfälla OK18:58
1623Alfred LängheimTullinge SK18:59
1624Lukas WallhedJärla Orientering19:00
1625Andreas BorängSnättringe SK19:01
1626David BorgSödertälje-Nykvarn OF19:07
1628Nils Forsberg RundströmIFK Enskede19:09
1629Samuel LindénAttunda OK19:10
1630Alvar MelinHaninge SOK19:11
1631Hampus HatlenTullinge SK19:12
1632Isak WestringJärfälla OK19:13
1633Albin WarvelinLånghundra IF19:14
1634Oskar SundblomRånäs OK19:15
1635Gustav KüglerSigtuna OK19:16
1636Olle KallurOK Ravinen19:17
1638Jakob Gadefors NauHaninge SOK19:19
1639Karl LundinOK Hällen19:20
1640Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OK19:21
1641Hugo KindbornOK Hällen19:22
1642Viktor LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF19:23
1644Martin RinnbäckOK Ravinen19:25
1645Axel MålargårdTäby OK19:26
1646Eskil WidehagSundbybergs IK19:27
1647Melker LundinOK Hällen19:28
1648William GrunderJärfälla OK19:29
1649Martin BygdénSödertälje-Nykvarn OF19:30
1650Otto BalckTäby OK19:31
1651John WolgastSnättringe SK19:32
1652Wilhelm NordqvistWaxholms OK19:32
1653David BernSnättringe SK19:33
1654Albin HainkeSnättringe SK19:33
1655Wilhelm BergmanTullinge SK19:34

D16

2 810 m, 49 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1501Emilia NilssonGustavsbergs OK18:30
1502Emma  SvidénSöders-Tyresö18:31
1503Therese NilssonOK Österåker18:32
1504Johanna AlmgrenOK Ravinen18:33
1505Ronja StåhlSundbybergs IK18:34
1506Katja LeicktTullinge SK18:35
1507Tuva FalkSundbybergs IK18:36
1508Louise LindellGustavsbergs OK18:37
1509Agnes DambergIFK Lidingö SOK18:38
1510Sanna HedbergOK Södertörn18:39
1511Sara HedeSödertälje-Nykvarn OF18:40
1512Amelie RajanIFK Lidingö SOK18:41
1513Alva BladhTullinge SK18:42
1514Ella KarlssonSnättringe SK18:43
1515Kajsa BogrenSundbybergs IK18:44
1516Emma BellanderGustavsbergs OK18:45
1517Hillevie SvärdSträngnäs-Malmby OL18:46
1518Ella BroquistIFK Lidingö SOK18:47
1519Matilda LindhSundbybergs IK18:48
1520Lovisa Göstas KällmanSöders-Tyresö18:49
1522Emma AlmgrenOK Ravinen18:51
1524Ellinor HambergJärfälla OK18:53
1525Lisa ThunellIFK Lidingö SOK18:54
1526Lisa WadenbrantSundbybergs IK18:55
1527Hedda RöstinOK Ravinen18:56
1528Sofia EdvardssonJärfälla OK19:00
1529Agnes WeissLånghundra IF19:01
1531Sara MöllerOK Södertörn19:03
1532Ida HofstedtTäby OK19:04
1533Cecilia HectorSnättringe SK19:05
1534Sofia HagnellSkogsluffarnas OK19:06
1535Tove SjöbergTullinge SK19:07
1536Nina PerssonHaninge SOK19:08
1537Kajsa LjungbergTumba-Mälarhöjden OK19:09
1538Sofia IversAttunda OK19:10
1540Ester AnderssonOK Södertörn19:12
1541Alma HellströmAttunda OK19:13
1542Karolina Bergh PapasikasSkarpnäcks OL19:14
1543Lovisa HambäckLånghundra IF19:15
1544Åsa SundströmJärla Orientering19:16
1545Malin HanssonTäby OK19:17
1547Ida HänströmTäby OK19:19
1548Nora LundinSkogsluffarnas OK19:20
1550Amanda GranqvistOK Ravinen19:22
1551Lisa HeldtSödertälje-Nykvarn OF19:23
1552Lovisa NilssonAttunda OK19:24
1553Sigrid CarlssonSundbybergs IK19:30
1554Tilde CarlingerSkogsluffarnas OK19:31
1555Maja SandvikAttunda OK19:32

H14

1 950 m, 69 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1401Olle SynnermarkSkogsluffarnas OK18:30
1402Axel RystedtSödertälje-Nykvarn OF18:31
1403Noa BerglundTäby OK18:32
1404Linus NilssonOK Österåker18:33
1405Hugo LindskogOK Ravinen18:34
1406Ivar GentzJärla Orientering18:35
1407Melker PalmJärfälla OK18:36
1408Emil FunemyrBromma-Vällingby SOK18:37
1409David RyderåsWaxholms OK18:38
1410Rasmus LindblomGustavsbergs OK18:39
1411Åke FalkenströmSkogsluffarnas OK18:40
1412Axel TrofastTullinge SK18:41
1413Ludvig BjörkstedtIFK Lidingö SOK18:42
1414Edvin ForsbergOK Ravinen18:43
1415Jesper ÅkessonJärfälla OK18:44
1416Malte AlbinssonOK Österåker18:45
1417Marcus BarbozaAttunda OK18:46
1418Erik WällstedtJärfälla OK18:47
1419Johan FochsenWaxholms OK18:48
1420Simon LundellOK Österåker18:49
1421Alexander MagnvallOK Södertörn18:50
1422Linus ForsbergOK Ravinen18:51
1423Rasmus HedarOK Tor18:52
1424Sixten LindqvistSkogsluffarnas OK18:53
1425Henrik SvenssonOK Ravinen18:54
1426August OldingTäby OK18:55
1427Melker GardbyTumba-Mälarhöjden OK18:56
1428Simon StridhSkogsluffarnas OK18:57
1429Felix DavidssonSöders-Tyresö18:58
1430Jonatan AndersonJärfälla OK18:59
1431Hannes LindqvistIFK Enskede19:00
1432Morris RassètBromma-Vällingby SOK19:01
1433Marcus GrunderJärfälla OK19:02
1434Marcus SteneboAttunda OK19:03
1435Björn RennerOK Södertörn19:04
1437Elias LjungdellTäby OK19:06
1438Viktor SandqvistVäsby OK19:07
1439Emil HelanderTullinge SK19:08
1440Erik LundquistOK Ravinen19:09
1441Melker KronqvistOK Klemmingen19:10
1442Rasmus LundströmVäsby OK19:11
1443Axel Linder LinnersjöGustavsbergs OK19:12
1444Axel BalckTäby OK19:13
1445Niklas ErlandssonOK Södertörn19:14
1446Ludvig FerdmanTullinge SK19:15
1447Folke KåbergOK Ravinen19:16
1448Arvid HammarbäckSkogsluffarnas OK19:17
1449Elis IversAttunda OK19:18
1450Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK19:19
1451Filip LindqvistTäby OK19:20
1452Max ÖsterlingOK Södertörn19:21
1453Leo KajanusTumba-Mälarhöjden OK19:22
1454Teo BeinhoffGustavsbergs OK19:23
1455Viktor SoneAttunda OK19:24
1456Erik MånssonSödertälje-Nykvarn OF19:25
1457Teo StruckOK Ravinen19:26
1458Anton MörkforsJärfälla OK19:27
1459Hugo SjölanderTäby OK19:28
1460Filip HatlenTullinge SK19:29
1461Justus ArenanderSkarpnäcks OL19:30
1462Linus SkattOK Södertörn19:31
1463Gustaf HofstedtTäby OK19:32
1464Joel WallnerAttunda OK19:33
1465Elis Forsberg RundströmIFK Enskede19:34
1467Olle  ThimbergSöders-Tyresö19:36
1468Peter LindvallHaninge SOK19:37
1469Filip  WidénHellas Orientering19:38
1436Melvin EkSundbybergs IK19:43
1479Emil FranzénSundbybergs IK19:48

D14

1 860 m, 56 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1301Nova MatthewsTullinge SK18:30
Ebba HörlingSundbybergs IK18:31
1303Alva Björklund BoljangTumba-Mälarhöjden OK18:32
1304Alicia BjörnbergSöders-Tyresö18:33
1305Moa JohanssonVäsby OK18:34
1306Alva Lidström LauriSnättringe SK18:35
1307Märta SödervallTullinge SK18:36
1308Kerstin ÅbergTumba-Mälarhöjden OK18:37
1309Sonja AhlquistJärla Orientering18:38
1310Alexandra StålSödertälje-Nykvarn OF18:39
1311Lovisa LindqvistIFK Enskede18:40
1312Sandra ValjusIFK Lidingö SOK18:41
1313Moa FröstadiusSundbybergs IK18:42
1314Liv HerneTumba-Mälarhöjden OK18:43
1315Emma HallendalIFK Enskede18:44
1316Lilly ChristieSnättringe SK18:45
1317Fanny SundbergTullinge SK18:46
1318Wilma JosefssonVäsby OK18:47
1319Ella ServinLånghundra IF18:48
1320Tilde BredermanVäsby OK18:49
1321Ingrid AndréTumba-Mälarhöjden OK18:50
1322Selma CarlsonBromma-Vällingby SOK18:51
1323Wilma LeicktTullinge SK18:52
1324Maja LiljaIFK Lidingö SOK18:53
1325Jenny Göstas KällmanSöders-Tyresö18:54
1327Felicia StrindérIFK Enskede18:56
1328Ida ÖsterbergGustavsbergs OK18:57
1329Lina TorbiörnssonJärla Orientering18:58
1330Elsa KällTumba-Mälarhöjden OK18:59
1331Elin WolgastSnättringe SK19:00
1332Ebba KolmodinTumba-Mälarhöjden OK19:01
1333Miia RollerJärfälla OK19:02
1334Sanna RinnbäckOK Ravinen19:03
1335Doris  IkoTäby OK19:04
1336Ida HellströmAttunda OK19:05
1337Klara BorgSödertälje-Nykvarn OF19:06
1338Bella PedersenJärfälla OK19:07
1339Tindra JonssonSkarpnäcks OL19:08
1341Vilma NilssonAttunda OK19:10
1342Vendela RundströmOK Ravinen19:11
1343Malin StrömqvistAttunda OK19:12
1344Sara SundqvistLånghundra IF19:13
1345Klara SkunckeTäby OK19:14
1347Isabel UnnerudLånghundra IF19:16
1348Fredrika NordquistTäby OK19:17
1349Emma AlmJärfälla OK19:18
1351Linn De BoussardIFK Enskede19:20
1352Hailey BuhreAttunda OK19:21
1353Stina BygdénSödertälje-Nykvarn OF19:22
1354Sara GranholmJärfälla OK19:23
1356Emma NorinSöders-Tyresö19:25
1358Märta SandvikAttunda OK19:31
1360Klara JunegardTullinge SK19:33
1362Emilia BergmanTullinge SK19:35
1365Elisabeth LarssonOK Södertörn19:38
1326Madeleine GranathVäsby OK19:41

H12

1 510 m, 57 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1201Erik NederheimTäby OK18:30
1202Max ÖsterbergGustavsbergs OK18:31
1203Caio PruthSkogsluffarnas OK18:32
1204Ludvig HagwallJärla Orientering18:33
1205Edvin Björklund BoljangTumba-Mälarhöjden OK18:34
1206Petter FochsenWaxholms OK18:35
1208Adrian WernerIFK Lidingö SOK18:37
1209Sandro PruthSkogsluffarnas OK18:38
1210Åke EngmanIFK Lidingö SOK18:39
1211Olof HagwallJärla Orientering18:40
1212Lukas SjöblomAttunda OK18:41
1213Gustav MyrbergerTullinge SK18:42
1214Linus NileviHaninge SOK18:43
1215Jonathan NilssonGustavsbergs OK18:44
1217Arthur MildGustavsbergs OK18:46
1218Joel BjörklundAttunda OK18:47
1219Jens FochsenWaxholms OK18:48
1220Elias BladhTullinge SK18:49
1221Noel HellbergSundbybergs IK18:50
1222Nils SamrudIFK Lidingö SOK18:51
1223Henning FalkenströmSkogsluffarnas OK18:52
1224Arvid MyrbergerTullinge SK18:53
1226Oliver LiwångIFK Lidingö SOK18:55
1227Folke JohanssonSundbybergs IK18:56
1228Ture LindskogOK Ravinen18:57
1229Malte BellanderGustavsbergs OK18:58
1230Janne SynnermarkSkogsluffarnas OK18:59
1232Elliot JonssonAttunda OK19:01
1233Axel NordqvistWaxholms OK19:02
1234Oscar LundquistOK Ravinen19:03
1235Gustav StorellHaninge SOK19:04
1236Erik NorinSöders-Tyresö19:05
1237Emil ÅbergOK Linné19:06
1238Arvid RundströmOK Ravinen19:07
1239Felix JohnssonOK Linné19:08
1240Elmin HovmöllerSöders-Tyresö19:09
1241Edvin WallnerAttunda OK19:10
1242Erik BalckTäby OK19:11
1243Ludvig EggöySnättringe SK19:12
1244Ruben ArenanderSkarpnäcks OL19:13
1245Hugo NyströmOK Ravinen19:14
1246Sven BörjessonJärla Orientering19:15
1247Gustav LübckeOK Ravinen19:16
1248Gustav LindbergOK Roslagen19:17
1249Oliver JonssonAttunda OK19:18
1250Botvid SimonssonSundbybergs IK19:19
1251Elliot LjungdellTäby OK19:20
1252Hjalmar HolmströmSkogsluffarnas OK19:21
1253Fabian TörnqvistAttunda OK19:22
1254Lucas De BoussardIFK Enskede19:23
1255Ruben HårdSkogsluffarnas OK19:24
1256Gustav EggöySnättringe SK19:25
1258Frode SmittSödertälje-Nykvarn OF19:27
1259Gustav NyströmOK Ravinen19:28
1260Max LindqvistTäby OK19:29
1266Svante SandvikAttunda OK19:35
1216Victor GranathVäsby OK19:41

D12

1 500 m, 45 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1102Alice HedinIFK Lidingö SOK18:31
1103Stella ÖstblomJärfälla OK18:32
1104Hilda BohmanHellas Orientering18:33
1105Sofie LindellGustavsbergs OK18:34
1106Alice HellbergSundbybergs IK18:35
1107Irma JarlemarkIFK Lidingö SOK18:36
1108Johanna Skogholm AllaredTumba-Mälarhöjden OK18:37
1109Ingrid TillegårdSundbybergs IK18:38
1110Alma HallstenTäby OK18:39
1111Frida DäckforsTullinge SK18:40
1112Maja FalkSundbybergs IK18:41
1114Sara LiwångIFK Lidingö SOK18:43
1115Alma BarkstedtTäby OK18:44
1116Elin StorellHaninge SOK18:45
1117Anna FranklingIFK Lidingö SOK18:46
1118Elsa ForsbergJärfälla OK18:47
1119Kerstin ChristieSnättringe SK18:48
1120Bodil JohanssonSundbybergs IK18:49
1122Saga BeinhoffGustavsbergs OK18:51
1123Hilda TrofastTullinge SK18:52
1124Märta AhlquistJärla Orientering18:53
1125Ingrid JohanssonSundbybergs IK18:54
1126Emelie HolmströmTäby OK18:55
1128Paulina AlzénGustavsbergs OK18:57
1129Ida WarvelinLånghundra IF19:00
1130Ebba WestringJärfälla OK19:01
1131Vera SkantzeIFK Lidingö SOK19:02
1133Ida PetterssonJärfälla OK19:04
1134Linda StrömqvistAttunda OK19:05
1136Britta BörjessonJärla Orientering19:07
1137Lovisa NordquistTäby OK19:08
1138Julia PetterssonJärfälla OK19:09
1140Alice LjungbergTumba-Mälarhöjden OK19:11
1141Ellen AnelandOK Ravinen19:12
1143Astrid SkantzeIFK Lidingö SOK19:14
1144Sara StrömqvistAttunda OK19:15
1145Lovisa BorgSödertälje-Nykvarn OF19:16
1146Stina PedersenJärfälla OK19:17
1147Ella LindqvistTäby OK19:18
1148Nora AhlströmIFK Enskede19:19
1151Greta SandvikAttunda OK19:31
1153Fanny BergmanTullinge SK19:33
1155Tuva HolmströmOK Ravinen19:35
1157Viola HolmströmOK Ravinen19:37
1158Tove OlssonOK Södertörn19:38

Öppen motion 3

2 070 m, 227 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9024Henrik ByströmBromma-Vällingby SOK18:24:45
Lars LundKlubblös18:25:21
Patrik ServinLånghundra IF18:25:36
Anna LöwenhielmJärla Orientering18:25:44
9025Annica OttossonBromma-Vällingby SOK18:25:58
Björn BylundIFK Enskede18:26:03
Hugo IsgrenIFK Enskede18:26:20
9008Annette WesterlingAfa fastigheter18:27:27
9019Suzy KarlssonAfa fastigheter18:27:27
9005Gösta AnderssonAfa fastigheter18:27:29
9015Siv WikströmAfa fastigheter18:27:30
9009Olle BerntssonAfa fastigheter18:27:34
9012Jerker MattssonAfa fastigheter18:27:35
9016Jessica CronierAfa fastigheter18:27:36
9011Patricia DorkoAfa fastigheter18:27:37
9001Güner KayhanAfa fastigheter18:27:41
Bobbi Olsson BarrlingTjalve IF Norrköping18:27:50
9004Marcus BerglundAfa fastigheter18:28:40
9002Anna BerfenstamAfa fastigheter18:28:42
9022Åsa ByströmBromma-Vällingby SOK18:28:43
Bonnie BroméHellas Orientering18:28:53
9003Christina RitzlerAfa fastigheter18:28:55
9051Robert PuustaOK Älvsjö-Örby18:28:56
9010Monica ChressmanAfa fastigheter18:28:58
9047Gunilla BergOK Ravinen18:29:01
Glenn LantzKlubblös18:29:03
Birgitta ThunellIFK Lidingö SOK18:29:31
9049Niklas WansölinOK Ravinen18:29:37
9014Tomas IngemarssonAfa fastigheter18:29:42
Curt BalckIFK Lidingö SOK18:29:45
9017Per OrrestigAfa fastigheter18:30:07
Stefan CartlingKlubblös18:30:09
Gunnel BalckIFK Lidingö SOK18:30:14
9067Jörgen DäckforsTullinge SK18:31:10
9042Sara AndersonJärfälla OK18:31:19
9061Leif HermundstadSnättringe SK18:31:37
Frida WelinCentrum OK18:31:48
9039Elisabeth BengtssonIFK Lidingö SOK18:31:50
Tilda LindholmSkogsluffarnas OK18:32:10
9034Stefan HedengrenHaninge SOK18:32:24
Therese BergstedtCentrum OK18:32:25
9035Felicity BrownIFK Lidingö SOK18:32:34
Mats WestergrenOK Älvsjö-Örby18:32:36
Ulla-Britta WestergrenOK Älvsjö-Örby18:32:37
My HeinrupJärla Orientering18:32:39
Torbjörn ThufvessonCentrum OK18:32:45
9038Julian DentIFK Lidingö SOK18:32:52
9053Lena Nyström-NilssonRånäs OK18:32:53
Boel SundbergOK Södertörn18:32:57
Anna Karin FridmarGustavsbergs OK18:33:00
9041Lars JonassonJärfälla OK18:33:15
Theodor BjarnasonKlubblös18:33:50
9048Heidi BjerkhaugOK Ravinen18:34:02
Anders S NybergSäterbygdens OK18:34:05
Victor PontussonKlubblös18:34:21
Artur KransengrenKlubblös18:34:48
Torbjörn BergmanSnättringe SK18:34:49
9075Nina BoljangTumba-Mälarhöjden OK18:35:03
9060Peter ClaessonSkogsluffarnas OK18:35:06
1466Carl ClaessonSkogsluffarnas OK18:35:09
Martin MattssonKlubblös18:35:11
Jan RönnbergOK Älvsjö-Örby18:35:14
Heidi WarvelinLånghundra IF18:35:17
9044Stefan LindbohmKlubblös18:35:21
9057Åke LewanderSkarpnäcks OL18:35:42
Emma NilssonKlubblös18:35:44
Johanna ClarinIF Rigor18:35:54
Camilla JakobssonCentrum OK18:36:05
9055Anita LindbohmSkarpnäcks OL18:36:07
Fredrik DahllöfKlubblös18:36:51
Sebastian SnickarsKlubblös18:38:27
Per ArnessonSkarpnäcks OL18:38:45
Patrick WestergrenOK Älvsjö-Örby18:39:16
Jenni SimolaFinspångs SOK18:39:49
Henrik HagwallJärla Orientering18:40:24
Johanna JoverKlubblös18:40:34
9059Henrik WolffSkogsluffarnas OK18:40:41
9068Simon StålhammarTullinge SK18:40:46
Mark MathewsKlubblös18:40:50
Lena NilssonOK Österåker18:40:54
Johan KarlstenSolna OK18:41:22
Stefan OlssonKlubblös18:41:32
9072Elisabeth StålhammarTullinge SK18:42:02
Åke KarlssonSOK Träff18:42:04
Inger ClelandHellas Orientering18:42:15
Jasinta RajanIFK Lidingö SOK18:42:22
Niklas WinnersjöKlubblös18:42:40
Rune RådeströmSnättringe SK18:42:55
Sara ForsbergJärfälla OK18:42:59
Caroline LiwångKlubblös18:43:03
Torbjörn LarssonKlubblös18:43:32
Helena NilssonOK Älvsjö-Örby18:43:40
Alice RönnKlubblös18:43:41
John AlexanderCentrum OK18:43:48
9050Jacob Hård Af SegerstadOK Södertörn18:44:22
Nina KarlssonIFK Lidingö SOK18:44:28
Sophie RigolletKlubblös18:44:42
Nina WallanderJärla Orientering18:44:51
Ulf CarnbyTäby OK18:44:53
9070Lisa SundbergTullinge SK18:44:58
Elisabeth CarlinSöders-Tyresö18:44:59
Marie ThörnvikCentrum OK18:45:00
Kristin KarlssonCentrum OK18:45:03
Aija SadurskisCentrum OK18:45:03
Bengt MattiassonSödertälje-Nykvarn OF18:45:11
Maria JanssonKlubblös18:45:27
Magnus BacklundKlubblös18:45:33
Rebecka HallerbyKlubblös18:45:36
Anders NauHaninge SOK18:46:10
Rolf Vikström LookKlubblös18:46:34
9043Fredrik JonssonKlubblös18:46:56
Annakarin RahlénOK Ravinen18:47:48
Linda RylanderSpårvägens OK18:47:49
Agnetha BjörklundTäby OK18:48:10
Karin KolmodinTumba-Mälarhöjden OK18:48:15
Annie ThulinSnättringe SK18:49:00
Carl ThulinKlubblös18:49:00
Sven Erik AmrénSnättringe SK18:49:03
Robert RylanderSpårvägens OK18:49:31
Tord HanssonSOK Träff18:50:04
Lars NicanderJärla Orientering18:50:47
Sarah BladhTullinge SK18:51:23
Hannah LinngårdKlubblös18:51:32
Matilda AnderssonKlubblös18:52:03
Kennet NilssonOK Älvsjö-Örby18:52:49
Annika LindgrenKlubblös18:52:52
Marina Westman LönneKlubblös18:53:07
Åke AndreassonGustavsbergs OK18:53:12
Marie ÖhlundGustavsbergs OK18:53:13
Ramona Hansson JärnvingAttunda OK18:53:18
Rebecca JärnvingAttunda OK18:53:18
Malin StrömbladAttunda OK18:53:21
Alexander PetersonOK Österåker18:53:22
Dejan IlicKlubblös18:54:11
9065Rune CarlssonSundbybergs IK18:54:23
9023Jan KettisenBromma-Vällingby SOK18:54:28
9036Helene SwartzIFK Lidingö SOK18:54:34
Markus AggeforsGustavsbergs OK18:55:03
9027Svante FridEnebybergs IF18:55:37
9062Anna WolgastSnättringe SK18:55:38
Anton SundinSträngnäs-Malmby OL18:55:39
Irene HyvärinenCentrum OK18:55:43
Karolina BjärnlidIFK Lidingö SOK18:55:50
Kristofer HederKlubblös18:55:59
Kim KåbergKlubblös18:56:00
Johan HydenKlubblös18:56:04
Åsa HallanderCentrum OK18:56:07
Johan KällmanNorbergs OK18:56:28
Charlotta ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK18:56:29
Ingrid KlingOckelbo OK18:56:56
9031Ann SjöbergEnebybergs IF18:56:59
Johan KensbyChalmers OL18:57:07
Mats KensbyOK Tyr18:57:18
Nickolina HedenlundTäby OK18:57:24
Viktoria HedenlundTäby OK18:57:25
9028Leif LundquistEnebybergs IF18:57:27
Niklas BrytzerKlubblös18:57:30
Christian ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK18:57:55
Lars BrodinOK Kontinent18:58:04
9074Lena LjungbergTumba-Mälarhöjden OK18:58:07
9073Stefan LjungbergTumba-Mälarhöjden OK18:58:16
Luca BarbieriKlubblös18:58:33
Patrik EliassonKlubblös18:58:44
Matilda LagerholmTumba-Mälarhöjden OK18:58:57
Annika NilssonTäby OK18:59:03
9030Kurt AnderssonEnebybergs IF18:59:08
9071Daniel HelanderTullinge SK18:59:13
Christian RedtzerAttunda OK18:59:15
David BrennanSödertälje-Nykvarn OF18:59:17
Lina BlomqvistOK Skogsfalken18:59:45
Johanna JonssonIK Gandvik18:59:52
9032Marianne HamiltonEnebybergs IF19:00:20
Sophie BrennanSödertälje-Nykvarn OF19:00:23
Liz BrennanSödertälje-Nykvarn OF19:02:10
Carl CarlinSöders-Tyresö19:02:47
Malla GrenfeldtKlubblös19:02:48
Anna FernandezSnättringe SK19:03:12
9078Pia VikströmTäby OK19:03:34
9058Albin JohanssonSkogsluffarnas OK19:04:27
9076Eva HagrotTäby OK19:04:41
9069Stefan FerdmanTullinge SK19:05:04
Erik ValdemarssonKöping-Kolsva OK19:05:19
Hugo NilssonOK Älvsjö-Örby19:05:26
9066Marianne JernbergSöders-Tyresö19:06:05
Louise BergmanSöders-Tyresö19:06:06
Mattias SöderströmKlubblös19:07:33
Elias BuskeKlubblös19:08:01
Ingela HersénTullinge SK19:08:03
9033Ann-Marie Rees-AnderssonEnebybergs IF19:08:16
Ellinor LangeOK Ravinen19:08:23
9029Stellan FehrnströmEnebybergs IF19:09:12
9046Sofia IderheimKlubblös19:11:41
9026Carl-Gunnar BoströmEnebybergs IF19:12:44
9054Ingela ArenanderSkarpnäcks OL19:13:07
Robin WesterlundKlubblös19:13:11
Marlene NessSödertälje-Nykvarn OF19:14:02
Anders BackKlubblös19:14:10
Anders PerssonJärla Orientering19:15:03
Dayan PijetlovicKlubblös19:17:36
David WesterlundTäby OK19:17:49
Pooria GhavamianKlubblös19:17:51
9064Lars NordinSolna OK19:19:30
9040Lars LöthmanJärfälla OK19:20:59
Leif SkantzeKjV19:21:30
Per WidénHellas Orientering19:21:55
Pontus LöwenhielmJärla Orientering19:24:23
9021Jenny WallnerAttunda OK19:25:47
Bo LauriSnättringe SK19:26:34
Tommy HolmérVäsby OK19:26:54
9063Elisabeth HectorSnättringe SK19:28:28
9079Rune ThurénVallentuna-Össeby OL19:30:24
Kristin KensbyOK Tyr19:32:44
Johan Ylander KarlssonKlubblös19:33:58
Erikas GudonisOSK Sakas19:33:59
Petra SundströmCentrum OK19:35:34
Bengt SvenssonSundbybergs IK19:43:31
Jan SturestigOK Södertörn19:47:01
9006Henrik OlmérAfa fastigheter
9007Christian PerssonAfa fastigheter
9013Emma NordströmAfa fastigheter
9018Kristoffer BrodinAfa fastigheter
9020Sofia LögdahlAfa fastigheter
9037Maria FranklingIFK Lidingö SOK
9052Marit WiksellRehns BK
9056Agnes EdgrenSkarpnäcks OL
9077Göran HanssonTäby OK
Eirini ZiraKlubblös

U2

1 530 m, 46 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9081Liam de BoussardIFK Enskede18:23:54
9104Elmer GardbyTumba-Mälarhöjden OK18:24:01
Sara ÖsterlingOK Södertörn18:24:53
Esther LöwenhielmJärla Orientering18:25:25
Ivar MessingOK Älvsjö-Örby18:25:45
9082Simon AhlströmIFK Enskede18:29:25
9091Melker HagwallJärla Orientering18:30:23
9097Frida MårtenssonOK Älvsjö-Örby18:32:47
Isak WarvelinLånghundra IF18:35:07
Helena BachmanTäby OK18:35:49
9087Edvin CarlsteinIFK Lidingö SOK18:35:59
9086Wilmer CarlsteinIFK Lidingö SOK18:36:17
9088Ingrid EngmanIFK Lidingö SOK18:36:28
Nils Lidell JärnvingAttunda OK18:39:36
Leo RisplingKlubblös18:39:58
9103Maximilian AnderssonTullinge SK18:45:31
9095Leo JunlénOK Ravinen18:49:22
9094Max JunlénOK Ravinen18:49:37
Alma FernandezSnättringe SK18:51:48
Elliot JohanssonJärla Orientering18:53:34
Lino BaeggioKlubblös18:54:09
Mira SmedsKlubblös18:54:09
9106Filip SjölanderTäby OK19:11:45
9080Joel Linder LinnersjöGustavsbergs OK19:12:47
Ebba SkantzeIFK Lidingö SOK19:15:49
Hilma SelanderSkarpnäcks OL19:16:01
Ida-Lina SegermanSkarpnäcks OL19:16:03
9110Erik SjölanderTäby OK19:16:19
9105Julia HolmströmTäby OK19:17:50
9107Ella LjungdellTäby OK19:20:06
Love HeinrupJärla Orientering19:20:23
9092Alicia WilsonKlubblös19:21:34
9109Lovisa NederheimTäby OK19:25:33
9098Lova JonssonSkarpnäcks OL19:35:03
9083Felix AhlströmIFK Enskede19:39:58
9084Jon Forsberg RundströmIFK Enskede19:43:55
9085Olivia HedinIFK Lidingö SOK
9089Kobbe FischerIFK Lidingö SOK
9090Disa UtbultJärla Orientering
9093Johannes JakobssonOK Klemmingen
9096Tove ErlandssonOK Södertörn
9099Teodor JonssonSkarpnäcks OL
9100Telma PruthSkogsluffarnas OK
9101Alicia ClaessonSkogsluffarnas OK
9102Katja SmittSödertälje-Nykvarn OF
9108Ella HallstenTäby OK

Annonser