Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Stockholms City Cup, #1

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Stockholms City Cup, #1
Arrangörsorganisationer: OK Södertörn / Sundbybergs IK
Datum: onsdag 16 maj 2018

Centrum OK

43 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
508Elin ThyrD17-2 870 m18:31:44
Frida WelinÖppen motion 32 070 m18:31:48
Therese BergstedtÖppen motion 32 070 m18:32:25
Torbjörn ThufvessonÖppen motion 32 070 m18:32:45
23Jon LindmarkH17-2 890 m18:35:30
524Sofie KarlssonD17-2 870 m18:35:44
Camilla JakobssonÖppen motion 32 070 m18:36:05
532Jennie BlomqvistD17-2 870 m18:37:44
39Niklas EverittH17-2 890 m18:39:32
549Kristina AspvallD17-2 870 m18:42:04
53Lukas GustavssonH17-2 890 m18:43:00
555Erika HörnfeldtD17-2 870 m18:43:29
John AlexanderÖppen motion 32 070 m18:43:48
Marie ThörnvikÖppen motion 32 070 m18:45:00
Kristin KarlssonÖppen motion 32 070 m18:45:03
Aija SadurskisÖppen motion 32 070 m18:45:03
62Jerk RönnolsH17-2 890 m18:45:15
66Oskar HermanssonH17-2 890 m18:46:15
568Gro DahlbomD17-2 870 m18:46:44
79Mattias HenrikssonH17-2 890 m18:49:30
583Samantha AhlgrenD17-2 870 m18:50:32
594Maria CarlströmD17-2 870 m18:53:14
Irene HyvärinenÖppen motion 32 070 m18:55:43
Åsa HallanderÖppen motion 32 070 m18:56:07
611Alexandra SundgrenD17-2 870 m18:57:29
631Linnea BörjarsD17-2 870 m19:02:29
149Jonas KjällH17-2 890 m19:06:58
651Malin  WilliamssonD17-2 870 m19:07:29
675Anna ÅhmanD17-2 870 m19:13:29
179Örjan AhnoffH17-2 890 m19:15:21
195Magnus KarlssonH17-2 890 m19:18:30
731Sara JonassonD17-2 870 m19:27:30
744Sanna GustavssonD17-2 870 m19:30:44
749Anna Holmström WikellD17-2 870 m19:31:59
Petra SundströmÖppen motion 32 070 m19:35:34
268Oskar NordmarkH17-2 890 m19:36:46
283Adam NymanH17-2 890 m19:40:28
292Ove OksvoldH17-2 890 m19:42:45
302Daniel Holmström WikellH17-2 890 m19:45:16
308Linus RisplingH17-2 890 m19:46:45
324Johan GothH17-2 890 m19:50:44
334Per OksvoldH17-2 890 m19:53:45
355Mattias ÅgrenH17-2 890 m19:58:29

Annonser