Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Stockholms City Cup, #1

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Stockholms City Cup, #1
Arrangörsorganisationer: OK Södertörn / Sundbybergs IK
Datum: onsdag 16 maj 2018

Tullinge SK

71 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1301Nova MatthewsD141 860 m18:30
4Johannes BladhH17-2 890 m18:30:45
9067Jörgen DäckforsÖppen motion 32 070 m18:31:10
511Anna BlomgrenD17-2 870 m18:32:30
16Victor ImarkH17-2 890 m18:33:45
1506Katja LeicktD162 810 m18:35
1307Märta SödervallD141 860 m18:36
29Henrik BladhH17-2 890 m18:37:00
534Ebba LeicktD17-2 870 m18:38:15
40Emil AnderssonH17-2 890 m18:39:46
1111Frida DäckforsD121 500 m18:40
543Frida ForsbergD17-2 870 m18:40:28
9068Simon StålhammarÖppen motion 32 070 m18:40:46
1412Axel TrofastH141 950 m18:41
49Werner KöhlerH17-2 890 m18:41:59
1213Gustav MyrbergerH121 510 m18:42
1513Alva BladhD162 810 m18:42
9072Elisabeth StålhammarÖppen motion 32 070 m18:42:02
553Lina MatthewsD17-2 870 m18:42:59
9070Lisa SundbergÖppen motion 32 070 m18:44:58
9103Maximilian AnderssonU21 530 m18:45:31
64Tobias ForsénH17-2 890 m18:45:45
1317Fanny SundbergD141 860 m18:46
574Lovisa LängheimD17-2 870 m18:48:14
75Oskar ForsbergH17-2 890 m18:48:30
1220Elias BladhH121 510 m18:49
Sarah BladhÖppen motion 32 070 m18:51:23
1123Hilda TrofastD121 500 m18:52
1323Wilma LeicktD141 860 m18:52
90Tintin KarlbergH17-2 890 m18:52:14
1224Arvid MyrbergerH121 510 m18:53
99Henrik TrofastH17-2 890 m18:54:30
599Sofia PerssonD17-2 870 m18:54:30
108Jörgen OhlinH17-2 890 m18:56:45
610Anna PernebyD17-2 870 m18:57:15
1623Alfred LängheimH162 820 m18:59
9071Daniel HelanderÖppen motion 32 070 m18:59:13
133Christoffer EskilssonH17-2 890 m19:02:59
9069Stefan FerdmanÖppen motion 32 070 m19:05:04
1535Tove SjöbergD162 810 m19:07
152Rudolf HersénH17-2 890 m19:07:50
1439Emil HelanderH141 950 m19:08
Ingela HersénÖppen motion 32 070 m19:08:03
655Monica HatlenD17-2 870 m19:08:29
156Lennart HävrénH17-2 890 m19:08:45
662Tilda AnderssonD17-2 870 m19:10:14
1631Hampus HatlenH162 820 m19:12
172Piero SannicoloH17-2 890 m19:12:45
676Maria BrattD17-2 870 m19:13:44
1446Ludvig FerdmanH141 950 m19:15
184Lukas ArkängH17-2 890 m19:15:45
185Simon ImarkH17-2 890 m19:15:59
199Markus FredlundH17-2 890 m19:19:29
721Maria JonssonD17-2 870 m19:24:59
724Amanda  BerggrenD17-2 870 m19:26:06
728Josefin HersénD17-2 870 m19:26:44
733Karin LundbergD17-2 870 m19:27:57
1460Filip HatlenH141 950 m19:29
746Frida JunegardD17-2 870 m19:31:13
748Yvonne AnderssonD17-2 870 m19:31:43
251Markus AdolfssonH17-2 890 m19:32:30
1153Fanny BergmanD121 500 m19:33
1360Klara JunegardD141 860 m19:33
1655Wilhelm BergmanH162 820 m19:34
259Peter BergmanH17-2 890 m19:34:30
1362Emilia BergmanD141 860 m19:35
763Ella SjöbergD17-2 870 m19:35:30
287Magnus GlänneforsH17-2 890 m19:41:29
317Nils-Robert PerssonH17-2 890 m19:48:59
347Mats FryxellH17-2 890 m19:56:32
356Lars SjöbergH17-2 890 m19:58:49

Annonser