Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Höstlunken, patrull

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Höstlunken, patrull
Arrangörsorganisation: Snättringe SK
Datum: söndag 4 november 2018

Alfta-Ösa OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Andreas DavidssonÖppen motion 9 (58)9 090 m10:01:04
Ellen DavidssonÖppen motion 9 (58)9 090 m10:01:05
Peter RosénÖppen motion 9 (58)9 090 m10:06:20
Sara EskilssonMix (47)10 500 m10:10
Bror FureskogÖppen motion 7 (82)3 220 m10:49:04

Attunda OK

24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Marie HerrnholdD21 (6)14 500 m10:00
Jessica StrömqvistHD40 Mix (28)9 090 m10:00
Magnus StrömqvistHD40 Mix (28)9 090 m10:00
Jenny WallnerMotion (66)8 130 m10:04
Joel WallnerMotion (66)8 130 m10:04
Einar ErikssonHD40 Mix (28)9 090 m10:04
Lydia KahnHD40 Mix (28)9 090 m10:04
Sven-Anders OlssonÖppen motion 9 (58)9 090 m10:04:04
Stefan NorellÖppen motion 8 (90)4 850 m10:16:32
Anders CarlheimH40 (36)10 500 m10:17
Björn CarlheimH40 (36)10 500 m10:17
Lars GerhardssonH55 (14)9 090 m10:17
Stefan KnornH55 (14)9 090 m10:17
Anders BrunanderÖppen motion 8 (90)4 850 m10:18:52
Anette BrunanderÖppen motion 8 (90)4 850 m10:18:53
Sara RuneborgÖppen motion 8 (90)4 850 m10:43:35
Lukas SjöblomÖppen motion 3 (23)4 410 m10:43:36
Jonas SjöblomÖppen motion 8 (90)4 850 m10:43:38
Sven HedmanÖppen motion 7 (82)3 220 m11:00:37
Kristina Nygren FriskÖppen motion 7 (82)3 220 m11:08:53
Göran FriskÖppen motion 8 (90)4 850 m11:09:24
Madeleine LimparHD50 Mix (16)8 130 m11:12
Anders HallménHD50 Mix (16)8 130 m11:20
Margareta HallménHD50 Mix (16)8 130 m11:20

Bromma-Vällingby SOK

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sara NylénMotion (66)8 130 m10:06
Åsa NylénMotion (66)8 130 m10:06
Martin BjurnerÖppen motion 9 (58)9 090 m10:16:44
Anders LindkvistÖppen motion 9 (58)9 090 m10:21:27
Simon SandgrenMotion (66)8 130 m10:24
Tim SandgrenMotion (66)8 130 m10:24
Sven HunhammarÖppen motion 8 (90)4 850 m10:31:27
Mats AronssonMotion (66)8 130 m10:40
Mattias BerglundMotion (66)8 130 m10:40
Staffan BjessmoMotion (66)8 130 m11:02

Centrum OK

24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Peter EdelsvärdÖppen motion 10 (24)14 500 m10:02:02
Torbjörn ThufvessonÖppen motion 10 (24)14 500 m10:02:05
Adam NymanH21B (9)14 500 m10:03
Jonas KjällH21A (12)17 370 m10:04
Mette BrolinsonMix (47)10 500 m10:06
Kristoffer EdshageMix (47)10 500 m10:06
Jon LindmarkH21B (9)14 500 m10:07
Anton AlverbäckMix (47)10 500 m10:14
Jorrit BoekelÖppen motion 9 (58)9 090 m10:14:27
Jennie Malm BlomqvistÖppen motion 9 (58)9 090 m10:16:19
Aija SadurskisÖppen motion 7 (82)3 220 m10:18:32
Jonas NylundH40 (36)10 500 m10:21
Therese BergstedtÖppen motion 6 (34)6 900 m10:23:48
Olof LethagenÖppen motion 9 (58)9 090 m10:24:39
Johanna ÖlfveniusÖppen motion 6 (34)6 900 m10:32:04
Mikael NäslundH40 (36)10 500 m10:35
Oskar HermanssonMix (47)10 500 m10:36
Lena ÖhmanMix (47)10 500 m10:36
Mattias ÅgrenÖppen motion 10 (24)14 500 m10:37:09
Peder PederssonÖppen motion 9 (58)9 090 m10:41:41
Per LjungÖppen motion 6 (34)6 900 m10:43:32
Janne NilssonÖppen motion 8 (90)4 850 m10:45:58
Daniel EleniusÖppen motion 10 (24)14 500 m10:49:45
Elin ThyrÖppen motion 9 (58)9 090 m11:00:09

Eksjö SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Viktor AntonssonMix (47)10 500 m10:22

Eskilstuna OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bo SegerH65 (12)6 980 m10:21

Falkenbergs OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Matilda MartinssonMix (47)10 500 m10:16

Finspångs SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Simon LundinÖppen motion 10 (24)14 500 m10:34:19

FK Boken

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mattias LiljedahlÖppen motion 8 (90)4 850 m10:17:13

Fossum IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Gunvor HöydalÖppen motion 8 (90)4 850 m11:08:05

Fredrikshofs IF Skid & OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Riina Larsson-MändÖppen motion 3 (23)4 410 m10:01:12
Bengt ÖqvistÖppen motion 8 (90)4 850 m10:12:03
Magnus BurlingÖppen motion 9 (58)9 090 m10:18:27
Gunnar DahlströmÖppen motion 7 (82)3 220 m10:31:50
Agneta PorkénÖppen motion 7 (82)3 220 m10:39:25
Kjell OhlssonÖppen motion 7 (82)3 220 m10:44:28

Frösö IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Christian OlssonÖppen motion 9 (58)9 090 m10:09:08

Gustavsbergs OK

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Clas-Göran HerrgårdÖppen motion 8 (90)4 850 m10:00:05
Lucas AlzénÖppen motion 3 (23)4 410 m10:05:56
Cecilia AlzénMotion (66)8 130 m10:18
Angelica LindblomMotion (66)8 130 m10:18
Jan LavénÖppen motion 6 (34)6 900 m10:20:38
Leif JonssonÖppen motion 8 (90)4 850 m10:26:53
Åke AndreassonH65 (12)6 980 m10:29
Conny StrandbergMix (47)10 500 m10:38
Louise StrandbergMix (47)10 500 m10:38
Ulf BurmanÖppen motion 6 (34)6 900 m10:38:57
Magnus LindblomMotion (66)8 130 m10:44
Rasmus LindblomMotion (66)8 130 m10:44
Peter LandénMix (47)10 500 m10:46
Malin StrandbergMix (47)10 500 m10:46
Per ÖhlundÖppen motion 8 (90)4 850 m10:47:32
Ann-Marie HolmströmÖppen motion 8 (90)4 850 m11:02:00

Göteborg-Majorna OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Tobias ValentinÖppen motion 8 (90)4 850 m10:54:43

Halmstad OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Roger DjupsjöÖppen motion 6 (34)6 900 m10:41:21

Hammarby IF OF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bjarne ErlandssonÖppen motion 7 (82)3 220 m10:25:18
Mats AlnaeusMotion (66)8 130 m10:50

Haninge SOK

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Joakim PerssonÖppen motion 9 (58)9 090 m10:04:01
Nina PerssonD16 (6)6 980 m10:05
Gustav NäsmanMix (47)10 500 m10:10
Niclas SjögrenÖppen motion 10 (24)14 500 m10:21:01
Martin SkärlénÖppen motion 10 (24)14 500 m10:24:18
Fredrik MorastH40 (36)10 500 m10:25
Henrik MorastH40 (36)10 500 m10:25
Dan MattissonÖppen motion 8 (90)4 850 m10:29:48
Henrik SjögrenMix (47)10 500 m10:48
Gunnar SkärlénMotion (66)8 130 m10:50
Kerstin OhlssonÖppen motion 7 (82)3 220 m11:01:01
Anna EngquistHD50 Mix (16)8 130 m11:06
Torbjörn OhlssonHD50 Mix (16)8 130 m11:06

Hellas Orientering

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jan DahlinÖppen motion 8 (90)4 850 m10:21:16
Galina RibediucÖppen motion 9 (58)9 090 m10:56:01

IF Thor

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Viktor JemthH14 (18)6 900 m10:37
Valle LarssonH14 (18)6 900 m10:37
Vidar LarssonÖppen motion 3 (23)4 410 m

IFK Enskede

26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jan FrödinMotion (66)8 130 m10:02
Madeleine FrödinMotion (66)8 130 m10:02
Christer HedinÖppen motion 7 (82)3 220 m10:02:07
Fredrik HedinÖppen motion 10 (24)14 500 m10:05:20
Per ForsbergHD40 Mix (28)9 090 m10:08
Katarina RundströmHD40 Mix (28)9 090 m10:08
Ileana von MelenÖppen motion 8 (90)4 850 m10:09:29
Elis Forsberg RundströmH16 (10)8 130 m10:19
Nils Forsberg RundströmH16 (10)8 130 m10:19
Tilda DalekantÖppen motion 6 (34)6 900 m10:21:47
Per DalekantÖppen motion 6 (34)6 900 m10:21:48
Elin AhlströmMix (47)10 500 m10:32
Martin AhlströmMix (47)10 500 m10:32
Magnus ElwinÖppen motion 6 (34)6 900 m10:32:39
Bo HedlundÖppen motion 8 (90)4 850 m10:36:14
Christopher LindqvistÖppen motion 9 (58)9 090 m10:37:04
Lovisa LindqvistÖppen motion 9 (58)9 090 m10:37:06
Hannes LindqvistÖppen motion 9 (58)9 090 m10:37:07
Pontus AxellÖppen motion 7 (82)3 220 m10:41:11
Ulrika AxellÖppen motion 3 (23)4 410 m10:41:25
Sofia LindhagenÖppen motion 7 (82)3 220 m10:44:04
Ludde BlomMotion (66)8 130 m10:58
Per BlomMotion (66)8 130 m10:58
Fredric HöglindMil-lunken (11)10 070 m11:00
Clara HöglindÖppen motion 7 (82)3 220 m11:07:46
Clara ÖhmanÖppen motion 7 (82)3 220 m11:07:47

IFK Lidingö SOK

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Felix SpäthH21A (12)17 370 m10:04
Niklas SerranderH21A (12)17 370 m10:08
Nicolas SimoninH21A (12)17 370 m10:08
Linnea ClaesdotterÖppen motion 9 (58)9 090 m10:11:31
Hans TarandiH55 (14)9 090 m10:15
Stig ThunellH55 (14)9 090 m10:15
Teija LeppinenÖppen motion 6 (34)6 900 m10:16:57
Helena KarlssonÖppen motion 9 (58)9 090 m10:23:30
Anna BachmanMix (47)10 500 m10:24
Ramona Åkermarck-MähönenMix (47)10 500 m10:34
Timo MähönenÖppen motion 9 (58)9 090 m10:34:01
Synnøve BråtenMix (47)10 500 m10:42
Rasmus Palmqvist AslaksenMix (47)10 500 m10:42
Anders GärderudÖppen motion 8 (90)4 850 m10:47:02
Madeleine CasselÖppen motion 7 (82)3 220 m10:57:50
Emma BjessmoMotion (66)8 130 m11:02
Tapani MattusÖppen motion 8 (90)4 850 m11:07:01

IK Gandvik

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Daniel AnderssonHD40 Mix (28)9 090 m10:16
Johanna JonssonHD40 Mix (28)9 090 m10:16

IK Hakarpspojkarna

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anton HanssonMix (47)10 500 m10:40
Tova OlssonMix (47)10 500 m10:40

Järfälla OK

29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Tomas JonssonÖppen motion 9 (58)9 090 m10:02:24
Peter LundbergH55 (14)9 090 m10:07
Anders LöfgrenH55 (14)9 090 m10:07
Lina BerglundÖppen motion 8 (90)4 850 m10:09:55
Melker PalmH16 (10)8 130 m10:13
Anders LundÖppen motion 8 (90)4 850 m10:13:06
Aleksandr ManoilovÖppen motion 10 (24)14 500 m10:15:17
Josef AnderssonMotion (66)8 130 m10:22
Erik WällstedtMotion (66)8 130 m10:22
Lars JonassonÖppen motion 8 (90)4 850 m10:27:33
Anton MörkforsÖppen motion 8 (90)4 850 m10:28:23
Martin KvarnefalkÖppen motion 7 (82)3 220 m10:32:34
Thierry ReignierH40 (36)10 500 m10:33
Jon SundbergH40 (36)10 500 m10:33
Birgitta BillstamÖppen motion 8 (90)4 850 m10:34:29
Sara ForsbergD40 (12)8 130 m10:35
Jenny KimbladD40 (12)8 130 m10:35
Peder KockÖppen motion 6 (34)6 900 m10:35:03
Leif MörkforsÖppen motion 8 (90)4 850 m10:41:10
Asbjörn GrøvlenÖppen motion 10 (24)14 500 m10:41:38
Louise NilssonÖppen motion 7 (82)3 220 m10:41:45
Anton WällstedtMotion (66)8 130 m10:46
Teresia WällstedtMotion (66)8 130 m10:46
Arne KvarnefalkMotion (66)8 130 m10:54
Malin KvarnefalkMotion (66)8 130 m10:54
Tove HammarbergHD50 Mix (16)8 130 m11:10
Henrik HanssonHD50 Mix (16)8 130 m11:10
Anders Johnny KarlsenHD50 Mix (16)8 130 m11:16
Cecilia KarlsenHD50 Mix (16)8 130 m11:16

Järla Orientering

33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sven BörjessonH12 (8)4 410 m10:00
Olof HagwallH12 (8)4 410 m10:00
Harri AndréeH21A (12)17 370 m10:06
Jonathan SerrandÖppen motion 9 (58)9 090 m10:10:11
Sara SjökvistMix (47)10 500 m10:12
Chamuel ZbindenMix (47)10 500 m10:12
Jonas AnderssonH55 (14)9 090 m10:13
Bengt HallH55 (14)9 090 m10:13
Daniel HanssonÖppen motion 10 (24)14 500 m10:13:12
Siri EngbergMix (47)10 500 m10:26
Mathias HallMix (47)10 500 m10:26
Hans HolmbergH65 (12)6 980 m10:27
Anki HolmbergÖppen motion 7 (82)3 220 m10:27:07
Martin HärbergMix (47)10 500 m10:30
Signe KlintingMix (47)10 500 m10:30
Johanna SundströmMotion (66)8 130 m10:32
Åsa SundströmMotion (66)8 130 m10:32
Gustaf EricsonMotion (66)8 130 m10:42
Magnus EricsonMotion (66)8 130 m10:42
Åsa BörjessonD40 (12)8 130 m10:43
Eva HagwallD40 (12)8 130 m10:43
Petra CarlenarsonÖppen motion 6 (34)6 900 m10:43:40
Kristin AndréeÖppen motion 7 (82)3 220 m10:46:30
Anna CurtiusH40 (36)10 500 m10:49
Gunilla KreissH40 (36)10 500 m10:49
Matilda AhlquistMix (47)10 500 m10:50
Michael AhlquistMix (47)10 500 m10:50
Donald StaudteÖppen motion 9 (58)9 090 m10:55:40
Britta BörjessonMil-lunken (11)10 070 m11:00
Anders PerssonMil-lunken (11)10 070 m11:00
Olle BoströmÖppen motion 9 (58)9 090 m11:11:21
Anna Brandhorst-SatzkornHD50 Mix (16)8 130 m11:14
Fredrik Brandhorst-SatzkornHD50 Mix (16)8 130 m11:14

Kamrat och IF KIF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Christian HjalmarssonMix (47)10 500 m10:24
Johan HydénÖppen motion 8 (90)4 850 m10:44:52

KFUM Örebro OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Fredrik JohnssonH40 (36)10 500 m10:15

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Nils DecknerÖppen motion 3 (23)4 410 m10:11:27

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Linda StenbergÖppen motion 3 (23)4 410 m10:22:46

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Helen InfeldtÖppen motion 3 (23)4 410 m10:28:16

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Aico TackÖppen motion 3 (23)4 410 m11:26:45

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Chi-Wei HsiehÖppen motion 6 (34)6 900 m10:16:59

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ildiko SzerencsiÖppen motion 6 (34)6 900 m10:27:23

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sofia SarkozyÖppen motion 6 (34)6 900 m10:32:17

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jenny EkströmÖppen motion 6 (34)6 900 m10:38:39

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ann SvenssonÖppen motion 6 (34)6 900 m10:38:41

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
AXEL RÖNNBERGÖppen motion 6 (34)6 900 m10:47:59

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Johan ClaessonÖppen motion 6 (34)6 900 m10:48:25

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Igor EngströmÖppen motion 6 (34)6 900 m10:53:41

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anders KihlströmÖppen motion 7 (82)3 220 m10:00:08

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Christer AskerblomÖppen motion 7 (82)3 220 m10:02:13

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bo LandarvÖppen motion 7 (82)3 220 m10:15:23

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anki LandarvÖppen motion 7 (82)3 220 m10:15:25

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Paulina HermanssonÖppen motion 7 (82)3 220 m10:16:22

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
IlIC DeJANÖppen motion 7 (82)3 220 m10:35:06

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Eva OlssonÖppen motion 7 (82)3 220 m11:03:16

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mats EklundÖppen motion 7 (82)3 220 m11:03:19

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Annie BackmanÖppen motion 8 (90)4 850 m10:09:57

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anders MeurkÖppen motion 8 (90)4 850 m10:13:17

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Måns DecknerÖppen motion 8 (90)4 850 m10:15:10

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Stefan OlssonÖppen motion 8 (90)4 850 m10:23:09

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Johanna WernqvistÖppen motion 8 (90)4 850 m10:24:52

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Eva RimnäsÖppen motion 8 (90)4 850 m10:24:55

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Fanny SiltbergÖppen motion 9 (58)9 090 m10:11:32

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Andrea LangÖppen motion 9 (58)9 090 m10:14:28

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars AlmÖppen motion 9 (58)9 090 m10:15:02

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Martin Malm BlomqvistÖppen motion 9 (58)9 090 m10:16:20

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Niklas HäggströmÖppen motion 9 (58)9 090 m10:43:52

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Gustav KarnebäckÖppen motion 10 (24)14 500 m10:20:23

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mattias StjernlöfÖppen motion 10 (24)14 500 m10:20:24

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lotta LundbäckMil-lunken (11)10 070 m11:00

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Erik ÖhmanMil-lunken (11)10 070 m11:00

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Olle LinderMil-lunken (11)10 070 m11:00

Leksands OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per MöllerH40 (36)10 500 m10:29

Linköpings OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Peter AronssonH21A (12)17 370 m10:06
Sara GertssonÖppen motion 7 (82)3 220 m10:46:28

Mälarö SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Niklas KarlssonÖppen motion 9 (58)9 090 m10:24:13

NAIS Orienteringsklubb

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Viktor WaernqvistÖppen motion 10 (24)14 500 m10:29:38
Ida WaernqvistÖppen motion 9 (58)9 090 m10:29:40

Nyköpings OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Olle ArmanÖppen motion 7 (82)3 220 m10:14:11
Hans GustavssonÖppen motion 7 (82)3 220 m10:17:10

OK Klemmingen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Elin PramlidMotion (66)8 130 m10:00

OK Linné

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lisa RönnolsMix (47)10 500 m10:14
Daniel RejmentÖppen motion 9 (58)9 090 m10:16:17
Fredrik LysénMix (47)10 500 m10:20

OK Långberget

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mats AnderssonH21B (9)14 500 m10:03

OK Njudung

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Emma RosénMix (47)10 500 m10:22

OK Ravinen

31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Julia EkD12 (6)4 410 m10:01
Viola HolmströmD12 (6)4 410 m10:01
Joachim WansölinÖppen motion 8 (90)4 850 m10:01:08
Annie ForsbergD21 (6)14 500 m10:04
Frida ForsbergD21 (6)14 500 m10:04
Tuva HolmströmD12 (6)4 410 m10:05
Wilma MårtenssonD12 (6)4 410 m10:05
Anna EkÖppen motion 8 (90)4 850 m10:06:18
Heidi BjerkhaugÖppen motion 7 (82)3 220 m10:08:54
Eva AlmÖppen motion 9 (58)9 090 m10:14:57
Henrik SandströmH40 (36)10 500 m10:15
Håkan FalkÖppen motion 9 (58)9 090 m10:15:03
Kalle BergmanMix (47)10 500 m10:16
Börje PerssonÖppen motion 8 (90)4 850 m10:18:49
Erik LundquistH14 (18)6 900 m10:23
Björn LundquistMotion (66)8 130 m10:26
Carl-Johan ThorellMotion (66)8 130 m10:26
Moa WestbladÖppen motion 6 (34)6 900 m10:26:27
Pär WestbladÖppen motion 6 (34)6 900 m10:26:30
Lena RisbyÖppen motion 8 (90)4 850 m10:29:01
Emma RisbyÖppen motion 8 (90)4 850 m10:29:03
Therese HolmströmMotion (66)8 130 m10:36
Anna LundquistMotion (66)8 130 m10:36
Anders ÖnerudÖppen motion 8 (90)4 850 m10:39:22
Johan HörnfeldtÖppen motion 9 (58)9 090 m10:43:50
Niklas WansölinÖppen motion 9 (58)9 090 m10:44:32
Ann GranqvistÖppen motion 7 (82)3 220 m11:12:18
Hannes SvahnÖppen motion 10 (24)14 500 m11:13:38
Michael GranqvistÖppen motion 7 (82)3 220 m11:16:00
Axel GranqvistÖppen motion 9 (58)9 090 m11:16:42
Håkan SvahnÖppen motion 7 (82)3 220 m11:16:45

OK Roxen

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sören Nilsson PåledalMix (47)10 500 m10:08
Anna-Stina PåledalMix (47)10 500 m10:08
Jacob PåledalÖppen motion 7 (82)3 220 m10:09:32
Rasmus PåledalÖppen motion 8 (90)4 850 m10:10:02

OK Södertörn

37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mattias IvaresH17-20 (2)14 500 m10:01
Filip MöllerH17-20 (2)14 500 m10:01
Margaretha NylundÖppen motion 7 (82)3 220 m10:03:56
Olle BlomgrenÖppen motion 8 (90)4 850 m10:05:33
Jenny MagnvallÖppen motion 3 (23)4 410 m10:06:07
Sara MöllerD16 (6)6 980 m10:07
Alicia SchandlD16 (6)6 980 m10:07
Fredrik AnderssonMotion (66)8 130 m10:08
Kristina AnderssonMotion (66)8 130 m10:08
Staffan ZillingÖppen motion 8 (90)4 850 m10:09:40
Lars AnderssonH55 (14)9 090 m10:11
Olle YttermoH55 (14)9 090 m10:11
Göran IvarezÖppen motion 8 (90)4 850 m10:11:14
Nils EklöwÖppen motion 8 (90)4 850 m10:11:15
Ann FranzénHD40 Mix (28)9 090 m10:14
Per FranzénHD40 Mix (28)9 090 m10:14
Christophe HerlyHD40 Mix (28)9 090 m10:20
Anna SundbergHD40 Mix (28)9 090 m10:20
Lars-Gunnar LarssonÖppen motion 8 (90)4 850 m10:20:26
Niklas ErlandssonH14 (18)6 900 m10:21
Claes RennerHD40 Mix (28)9 090 m10:26
Daniela RennerHD40 Mix (28)9 090 m10:26
Erik MöllerH40 (36)10 500 m10:29
Jan LindgrenÖppen motion 8 (90)4 850 m10:32:26
Björn RennerH14 (18)6 900 m10:33
Max ÖsterlingH14 (18)6 900 m10:33
Lena ErlandssonD40 (12)8 130 m10:33
Anna SchandlD40 (12)8 130 m10:33
Henrik ErlandssonÖppen motion 9 (58)9 090 m10:34:33
Petra HellbergÖppen motion 7 (82)3 220 m10:34:52
Katarina LindbärgD40 (12)8 130 m10:39
Lisa ÖsterlingD40 (12)8 130 m10:39
Susanne HolmbergÖppen motion 7 (82)3 220 m10:41:30
Erik AnderssonÖppen motion 9 (58)9 090 m10:42:03
Karl-Erik JohanssonÖppen motion 8 (90)4 850 m10:42:35
Jesper LagerbergMix (47)10 500 m10:52
Tove LagerbergMix (47)10 500 m10:52

OK Tor

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kurt Håkan AnderssonH65 (12)6 980 m10:31
Stig LandstorpH65 (12)6 980 m10:31

OK Älvsjö-Örby

20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Magnus NordströmH21A (12)17 370 m10:02
Margareta WadinÖppen motion 7 (82)3 220 m10:05:28
Cecilia BentlingerÖppen motion 7 (82)3 220 m10:05:30
Eeva EuropeÖppen motion 3 (23)4 410 m10:09:11
Stefan NordströmMotion (66)8 130 m10:16
Jessica RöösMotion (66)8 130 m10:16
Mats ZackrissonÖppen motion 6 (34)6 900 m10:19:37
Anders MattssonÖppen motion 8 (90)4 850 m10:29:06
Helena LibrandÖppen motion 7 (82)3 220 m10:33:11
Camilla KarlssonÖppen motion 7 (82)3 220 m10:37:30
Thomas KarlssonÖppen motion 7 (82)3 220 m10:37:31
Ingrid MattssonÖppen motion 7 (82)3 220 m10:39:03
Jan RönnbergÖppen motion 6 (34)6 900 m10:47:57
Jesper LarssonMotion (66)8 130 m10:52
Anna Karin ÅbergMotion (66)8 130 m10:52
Britt-Marie HellgrenHD50 Mix (16)8 130 m11:08
Robert PuustaHD50 Mix (16)8 130 m11:08
Kennet NilssonÖppen motion 9 (58)9 090 m11:18:29
Pontus FulkeÖppen motion 7 (82)3 220 m11:18:54
Karin RådenmanÖppen motion 7 (82)3 220 m11:18:55

OK Österåker

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lena NilssonÖppen motion 7 (82)3 220 m10:11:35
Therese NilssonD17-20 (2)10 500 m10:13
Caroline WestbomÖppen motion 6 (34)6 900 m10:19:19
Jeanette JonssonMix (47)10 500 m10:20
Fredrik LundellHD40 Mix (28)9 090 m10:24
Michaela LundellHD40 Mix (28)9 090 m10:24
Anders WiknerÖppen motion 9 (58)9 090 m10:24:48
Simon LundellH14 (18)6 900 m10:25
Axel WiknerH14 (18)6 900 m10:25
Charlotte WiknerÖppen motion 7 (82)3 220 m10:25:04
Malte AlbinssonH14 (18)6 900 m10:31
Linus NilssonH14 (18)6 900 m10:31

Rånäs OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hans OhlinÖppen motion 8 (90)4 850 m10:02:44
Monica OhlinÖppen motion 7 (82)3 220 m10:03:02
Emil HåsteenH21B (9)14 500 m10:11

Sigtuna OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Matti NylundH40 (36)10 500 m10:21
Stefan NordströmÖppen motion 8 (90)4 850 m10:22:20
Per EdlundH40 (36)10 500 m10:45
Johan KüglerH40 (36)10 500 m10:45
Eva ElnerudÖppen motion 8 (90)4 850 m10:51:06

Skarpnäcks OL

29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Juha LoenbergÖppen motion 9 (58)9 090 m10:00:11
Margareta BerghÖppen motion 6 (34)6 900 m10:00:29
Nikiforos PapasikasÖppen motion 6 (34)6 900 m10:00:31
Samuel HenrikssonHD40 Mix (28)9 090 m10:02
Catarina RolénHD40 Mix (28)9 090 m10:02
Rolf CarlquistÖppen motion 8 (90)4 850 m10:03:59
Ruben ArenanderH12 (8)4 410 m10:04
Teodor JonssonH12 (8)4 410 m10:04
Fredrik GrimborgÖppen motion 10 (24)14 500 m10:04:20
Ingela ArenanderÖppen motion 8 (90)4 850 m10:07:12
John DryseliusÖppen motion 3 (23)4 410 m10:08:09
Karolina Bergh PapasikasD16 (6)6 980 m10:09
Tindra JonssonD16 (6)6 980 m10:09
Justus ArenanderH16 (10)8 130 m10:11
William MöllerH16 (10)8 130 m10:11
Eva MolénÖppen motion 8 (90)4 850 m10:11:12
Nils-Göran Nilsson BatzÖppen motion 10 (24)14 500 m10:12:18
David Grahm LindeÖppen motion 10 (24)14 500 m10:12:19
Inger ZetterströmMotion (66)8 130 m10:14
Åke LewanderÖppen motion 3 (23)4 410 m10:16:05
Lars-Olov CarlheimÖppen motion 7 (82)3 220 m10:23:14
Filip DryseliusH14 (18)6 900 m10:29
Mathias DryseliusH14 (18)6 900 m10:29
Urban SelanderÖppen motion 10 (24)14 500 m10:35:50
Roland PerssonMotion (66)8 130 m10:38
Niklas SydowMotion (66)8 130 m10:38
Lars SegerqvistÖppen motion 7 (82)3 220 m10:55:47
Emma ZetterströmMotion (66)8 130 m11:04
Lars SegermanÖppen motion 9 (58)9 090 m11:04:11

Skogsluffarnas OK

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Henning FalkenströmH12 (8)4 410 m10:02
Simon PalmgrenH12 (8)4 410 m10:02
Fredrik PalmgrenÖppen motion 9 (58)9 090 m10:02:58
Love PalmgrenÖppen motion 3 (23)4 410 m10:03:13
Hans-Christian HöieÖppen motion 9 (58)9 090 m10:05:52
Peter SundströmH21B (9)14 500 m10:11
Börje LenasÖppen motion 8 (90)4 850 m10:15:48
Anna HammarbäckÖppen motion 7 (82)3 220 m10:16:00
Joel MongårdÖppen motion 8 (90)4 850 m10:18:38
Lars MongårdÖppen motion 8 (90)4 850 m10:19:44
Åke FalkenströmH14 (18)6 900 m10:27
Arvid HammarbäckH14 (18)6 900 m10:27
Simon StridhÖppen motion 6 (34)6 900 m10:58:19
Jan StridhÖppen motion 9 (58)9 090 m10:58:21

Skogspojkarnas OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anna WehlinMix (47)10 500 m10:44
Anita Seger-WehlinMotion (66)8 130 m10:48
Johan WehlinMotion (66)8 130 m10:48

Snättringe SK

23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ella KarlssonD16 (6)6 980 m10:05
Gustav Eggöy MarkhesterH12 (8)4 410 m10:06
Ludvig Eggöy MarkhesterH12 (8)4 410 m10:06
Ingrid LeidnerMotion (66)8 130 m10:12
Svenåke SvenssonMotion (66)8 130 m10:12
Louise Eggöy MarkhesterÖppen motion 8 (90)4 850 m10:17:22
Fredrik Eggöy MarkhesterÖppen motion 8 (90)4 850 m10:17:24
David NybergÖppen motion 3 (23)4 410 m10:26:48
Hugo ZieglerÖppen motion 3 (23)4 410 m10:26:49
Albin HainkeMotion (66)8 130 m10:30
Mats HainkeMotion (66)8 130 m10:30
Henning BlomkvistÖppen motion 3 (23)4 410 m10:40:02
Viktoria SundbergÖppen motion 7 (82)3 220 m10:53:52
Olle SundbladÖppen motion 6 (34)6 900 m10:53:54
Jonas SjöstrandMotion (66)8 130 m10:56
Elin SvenssonMotion (66)8 130 m10:56
Johan BernhardMil-lunken (11)10 070 m11:00
Oscar BlomkvistMil-lunken (11)10 070 m11:00
John WolgastMil-lunken (11)10 070 m11:00
Torbjörn BergmanÖppen motion 7 (82)3 220 m11:00:17
Robert WallsténÖppen motion 9 (58)9 090 m11:03:00
Anders HolmqvistHD50 Mix (16)8 130 m11:12
Anneli LidmarÖppen motion 7 (82)3 220 m11:17:06

Solna OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bo DavidssonÖppen motion 7 (82)3 220 m10:06:40
Jan BojlingÖppen motion 7 (82)3 220 m10:56:15

Spårvägen CF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mats AlheimÖppen motion 6 (34)6 900 m10:10:42

Stockholms OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Christer HördellH55 (14)9 090 m10:09

Strängnäs-Malmby OL

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anna FolkegårdMotion (66)8 130 m10:20
Alexander GarinMotion (66)8 130 m10:20
Daniel AlnebergH40 (36)10 500 m10:39
Magnus SternerH40 (36)10 500 m10:39

Sundbybergs IK

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jonas CarlssonH21A (12)17 370 m10:00
Niklas CarlssonH21A (12)17 370 m10:00
Ebbe AdolfssonÖppen motion 8 (90)4 850 m10:01:10
John ÖstlundÖppen motion 8 (90)4 850 m10:03:18
Hanna Von ZweigbergkÖppen motion 8 (90)4 850 m10:06:03
Thomas LundinÖppen motion 6 (34)6 900 m10:11:07
Mikael WallnäsÖppen motion 9 (58)9 090 m10:11:38
Gunnar BramstenÖppen motion 7 (82)3 220 m10:11:55
Lennart SwahnÖppen motion 9 (58)9 090 m10:27:43
Rune CarlssonÖppen motion 7 (82)3 220 m10:31:15
Fredrik HellesöyMotion (66)8 130 m11:00
RANDI RobertssonMotion (66)8 130 m11:00
Bengt SvenssonMil-lunken (11)10 070 m11:00

Sundsvalls OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Pessi LiukkonenHD40 Mix (28)9 090 m10:18

Surahammars SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Vidar NettelmarkH14 (18)6 900 m10:23

Söders-Tyresö

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kristina BergstrandD55 (4)6 980 m10:01
Marie MalmborgD55 (4)6 980 m10:01
Håkan SjökvistÖppen motion 3 (23)4 410 m10:06:22
Roland NorellH55 (14)9 090 m10:09
Peter ZetterströmMotion (66)8 130 m10:14
Mattias HovmöllerH40 (36)10 500 m10:23
Tomas LiljaH40 (36)10 500 m10:23
Emma NorinÖppen motion 8 (90)4 850 m10:28:08
Mikael WilhelmssonH40 (36)10 500 m10:35
Gunnar HedinH40 (36)10 500 m10:43
Stefan NorinH40 (36)10 500 m10:43
Rolf LöfqvistÖppen motion 7 (82)3 220 m11:03:50
Kalle ZetterströmMotion (66)8 130 m11:04
Niklas WraneÖppen motion 9 (58)9 090 m11:19:45

Södertälje-Nykvarn OF

38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lovisa BorgD14 (6)5 900 m10:03
Stina BygdénD14 (6)5 900 m10:03
Monica MildD55 (4)6 980 m10:03
Annamari SjöblomD55 (4)6 980 m10:03
Lars BygdénH21B (9)14 500 m10:09
Sven-Anders MelinH21B (9)14 500 m10:09
Martin BygdénH16 (10)8 130 m10:15
Viktor LöfgrenH16 (10)8 130 m10:15
Anne-Marie WigleÖppen motion 9 (58)9 090 m10:15:00
Katja SmittÖppen motion 3 (23)4 410 m10:15:05
Henrik WillamoMix (47)10 500 m10:18
Kristin WillamoMix (47)10 500 m10:18
Marlene BigrenHD40 Mix (28)9 090 m10:18
Mats HellstadiusÖppen motion 10 (24)14 500 m10:18:45
Tomas NorlénH65 (12)6 980 m10:21
Frode SmittÖppen motion 3 (23)4 410 m10:21:34
Johan WinsnesÖppen motion 7 (82)3 220 m10:23:58
Moni WinsnesÖppen motion 8 (90)4 850 m10:24:05
Sofia WigleÖppen motion 9 (58)9 090 m10:30:01
Henrik LöfgrenH40 (36)10 500 m10:31
Stefan PetterssonH40 (36)10 500 m10:31
Alexander AhlsénH14 (18)6 900 m10:35
Erik MånssonH14 (18)6 900 m10:35
Greger WedinÖppen motion 7 (82)3 220 m10:36:43
Nicklas WedinÖppen motion 7 (82)3 220 m10:36:45
Jeanette EnckellD40 (12)8 130 m10:37
Sofia HeldtD40 (12)8 130 m10:37
Joakim ErikssonÖppen motion 8 (90)4 850 m10:38:46
Annika BygdénD40 (12)8 130 m10:41
Marianne PetterssonD40 (12)8 130 m10:41
Michael WehlinMix (47)10 500 m10:44
Moa Leijon LindMix (47)10 500 m10:48
Ove JanssonMil-lunken (11)10 070 m11:00
Kristina SkoglundÖppen motion 7 (82)3 220 m11:04:16
Rolf SkoglundÖppen motion 8 (90)4 850 m11:08:45
Kari EnckellÖppen motion 7 (82)3 220 m11:12:06
Magnus GrahnÖppen motion 9 (58)9 090 m11:16:37
Lotta GrahnÖppen motion 7 (82)3 220 m11:21:29

Trosabygdens OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Göran EklundÖppen motion 7 (82)3 220 m10:03:24
Gitte JutvikÖppen motion 7 (82)3 220 m10:06:48
Britta EklundÖppen motion 7 (82)3 220 m10:07:03

Tullinge SK

47 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lennart AgénÖppen motion 8 (90)4 850 m10:00:03
Karin ForsbergÖppen motion 8 (90)4 850 m10:00:14
Emilia BergmanD14 (6)5 900 m10:01
Klara JunegardD14 (6)5 900 m10:01
Sonja PernebyÖppen motion 7 (82)3 220 m10:01:06
Jonas NordströmH21A (12)17 370 m10:02
Frida DäckforsD12 (6)4 410 m10:03
Isa FlodmanD12 (6)4 410 m10:03
Emil AnderssonH21B (9)14 500 m10:05
Per BerghH21B (9)14 500 m10:05
Nova MatthewsD14 (6)5 900 m10:05
Fanny SundbergD14 (6)5 900 m10:05
Anna BlomgrenÖppen motion 8 (90)4 850 m10:06:28
Anders KarlssonÖppen motion 8 (90)4 850 m10:07:43
Pia-Lena PutkonenÖppen motion 8 (90)4 850 m10:07:45
Jan LarssonÖppen motion 7 (82)3 220 m10:08:16
Anna PernebyÖppen motion 8 (90)4 850 m10:09:07
Sara GrenmarkMotion (66)8 130 m10:10
Karin LundbergMotion (66)8 130 m10:10
Åsa Rimsjö SandHD40 Mix (28)9 090 m10:10
Piero SannicoloHD40 Mix (28)9 090 m10:10
Anna FlodmanÖppen motion 7 (82)3 220 m10:11:04
Magnus FlodmanÖppen motion 7 (82)3 220 m10:11:06
Wilhelm BergmanÖppen motion 9 (58)9 090 m10:13:08
Peter BergmanÖppen motion 9 (58)9 090 m10:13:10
Lisa SundbergÖppen motion 6 (34)6 900 m10:14:05
Torbjörn HellquistÖppen motion 7 (82)3 220 m10:18:15
Arvid MyrbergerH14 (18)6 900 m10:21
Anders KärrströmH65 (12)6 980 m10:25
Ingemar LarssonH65 (12)6 980 m10:25
Jacob BolinH40 (36)10 500 m10:27
Thomas SundbergH40 (36)10 500 m10:27
Elisabeth StålhammarMotion (66)8 130 m10:28
Simon StålhammarMotion (66)8 130 m10:28
Stefan FerdmanÖppen motion 8 (90)4 850 m10:30:55
Daniel EkenstedtÖppen motion 8 (90)4 850 m10:30:56
Jessica FerdmanÖppen motion 3 (23)4 410 m10:30:58
Kristin BerghMotion (66)8 130 m10:34
Caroline ErikssonMotion (66)8 130 m10:34
Emeli PetterssonÖppen motion 8 (90)4 850 m10:44:50
Elin TörnqvistÖppen motion 8 (90)4 850 m10:46:10
Erik BerggrenH40 (36)10 500 m10:51
Kenneth JönssonH40 (36)10 500 m10:51
Emil HelanderÖppen motion 7 (82)3 220 m10:57:14
Göran LängheimÖppen motion 8 (90)4 850 m11:02:40
Bengt KärrströmÖppen motion 8 (90)4 850 m11:03:04
Daniel HelanderÖppen motion 8 (90)4 850 m11:05:13

Tumba-Mälarhöjden OK

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Karin SkogholmÖppen motion 8 (90)4 850 m10:06:36
Bo SkoogÖppen motion 7 (82)3 220 m10:11:17
Kerstin SkoogÖppen motion 7 (82)3 220 m10:11:19
Anna CarlsundÖppen motion 8 (90)4 850 m10:18:19
Johan CarlsundÖppen motion 8 (90)4 850 m10:18:21
Thomas ErikssonH55 (14)9 090 m10:19
Tomas HolmbergH55 (14)9 090 m10:19
Anders WinellÖppen motion 8 (90)4 850 m10:19:52
Erik SandelinÖppen motion 9 (58)9 090 m10:26:06
Per ÅnmarkH65 (12)6 980 m10:29
Catrin SandelinÖppen motion 8 (90)4 850 m10:35:07
Robert TellvikÖppen motion 10 (24)14 500 m10:35:30
Patrik DerkH40 (36)10 500 m10:41
Mats KällH40 (36)10 500 m10:41
Daniel LindÖppen motion 10 (24)14 500 m11:05:26
Arne ÅhmanÖppen motion 7 (82)3 220 m11:17:00
Kristoffer HylanderÖppen motion 8 (90)4 850 m11:26:43

Turebergs IF SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hans CarlheimÖppen motion 7 (82)3 220 m10:40:09

Täby OK

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mikael AmlertHD40 Mix (28)9 090 m10:06
Anna Söderberg AmlertHD40 Mix (28)9 090 m10:06
Clas-Göran SkohgÖppen motion 8 (90)4 850 m10:09:25
Mats AjlingHD40 Mix (28)9 090 m10:12
Linda LönnebergHD40 Mix (28)9 090 m10:12
Axel BalckH16 (10)8 130 m10:13
Johan LindqvistÖppen motion 10 (24)14 500 m10:13:56
Noa HelgarsH16 (10)8 130 m10:17
Filip LindqvistH16 (10)8 130 m10:17
Ulf CarnbyÖppen motion 7 (82)3 220 m10:27:12
Anna HolmströmÖppen motion 6 (34)6 900 m10:36:19
Emelie HolmströmÖppen motion 6 (34)6 900 m10:36:21
Andrea WesterdahlÖppen motion 8 (90)4 850 m10:53:01

Waxholms OK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Selma GumaeliusD21 (6)14 500 m10:02
Sara SundinD17-20 (2)10 500 m10:13
Nicklas BerneklintH40 (36)10 500 m10:19
Johan SundinH40 (36)10 500 m10:19
Fredrik JohnssonH40 (36)10 500 m10:37
Roger JonssonH40 (36)10 500 m10:37
Krister GumaeliusHD50 Mix (16)8 130 m11:18
Lena GumaeliusHD50 Mix (16)8 130 m11:18

Visborgs OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Junia BirgerssonD21 (6)14 500 m10:02

Väsby OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Marie CronströmÖppen motion 3 (23)4 410 m10:04:50
Jan LarssonÖppen motion 8 (90)4 850 m10:05:08
Erik LinderÖppen motion 7 (82)3 220 m10:05:11

Västerbergslagens OL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jonas HolmgrenÖppen motion 10 (24)14 500 m10:03:23
Kalle WegerfeltH65 (12)6 980 m10:27

Västerås SOK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kerstin SundbergÖppen motion 3 (23)4 410 m10:06:13
Hampus WestmanH21A (12)17 370 m10:10
Kasper WestmanH21A (12)17 370 m10:10
Lill NallgårdHD40 Mix (28)9 090 m10:22
Per SundströmHD40 Mix (28)9 090 m10:22
Per Erik FogelH65 (12)6 980 m10:23
Hans-Erik SkalbergH65 (12)6 980 m10:23
Elisabeth WestmanMix (47)10 500 m10:28
Hans WestmanMix (47)10 500 m10:28

Ärla IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Susen LöschD21 (6)14 500 m10:00
Julia DavidssonMotion (66)8 130 m10:00

Östersunds OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ola LindgrenÖppen motion 7 (82)3 220 m10:05:37
Camilla GillströmÖppen motion 9 (58)9 090 m10:16:09

Annonser