Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Stockholms City Cup, #1

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Stockholms City Cup, #1
Arrangörsorganisationer: OK Södertörn / Sundbybergs IK
Datum: onsdag 16 maj 2018

Attunda OK

60 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7Jonas SjöblomH17-2 890 m18:31:30
523Sara RuneborgD17-2 870 m18:35:28
27Stefan MarteliusH17-2 890 m18:36:31
537Madelene BarbozaD17-2 870 m18:39:00
Nils Lidell JärnvingU21 530 m18:39:36
541Maria Von SchmalenséeD17-2 870 m18:40:00
1212Lukas SjöblomH121 510 m18:41
559Josefin KarlssonD17-2 870 m18:44:29
1417Marcus BarbozaH141 950 m18:46
1218Joel BjörklundH121 510 m18:47
Ramona Hansson JärnvingÖppen motion 32 070 m18:53:18
Rebecca JärnvingÖppen motion 32 070 m18:53:18
Malin StrömbladÖppen motion 32 070 m18:53:21
602Anette BrunanderD17-2 870 m18:55:14
Christian RedtzerÖppen motion 32 070 m18:59:15
124Erik DanielsH17-2 890 m19:00:45
1232Elliot JonssonH121 510 m19:01
626Emma MiléusD17-2 870 m19:01:15
1434Marcus SteneboH141 950 m19:03
640Lena BuhreD17-2 870 m19:04:44
1134Linda StrömqvistD121 500 m19:05
1336Ida HellströmD141 860 m19:05
148Ulrik IversH17-2 890 m19:06:45
1241Edvin WallnerH121 510 m19:10
1341Vilma NilssonD141 860 m19:10
1538Sofia IversD162 810 m19:10
1629Samuel LindénH162 820 m19:10
1343Malin StrömqvistD141 860 m19:12
1541Alma HellströmD162 810 m19:13
175Fredrik JonssonH17-2 890 m19:13:29
1144Sara StrömqvistD121 500 m19:15
685Lena NilssonD17-2 870 m19:16:00
187Johan StridhH17-2 890 m19:16:30
690Åsa WilestedtD17-2 870 m19:17:17
1249Oliver JonssonH121 510 m19:18
1449Elis IversH141 950 m19:18
698Jessica StrömqvistD17-2 870 m19:19:15
699Nina IversD17-2 870 m19:19:29
1352Hailey BuhreD141 860 m19:21
1253Fabian TörnqvistH121 510 m19:22
211Fredrik SoneH17-2 890 m19:22:30
716Annika LindbergD17-2 870 m19:23:46
1455Viktor SoneH141 950 m19:24
1552Lovisa NilssonD162 810 m19:24
9021Jenny WallnerÖppen motion 32 070 m19:25:47
225Magnus StrömqvistH17-2 890 m19:26:00
229Jonas HellströmH17-2 890 m19:26:59
741Karin SteneboD17-2 870 m19:29:59
290Sven-Anders OlssonH17-2 890 m19:30:29
745Anna GerhardssonD17-2 870 m19:31:00
1151Greta SandvikD121 500 m19:31
1358Märta SandvikD141 860 m19:31
1555Maja SandvikD162 810 m19:32
752Madeleine LimparD17-2 870 m19:32:44
1464Joel WallnerH141 950 m19:33
1266Svante SandvikH121 510 m19:35
762Marie HerrnholdD17-2 870 m19:35:14
274Johan PerssonH17-2 890 m19:38:14
243Christopher WilestedtH17-2 890 m19:42:15
318Lars GerhardssonH17-2 890 m19:49:16

Annonser