Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Höstlunken, patrull

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Höstlunken, patrull
Arrangörsorganisation: Snättringe SK
Datum: söndag 4 november 2018

Öppen motion 9

9 090 m, 58 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Juha LoenbergSkarpnäcks OL10:00:11
Andreas DavidssonAlfta-Ösa OK10:01:04
Ellen DavidssonAlfta-Ösa OK10:01:05
Tomas JonssonJärfälla OK10:02:24
Fredrik PalmgrenSkogsluffarnas OK10:02:58
Joakim PerssonHaninge SOK10:04:01
Sven-Anders OlssonAttunda OK10:04:04
Hans-Christian HöieSkogsluffarnas OK10:05:52
Peter RosénAlfta-Ösa OK10:06:20
Christian OlssonFrösö IF10:09:08
Jonathan SerrandJärla Orientering10:10:11
Linnea ClaesdotterIFK Lidingö SOK10:11:31
Fanny SiltbergKlubblös10:11:32
Mikael WallnäsSundbybergs IK10:11:38
Wilhelm BergmanTullinge SK10:13:08
Peter BergmanTullinge SK10:13:10
Jorrit BoekelCentrum OK10:14:27
Andrea LangKlubblös10:14:28
Eva AlmOK Ravinen10:14:57
Anne-Marie WigleSödertälje-Nykvarn OF10:15:00
Lars AlmKlubblös10:15:02
Håkan FalkOK Ravinen10:15:03
Camilla GillströmÖstersunds OK10:16:09
Daniel RejmentOK Linné10:16:17
Jennie Malm BlomqvistCentrum OK10:16:19
Martin Malm BlomqvistKlubblös10:16:20
Martin BjurnerBromma-Vällingby SOK10:16:44
Magnus BurlingFredrikshofs IF Skid & OK10:18:27
Anders LindkvistBromma-Vällingby SOK10:21:27
Helena KarlssonIFK Lidingö SOK10:23:30
Niklas KarlssonMälarö SOK10:24:13
Olof LethagenCentrum OK10:24:39
Anders WiknerOK Österåker10:24:48
Erik SandelinTumba-Mälarhöjden OK10:26:06
Lennart SwahnSundbybergs IK10:27:43
Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb10:29:40
Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF10:30:01
Timo MähönenIFK Lidingö SOK10:34:01
Henrik ErlandssonOK Södertörn10:34:33
Christopher LindqvistIFK Enskede10:37:04
Lovisa LindqvistIFK Enskede10:37:06
Hannes LindqvistIFK Enskede10:37:07
Peder PederssonCentrum OK10:41:41
Erik AnderssonOK Södertörn10:42:03
Johan HörnfeldtOK Ravinen10:43:50
Niklas HäggströmKlubblös10:43:52
Niklas WansölinOK Ravinen10:44:32
Donald StaudteJärla Orientering10:55:40
Galina RibediucHellas Orientering10:56:01
Jan StridhSkogsluffarnas OK10:58:21
Elin ThyrCentrum OK11:00:09
Robert WallsténSnättringe SK11:03:00
Lars SegermanSkarpnäcks OL11:04:11
Olle BoströmJärla Orientering11:11:21
Magnus GrahnSödertälje-Nykvarn OF11:16:37
Axel GranqvistOK Ravinen11:16:42
Kennet NilssonOK Älvsjö-Örby11:18:29
Niklas WraneSöders-Tyresö11:19:45

Annonser