Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för OK Österåker, medel

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: OK Österåker, medel
Arrangörsorganisation: OK Österåker
Datum: lördag 15 september 2018

D21

4 340 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nadja RutzSundbybergs IK10:00
Ebba WesterbergIF Thor10:02
Laura AngeloAttunda OK10:04
Elisa HameliusOK Linné10:06
Amanda ThellsénOK Roxen10:08
Maria Von SchmalenséeAttunda OK10:10
Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK10:12
Maria JanssonOK Linné10:14
Louise MarkstedtOK Södertörn10:16
Lena ÖhmanCentrum OK10:18
Sanna BatzSkarpnäcks OL10:20
Elin SundqvistTullinge SK10:22
Jennifer WargTumba-Mälarhöjden OK10:24
Sofia TörnqvistIFK Lidingö SOK10:26
Erica BlythAttunda OK10:28

H21

5 130 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
David KlemanTäby OK10:01
Anders BoströmJärfälla OK10:03
Carl TiemerSundbybergs IK10:05
Alvar MelinHaninge SOK10:07
Kent LundvallVallentuna-Össeby OL10:09
Magnus KarlssonCentrum OK10:11
John HartleySöders-Tyresö10:13
Simon SanderiIFK Lidingö SOK10:15
Gustaf PeterssonCentrum OK10:17
Tobias GeliusSnättringe SK10:19
Anders GranbergOK Klemmingen10:21
Aleksandr ManoilovJärfälla OK10:23
Martin SigrandOK Södertörn10:25
Robert JohanssonTäby OK10:27
Bengt HameliusSäterbygdens OK10:29
Christoffer SchönningJärfälla OK10:31
Göran WinbladRehns BK10:33
Albin LindskogOK Ravinen10:35
Kristoffer EdshageCentrum OK10:37
Johan HameliusOK Linné10:39
Sebastian TegnebrattOK Södertörn10:41
Jonathan SvenssonVäxjö OK10:43
Mikael WilhelmssonSöders-Tyresö10:45
Oskar GustafssonCentrum OK10:47
Jan StridhSkogsluffarnas OK10:49
Ulrik ImbergOK Linné10:51
Jakob RedtzerAttunda OK10:53
Martin BellanderGustavsbergs OK10:55
Niklas WraneSöders-Tyresö10:57
Samuel LindénAttunda OK10:59
Jonas KjällCentrum OK11:01
Joakim OlssonVäsby OK11:03
Ludvig SigrandOK Södertörn11:05
Nils-Göran Nilsson BatzSkarpnäcks OL11:07

H35

5 130 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marcus WiklundStora Tuna OK10:12:06

D40

3 790 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Daniela RennerOK Södertörn10:34:05
Louise JohanssonOK Roslagen11:04:08
Maria PedersenJärfälla OK11:34:08
Elisabeth HovmöllerSöders-Tyresö11:35:20

H40

4 340 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik AlzénGustavsbergs OK10:01:01
Mikael JanssonIFK Lidingö SOK10:04:08
Niclas PeterssonCentrum OK10:18:06
Mats GustafssonNyköpings OK10:25:09
Robert PedersenJärfälla OK10:29:11
Jonas ErikssonLänna IF10:36:03
Andreas AnderssonOK Roslagen10:44:00
Tomas HenrikssonAttunda OK10:50:04
Björn LjungquistTäby OK10:58:08
Jonas SellingLänna IF10:59:03
Daniel TjernbergSödertälje-Nykvarn OF11:04:05

D45

3 250 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lena NilssonAttunda OK10:10:03
Maria EdvardssonJärfälla OK10:12:08
Nina IversAttunda OK10:15:07
Charlotta ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK10:27:05
Malin KvarnefalkJärfälla OK10:31:08
Sofia WesterbergOK Kolmården10:32:06
Karolina AnderssonLänna IF10:33:06
Ammie BerglundIF Thor10:35:01
Maria LidénVäsby OK10:59:02
Sara ThörnOK Södertörn11:02:12
Annika LundströmSundbybergs IK11:20:07
Tina JunegardTullinge SK11:29:04
Ulrika RåbergOK Tyr11:33:04
Jeanette EnckellSödertälje-Nykvarn OF11:39:53
Gittan GeliusSnättringe SK11:49:49
Annika BygdénSödertälje-Nykvarn OF11:56:30
Madelene BarbozaAttunda OK
Marika Nylund EkNyköpings OK
Anna SchandlOK Södertörn

H45

4 040 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tomas EklundSkogsluffarnas OK10:00:08
Fredrik JohanssonSundbybergs IK10:00:31
Hans-Christian HöieSkogsluffarnas OK10:05:08
Ulrik IversAttunda OK10:08:02
Nils EdvardssonJärfälla OK10:13:08
Stefan Svensson GeliusSnättringe SK10:15:05
Johan SundénVästerås SOK10:16:00
Ola BengtssonTäby OK10:18:48
Robert CederholmLänna IF10:19:12
Magnus StrömqvistAttunda OK10:21:03
Jonas AnderssonIF Thor10:28:05
Per DambergIFK Lidingö SOK10:29:10
Simon SandgrenBromma-Vällingby SOK10:30:05
Stefan NorinSöders-Tyresö10:53:03
Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK11:02:09
Johan SundinWaxholms OK11:05:00
Mattias HolmbergCentrum OK11:11:07
Erik ViklundRånäs OK11:19:04
Lars BygdénSödertälje-Nykvarn OF11:21:05
Mikael TjernbergTumba-Mälarhöjden OK11:53:02
Johan LindqvistTäby OK
Per StridOK Roslagen

D50

3 250 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lena ErlandssonOK Södertörn10:00:05
Anna LindellGustavsbergs OK10:02:07
Kristina MarteliusAttunda OK10:19:08
Karin SteneboAttunda OK10:25:05
Åsa Marknell DewittLänna IF10:29:07
Carina NilssonTäby OK10:30:09
Elisabeth TollemarkSkogsluffarnas OK10:43:03
Anki CederbaumWaxholms OK10:55:03
Maria ColeVäsby OK10:58:07
Lena BjessmoBromma-Vällingby SOK11:07:02
Anette ArksandVallentuna-Össeby OL11:10:04
Liselott KihlSundbybergs IK11:13:11
Moni WinsnesSödertälje-Nykvarn OF11:14:05
Annika LindbergAttunda OK11:17:04
Susanne BovalliusJärfälla OK11:23:06
Gunilla ThunstedtJärfälla OK11:31:04
Sofia HeldtSödertälje-Nykvarn OF11:36:47

H50

3 780 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eric HuijsersHammarby IF OF10:00:06
Christer AlmHagaby GoIF Örebro10:00:46
Svante JonsellVallentuna-Össeby OL10:07:06
Johan JakobssonLånghundra IF10:10:05
Jonatan LindellGustavsbergs OK10:13:07
Göran HellgrenOK Södertörn10:17:07
Staffan BromanOK Roslagen10:20:05
Peter LandénGustavsbergs OK10:23:06
Jonas CarlssonIFK Lidingö SOK10:25:07
Hans JonssonVäsby OK10:27:02
Joachim LandströmOK Linné10:30:04
Thomas PetterssonBromma-Vällingby SOK10:31:12
Göran LundqvistJärfälla OK10:37:02
Jonas GidingVallentuna-Össeby OL10:38:05
Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK10:41:04
Mikael WesterbergOK Kolmården10:44:02
Nicklas BergströmTäby OK10:52:59
Håkan BerglundIF Thor11:00:00
Thomas JohanssonSundsvalls OK11:04:04
Christer ArksandVallentuna-Össeby OL11:10:05
Lennart SwahnSundbybergs IK11:11:05
Lars Håkan SandvikAttunda OK11:16:04
Ola BovalliusJärfälla OK11:19:02
Johan LundvallTäby OK11:20:03
Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK11:34:06
Jonas NordströmOK Roslagen11:36:25
Daniel UnnerudLånghundra IF11:43:00
Mattias SandqvistVallentuna-Össeby OL11:47:39
Mats EkmanTäby OK11:58:02
Oskar NederheimTäby OK11:58:25
Johan StridhAttunda OK

D55

3 250 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Madelene BjernulfSundbybergs IK10:00:55
Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK10:22:05
Christel NilssonHaninge SOK10:26:05
Kristina BergstrandSöders-Tyresö10:48:05
Annika SvenssonSolna OK10:53:06
Marie MalmborgSöders-Tyresö10:55:27
Carina DoyleSundbybergs IK11:09:04
Katarina RingelsOK Klemmingen11:16:01
Anna-Karin SundqvistTullinge SK
Marie ÖhmanVallentuna-Össeby OL

H55

3 790 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stefan MarteliusAttunda OK10:11:05
Peter LundbergJärfälla OK10:12:05
Jan DahlbergHaninge SOK10:19:09
Ronny NordgrenSundbybergs IK10:24:06
Anders NilssonTäby OK10:26:12
Jan LavénGustavsbergs OK10:29:09
Bengt NilssonSolna OK10:32:04
Hans ThorOK Linné10:41:40
Lars-Olof JanssonOK Linné10:47:03
Björn SalomonssonSnättringe SK10:55:05
Roger TinglöfVäsby OK10:57:03
Göran HanssonTäby OK10:59:05
Anders WinaldHellas Orientering11:00:04
Jörgen BatzSkarpnäcks OL11:02:05
Johan PalmgrenTäby OK11:22:06
Björn RegerSöders-Tyresö11:26:02
Janne NilssonCentrum OK11:28:05
Per SjökvistTäby OK11:33:08
Carl-Johan ThorellOK Ravinen11:43:03
Joakim ErikssonSödertälje-Nykvarn OF11:45:00
Jan NettelbjerJärfälla OK11:46:57
Tommy HolmérVäsby OK11:48:41
Bengt SvenssonSundbybergs IK11:50:24
Tore EklundSödertälje-Nykvarn OF

D60

2 540 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anne-Chr SchunnessonAttunda OK10:28:06
Margareta WadinOK Älvsjö-Örby10:33:04
Britt-Marie HellgrenOK Älvsjö-Örby10:57:04
Ulla WesterlundTäby OK11:06:04
Anneli LindqvistGustavsbergs OK11:18:05
Eva ElnerudSigtuna OK11:28:14

H60

3 780 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Harald BauerIFK Lidingö SOK10:00:28
Jörgen KarlssonAttunda OK10:03:00
Eddie BjärrenholtRånäs OK10:05:44
Reinhold LenneboIF Thor10:19:07
Mikael SternJärla Orientering10:26:09
Kurt MaxéSundbybergs IK10:29:06
Hans TarandiIFK Lidingö SOK10:45:01
Arne KarlssonTumba-Mälarhöjden OK10:46:03
Claes LandqvistVallentuna-Össeby OL10:49:05
Anders JakobssonOK Södertörn10:50:03
Göran HanssonTäby OK10:57:07
Jan GottfridssonNorbergs OK11:06:54
Per Ove WallénTäby OK11:11:01
Sten-Olof MatssonLeksands OK11:12:08
Anders LillstrandSödertälje-Nykvarn OF11:14:08
Jan KihlSundbybergs IK11:16:19
Ulf BurmanGustavsbergs OK11:18:03
Tommy BergerGävle OK11:28:12
Lars SegerqvistSkarpnäcks OL11:30:05
Lars HagrotTäby OK11:49:29
Sven HedmanAttunda OK

D65

2 540 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Helena KorhonenHaninge SOK10:20:54
Helen TörnrosTumba-Mälarhöjden OK10:23:03
Ulla GummesonVäsby OK10:37:44
Margareta HaraldssonGustavsbergs OK11:05:03
Ingrid GraneliHaninge SOK11:11:03
Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OK11:23:05

H65

3 220 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karl-Erik JohanssonOK Södertörn10:04:06
Kjell OhlssonFredrikshofs IF Skid & OK10:05:06
Kjell HolmbergOK Södertörn10:05:57
Lars BoudrieVäsby OK10:07:10
Martin ErikssonOK Södertörn10:09:06
Anders ErikssonVallentuna-Össeby OL10:11:03
Thomas KarlssonSödertälje-Nykvarn OF10:15:02
Gerhard LilliestiernaOK Roslagen10:16:07
Mikael TarandiIFK Lidingö SOK10:19:05
Staffan TörnrosTumba-Mälarhöjden OK10:25:04
Rolf KarlssonOK Hällen10:31:09
Urban BoströmSolna OK10:39:06
Bo DavidssonSolna OK10:43:55
Lars-Gunnar LarssonOK Södertörn10:48:08
Ingemar LarssonTullinge SK11:04:46
Per ÖhlundGustavsbergs OK11:09:08
Jörgen HellbergTäby OK11:13:08
Ingemar GardSöders-Tyresö11:32:04

D70

2 400 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ina WidegrenSkogsluffarnas OK10:06:00
Birgitta KlangLånghundra IF10:13:21
Ylva NilssonVallentuna-Össeby OL10:17:08
Kristina ErikssonLänna IF10:24:12
Kristina Nygren FriskAttunda OK10:30:07
Solveig TjernbergSödertälje IF10:44:04
Marianne BernhedTolered-Utby Ol-klubb11:14:04
Marianne SellgrenSigtuna OK11:15:02

H70

3 140 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tomas ÅhgrenLånghundra IF10:00:02
Alf Eriksson-LångSöders-Tyresö10:04:04
Åke WansölinSöders-Tyresö10:05:12
Willy LjungdellTäby OK10:07:04
Leif NordinAttunda OK10:12:03
John ÖstlundSundbybergs IK10:13:05
Håkan BoijeAttunda OK10:18:04
Boris HolmbergIF Åland10:19:03
Bo WinanderJärfälla OK10:22:03
Göran LarboAttunda OK10:24:07
Tommy WåhlinVästerås SOK10:28:02
Göran FriskAttunda OK10:31:03
Börje RåbergOK Tyr10:31:06
Sören ErikssonLänna IF10:33:08
Bengt FribergJärfälla OK10:35:03
Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden10:38:04
Per-Åke CarlenstamVäsby OK10:40:02
Lars NordinSolna OK10:47:00
Jan BojlingSolna OK10:51:07
Leif StrandbergGustavsbergs OK10:58:04
Per-Erik WåhlbergOK Linné11:02:03
Bjarne BlomsterIF Åland11:07:58
Anders SellgrenSigtuna OK11:09:02
Bo NorbäckTullinge SK11:10:11
Ingemar BernhedTolered-Utby Ol-klubb11:14:01
Rolf SkoglundSödertälje-Nykvarn OF11:34:04
Ebbe AdolfssonSundbybergs IK11:47:08
Bo WestlingHäverödals SK

D75

2 090 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Inger PahlénSöders-Tyresö10:08:04
Dagny GustavssonSigtuna OK10:16:05
Gunvor GranathNynäshamns OK10:46:07
Berit LindungerHaninge SOK11:20:15

H75

3 140 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ingvar LarssonGustavsbergs OK10:00:24
Håkan SjökvistSöders-Tyresö10:03:03
Ronny HedlundOK Södertörn10:09:03
Ove ForsbergTurebergs IF SOK10:14:13
Stig JaremalmVallentuna-Össeby OL10:16:03
Gunnar DahlströmFredrikshofs IF Skid & OK10:17:04
Bo SundénKarlsbyhedens OK10:26:07
Åke LinderothSundbybergs IK10:37:00
Gunnar BramstenSundbybergs IK10:42:05
Göran AnderssonTäby OK10:46:09
Bo HedlundIFK Enskede10:52:55
Staffan ElmhagenSöders-Tyresö11:12:06
Sture NilssonStockholmspolisens IF OF11:22:13
Leif LundquistEnebybergs IF11:24:03
Rolf LöfqvistSöders-Tyresö11:25:03
Rune ThurénVallentuna-Össeby OL

D80

2 090 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gunnel JunegardOK Södertörn10:15:03
Ann SjöbergEnebybergs IF10:49:03
Edda NilssonStockholmspolisens IF OF11:17:13

H80

2 400 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sivert SöderbärgOK Roslagen10:00:11
Tage AbrahamssonRånäs OK10:14:04
Lars-Erik LindellVäsby OK10:20:12
Bjarne ErlandssonHammarby IF OF10:23:04
Lars LöthmanJärfälla OK10:34:03
Sten BergstrandSkogsluffarnas OK11:02:01
Roland LöwgrenSpårvägens OK11:34:40

Inskolning

1 480 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Albin GeliusSnättringe SK10:09:43
Wilmer LindqvistTäby OK10:25:13
Edvin ÅhlénOK Österåker10:36:54
Viktor ÅhlénOK Österåker10:37:06
Mattias WestermarkTäby OK10:37:20
Alva SandqvistTäby OK10:54:34
Emma EnckellSödertälje-Nykvarn OF10:59:12
Oliver JohanssonNyköpings OK10:59:49
Ida StrindSödertälje-Nykvarn OF11:04:24
Nils HögbergTäby OK11:38:23
Tjalve JunkkaSundbybergs IK11:48:59
Philip TörnqvistAttunda OK

Öppen motion 1

2 240 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alva AnderssonStockholm Multisport Klubb10:00:05
Nelly JohanssonKlubblös10:00:08
Margit MelinHaninge SOK10:07:05
Jack CarlsundTumba-Mälarhöjden OK10:07:20
Kai UnnerudLånghundra IF10:13:02
Malcolm TörnqvistAttunda OK10:14:30
Yvonne NilssonSolna OK10:28:41
Erika BurlingFredrikshof IF CK10:35:42
Elias TwenaKlubblös10:46:07
Malin AlbinssonIFK Enskede10:56:33
Tanja LindqvistTäby OK11:23:59
Axel HögbergTäby OK12:41:36

Öppen motion 3

3 040 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lena WestbomOckelbo OK10:02:47
Johanna Nimvik SternJärla Orientering10:12:35
Isa carlsundTumba-Mälarhöjden OK10:16:21
Christina ÖbergOK Hällen10:20:45
Titti DahlgrenNyköpings OK10:26:18
Martin KvarnefalkJärfälla OK10:28:59
Karin SandqvistVästerås SOK10:30:44
Pär WiklundVästerås SOK10:32:21
Anna HedinNyköpings OK10:34:33
Rickard ZetterlundWaxholms OK10:52:28
Peter AlbinssonIFK Enskede10:54:42
William NorwallKlubblös10:54:44
Lars NordwallKlubblös10:54:47
Ida RökenTäby OK11:03:36
CarlMikael StraussNyköpings OK11:11:43
Karin BeinhoffGustavsbergs OK11:12:35
Kristina SkoglundSödertälje-Nykvarn OF11:31:29

Öppen motion 5

3 700 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ilic DejanOK Paracin09:58:33
Erika HörnfeldtCentrum OK10:00:43
Louise LindellGustavsbergs OK10:01:09
Johanna  LöfveniusCentrum OK10:02:21
Håkan NilssonKlubblös10:02:59
Martin TerryIFK Lidingö SOK10:09:01
Hanna ErikssonLånghundra IF10:10:47
Torbjörn BergmanSnättringe SK10:14:03
Martin LöfblomSvaide Roma SOK10:14:55
Arvid ArfwidssonKlubblös10:15:23
Monique HörnstenOK Österåker10:19:08
Niklas SkerfvingKlubblös10:20:50
Sara AndersonJärfälla OK10:34:27
Karin TunbladMälarö SOK10:36:32
Kamilla KjellOK Hällen10:38:08
Mirjam DagisKlubblös10:38:55
Per FranklingIFK Lidingö SOK10:41:36
Erik FranklingIFK Lidingö SOK10:42:30
Emeli TorssonIF Thor10:44:32
Tilde MansénSkarpnäcks OL10:45:03
Niklas SydowSkarpnäcks OL10:50:18
Tindra JonssonSkarpnäcks OL10:51:24
Pontus DavidssonIFK Lidingö SOK10:52:15
Katarina SellingLänna IF10:56:27
Henrik AndersonJärfälla OK11:00:46
Per LarssonVäsby OK11:02:15
Peter JohanssonRånäs OK11:03:22
Johan DalsättRånäs OK11:07:38
Daniel EkenstedtTullinge SK11:26:13
Helene SvenssonRånäs OK11:35:24
Andrea BalakovaNyköpings OK11:37:12
Aron GranbergKlubblös11:49:10
Mårten WimanJärfälla OK11:49:11
Max WenzinOK Södertörn11:58:02
Jonas FrölidTäby OK12:00:05

Öppen motion 7

3 140 m, 60 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna Martinsson-KarlssonStockholmspolisens IF OF09:58:08
Emma JohanssonSundbybergs IK09:59:21
Nina WallanderJärla Orientering10:00:19
Birgitta WinbladRehns BK10:01:03
Christian AnderssonVallentuna-Össeby OL10:02:01
Karin FriströmTullinge SK10:03:01
Anders FriströmSkarpnäcks OL10:04:00
Daniel JönssonAttunda OK10:05:06
Bo LandarvKlubblös10:06:02
Karin HallinOK Linné10:07:09
Caroline OttossonGävle OK10:07:14
Anki LandarvKlubblös10:10:01
Gunilla SchönningJärfälla OK10:10:42
Maria Nimvik SternJärla Orientering10:13:07
Mikael GeliusSnättringe SK10:14:09
Anna CarlsundTumba-Mälarhöjden OK10:16:23
Björn BoströmJärfälla OK10:19:02
Yvonne BrantingSkarpnäcks OL10:20:30
Mathias LindgrenNyköpings OK10:23:10
Kristina TinglöfDegerfors OK10:26:49
Maria FredrikssonNyköpings OK10:27:27
Monica RostöRånäs OK10:30:58
Richard NilssonGustavsbergs OK10:33:15
Fredrik GrimborgSkarpnäcks OL10:35:37
Elisabeth BengtssonIFK Lidingö SOK10:36:09
Olle ArmanNyköpings OK10:37:23
Jan LindgrenOK Södertörn10:37:39
Jakob WiklungKlubblös10:40:16
Lena LjungbergTumba-Mälarhöjden OK10:43:19
Filippa ArmanNyköpings OK10:43:31
Henrik NorlanderKlubblös10:43:35
Pille Hensa HedströmSöders-Tyresö10:45:40
Monika LarssonSkarpnäcks OL10:50:24
Kristina LandforsLustens OK10:51:58
Malte LandforsLustens OK10:52:04
Malin HanssonTäby OK10:54:08
Emma TarandiIFK Lidingö SOK10:55:10
James ChristieSnättringe SK10:56:00
Mats HeldtSödertälje-Nykvarn OF10:58:12
Eva HallstenTäby OK11:06:40
Stina BjörnbergVästerås SOK11:07:13
Juri BelevichStockholms OK11:08:29
Inger SörlenTäby OK11:13:29
Anna RosnäsIK Stern11:14:03
Tommy LjuseniusSkogsluffarnas OK11:14:40
Thomas WestermarkTäby OK11:16:52
Ansgar SimonssonSundbybergs IK11:17:01
Anna Brandhorst-SatzkornJärla Orientering11:17:45
Magnus BurlingFredrikshof IF 11:18:13
Inga LjungquistLunds OK11:21:09
Anna-Clara WistedtSundbybergs IK11:21:18
Evelin GustavssonVittjärvs IK11:26:07
Sara ForsbergJärfälla OK11:28:25
Lina GustafssonVittjärvs IK11:28:45
Anneli ChristieSnättringe SK11:38:24
Johan StrindSödertälje-Nykvarn OF11:46:43
Kari EnckellSödertälje-Nykvarn OF11:53:09
Lena GumaeliusWaxholms OK11:59:03
Gustaf HedinNyköpings OK12:13:19
Peter VestmanOK Österåker

Öppen motion 8

5 130 m, 50 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan StrandbergGustavsbergs OK09:57:39
Anders RyrmanCentrum OK09:58:29
Daniel RejmentOK Linné10:00:18
Cecilia WestströmSundbybergs IK10:01:05
RANDI RobertssonSundbybergs IK10:01:07
Joel SanderiIFK Lidingö SOK10:01:14
Anders LundbergOK Roslagen10:02:27
Jonas HallmanAttunda OK10:03:41
Johan HerbstVästerås SOK10:04:31
Albin DetterfeltLinköpings OK10:05:10
Ebba OttossonGävle OK10:05:49
Josefine DahlstedtTjalve IF Norrköping10:07:16
Tobias WestbomLånghundra IF10:09:25
Alexandra VejedalKamrat och IF KIF10:10:18
Robert LarssonIFK Lidingö SOK10:12:45
Elin GidingVallentuna-Össeby OL10:14:14
Per ForsbergIFK Enskede10:15:18
Magnus JohanssonNyköpings OK10:16:12
Robert PalmVästerås SOK10:17:01
Oskar HermanssonCentrum OK10:18:02
Henny SamuelssonCentrum OK10:23:12
Rasmus RostöRånäs OK10:25:12
Camilla GöstasSöders-Tyresö10:31:23
Håkan RostöRånäs OK10:33:18
Nils ErikssonVäsby OK10:35:54
Katarina RundströmIFK Enskede10:36:17
Peter AnderssonSöders-Tyresö10:36:24
Sebastian WimanKlubblös10:39:48
David LindgrenVästerås SOK10:44:22
Stefan NorlinIFK Enskede10:50:08
Tomas CarlssonKulan Arkitekt10:51:04
Helene NilssonOK Linné11:01:16
Kent PetterssonOK Ravinen11:03:44
Daniel HelanderTullinge SK11:04:02
Linnea LandforsLustens OK11:05:03
Niclas RökenTäby OK11:05:36
Martin JohnssonSnättringe SK11:09:41
Tomas UlanderKlubblös11:10:46
Henrik BladhTullinge SK11:11:33
Pelle LandforsLustens OK11:12:15
Peter BergmanTullinge SK11:13:00
Carl Johan ArevångTullinge SK11:15:35
Mats HainkeSnättringe SK11:16:26
Fredrik Brandhorst-SatzkornJärla Orientering11:17:39
Jonas SjöblomAttunda OK11:21:06
Stefan FerdmanTullinge SK11:21:12
Mattias ÖrtlundRånäs OK11:21:51
Per BlomIFK Enskede11:37:57
LarsHåkan SandvikAttunda OK11:49:37
Sara WimanJärfälla OK11:51:34

Öppen motion 11

6 350 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik AnderssonStockholm Multisport Klubb09:57:42
Henrik SpovinKlubblös09:59:03
Niklas JohanssonStockholm Multisport Klubb10:00:50
Hans AmblieIFK Lidingö SOK10:09:50
Carina RongeTullinge SK10:18:56
Patrik ServinLånghundra IF10:52:51
Jakob SegerslättSkåneslättens OL11:01:56
Nicklas BerneklintWaxholms OK11:07:20
Håkan EnmarkSkogsluffarnas OK11:18:32
Johan CarlsundTumba-Mälarhöjden OK11:24:33

Annonser