Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Stockholms City Cup, #1

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Stockholms City Cup, #1
Arrangörsorganisationer: OK Södertörn / Sundbybergs IK
Datum: onsdag 16 maj 2018

IFK Lidingö SOK

69 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Birgitta ThunellÖppen motion 32 070 m18:29:31
Curt BalckÖppen motion 32 070 m18:29:45
1Anders HållbergH17-2 890 m18:30:00
Gunnel BalckÖppen motion 32 070 m18:30:14
1102Alice HedinD121 500 m18:31
9039Elisabeth BengtssonÖppen motion 32 070 m18:31:50
509Lovisa KihlborgD17-2 870 m18:32:00
9035Felicity BrownÖppen motion 32 070 m18:32:34
12Hans LiwångH17-2 890 m18:32:45
9038Julian DentÖppen motion 32 070 m18:32:52
519Ebba GanslandtD17-2 870 m18:34:30
9087Edvin CarlsteinU21 530 m18:35:59
1107Irma JarlemarkD121 500 m18:36
26Simon SchusterH17-2 890 m18:36:15
9086Wilmer CarlsteinU21 530 m18:36:17
9088Ingrid EngmanU21 530 m18:36:28
1208Adrian WernerH121 510 m18:37
1509Agnes DambergD162 810 m18:38
1210Åke EngmanH121 510 m18:39
1603Robert Olsson KihlborgH162 820 m18:39
1312Sandra ValjusD141 860 m18:41
1512Amelie RajanD162 810 m18:41
547Linnea ClaesdotterD17-2 870 m18:41:28
1413Ludvig BjörkstedtH141 950 m18:42
50Pär LiljaH17-2 890 m18:42:15
Jasinta RajanÖppen motion 32 070 m18:42:22
1114Sara LiwångD121 500 m18:43
1608Lukas WernerH162 820 m18:44
Nina KarlssonÖppen motion 32 070 m18:44:28
563Anna GyllenstiernaD17-2 870 m18:45:31
565Elin JarlemarkD17-2 870 m18:45:58
1117Anna FranklingD121 500 m18:46
1518Ella BroquistD162 810 m18:47
1614Ludvig JarlemarkH162 820 m18:50
1222Nils SamrudH121 510 m18:51
589Helena KarlssonD17-2 870 m18:51:58
89Timo MähönenH17-2 890 m18:52:00
593Ausrine KutkaiteD17-2 870 m18:52:58
1324Maja LiljaD141 860 m18:53
597Matleena BoströmD17-2 870 m18:53:58
1525Lisa ThunellD162 810 m18:54
9036Helene SwartzÖppen motion 32 070 m18:54:34
1226Oliver LiwångH121 510 m18:55
103Erik Ivarsson SandbergH17-2 890 m18:55:30
Karolina BjärnlidÖppen motion 32 070 m18:55:50
606Sussie TistadD17-2 870 m18:56:14
109Hans TarandiH17-2 890 m18:57:00
613Anna BachmanD17-2 870 m18:57:59
119Bryan Russel-KeelyH17-2 890 m18:59:30
620Mia LiljaD17-2 870 m18:59:44
1131Vera SkantzeD121 500 m19:02
630Ramona Åkermarck-MähönenD17-2 870 m19:02:14
141Rasmus Palmqvist AslaksenH17-2 890 m19:04:59
150Petter SkantzeH17-2 890 m19:07:15
663Synnöve  BråtenD17-2 870 m19:10:29
164Petter BodingH17-2 890 m19:10:45
1143Astrid SkantzeD121 500 m19:14
681Susanna TervoD17-2 870 m19:14:58
Ebba SkantzeU21 530 m19:15:49
201Mårten BoströmH17-2 890 m19:21:37
713Magdalena CarlsteinD17-2 870 m19:22:59
235Mattias CarlsteinH17-2 890 m19:28:32
754Sofia AdolfssonD17-2 870 m19:33:13
281Antonio SeriniH17-2 890 m19:40:00
316Erik JanssonH17-2 890 m19:48:44
766Emma BjessmoD17-2 870 m19:59:14
9037Maria FranklingÖppen motion 32 070 m
9085Olivia HedinU21 530 m
9089Kobbe FischerU21 530 m

Annonser