Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Waxholms OK

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Waxholms OK
Arrangörsorganisation: Waxholms OK
Datum: söndag 16 september 2018

D21

7 530 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Erica HellgrenOK Älvsjö-Örby10:00
2Sara NylénBromma-Vällingby SOK10:02
3Lena ÖhmanCentrum OK10:04
5Louise MarkstedtOK Södertörn10:08
6Sanna SteenTumba-Mälarhöjden OK10:10
7Sara BengtssonLånghundra IF10:12
9Malin CarlssonSöders-Tyresö10:16

H21

10 460 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
51Niklas WraneSöders-Tyresö10:03
52Robert JohanssonTäby OK10:05
53Gustaf PeterssonCentrum OK10:07
54Per-Åke OlssonOK Ravinen10:09
55Joakim OlssonVäsby OK10:11
56Anders BoströmJärfälla OK10:13
57Joakim BergBromma-Vällingby SOK10:15
58Egil EdvardsenGöteborg-Majorna OK10:17
59Magnus KarlssonCentrum OK10:19
60Johan LindqvistTäby OK10:21
61Lars JakobssonCentrum OK10:23
62Johan EklövTumba-Mälarhöjden OK10:25
63John HartleySöders-Tyresö10:27
64Emil ThalinOK Älvsjö-Örby10:29
65Henrik LundgrenCentrum OK10:31
66Ulrik ImbergOK Linné10:33
68Aleksandr ManoilovJärfälla OK10:37
69Kent LundvallVallentuna-Össeby OL10:39
71Christoffer SchönningJärfälla OK10:43
72Olof LethagenCentrum OK10:45

D21 Kort

5 050 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elina Von KrusenstiernaOK Kåre11:12
Sofia PerssonSnättringe SK11:16
Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK11:18
Laura AngeloAttunda OK11:20
Hanna GustafssonOK Kåre11:22

H21 Kort

7 870 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Joachim WansölinOK Ravinen11:15

H20

7 530 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kasper FranssonOK Ravinen11:22

D18

5 050 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linnea JohanssonTäby OK10:56
Malin StrandbergGustavsbergs OK10:58
Karin ModinBromma-Vällingby SOK11:00
Felicia CedstedtVallentuna-Össeby OL11:04
Sofia DamneBromma-Vällingby SOK11:06
Sara SundinWaxholms OK11:08

H18

6 690 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Max HoppeWaxholms OK11:21
Tim SandgrenBromma-Vällingby SOK11:23

H17-20 Kort

5 550 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Carl TiemerSundbybergs IK11:09

D16

4 530 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
101Tove SjöbergTullinge SK10:02
102Hedda RöstinOK Ravinen10:04
103Sofia IversAttunda OK10:06
104Sara MöllerOK Södertörn10:08
105Ella BroquistIFK Lidingö SOK10:10
106Lovisa Göstas KällmanSöders-Tyresö10:12
107Hillevie SvärdSträngnäs-Malmby OL10:14
108Ida HänströmTäby OK10:16
109Lisa ThunellIFK Lidingö SOK10:18
110Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna10:20
111Sanna HedbergOK Södertörn10:22
112Nina PerssonHaninge SOK10:24
113Sofia SundinWaxholms OK10:26
114Katja LeicktTullinge SK10:28
115Saga JonssonWaxholms OK10:30
117Amelie RajanIFK Lidingö SOK10:34
118Tuva FalkSundbybergs IK10:36
119Thea Nordin AbajiEksjö SOK10:38
120Kajsa LjungbergTumba-Mälarhöjden OK10:40
121Filippa SöderbergKalmar OK10:42
122Cecilia HectorSnättringe SK10:44
123Agnes DambergIFK Lidingö SOK10:46
124Maja HoppeWaxholms OK10:48
125Tilda MårtenssonOK Ravinen10:50
126Ronja StåhlSundbybergs IK10:52

H16

5 550 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
151Jakob TedhamreSnättringe SK10:03
152Alfred LängheimTullinge SK10:05
154Isak WestringJärfälla OK10:09
155Albin LindskogOK Ravinen10:11
156Marcus EkmanTäby OK10:13
157Samuel LindénAttunda OK10:15
158Hjalmar SandbergOK Älvsjö-Örby10:17
159Hampus HatlenTullinge SK10:19
160Oscar AnelandOK Ravinen10:21
161Martin BygdénSödertälje-Nykvarn OF10:23
162John WolgastSnättringe SK10:25
163Oliver EricssonTäby OK10:27
165Henrik LundforsIFK Enskede10:31
166Lukas WernerIFK Lidingö SOK10:33
168Ludvig SigrandOK Södertörn10:37
169Otto BalckTäby OK10:39
170Wilhelm BergmanTullinge SK10:41
171Erik Lidström LauriSnättringe SK10:43
172Wilhelm NordqvistWaxholms OK10:45
173Jonathan NorrmanOK Ravinen10:47
174Erik BovalliusJärfälla OK10:49
175Hugo BacklundTullinge SK10:51
177Olle KallerbäckVäxjö OK10:55
178Eskil WidehagSundbybergs IK10:57
179William GrunderJärfälla OK10:59
180Isak GeliusSnättringe SK11:01
181Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OK11:03
182Olof MelchersonIFK Lidingö SOK11:05
183Uno BjörklundOK Ravinen11:07

D16 Kort

3 860 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emma BarnardBromma-Vällingby SOK11:36

H16 Kort

3 860 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jonathan TarbergBromma-Vällingby SOK11:32

D14

4 120 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
201Emelie RökenTäby OK10:02
202Tindra JonssonSkarpnäcks OL10:04
203Lovisa LindqvistIFK Enskede10:06
204Ida ÖsterbergGustavsbergs OK10:08
205Emilia BergmanTullinge SK10:10
206Alva Björklund BoljangTumba-Mälarhöjden OK10:12
207Stina BygdénSödertälje-Nykvarn OF10:14
208Klara JunegardTullinge SK10:16
209Bella PedersenJärfälla OK10:18
210Wilma LeicktTullinge SK10:20
211Ebba KolmodinTumba-Mälarhöjden OK10:22
212Doris IkoTäby OK10:24
213Linn NilssonSöders-Tyresö10:26
214Liv HerneTumba-Mälarhöjden OK10:28
215Fanny SundbergTullinge SK10:30
216Elisabeth LarssonOK Södertörn10:32
217Jenny Göstas KällmanSöders-Tyresö10:34
219Elin WolgastSnättringe SK10:38
220Vilma NilssonAttunda OK10:40
221Tilde MansénSkarpnäcks OL10:42
222Ingrid AndréTumba-Mälarhöjden OK10:44
223Linn De BoussardIFK Enskede10:46
224Louise ByströmBromma-Vällingby SOK10:48
225Alva Lidström LauriSnättringe SK10:50
226Lena PerssonTullinge SK10:52

H14

4 190 m, 43 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
251Niklas ErlandssonOK Södertörn10:02
252Anton MörkforsJärfälla OK10:04
253Olle ThimbergSöders-Tyresö10:06
254Filip LindqvistTäby OK10:08
255Linus NilssonOK Österåker10:10
256Linus ForsbergOK Ravinen10:12
257Arvid MyrbergerTullinge SK10:14
258Morris RassètBromma-Vällingby SOK10:16
259Hugo LindskogOK Ravinen10:18
260Elis Forsberg RundströmIFK Enskede10:20
261David RyderåsWaxholms OK10:22
262Marcus GrunderJärfälla OK10:24
263Justus ArenanderSkarpnäcks OL10:26
264Jesper ÅkessonJärfälla OK10:28
265Axel BalckTäby OK10:30
266Hannes LindqvistIFK Enskede10:32
267Elis IversAttunda OK10:34
268Folke KåbergOK Ravinen10:36
269Axel TrofastTullinge SK10:38
270Hannes MogensenOK Ravinen10:40
271Emil FunemyrBromma-Vällingby SOK10:42
272Johan FochsenWaxholms OK10:44
273Jonatan AndersonJärfälla OK10:46
274Viktor SoneAttunda OK10:48
275Björn RennerOK Södertörn10:50
276Leo LjungbergSkarpnäcks OL10:52
277Edvin ForsbergOK Ravinen10:54
278Malte AlbinssonOK Österåker10:56
279Ludvig BjörkstedtIFK Lidingö SOK10:58
280Edvin NilssonLånghundra IF11:00
281Marcus SteneboAttunda OK11:02
282Erik LundquistOK Ravinen11:04
283Svante SandvikAttunda OK11:06
284Viktor JemthIF Thor11:08
285Noa HelgarsTäby OK11:10
285Sixten LindqvistSkogsluffarnas OK11:10
286Melker PalmJärfälla OK11:12
288Calle JohanssonOK Ravinen11:16
290Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK11:20
291Max ÖsterlingOK Södertörn11:22
292Oskar EknerSnättringe SK11:24
293Joel WallnerAttunda OK11:26
294Olle SynnermarkSkogsluffarnas OK11:28

D14 Kort

3 240 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Klara PerssonBromma-Vällingby SOK10:39
Elsa LifTumba-Mälarhöjden OK10:41
Greta HägerOK Södertörn10:43

H14 Kort

3 240 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Viktor SandqvistVäsby OK10:50
Malte ThelanderHaninge SOK10:54

D12

3 210 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Majken Hobor ÖhmanMälarö SOK10:00
Tuva SirviöUmeå OK10:02
Alice RökenTäby OK10:04
Julia AbajiEksjö SOK10:06
Elsa ForsbergJärfälla OK10:08
Tove OlssonOK Södertörn10:10
Maja LundholmUmeå OK10:14
Maja FalkSundbybergs IK10:16
Tuva HolmströmOK Ravinen10:18
Stina PedersenJärfälla OK10:20
Hilda TrofastTullinge SK10:22
Tyra LarssonIFK Umeå10:24
Rut LundinOK Södertörn10:26
Tova SandgrenBromma-Vällingby SOK10:28
Sofia QuasWaxholms OK10:30
Wilma MårtenssonOK Ravinen10:32
Emelie HolmströmTäby OK10:34
Ebba WestringJärfälla OK10:36
Wilda LundqvistMälarö SOK10:40
Ellen AnelandOK Ravinen10:42
Lovisa NordquistTäby OK10:44
Alice LjungbergTumba-Mälarhöjden OK10:46
Alice HellbergSundbybergs IK10:48
Alice HedinIFK Lidingö SOK10:50

H12

3 310 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Wilmer HagrotTäby OK10:03
Anton AkterinOK Älvsjö-Örby10:05
Erik NorinSöders-Tyresö10:07
Noah MehreteabJärfälla OK10:09
Jens FochsenWaxholms OK10:11
Linus NileviHaninge SOK10:13
Edvin WallnerAttunda OK10:17
Johannes NorrbyOK Södertörn10:19
Simon AdebrantTumba-Mälarhöjden OK10:21
Axel NordqvistWaxholms OK10:23
Adrian WernerIFK Lidingö SOK10:25
Rafael JaenssonOK Älvsjö-Örby10:27
Petter FochsenWaxholms OK10:29
Hugo SkogsbergBromma-Vällingby SOK10:31
Noel HellbergSundbybergs IK10:33
Carl WännmanOK Södertörn10:35
Teodor JonssonSkarpnäcks OL10:37

D12 Kort

2 490 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Isabel OlareOK Älvsjö-Örby10:20
Alva PerssonBromma-Vällingby SOK10:24

H12 Kort

2 490 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Joel BrandonBromma-Vällingby SOK10:14

D10

2 440 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Signe HåstadBromma-Vällingby SOK10:00
Ebba FrendeliusIFK Lidingö SOK10:04
Dagny IkoTäby OK10:06
Alice Slars PaulssonSundbybergs IK10:08
Moa PerssonTäby OK10:10
Viola HolmströmOK Ravinen10:12
Irma WidehagSundbybergs IK10:14
Signe AlbinssonOK Österåker10:16
Torun Berneklint RhedinWaxholms OK10:18
Fanny BergmanTullinge SK10:20
Molly BomanMälarö SOK10:22
Greta SandvikAttunda OK10:24
Frida DäckforsTullinge SK10:26
Lovisa NederheimTäby OK10:28
Sigrid MellbergWaxholms OK10:30
Stella Näsman LandhSundbybergs IK10:32
Ida RökenTäby OK10:36
Lova JonssonSkarpnäcks OL10:38
Linnea SandTullinge SK10:40
Selma SundbergSundbybergs IK10:42
*Signe DamneBromma-Vällingby SOK10:44

H10

2 470 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eskil MyrbergerTullinge SK10:01
Alvin NordinOK Älvsjö-Örby10:05
Ture LindskogOK Ravinen10:07
Nils GidlöfOK Älvsjö-Örby10:09
Max BoströmJärfälla OK10:11
Erik BalckTäby OK10:15
Ivar MessingOK Älvsjö-Örby10:17
Viktor NygrenVäsby OK10:19
Lucas De BoussardIFK Enskede10:21
Wilmer CarlsteinIFK Lidingö SOK10:23
Samuel AnderssonJärfälla OK10:25
Oskar EklövTumba-Mälarhöjden OK10:27
Alvar WallinOK Älvsjö-Örby10:29
Joel ÅhgrenTullinge SK10:31
Arvid HellbergSundbybergs IK10:33
Jon Forsberg RundströmIFK Enskede10:35

D40

5 050 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Malin LindskogOK Ravinen10:28
Linda NordinEksjö SOK10:30
Lena BuhreAttunda OK10:32
Katrin SöderbergTäby OK10:34
Karolina HellbergSundbybergs IK10:36
Maria PedersenJärfälla OK10:38
Susanne AkterinOK Älvsjö-Örby10:40
Åsa BergSigtuna OK10:42
Terese EklövTumba-Mälarhöjden OK10:46
Magdalena CarlsteinIFK Lidingö SOK10:48
Josefin LindqvistIFK Enskede10:50
Ylva FornanderVästerbergslagens OL10:52
Daniela RennerOK Södertörn10:54

H40

7 530 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Robert PedersenJärfälla OK10:00
Mikael WilhelmssonSöders-Tyresö10:04
Niclas PeterssonCentrum OK10:06
Emil AnderssonLänna IF10:08
Jonas HåkanssonEksjö SOK10:10
Anders HellminVisborgs OK10:12
Ove OksvoldCentrum OK10:14
Stefan HellbergSundbybergs IK10:16
Martin LindskogOK Ravinen10:18
Henrik SjögrenHaninge SOK10:20
Mats EdengrenVallentuna-Össeby OL10:22
Tomas HenrikssonAttunda OK10:24
Jonas ErikssonLänna IF10:26
Conny StrandbergGustavsbergs OK10:28

D45

4 430 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kristina AnelandOK Ravinen10:01
Petra HellbergOK Södertörn10:03
Annika LundströmSundbybergs IK10:05
Nina IversAttunda OK10:07
Åsa BäckstrandUmeå OK10:09
Gunilla KallhaugeSnättringe SK10:11
Lisa LeicktTullinge SK10:15
Anethe MansénSkarpnäcks OL10:17
Tina Näsman LandhSundbybergs IK10:19
Lisa ÖsterlingOK Södertörn10:21
Monica SandgrenBromma-Vällingby SOK10:23
Lena NilssonAttunda OK10:25
Anneli WendeliusIFK Lidingö SOK10:27
Kristin HellbergSundbybergs IK10:29
Camilla GöstasSöders-Tyresö10:31
Sussie TistadIFK Lidingö SOK10:33
Hillevi EkstrandVästerbergslagens OL10:35
Annika BygdénSödertälje-Nykvarn OF10:37
Therese HolmströmOK Ravinen10:41

H45

6 690 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mattias BomanTumba-Mälarhöjden OK10:01
Joakim PerssonHaninge SOK10:03
Martin SigrandOK Södertörn10:05
Hans-Christian HöieSkogsluffarnas OK10:07
Ola CarlénBromma-Vällingby SOK10:09
Sven JohanssonTäby OK10:11
Fredrik HedinIFK Enskede10:13
Jonas KarlssonVäsby OK10:15
Mattias CarlsteinIFK Lidingö SOK10:17
Håkan MelinMälarö SOK10:19
Henrik ErlandssonOK Södertörn10:21
Henrik MorastHaninge SOK10:23
Patric De BoussardIFK Enskede10:25
Andreas GrunderJärfälla OK10:27
Robert SöderbergTäby OK10:31
Magnus KjellstrandTumba-Mälarhöjden OK10:33
Niklas CedstedtVallentuna-Össeby OL10:35
Niklas HenrikssonAttunda OK10:37
Tomas EklundSkogsluffarnas OK10:39
Ronny FalkSundbybergs IK10:41
Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK10:43
Per DambergIFK Lidingö SOK10:45
Magnus LennartssonJärfälla OK10:47
Christopher LindqvistIFK Enskede10:49
Erik MöllerOK Södertörn10:53
Fredrik NilssonLånghundra IF10:55
Fredrik TarbergBromma-Vällingby SOK10:57
Jonas HolmgrenVästerbergslagens OL10:59
Stefan NorinSöders-Tyresö11:01
Johan WestringJärfälla OK11:03
Ulrik IversAttunda OK11:07
Simon SandgrenBromma-Vällingby SOK11:09
Patrik AdebrantTumba-Mälarhöjden OK11:11
Magnus ElwinIFK Enskede11:13
Lars BygdénSödertälje-Nykvarn OF11:15
Magnus AnderssonSundbybergs IK11:17
Fredrik MorastHaninge SOK11:19

D50

4 300 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Annika LindbergAttunda OK10:35
Lena BjessmoBromma-Vällingby SOK10:37
Anna TedhamreSnättringe SK10:39
Nina KarlssonIFK Lidingö SOK10:41
Elisabeth TollemarkSkogsluffarnas OK10:43
Pia HellgrenOK Södertörn10:45
Anne LindellKalmar OK10:47
Kristina MarteliusAttunda OK10:53
Katarina LindbärgOK Södertörn10:55
Carin KihlströmTäby OK10:57
Annica JanssonIFK Lidingö SOK10:59
Karin SteneboAttunda OK11:01
Anna EngquistHaninge SOK11:03
Maria ColeVäsby OK11:05
Åsa BergströmTäby OK11:09
Anette ArksandVallentuna-Össeby OL11:11

H50

6 240 m, 40 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tomas SandqvistVäsby OK10:28
Christer AlmHagaby GoIF Örebro10:30
Mats EkmanTäby OK10:32
Urban SelanderSkarpnäcks OL10:34
Per MårtenssonOK Ravinen10:36
Anders BjörklundIFK Enskede10:38
Svante JonsellVallentuna-Össeby OL10:40
Lars NordinTullinge SK10:42
Ingemar StenbeckIFK Lidingö SOK10:44
Mats SöderbergKalmar OK10:46
Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK10:48
Björn AnderssonBredaryds SOK10:50
Ola BovalliusJärfälla OK10:52
Göran LängheimTullinge SK10:54
Martin JohanssonOK Ravinen10:56
Oskar NederheimTäby OK10:58
Lars Håkan SandvikAttunda OK11:00
Juha LoenbergSkarpnäcks OL11:02
Karl MårtenssonOK Älvsjö-Örby11:04
Hans JonssonVäsby OK11:06
Mats GunnemyrSöders-Tyresö11:08
Göran LundqvistJärfälla OK11:10
Mattias SandqvistVallentuna-Össeby OL11:12
Patrik LeicktTullinge SK11:14
Lennart SwahnSundbybergs IK11:16
Per WolgastSnättringe SK11:18
Staffan BjessmoBromma-Vällingby SOK11:20
Nicklas BergströmTäby OK11:22
Jukka LoukusaGustavsbergs OK11:24
Sven BolmbladOK Södertörn11:26
Jonas NordströmOK Roslagen11:28
Mikael NybergHellas Orientering11:30
Peter LandénGustavsbergs OK11:32
Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK11:34
Jan CarlssonSöders-Tyresö11:38
Piero SannicoloTullinge SK11:40
Peter HambäckLånghundra IF11:42
Christer ArksandVallentuna-Össeby OL11:44
Mats BernSnättringe SK11:46
Eric HuijsersHammarby IF OF11:48

D55

4 300 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mia GustafssonOK Kåre10:01
Anna-Karin SundqvistTullinge SK10:03
Christina PernebyIFK Lidingö SOK10:05
Catrin JohnsonSkogsluffarnas OK10:07
Pia BoudrieVäsby OK10:09
Helena PepaHagaby GoIF Örebro10:11
Katarina RingelsOK Klemmingen10:13
Annika SvenssonSolna OK10:15
Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK10:17
Åsa NylénBromma-Vällingby SOK10:19
Kerstin OhlssonHaninge SOK10:21
Carina DoyleSundbybergs IK10:23
Ann-sofie SvanbergOK Södertörn10:25
Marie ÖhmanVallentuna-Össeby OL10:27
Ingrid MattssonOK Älvsjö-Örby10:29
Annika LundströmVäsby OK10:33

H55

5 550 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stefan MarteliusAttunda OK10:04
Jörgen HectorSnättringe SK10:06
Bengt NilssonSolna OK10:08
Kjell AnderssonRånäs OK10:10
Leif MörkforsJärfälla OK10:12
Werner KöhlerTullinge SK10:14
Per GrywenzOK Linné10:16
Jan LavénGustavsbergs OK10:18
Anders MattssonOK Älvsjö-Örby10:20
Ronny NordgrenSundbybergs IK10:22
Joakim ErikssonSödertälje-Nykvarn OF10:24
Tommy HolmérVäsby OK10:26
Peder KarlssonRånäs OK10:28
Anders WinaldHellas Orientering10:30
Per KallhaugeSnättringe SK10:32
Anders MansénSkarpnäcks OL10:34
Hans OlsénSundbybergs IK10:36
Rikard ImarkTullinge SK10:40
Janne NilssonCentrum OK10:42
Sven EdvardssonSundbybergs IK10:44
Björn SalomonssonSnättringe SK10:46
Peter EnokssonOK Österåker10:48
Jan NettelbjerJärfälla OK10:52
Torbjörn LännevallOK Roslagen10:54
Torbjörn OhlssonHaninge SOK10:56
Tore EklundSödertälje-Nykvarn OF10:58
Johan PalmgrenTäby OK11:00

D60

3 520 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lotta ValentinGustavsbergs OK11:17
Anita KarlssonOK Södertörn11:21
Eva OlssonRånäs OK11:23
Britt-Marie HellgrenOK Älvsjö-Örby11:25
EvaLena EricsonSödertälje-Nykvarn OF11:27
Margareta WadinOK Älvsjö-Örby11:29
Anne-Chr SchunnessonAttunda OK11:33
Ulla WesterlundTäby OK11:35
Eva ElnerudSigtuna OK11:37

H60

5 010 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Peter BrunnbergVallentuna-Össeby OL10:02
Roland JanssonOK Linné10:04
Stefan SundeliusJärfälla OK10:06
Pelle BengtssonIFK Enskede10:10
Göran IvarezOK Södertörn10:12
Mats LundmanOK Roslagen10:14
Per Ove WallénTäby OK10:16
Asgeir EdvardsenGöteborg-Majorna OK10:18
Roger LarssonSnättringe SK10:20
Leif ÅkerblomOK Österåker10:24
Jörgen KarlssonAttunda OK10:26
Göran NilssonSnättringe SK10:28
Ulf BurmanGustavsbergs OK10:30
Lars HagrotTäby OK10:32
Jan GottfridssonNorbergs OK10:34
Sten-Olof MatssonLeksands OK10:36
Anders GezeliusOK Ravinen10:38
Harald BauerIFK Lidingö SOK10:40
Christer HördellStockholms OK10:42
Mikael ByströmJärfälla OK10:46
Reinhold LenneboIF Thor10:48
Göran HanssonTäby OK10:50
Anders LillstrandSödertälje-Nykvarn OF10:52
Roland NorellSöders-Tyresö10:54
Tommy BergerGävle OK10:56
Göran DoyleSundbybergs IK10:58
Ove ErikssonNyköpings OK11:00

D65

3 520 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marita BergSigtuna OK10:53
Ingegerd LusenskySträngnäs-Malmby OL10:55
Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OK10:57
Helena KorhonenHaninge SOK10:59
Helen TörnrosTumba-Mälarhöjden OK11:01
Ulla ClevnertSpårvägens OK11:03
Ulla GummesonVäsby OK11:05
Ingrid GraneliHaninge SOK11:07
Margareta HaraldssonGustavsbergs OK11:11

H65

4 450 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Per ÖhlundGustavsbergs OK10:46
Reijo KorhonenHaninge SOK10:48
Sven-Inge NylundJärfälla OK10:50
Matts BjörkeSöders-Tyresö10:54
Lars BoudrieVäsby OK10:56
Eidar LindgrenOK Ravinen10:58
Stig AnderssonOK Linné11:00
Lars GrankvistTäby OK11:02
Bo DavidssonSolna OK11:04
Martin ErikssonOK Södertörn11:06
Mats SandewallUmeå OK11:08
Arne JohanssonOK Ravinen11:10
Staffan TörnrosTumba-Mälarhöjden OK11:12
Ingemar GardSöders-Tyresö11:14
Urban BoströmSolna OK11:16
Matz LarssonGustavsbergs OK11:18
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby11:20
Lars-Gunnar LarssonOK Södertörn11:22
JanErik LindbergBromma-Vällingby SOK11:26
Bengt ÖqvistFredrikshofs IF Skid & OK11:28

D70

3 080 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Carin RunqvistJärfälla OK10:39
Marianne SellgrenSigtuna OK10:43
Birgitta NylundJärfälla OK10:45
Margareta HagstedtVäsby OK10:47
Karin TibbelinAttunda OK10:49
Gunvor SandbergBromma-Vällingby SOK10:51
Birgitta KlangLånghundra IF10:53
Birgitta BillstamJärfälla OK10:55
Kerstin GunnarssonNässjö OK10:57

H70

4 010 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rolf SkoglundSödertälje-Nykvarn OF10:18
Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden10:20
Åke WansölinSöders-Tyresö10:22
Bo WinanderJärfälla OK10:24
Ingemar BernhedTolered-Utby Ol-klubb10:26
Anders SellgrenSigtuna OK10:28
Tage SandbergBromma-Vällingby SOK10:30
Börje RåbergOK Tyr10:32
Greger WedinSödertälje-Nykvarn OF10:34
Göran LarboAttunda OK10:36
Ebbe AdolfssonSundbybergs IK10:38
Alf Eriksson-LångSöders-Tyresö10:42
Bernt ErikssonSpårvägens OK10:44
Ingemar JohnssonOK Södertörn10:46
Per-Erik WåhlbergOK Linné10:48
Göran FriskAttunda OK10:52
Per-Johan VikforsOK Österåker10:54
Lars JonassonJärfälla OK10:56
Leif BergSigtuna OK10:58
Roland KusgårdSödertälje-Nykvarn OF11:00
Leif StrandbergGustavsbergs OK11:02
Tommy WåhlinVästerås SOK11:04
Jan BojlingSolna OK11:06
Gunnar ErikssonJärfälla OK11:08
Tomas NorlénSödertälje-Nykvarn OF11:10
John ÖstlundSundbybergs IK11:12

D75

3 080 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Barbro CedérusSnättringe SK10:31
Caje JacobssonIF Thor10:35

H75

3 790 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bengt MattiassonSödertälje-Nykvarn OF10:25
Hugo IsgrenIFK Enskede10:27
Sven-Olov NorlinRimbo SOK10:31
Stellan FehrnströmEnebybergs IF10:33
Lars CedérusSnättringe SK10:35
Sven JacobssonIF Thor10:37
Leif  HagstedtVäsby OK10:39
Staffan ElmhagenSöders-Tyresö10:41
Rune ThurénVallentuna-Össeby OL10:43
Ronny HedlundOK Södertörn10:45
Bo HedlundIFK Enskede10:47
Sven-Erik WidinOK Österåker10:49
Ove ForsbergTurebergs IF SOK10:51
Leif LundquistEnebybergs IF10:55
Rune GunnarssonNässjö OK10:57
Lennart TorstenssonOK Rodhen10:59
Bo SundénKarlsbyhedens OK11:01
Thord RådbergOK Roslagen11:03
Göran AnderssonTäby OK11:05
Stig JaremalmVallentuna-Össeby OL11:07

D80

2 580 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gunnel JunegardOK Södertörn10:09
Ann SjöbergEnebybergs IF10:13

H80

3 080 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Arne ÅhmanTumba-Mälarhöjden OK10:06
Rolf AnderssonRimbo SOK10:08
Erland LjungströmGustavsbergs OK10:10
Bjarne ErlandssonHammarby IF OF10:12
Alf PerssonOK Österåker10:14
Leif JehanderBromma-Vällingby SOK10:18
Roland LöwgrenSpårvägens OK10:20
Carl LangOK Österåker10:22
Lars-Erik LindellVäsby OK10:24

D85

2 580 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ebba-Lisa FlygarTullinge SK10:03

Inskolning

1 510 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Primus LindströmKlubblös10:12:11
Alvar SteenTumba-Mälarhöjden OK10:13:35
Viola AnderssonTullinge SK10:27:33
Elias SandebergWaxholms OK10:34:57
Sanna HolmqvistOK Österåker10:44:28
Charlie LennartssonJärfälla OK10:55:52
Tyra StrandbergGustavsbergs OK10:59:20
Emma LundströmSundbybergs IK11:03:33
Freja FichtnerOK Tyr11:32:10

U1

1 870 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erica JohanssonTäby OK10:02:18
Nova FalkSundbybergs IK10:03:42
Liam RosénOK Ravinen10:08:37
Siri HåstadBromma-Vällingby SOK10:09:28
Lilly Slars PaulssonSundbybergs IK10:11:14
Melker HallmanAttunda OK10:11:24
Ludvig BomanMälarö SOK10:16:03
Ingrid GidlöfOK Älvsjö-Örby10:19:33
Vide MessingOK Älvsjö-Örby10:22:00
Tove NordströmOK Älvsjö-Örby10:26:58
Cornelia Näsman LandhSundbybergs IK10:27:21
Ida AnderssonTullinge SK10:27:26
Albin SandebergWaxholms OK10:34:00
Ida HellbergSundbybergs IK10:42:11
Saga HellbergSundbybergs IK10:44:33
Ester ForslingKlubblös10:47:14
Vera SundbergSundbybergs IK10:47:21
Vera TengnérBromma-Vällingby SOK10:47:56
Isak GavellIFK Lidingö SOK10:49:21
Milla LjungqvistMälarö SOK11:09:34
Inez HellbergOK Södertörn11:17:05
Victor HellbergSundbybergs IK11:18:07
Freja SöderbergTäby OK11:50:55
Edvin CarlsteinIFK Lidingö SOK
Elliot MovitzBromma-Vällingby SOK

U2

2 490 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Valter EdvardssonTumba-Mälarhöjden OK10:00:30
Elina HåstadBromma-Vällingby SOK10:09:36
Vanja LifTumba-Mälarhöjden OK10:16:13
Gustav PsilanderTäby OK10:17:22
Gustav SvenskAttunda OK10:17:41
Love AkterinOK Älvsjö-Örby10:18:57
Malte HallmanAttunda OK10:19:49
Bonnie CarlstenBromma-Vällingby SOK10:20:17
Hanna KarlsonBromma-Vällingby SOK10:21:00
Ester HägerOK Södertörn10:23:32
Elin StenkvistWaxholms OK10:24:49
Alwin JosefssonTumba-Mälarhöjden OK10:27:38
Leonard Ydremark ParkinsonWaxholms OK10:30:08
Alfred EklundSkogsluffarnas OK10:32:53
Iris AhlqvistTäby OK10:36:20
Martin WännmanOK Södertörn10:37:20
Agnes ForslingTäby OK10:47:38
Paahi BudhirajaKlubblös10:52:11
Mehar BudhirajaKlubblös10:52:15
Fiffi MalmströmJärfälla OK11:05:32
Olof HenrikssonBromma-Vällingby SOK11:13:26
Katja SmittSödertälje-Nykvarn OF11:28:03
Truls MansénSkarpnäcks OL11:38:29
Frode SmittSödertälje-Nykvarn OF11:39:22
Adam NerhagKlubblös11:47:19
Emil SöderbergTäby OK11:50:57
Olivia HedinIFK Lidingö SOK
Gustav LoebBromma-Vällingby SOK
Frida MårtenssonOK Älvsjö-Örby

Öppen motion 1

2 490 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ilona HoborMälarö SOK10:00:07
Yvonne NilssonSolna OK10:00:34
Gunilla LundkvistIK Vikings OK10:02:10
Marianne BernhedTolered-Utby Ol-klubb10:21:04
Malin ThelanderHaninge SOK10:52:20
Hanna PalmKlubblös

Öppen motion 2

3 610 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Oscar KoertgeVisborgs OK10:52:08
Petra WallbergOK Älvsjö-Örby10:53:51
Jan OuzounidisOK Älvsjö-Örby10:53:54
Fredrik BjörkstedtIFK Lidingö SOK10:59:17
John DryseliusSkarpnäcks OL11:00:41

Öppen motion 3

3 240 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Birgitta Åberg- AnderssonRånäs OK10:01:50
Mats NylenKlubblös10:04:20
Emma NylenKlubblös10:04:48
Kalle NorenKlubblös10:04:51
Cajsa SundenOK Älvsjö-Örby10:06:45
Ester CummingOK Älvsjö-Örby10:06:50
Emil NorlinIFK Enskede10:09:06
Isabell  SundbergKlubblös10:09:40
Eva NordinGustavsbergs OK10:11:44
Anita ArneforsOK Södertörn10:12:46
Lena VestbomOckelbo OK10:14:06
Tuva FredTullinge SK10:15:02
Jenny SvärdSträngnäs-Malmby OL10:15:12
Håkan GrunderKlubblös10:17:25
Åsa EklövOK Södertörn10:21:08
Åsa ÖströmJärfälla OK10:22:51
Göran R WallénIFK Lidingö SOK10:34:18
Riina Larsson-MändFredrikshofs IF Skid & OK10:35:00
Jonas WillmerKlubblös10:47:59
Ebba LindquistKlubblös10:48:01
Martin KvarnefalkJärfälla OK10:48:23
Gordon LimSnättringe SK10:58:25
Karin Rådenman GidlöfOK Älvsjö-Örby11:13:17
Eva HagrotTäby OK11:13:36
Ella KoertgeVisborgs OK
Ludvig NordSnättringe SK

Öppen motion 4

4 310 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elin GöthEksjö SOK10:05:18
Fredrik SollenbergAttunda OK10:07:00
Knut KarlssonAttunda OK10:07:02
Christina StrandbergGustavsbergs OK10:16:40
Samuel LundqvistKlubblös10:35:26
Avenir KobetskiKlubblös10:35:30
Jacob AhlenKlubblös10:35:32
Magnus ValtessonKlubblös10:37:39
Ida LindellKlubblös10:37:40
Hanna LennartssonJärfälla OK10:42:16
My LennartssonJärfälla OK10:42:18
Ludvig TegnerBromma-Vällingby SOK10:47:47
Elin TörnqvistTullinge SK10:52:24
Desiree YrwingKlubblös11:15:20
Tomas HolmbergCentrum OK11:15:22
Jonny BobergBromma-Vällingby SOK11:46:56
Maria Slars PaulssonSundbybergs IK

Öppen motion 5

3 320 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Svante FridEnebybergs IF10:00:28
Erika HörnfeldtCentrum OK10:02:23
Anne WimanTäby OK10:04:06
Sara ForsbergJärfälla OK10:08:19
Klara HåstadBromma-Vällingby SOK10:09:40
Thomas SundbergTullinge SK10:11:20
Ingela OscarssonKlubblös10:13:57
Kersti Birgitta LarssonSpårvägens OK10:14:03
Erica StrandbergGustavsbergs OK10:16:39
Therese BoströmJärfälla OK10:18:21
Lena GehlertOK Österåker10:18:47
Helena FalkTäby OK10:19:08
Åsa HanssonTullinge SK10:21:18
Lova NilssonKlubblös10:21:23
Mark SundbergSundbybergs IK10:24:04
Helena AnderssonJärfälla OK10:24:58
Oliver NilssonSöders-Tyresö10:28:12
Bo LandarvKlubblös10:29:30
Ingemar TedhamreSnättringe SK10:32:31
Håkan FalkOK Ravinen10:38:12
Jan ÅhlénOK Österåker10:41:49
Marianne ÅhlénOK Österåker10:41:53
Eva NordströmOK Älvsjö-Örby10:42:15
Åsa ByströmBromma-Vällingby SOK10:48:06
Jörgen EkmanTäby OK10:50:48
Jenny KoertgeVisborgs OK10:51:59
Jennifer SandTullinge SK10:52:03
Åsa Rimsjö SandTullinge SK10:52:05
Annika BerntssonVäsby OK10:52:50
Per ArnessonSkarpnäcks OL10:56:38
Robert PuustaOK Älvsjö-Örby10:59:48
Filip DryseliusSkarpnäcks OL11:00:14
Mathias DryseliusSkarpnäcks OL11:03:27
Stefan PalmOK Roslagen11:09:17
Albert NordSnättringe SK11:14:36
Oliver SjögrenBromma-Vällingby SOK11:19:46
Anton SteenTumba-Mälarhöjden OK11:31:32
anna SmittKatrineholms OK11:37:51
Åsa DamneBromma-Vällingby SOK
Estelle SjögrenBromma-Vällingby SOK
Christoffer Zeemann HedinIFK Lidingö SOK

Öppen motion 6

5 630 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Magnus HagfjärdSöders-Tyresö10:03:07
David LifTumba-Mälarhöjden OK10:15:45
Monica NilssonOK Österåker10:16:53
Christer NilssonOK Österåker10:16:55
Tobias WestbomLånghundra IF10:18:05
Mattias RobertsonCentrum OK10:20:20
Jan BrandonBromma-Vällingby SOK10:21:48
Dan BomanMälarö SOK10:25:05
Thomas DanielsonBromma-Vällingby SOK10:25:59
Andreas HerneTumba-Mälarhöjden OK10:26:50
Anders BrunanderAttunda OK10:35:57
Tove SundSundbybergs IK10:38:20
Linus HolmqvistOK Österåker10:46:25
Lars SjöbergTullinge SK11:09:03
Jonna LindbergIFK Enskede11:22:21
Ingalill KåbergOK Ravinen

Öppen motion 7

3 260 m, 63 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gunnar BramstenSundbybergs IK10:00:05
Christer AskerblomKlubblös10:01:05
Johan KarlssonSundbybergs IK10:01:28
Aija SadurskisCentrum OK10:01:37
Inger SörlenTäby OK10:04:08
Gösta GuterandSnättringe SK10:04:46
Ingela ArenanderSkarpnäcks OL10:07:08
Christer HedinIFK Enskede10:07:24
Nils EklöwOK Södertörn10:07:34
Leif HermundstadSnättringe SK10:09:09
Anna Martinsson-KarlssonStockholmspolisens IF OF10:11:56
Anna MyrbergerTullinge SK10:13:26
Mats ZackrissonOK Älvsjö-Örby10:14:27
Annica HedbergOK Södertörn10:17:13
Lena NileviHaninge SOK10:17:31
Ulrika ForsbergOK Ravinen10:19:15
Caroline WestbomOK Österåker10:22:06
Eddie BjärrenholtRånäs OK10:22:13
Mattias PerssonBromma-Vällingby SOK10:23:56
Elisabeth HectorSnättringe SK10:24:10
Tomas MörtbergKlubblös10:25:03
Stefan OlssonKlubblös10:27:19
Sofi MörtbergKlubblös10:28:05
Anki LandarvKlubblös10:29:32
Pille HedströmSöders-Tyresö10:29:56
Lena LjungbergTumba-Mälarhöjden OK10:30:16
Margaretha NylundOK Södertörn10:30:24
Carina MöllerOK Södertörn10:31:04
Helen EklundOK Södertörn10:31:06
Margareta AnderssonHellas Orientering10:31:09
Ingvar LarssonGustavsbergs OK10:31:40
Agnes BjörkHellas Orientering10:32:13
Rasmus MörtbergKlubblös10:32:22
Lars WestinVallentuna-Össeby OL10:32:41
Marianne JernbergSöders-Tyresö10:33:55
Börje LenasSkogsluffarnas OK10:34:19
Mikael ÅhgrenTullinge SK10:36:19
Anna Carin NybergKlubblös10:37:18
Elisabeth CarlinSöders-Tyresö10:38:08
Peter SundhSundbybergs IK10:38:19
Heidi BjerkhaugOK Ravinen10:40:30
Thomas WidehagSundbybergs IK10:41:08
Sissel WidehagSundbybergs IK10:41:10
Ulf CarnbyTäby OK10:42:14
Kristina Nygren FriskAttunda OK10:43:59
Maria SchmiterlöwHjobygdens OK10:44:46
Linnea LandforsLustens OK10:45:32
Charlotte StåhlSundbybergs IK10:45:38
Georg LarssonFredrikshofs IF Skid & OK10:46:34
Nayara GillsparrOK Österåker10:48:16
Carl CarlinSöders-Tyresö10:49:05
Ann-Sofie JemthIF Thor10:50:07
Olof PerssonSnättringe SK10:51:06
Kristina LandforsLustens OK10:51:42
johan LindströmKlubblös10:52:23
Tomas SjöbergSolna OK11:03:03
Leif CarlssonSkarpnäcks OL11:03:58
Anders NilssonTäby OK11:11:25
Linda SjögrenBromma-Vällingby SOK11:19:16
Cecilia NordquistTäby OK11:31:27
Clas-Göran HerrgårdGustavsbergs OK11:41:03
Åsa HallgrenOK Österåker11:47:27
Peter VestmanOK Österåker12:00:19

Öppen motion 8

4 430 m, 51 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders RöstinSöders-Tyresö10:01:49
Karin ÅhlénOK Österåker10:01:58
Stefan NorlinIFK Enskede10:09:08
Jenny HallmanAttunda OK10:11:07
Olle BlomgrenOK Södertörn10:13:33
Johan StrandbergGustavsbergs OK10:16:51
Anna RökenTäby OK10:18:10
Henrik TrofastTullinge SK10:20:08
Daniel HelanderTullinge SK10:20:16
Olof TörnqvistAttunda OK10:21:04
Johanna RaukolaOK Södertörn10:21:15
Annie ForsbergOK Ravinen10:22:42
Per LindJärfälla OK10:23:04
Erik BoströmEnebybergs IF10:24:46
Johan BalckTäby OK10:25:08
Rickard AnderssonTullinge SK10:27:30
Martin TrossingTäby OK10:28:49
Andreas LjungkvistHässleholms OK10:30:00
Stefan LjungbergTumba-Mälarhöjden OK10:30:09
Anna SchandlOK Södertörn10:31:19
Hans SylvanJärfälla OK10:32:51
Kristina CanowOK Österåker10:33:01
Lars ForsbergOK Ravinen10:33:39
Per ÅnmarkTumba-Mälarhöjden OK10:33:48
Anette BrunanderAttunda OK10:35:37
Claes VallinIFK Lidingö SOK10:37:02
Erik Palmfjord SmittKatrineholms OK10:40:50
Lovisa HambäckLånghundra IF10:42:22
Malin KvarnefalkJärfälla OK10:43:11
Mattias PalmRånäs OK10:46:05
Andreas NordforsStora Tuna OK10:47:11
Henrik ByströmBromma-Vällingby SOK10:47:39
Carina NilssonTäby OK10:48:08
Mark ÅkessonJärfälla OK10:48:41
Magnus HaraldssonGustavsbergs OK10:48:56
Pelle LandforsLustens OK10:49:17
Lars HörnströmKlubblös10:53:37
Carin HomannJärfälla OK10:59:35
Marcus SaldeniusJärfälla OK11:03:51
Elinor LangeOK Ravinen11:08:42
Stefan SjögrenBromma-Vällingby SOK11:18:17
Henrik NordSnättringe SK11:19:21
Stefan NordströmOK Älvsjö-Örby11:20:05
Hans-Inge HanssonFrosta OK11:26:31
Jenny WallnerAttunda OK11:27:13
Daniel WallnerAttunda OK11:27:14
Joakim SkantzeSundbybergs IK11:29:43
Mikael NordquistTäby OK11:32:19
Tobias ValentinGöteborg-Majorna OK11:36:02
Sofia SmittSödertälje-Nykvarn OF11:39:38
Torbjörn GillsparrOK Österåker11:51:51

Öppen motion 9

7 490 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Magnus SneitzJärfälla OK10:00:09
Philip PålssonSkåneslättens OL10:02:32
Ingemar LindströmOK Österåker10:06:02
Lukas OlssonVäsby OK10:07:06
Niclas RökenTäby OK10:08:12
Birger AndrénFredrikshofs IF Skid & OK10:13:43
Håkan PetersonOK Djerf10:17:04
Richard HermanssonKlubblös10:29:37
Joel BerringCentrum OK10:35:56
Mårten FrendeliusKamrat och IF KIF10:37:37
Katarina RundströmIFK Enskede10:45:17
Björn LundquistOK Ravinen10:46:44
Nils Forsberg RundströmIFK Enskede10:46:53
Per ForsbergIFK Enskede10:46:55
Jonathan SvenssonVäxjö OK10:49:03
Hugo LindbärgOK Södertörn10:49:25
Tobias AnderssonOK Österåker11:01:05
Mats TenlandAndrarums IF11:03:44
Benjamin BilletKlubblös11:04:55
Magnus BurlingFredrikshofs IF Skid & OK11:26:09
Olof SmittSödertälje-Nykvarn OF11:28:05
Georg EklöwOK Södertörn

U3

3 240 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Noah GöthEksjö SOK10:05:34
Ulrik SturkWaxholms OK10:34:53
Alva GawellIFK Lidingö SOK10:45:53
Malte LandforsLustens OK10:51:43

U4

3 860 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erik PerssonBromma-Vällingby SOK11:05:23
Eric PerssonBromma-Vällingby SOK

Annonser