Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Stockholms City Cup, #1

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Stockholms City Cup, #1
Arrangörsorganisationer: OK Södertörn / Sundbybergs IK
Datum: onsdag 16 maj 2018

OK Ravinen

70 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9047Gunilla BergÖppen motion 32 070 m18:29:01
9049Niklas WansölinÖppen motion 32 070 m18:29:37
505Tone AlbrektssonD17-2 870 m18:30:59
9Anders ÖnerudH17-2 890 m18:32:00
1504Johanna AlmgrenD162 810 m18:33
14Martin LindskogH17-2 890 m18:33:15
1405Hugo LindskogH141 950 m18:34
9048Heidi BjerkhaugÖppen motion 32 070 m18:34:02
518Anette ÖnerudD17-2 870 m18:34:14
1601Albin LindskogH162 820 m18:37
530Amanda KarlssonD17-2 870 m18:37:12
36Curt RahlénH17-2 890 m18:38:45
542Malin LindskogD17-2 870 m18:40:14
1414Edvin ForsbergH141 950 m18:43
561Evelina BergD17-2 870 m18:44:59
566Sanna-Kaisa NyströmD17-2 870 m18:46:14
Annakarin RahlénÖppen motion 32 070 m18:47:48
74Glenn WiderströmH17-2 890 m18:48:15
9095Leo JunlénU21 530 m18:49:22
9094Max JunlénU21 530 m18:49:37
1422Linus ForsbergH141 950 m18:51
1522Emma AlmgrenD162 810 m18:51
586Frida ForsbergD17-2 870 m18:51:13
595Rebecca WaldenfjordD17-2 870 m18:53:28
1425Henrik SvenssonH141 950 m18:54
1527Hedda RöstinD162 810 m18:56
1228Ture LindskogH121 510 m18:57
115Henrik SandströmH17-2 890 m18:58:30
615Anna EkD17-2 870 m18:58:31
117Björn LundquistH17-2 890 m18:58:59
633Ewa AlbrektssonD17-2 870 m19:02:59
1234Oscar LundquistH121 510 m19:03
1334Sanna RinnbäckD141 860 m19:03
136Lasse ForsbergH17-2 890 m19:03:45
144Albin AnderssonH17-2 890 m19:05:44
649Tilda AnderssonD17-2 870 m19:06:58
1238Arvid RundströmH121 510 m19:07
Ellinor LangeÖppen motion 32 070 m19:08:23
1440Erik LundquistH141 950 m19:09
159Ove RinnbäckH17-2 890 m19:09:30
1342Vendela RundströmD141 860 m19:11
1141Ellen AnelandD121 500 m19:12
673Viktoria HelmerssonD17-2 870 m19:12:59
174Matts AnderssonH17-2 890 m19:13:15
1245Hugo NyströmH121 510 m19:14
181Ruslan GlebovH17-2 890 m19:15:00
1247Gustav LübckeH121 510 m19:16
1447Folke KåbergH141 950 m19:16
1636Olle KallurH162 820 m19:17
192Hannes SvahnH17-2 890 m19:17:45
703Hanna HänströmD17-2 870 m19:20:29
202Yngve RahlénH17-2 890 m19:20:42
209Love BerzellH17-2 890 m19:21:59
1550Amanda GranqvistD162 810 m19:22
213Kalle BergmanH17-2 890 m19:23:00
216Christer JohanssonH17-2 890 m19:23:46
719Anna LundquistD17-2 870 m19:24:29
1644Martin RinnbäckH162 820 m19:25
1457Teo StruckH141 950 m19:26
231Ola KåbergH17-2 890 m19:27:30
1259Gustav NyströmH121 510 m19:28
736Ann GranqvistD17-2 870 m19:28:45
241Viktor WohlgemuthH17-2 890 m19:30:00
759Therese HolmströmD17-2 870 m19:34:29
761Kristina AnelandD17-2 870 m19:34:58
1155Tuva HolmströmD121 500 m19:35
267Joachim WansölinH17-2 890 m19:36:30
1157Viola HolmströmD121 500 m19:37
295Bruno GodefroyH17-2 890 m19:43:30
325Mikael NyströmH17-2 890 m19:50:59

Annonser