Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Stockholms City Cup, #1

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Stockholms City Cup, #1
Arrangörsorganisationer: OK Södertörn / Sundbybergs IK
Datum: onsdag 16 maj 2018

Tumba-Mälarhöjden OK

44 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9104Elmer GardbyU21 530 m18:24:01
1303Alva Björklund BoljangD141 860 m18:32
1205Edvin Björklund BoljangH121 510 m18:34
520Carina JohanssonD17-2 870 m18:34:44
9075Nina BoljangÖppen motion 32 070 m18:35:03
1108Johanna Skogholm AllaredD121 500 m18:37
1308Kerstin ÅbergD141 860 m18:37
535Karin SkogholmD17-2 870 m18:38:29
41Andreas HerneH17-2 890 m18:40:00
1605Kim ÖrnbergH162 820 m18:41
546Jennifer WargD17-2 870 m18:41:58
52Johan GibergH17-2 890 m18:42:45
1314Liv HerneD141 860 m18:43
61Robert BjörklundH17-2 890 m18:44:59
69Alexander KällH17-2 890 m18:47:00
Karin KolmodinÖppen motion 32 070 m18:48:15
78Kristoffer HylanderH17-2 890 m18:49:15
1321Ingrid AndréD141 860 m18:50
590Helen TörnrosD17-2 870 m18:52:14
93Björn NilssonH17-2 890 m18:53:00
104Ruben HylanderH17-2 890 m18:55:45
1427Melker GardbyH141 950 m18:56
Charlotta ÖstervallÖppen motion 32 070 m18:56:29
112Staffan TörnrosH17-2 890 m18:57:46
Christian ÖstervallÖppen motion 32 070 m18:57:55
9074Lena LjungbergÖppen motion 32 070 m18:58:07
9073Stefan LjungbergÖppen motion 32 070 m18:58:16
Matilda LagerholmÖppen motion 32 070 m18:58:57
1330Elsa KällD141 860 m18:59
623Elsa TörnrosD17-2 870 m19:00:29
1332Ebba KolmodinD141 860 m19:01
1537Kajsa LjungbergD162 810 m19:09
163Mikael TjernbergH17-2 890 m19:10:29
1140Alice LjungbergD121 500 m19:11
183Mattias BomanH17-2 890 m19:15:29
1450Ludvig LangeH141 950 m19:19
1640Elias AdebrantH162 820 m19:21
707Alice GardbyD17-2 870 m19:21:31
1453Leo KajanusH141 950 m19:22
273Joakim  JörgensenH17-2 890 m19:38:00
262Mattias AllaredH17-2 890 m19:39:53
289Anders EnglidH17-2 890 m19:41:59
293Håkan ElderstigH17-2 890 m19:42:59
322Max Igor KajanusH17-2 890 m19:50:15

Annonser