Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Tiomila i Östra Göinge

TävlingsinformationVisa startlista per organisationDölj laguppställningarSkriv ut

Tävlingens namn: Tiomila i Östra Göinge
Arrangörsorganisation: FK Göingarna
Datum: lördag 27 april 2019 - söndag 28 april 2019

Tiomilakavlen

315 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
1IFK Göteborg Orientering 120:30
11. Håvard Sandstad Eidsmo
12. Fredrik Edén
13. Jonas Pilblad
14. Fredrik Bakkman
15. Johan Högstrand
16. Vetle Ruud Bråten
17. Jens Wängdahl
18. Kasper Fosser
19. Eskil Kinneberg
110. Max Peter Bejmer
2OK Linné 120:30
21. Vincent Coupat
22. Jakob Andersson
23. Johan Höij
24. Rassmus Andersson
25. Lucas Basset
26. Oskar Sjöberg
27. Niklas Aldén
28. Miloš Nykodým
29. Jannis Bonek
210. Albin Ridefelt
3Koovee 120:30
31. Tim Robertson
32. Topi Anjala
33. Ari-Pekka Lassila
34. Oleksandr Kratov
35. Jani Lakanen
36. Lauri Sild
37. Joni Hirvikallio
38. Timo Sild
39. Vojt?ch Sýkora
310. Daniel Hubmann
4Tampereen Pyrintö 120:30
41. Matthias Reiner
42. Anton Kuukka
43. Mikko Eerola
44. Elias Kuukka
45. Aleksi Sorsa
46. Florian Howald
47. Severi Kymäläinen
48. Aleksi Niemi
49. Otto Simosas
410. Johan Runesson
5Kalevan Rasti 120:30
51. Jan Prochazka
52. Markus Räsänen
53. Santeri Silvennoinen
54. Jere Pajunen
55. Lauri Nenonen
56. Hannu Airila
57. Graham Gristwood
58. Pavel Kubat
59. Jan Petrzela
510. Miika Kirmula
6Fredrikstad SK 120:30
61. Mattias Karlsson
62. Hans Petter Mathisen
63. Christian Riddervold Kahrs
64. Andreas Höye
65. Göran Winblad
66. Olli-Markus Taivainen
67. Håvard Lucasen
68. Gaute Hallan Steiwer
69. Håvard Wedege
610. Martin Hubmann
7Paimion Rasti 120:30
71. Daniel Stenlund
72. Toni Saari
73. Topias Arola
74. Samuel Heinonen
75. Bartosz Pawlak
76. Vili Niemi
77. Ari-Pekka Joensuu
78. Loic Capbern
79. Lasse Suonpää
710. Frédéric Tranchand
8IFK Mora OK 120:30
81. Roman Ryapolov
82. Per Harald Löfgren Johansen
83. Zsolt Lenkei
84. Simon Hodler
85. Raffael Huber Svensson
86. Mikhail Kuleshov
87. Artem Panchenko
88. Florian Attinger
89. Marek Minar
810. Vojtech Kral
9Turun Metsänkävijät 120:30
91. Yannick Michiels
92. Jussi Suna
93. Tapani Mäkinen
94. Eduardo Gil Marcos
95. Esa Huttunen
96. Martins Sirmais
97. Edgars Bertuks
98. Scott Fraser
99. Uldis Upitis
910. Robert Merl
10Halden SK 120:30
101. Niels Christian Hellerud
102. Emil Wingstedt
103. Mats Nordbrøden
104. Riccardo Scalet
105. Elias Bäcklund Ekvall
106. Fredrik Eliasson
107. Jesse Laukkarinen
108. Olav Lundanes
109. Markus Holter
1010. Magne Dæhli
11Frol IL / Verdal OK 120:30
111. Carl Petter Lyngen
112. Paul Sirum
113. Lars Sandstad Skjeset
114. Simon Jakobsson
115. Tobias Alstad
116. Ulf Forseth Indgaard
117. Håvard Vassenden
118. Martin Vehus Skjerve
119. Eirin Svanøe-Hafstad
1110. Yngve Skogstad
12Södertälje-Nykvarn OF 120:30
121. Michal Olejnik
122. Kent Ohlsson
123. Joakim Andén
124. Andreu Blanes Reig
125. Johan Ek-Larsson
126. Jakob Enmark
127. Johan Giberg
128. Eric Börjeskog
129. Mathias Peter
1210. Jonas Leandersson
13Tyrving IL 120:30
131. Wojciech Kowalski
132. Bjørn Ekeberg
133. Ivar Lundanes
134. Duncan Coombs
135. Håkon Jarvis Westergård
136. Olle Boström
137. Anders Tiltnes
138. Torgeir Nørbech
139. Andreas Kyburz
1310. Matthias Kyburz
14Malungs OK Skogsmårdarna 120:30
141. Daniel Hájek
142. Filip Wadsten
143. Ludvig Åhlund
144. Jakob Lööf
145. Erik Rost
146. Rickard Börjesson
147. Thomas Landqvist
148. Albin Lillieström
149. Oskar Sandberg
1410. William Lind
15Helsingin Suunnistajat 120:30
151. Otto Kaario
152. Arttu Syrjäläinen
153. Ollipekka Heikkilä
154. Topi Raitanen
155. Tuomas Heikkilä
156. Topi Syrjäläinen
157. Veli Kangas
158. Einari Heinaro
159. Andrin Gründler
1510. Olli Ojanaho
16NTNUI 120:30
161. Olai Stensland Lillevold
162. Rasmus Rørholt Theisen
163. Sindre Østgulen Deisz
164. Ulrik Astrup Arnesen
165. Elias Thorsdal Mølnvik
166. Håkon Raadal Bjørlo
167. Gaute Friestad
168. Eirik Langedal Breivik
169. Vegard Jarvis Westergård
1610. Audun Heimdal
17OK Denseln 120:30
171. Algirdas Bartkevicius
172. Mathias Hallmén
173. Per Brolund
174. August Mollén
175. Erik Ivarsson Sandberg
176. Pavlo Ushkvarok
177. Damien Renard
178. Mathieu Perrin
179. Emil Kalered
1710. Krzysztof Wolowczyk
18IFK Lidingö SOK 120:30
181. William J Gardner
182. Hector Haines
183. Timo Mähönen
184. Felix Späth
185. Andreas Hall
186. Rasmus Palmqvist Aslaksen
187. Martin Larbo
188. Simon Schuster
189. Zac Hudd
1810. Mårten Boström
19MS Parma 120:30
191. Yury Tambasov
192. Arto Talvinen
193. Henri Kalve
194. Artem Popov
195. Akseli Ruohola
196. Peeter Pihl
197. Aaro Julkunen
198. Jonas Hubacek
199. Ricardo Esteves Ferreira
1910. Antti Vainio
20Stora Tuna OK 120:30
201. Viktor Svensk
202. Erik Liljequist
203. William Pommer
204. Olle Kalered
205. Jesper Svensk
206. Joakim Svensk
207. Henrik Johannesson
208. Anton Sjökvist
209. Anton Forsberg
2010. Emil Svensk
21OK Pan-Kristianstad 120:30
211. Matthias Groell
212. Simon Wikström
213. Rasmus Svantesson
214. Chris Smithard
215. Simon Svensson
216. Ola Martner
217. Fredrik Nilsson
218. Gernot Ymsén
219. Alessio Tenani
2110. Nicolas Rio
22Hiidenkiertäjät 120:30
221. Otto Loukkalahti
222. Mikko Patana
223. Tomi Närvä
224. Leonid Novikov
225. Eemeli Suominen
226. Oskari Liukkonen
227. Benjamin Tulonen
228. Tõnis Laugesaar
229. Olli-Pekka Koistinen
2210. Valentin Novikov
23Nydalens SK 120:30
231. Anders Vister
232. Eirik Kamstrup Hovind
233. Vegard Blomseth Johnsen
234. Lukas Liland
235. Anders Nordberg
236. Elias Jonsson
237. Bojan Blumenstein
238. Håvard Haga
239. Øystein Sørensen
2310. Jon Aukrust Osmoen
24Göteborg-Majorna OK 120:30
241. Arnaud Perrin
242. Jonas Merz
243. Anders Hedberg
244. Mikael Eliasson
245. Måns Östman
246. Daniel Martinsson
247. Viktor Runnby
248. Daniel Wernersson
249. Andreas Johansson
2410. Jonas Egger
25Ikaalisten Nouseva-Voima 120:30
251. Mikko Knuuttila
252. Vesa Taanila
253. Tero Linnainmaa
254. Juho Ylinen
255. Aleksi Karppinen
256. Juha Luoma
257. Tuomas Kotro
258. Dmitrij Tsvetkov
259. Teemu Oksanen
2510. Eetu Savolainen
26Järla Orientering 120:30
261. Noah Zbinden
262. Jens Rönnols
263. Erik Berzell
264. Timon Schweizer
265. David Bejbom
266. Ivan Kuchmenko
267. Simon Frisk
268. Alain Denzler
269. Anton Nilsson
2610. Christoph Meier
27OK Ravinen 120:30
271. Jonathan Crickmore
272. Emil Granqvist
273. Martin Hunhammar
274. Raphael Masliah
275. Erik Herne
276. Axel Granqvist
277. Kalle Bergman
278. Ruslan Glebov
279. Love Berzell
2710. Gustav Bergman
28Lynx 120:30
281. Antti-Pekka Leskinen
282. Niklas Saramäki
283. Aleksi Leskinen
284. Antti Parjanne
285. Janne Mänkärlä
286. Juuso Viskari
287. Juha-Matti Huhtanen
288. Juuso Metsälä
289. Mikko Salervo
2810. Aapo Leskinen
29Angelniemen Ankkuri 120:30
291. Tuomo Mäkelä
292. Mikko Siren
293. Tuomas Kari
294. Maxime Rauturier
295. Pekka Hyvönen
296. Jere Kommio
297. Quentin Rauturier
298. Andreas Hougaard Boesen
299. Petja Pöyhönen
2910. Sergey Dobrynin
30Sävedalens AIK 120:30
301. Albin Thunberg
302. Sergey Fedatsenka
303. Heino Ollin
304. Andrey Salin
305. Vitalii Hychko
306. Harrison McCartney
307. Carl Josefsson
308. Dmitriy Mihalkin
309. Fredrik Weihard
3010. Anton Novichenko
31Lillomarka OL 120:30
311. Peter Hodkinson
312. Helmut Gremmel
313. Christian Wartbichler
314. Alisdair McLeod
315. Steinar Kollerud
316. Mathias Benjaminsen
317. Jens Johan Brekke
318. Joe Woodley
319. Stein Arne Blomseth
3110. Elias Skjolden Sørensen
32OK Hällen 120:30
321. Loic Marty
322. Peter Öberg
323. Théo Radondy
324. Jonas Engström
325. Oskar Carlborg
326. Per Öberg
327. Simon Larsson
328. Tommy Söderberg
329. Melker Lundin
3210. Quentin Moulet
33OK Orion 120:30
331. Thomas Curiger
332. Rasmus Elmelid
333. Olof Larén-Sandgren
334. Emil Øbro
335. Erik Andersson
336. Pontus Petersson
337. Nils Hammaräng Grip
338. Nick Gebert
339. Mateusz Wenslaw
3310. Anton Johansson
34IK Hakarpspojkarna 120:30
341. Martin Djerf
342. Andreas Jansson
343. Joakim Hederskog
344. Arvid Nord
345. Markus Hederskog
346. Filip Ossiansson
347. Joar Hertin
348. Albin Axelsson
349. Ludwig Ljungqvist
3410. Aleksei Alekseyonok
35Vehkalahden Veikot 120:30
351. Andris Jubelis
352. Ilgvars Caune
353. Janne Weckman
354. Samu Heiska
355. Daniel Koivisto
356. Eero Inkeri
357. Juho Pousi
358. Janne Ovaska
359. Aapo Laiho
3510. Valtteri Heikkinen
36OK Pan Århus 120:30
361. Emil Ahlbäck
362. Tue Lassen
363. Søren Schwartz
364. Rasmus Djurhuus
365. Laurits Bidstrup Møller
366. Andreas Bock Bjørnsen
367. Mads Møller Skaug
368. Henrik Rindom Knudsen
369. Jonas Munthe
3610. Tobias Karlsmose Svarer
37IGTISA 120:30
371. Vilius Aleliunas
372. Jonas Vytautas Gvildys
373. Simonas Krepsta
374. Mantas Martinkus
375. Vytautas Beliunas
376. Giedrius Sabaliauskas
377. Henrikas Pauzas
378. Martynas Tirlikas
379. Donatas Stulgys
3710. Andris Kivlenieks
38Fossum IF 120:30
381. Oskar Størmer
382. Erling Hjermstad
383. Øyvind Hjermstad
384. Sondre Zahl Hagen
385. Erik Hæstad Bjørnstad
386. Leif Størmer
387. Marius Bakke
388. Vebjørn Blom-Hagen
389. Emil Størmer
3810. Eivind Berner Myhre
39Ärla IF 120:30
391. Petter Eriksson
392. Robbin Kantarp
393. Viktor Silvemark
394. Viktor Larsson
395. Karl Walheim
396. Emil Andersson
397. Simon Hedlund
398. Henrik Jonsson
399. Oscar Vångell
3910. Rudolfs Zernis
40Espoon Suunta 120:30
401. Georgy Mavchun
402. Lari Pernu
403. Josh Beech
404. Anssi Vesanto
405. Rinat Gabitov
406. Benjamin Lamberg
407. Ville Kokkila
408. Kirill Komarov
409. Mikko Tervakangas
4010. Vladislav Malyshev
41Freidig 120:30
411. Mats Eidsmo
412. Oliwer Lundberg
413. Vegard Kittilsen
414. Mattis Holt
415. Oskar Spets Storhov
416. Simen Spets Storhov
417. Tomas Eidsmo
418. Lars Sandstad
419. Lars Owren
4110. Oscar Lyngen
42OK Linné 220:30
421. David Lingfors
422. Jan Troeng
423. Josef Nordlund
424. Mats Troeng
425. Johannes Ridefelt
426. Sixten Hillerhag
427. Ken Peeters
428. Csaba Gösswein
429. Rasmus Møller Jess
4210. Nitsan Yasur
43OK Kåre 120:30
431. Jonas Gustafsson
432. Isac von Krusenstierna
433. Emil Åberg
434. Markus Living
435. Gustav Öhgren
436. Johannes Öhgren
437. Linus Larsson
438. Mat?j Kamenický
439. André Andersson
4310. Radek Nožka
44IFK Göteborg Orientering 220:30
441. Søren Thrane Ødum
442. Andreas Sølberg
443. Anders Carlsson
444. Morten Jarvis Westergård
445. Erik Engstrand
446. Sebastian Daland
447. Patrik Martner
448. Joshua Dudley
449. Arvid Våg
4410. Niclas Jonasson
45Hagaby GoIF Örebro 120:30
451. Love Sintring
452. Martin Regborn
453. Sebastian Månsson
454. Filip Dahlgren
455. Samuel Andersson
456. Jakob Wallenhammar
457. Arvid Eriksson
458. Harald Larsson
459. Josefine Wallenhammar
4510. Johan Persson
46Kristiansand OK 120:30
461. Christian Bøen
462. Petter Marki Erichsen
463. Eirik Heddeland Martens
464. Ståle Gjelsten
465. Vit Bravent'
466. Håvar Birkeland Stormoen
467. Simon Beckmann Kristiansen
468. Brage Takle
469. Trygve Børte Nomeland
4610. David Runde
47OK Tisaren 120:30
471. Valter Pettersson
472. Filip Jacobsson
473. Johan Aronsson
474. Mathias Drage
475. Daniel Attås
476. Olle Josarp
477. Erik Lindgren
478. Jan Gajda
479. Ivan Forsgren
4710. Oskar Andrén
48Tullinge SK 120:30
481. Victor Imark
482. Tomas Krivda
483. Jonas Nordström
484. Johan Ställberg
485. Simon Imark
486. Christoffer Eskilsson
487. Niklas Sundqvist
488. Albin Andersson
489. Magnus Glännefors
4810. Markus Adolfsson
49Halden SK 220:30
491. Andreas Rüedlinger
492. Guilhem Elias
493. Viktor Wassén
494. Adrien Delenne
495. Sigurd Myhre Andreassen
496. Øyvind Helgerud
497. Matthieu Puech
498. Erlend Brendstuen
499. Andrei Zhuravlev
4910. Csaba Gerber
50Södertälje-Nykvarn OF 220:30
501. Silvan Ullmann
502. Pål Skogtjärn
503. David Borg
504. Martin Jansson
505. Erik Wigle
506. Martin Bygdén
507. Viktor Löfgren
508. Henrik Willamo
509. Henrik Löfgren
5010. Lars Bygdén
51Turun Metsänkävijät 220:30
511. Janis Kums
512. Rihards R. Krumins
513. Kristaps J Jaudzems
514. Matiss Sliksjanis
515. Matthew Fellbaum
516. Fricis Spektors
517. Gleb Tikhonov
518. Erling D Sommerfeldt
519. Arvo Gelbis
5110. Endijs D. Titomers
52Eksjö SOK 120:30
521. Oskar Lind
522. Sebastian Inderst
523. Hugo Jakobsson
524. Lucas Sundblad
525. Hugo Djurstedt
526. Mattis Persson
527. Viktor Antonsson
528. Andreas Bergander
529. Simon Nilsson
5210. Timo Suter
53Linköpings OK 120:30
531. Peter Eriksson
532. Olof Ljunggren
533. Victor Bergstrand
534. Erik Malmberg
535. Emanuel Herberthson
536. Martin Smelik
537. Joel Käll Karlsson
538. Maxime Bonneau
539. Sven Engström
5310. Niklas Olsson
54Göteborg-Majorna OK 220:30
541. Henrik Håkansson
542. Joakim Eliasson
543. Tobias Ahnoff
544. Kevin Ståhl
545. Anders Axenborg
546. Mattis Hallberg
547. Martin Ivarsson
548. Axel Halvarsson
549. Viktor Jellvert Börjeson
5410. Philip Persson
55Hestra IF 120:30
551. Filip Grahn
552. Johan Törnroth
553. Andreas Holmqvist
554. Carl-Johan Fredman
555. Emil Karlsson
556. Christian Holmqvist
557. Johan Ingemarsson
558. Martin Larsson
559. Linus Landergren
5510. Jesper Sjögren
56Kuzmolovo 120:30
561. Mikhail Chegarovskii
562. Konstantin Serebryanitskii
563. Sergei Gorokhov
564. Viacheslav Klimenko
565. Nikita Somov
566. Aleksandr Raikov
567. Aleksei Zemliakov
568. Aleksandr Seleznev
569. Mikhail Buimov
5610. Iurii Agafontsev
57Lahden Suunnistajat-37 120:30
571. Philipp von Arx
572. Juha Sorvisto
573. Lasse Kautto
574. Aron Bako
575. Pauli Leinonen
576. Petteri Huikko
577. Tuomo Lahtinen
578. Aki Saari
579. Mate Baumholczer
5710. Aleksi Anttolainen
58OK Skogshjortarna 120:30
581. Marc Serralonga Arqués
582. Thomas Van der Kleij
583. Kristjan Laas
584. Benjamin Anciaux
585. Emil Andreasson
586. Lukas Larsson
587. Anna Serralonga Arqués
588. Tobias Johansson
589. Samuel Böke
5810. Simon Krekels
59Nyköpings OK 120:30
591. Philip Carlsson
592. Ludvig Ek
593. Marcus Berggren
594. Samuel Keller
595. Carl Carlsson
596. Daniel Nilsson
597. Edvin Hellsten
598. Niklaus Rey
599. Per Ek
5910. Didrik Hall
60Stora Tuna OK 220:30
601. Henning Sjökvist
602. Henrik Löfås
603. Erik Blomgren
604. Stepan Mudrak
605. Andrey Lamov
606. Ivan Sirakov
607. Markus Lang
608. Jonas Andersson
609. Jonas Carlsson
6010. Rikard Claesson
61Bækkelagets SK 120:30
611. Nicolas Simonin
612. Matthew Speake
613. Eirik Rustad
614. Simen Wästlund
615. Carl Godager Kaas
616. Øystein Kvaal Østerbø
617. Sindre Sandven
618. Sven Hellmüller
619. Magne Jutulstad
6110. Ralph Street
62Attunda OK 120:30
621. Alvaro Prieto
622. Axel Wrådhe
623. Gustav Wirén
624. Oskar Daniels
625. Daniel Roos
626. Marcus Stenebo
627. Simon Martelius
628. Thomas Pettersson
629. Samuel Lindén
6210. Karl Enges
63OK Kolmården 120:30
631. Emil Ljungemyr
632. Oskar Leinonen
633. Tom Campbell
634. Ville Johansson
635. Leo Johansson
636. Kacper Kuca
637. Arvid Westerberg
638. Mikael Håkansson
639. Malin Leijon Lind
6310. Simon Lundin
64Malungs OK Skogsmårdarna 220:30
641. Matjaz Stanfel
642. Martin Hammarberg
643. Johan Nordlund
644. Linus Bohman
645. Oskar Lundqvist
646. Stefan Jonsson
647. Joel Börjesson Eriksson
648. Manuel Mexia de Almeida Horta
649. Håkan Eriksson
6410. Ola Nyberg
65Kils OK 120:30
651. Andreas Uller
652. Ludvig Eriksson
653. Jan Olm
654. Viktor Skoog
655. Olof Skoglund
656. Lukas Olm
657. Anton Uller
658. Jonathan Uller
659. Magnus Nordström
6510. Teodor Yordanov
66Rehns BK 120:30
661. Jerker Lysell
662. Jakub Dekrét
663. Ivan Nikitin
664. Roman Bondarenko
665. Charlie Stolt
666. Patrik Blom
667. Anton Lif
668. Fredrik Ingelsson
669. Anders Johansson
6610. Vladimir Tregubov
67Paimion Rasti 220:30
671. Lari Takanen
672. Jonas Jern
673. Tero Heikkilä
674. Jere Sipponen
675. Klaus Haanpää
676. Jarkko Rantoja
677. Matti Tahvonen
678. Juuso Lindeqvist
679. Aleksandra Hornik
6710. Jonathan Fröjdö
68Kristiansand OK 220:30
681. Kristian Pytten
682. Åsulv B Stormoen
683. Thorbjørn Værp
684. Ørjan Svaland Aas
685. John Olav Runde
686. Vetle Elias Lynnebakken
687. John Hansen
688. Henrik Svaland Aas
689. Jack Bjørnsen
6810. Jack Bjørnsen
69Nord West 120:30
691. Evgeny Paladiev
692. Daniil Kashin
693. Ilya Gusev
694. Kirill Gurlev
695. Pavel Yufanov-Mishin
696. Nikolay Kudryavcev
697. Dmitry Stepanov
698. Semen Petrov
699. Mikhail Malyshev
6910. Dmitry Zhitukhin
70Anttolan Urheilijat 120:30
701. Petri Noponen
702. Eeli Viholainen
703. Olli Viljakainen
704. Heikki Manninen
705. Kalle Manninen
706. Olli-Jussi Korpinen
707. Harri Marttinen
708. Marjo Liikanen
709. Pekka Kiljunen
7010. Aliaksandr Khodan
71IFK Lidingö SOK 220:30
711. Nathan Lawson
712. Šimon Navrátil
713. Lukas Werner
714. Jan Bendák
715. Veronika Kalinina
716. Zsófia Sárközy
717. Torbjörn Jarlemark
718. Per Damberg
719. Magnus Rajan
7110. Hans Liwång
72Helsingin Suunnistajat 220:30
721. Anton Salmenkylä
722. Topias Niemi
723. Lauri Syrjäläinen
724. Luukas Valtonen
725. Ville Lampinen
726. Kaarel Vesilind
727. Otakar Hirs
728. Matias Salonen
729. Atte Ikola
7210. Alastair Thomas
73Kuopion Suunnistajat 120:30
731. Ville Pasanen
732. Aleksi Sopo
733. Arto Niiranen
734. Aapo Aaltio
735. Oskari Silventoinen
736. Antto-Iiro Suhonen
737. Jukka Auvinen
738. Janne Kukkonen
739. Tapio Takala
7310. Sampo Hyppola
74Oppsal Orientering 120:30
741. Ludvig Rødnes
742. Kristoffer Fiane Pedersen
743. Ola Marius Pedersen
744. Truls Hestengen
745. Sindre Nordhagen
746. Thor Mella
747. Bent Erik Skaug
748. Tor Andreas Andersen
749. Thomas Ruud
7410. Olav Johannes Deelstra
75Långhundra IF 120:30
751. Samuel Hedlund
752. Waldemar Andersson
753. Fredrik Wigertz
754. Hugo Lindell
755. Jesper Kullin Alfredsson
756. Peter Hambäck
757. Axel Leijon Thorell
758. Edvin Nilsson
759. Conny Forsberg
7510. Anton Sundgren
76Tyrving IL 220:30
761. Murray Strain
762. Espen Jakobsen
763. Erik Thorsson
764. Styrk Hundseid Kamsvåg
765. Jim Øystein Nybråten
766. Torkil Eide Solstad
767. Gunnar Fiskum
768. Torbjørn Sagberg
769. Ådne Skjærstein
7610. Espen Hadmark Hultgreen
77OK Roxen 120:30
771. Hugo Lillieström
772. Hugo Dalhammer
773. Emil Rankka
774. Jonas Andersson
775. Pontus Lindblom
776. Erik Helander
777. Lukas Eveborn
778. Adam Tellsén
779. Malte Eveborn
7710. Nils Nedfors
78Karlskrona SOK 120:30
781. Maxim Omelchenko
782. Oscar Johansson
783. Pontus Johansson
784. Lukas Katvala
785. Malthe Poulsen
786. Adam Georgsson
787. Anton Österblad
788. Emil Pettersson
789. Hugo Larsson
7810. Vit Horcicka
79IFK Umeå 120:30
791. Oskar Malmberg
792. Hans Persson
793. Martin Hederskog
794. Martin Nilsson
795. David Lundsten
796. Jakob Odeblad
797. Albin Björnudd
798. Ondra Metelka
799. Simon Waller
7910. Quim Vich
80Kamrat och IF KIF 120:30
801. Casper Giding
802. Christian Hjalmarsson
803. Martin Granqvist (vacant)
804. Johan Hydén
805. Mattias Johansson (vacant)
806. Linus Kajsajuntti (vacant)
807. Anders Söderlin
808. Peter Fredricson
809. Emma Dahlstedt (vacant)
8010. Jonas Halai
81Heming Orientering 120:30
811. Magnus Eide-Fredriksen
812. Bjørn Anders Flågen
813. Jøran Kristensen
814. Kristian Østermann
815. August Syrdal Øen
816. Henrik Reusch
817. Ferdinand Fremming
818. Nils Petter Fremming
819. Øystein Østermann
8110. Hanna Eckhardt Andresen
82Tumba-Mälarhöjden OK 120:30
821. Kjell Ågren
822. Elias Adebrant
823. Ludvig Lange
824. Alexander Käll
825. Olle Hjerne
826. Kim Örnberg
827. Fredrik Huldt
828. Per Forsgren
829. Thomas Eriksson
8210. Anders Käll
83OK Pan-Kristianstad 220:30
831. Franz Glaner
832. Niklas Olofsson
833. Richard Sjöholm
834. Marek Schuster
835. Oscar Modig
836. Björn Hellrup
837. Gustaf Wennerberg
838. Nicolas Kastner
839. Henrik Eng
8310. Moritz Döllgast
84Söders-Tyresö 120:30
841. Göran Thimberg
842. Mattias Hovmöller
843. Elias Röstin
844. Tomas Lilja
845. Niklas Wrane
846. Mikael Wilhelmsson
847. Jacob Svensson
848. Peter Andersson
849. Johan Hedman
8410. Stefan Norin
85NTNUI 220:30
851. Marius Pytten
852. Herman Ryen Martinsen
853. Håkon Fruseth Christiansen
854. Jostein Tandberg
855. Jonas Madslien Bakken
856. Simen Eid Nielsen
857. Tobias Kristensen
858. August Asheim Birkeland
859. Olav Schmitt Gran
8510. Anders Felde Olaussen
86IK Hakarpspojkarna 220:30
861. Emil Öhlund
862. Jakob Ingström
863. Viktor Gunnarsson
864. Andreas Gustafsson
865. Annika Simonsen
866. Louise Beech
867. Mattias Öhlund
868. Magnus Johansson
869. Joel Björnlinger
8610. Eric Hansson
87Järfälla OK 120:30
871. Manne Hammarberg
872. Oskar Edvardsson
873. Johan Langerak
874. Nils Edvardsson
875. Robert Pedersen
876. Niklas Svensson
877. Jefta Langerak
878. Johan Lundbäck
879. Benjamin Langerak
8710. Isak Langerak
88OK Ravinen 220:30
881. Alexandre Vergnaud
882. Martin Poklop
883. Hannes Svahn
884. Albin Andersson
885. Assar Hellström
886. Nick Barrable
887. Marijonas Gipas
888. Jacob Lindstam
889. Bruno Godefroy
8810. Richard Robinson
89OK Löftan 120:30
891. Jesper Johansson
892. Joakim Antonsson
893. Olle Winroth
894. Adrian Vartia
895. Tobias Thorsson
896. Magnus Johansson
897. Tobias Johansson
898. Stefan Ring
899. Simon Corneliusson
8910. Daniel Andersson
90IFK Göteborg Orientering 320:30
901. Remi Dubois
902. John Persson
903. Rikard Pentonen
904. Anders Hederskog
905. Henrik Eliasson
906. Fredrik Persson
907. Jakob Eng
908. Pär Hansson
909. Martin Larsson
9010. Johan Lidström
91Asker SK 120:30
911. Sander Arntzen
912. Vegard Gulbrandsen
913. Sondre Ytterbø
914. Henrik Fredriksen Aas
915. Per Wiréhn
916. Bjørnar Løvli
917. Trygve Myhr
918. Per Clemet Wisløff
919. Synne Strand
9110. Felix Finsrud
92Täby OK 120:30
921. Jakub Škoda
922. Anders Jansson
923. Johan Lindqvist
924. Johan Herbert
925. Anton Hänström
926. Joakim Helgars
927. Filip Lindqvist
928. Edvin Nordström
929. Otto Balck
9210. Robert Johansson
93Bergnäsets AIK 120:30
931. Robin Salén
932. Rasmus Wickbom
933. Ulrik Nordberg
934. Albert Askengren
935. Joar Svartholm
936. Oskar Öqvist
937. Filip Salén
938. Harald Larsson
939. Nils Henriksson
9310. Gunnar Holmgren
94KFUM Örebro OK 120:30
941. Jonatan Gustafsson
942. Jacob Eriksson
943. Magnus Palm
944. Melker Forsberg
945. Oskar Arlebo
946. Albin Arlebo
947. Marcus Halvarsson
948. Stefan Aronsson
949. Hugo Örn
9410. Marcus Klasenius
95Finspångs SOK 120:30
951. Ondrej Volak
952. Per Lindman
953. Oskar Svensson
954. Jan Boril
955. Šimon Mare?ek
956. Henrik Göhl
957. Ond?ej Macek
958. Ond?ej Pipek
959. Thorsten Svensson
9510. Marek Mrsko?
96Turun Suunnistajat 120:30
961. Aston Key
962. Touko Seppä
963. Oskari Nummelin
964. Mikko Huhtinen
965. Justus Vuori
966. Daniil Fomin
967. Saku Valkila
968. Alexei Yaganov
969. Onni Sinervä
9610. Ville Kinnala
97Hämeenlinnan Suunnistajat 120:30
971. Jussi Jalonen
972. Antti-Jussi Oksa
973. Matias Lautamäki
974. Juha Prittinen
975. Vili Virkki
976. Jyrki Kommio
977. Eero Jalonen
978. Joona Leipijärvi
979. Niko Kommio
9710. Antti Kivikko
98Ulricehamns OK 120:30
981. Erik Nilsson Simkovics
982. Erik Öhlund
983. Marcus Kvarndal
984. Nils Spetz
985. Peter Arnesson
986. Jesper Nilsson
987. Christian Arnesson
988. Gustav Eklöf
989. Johan Palmér
9810. Björn Arnesson
99Järla Orientering 220:30
991. Kaspar Hägler
992. Dan Wester
993. Michael Refors
994. Harri Andrée
995. Mathias Hall
996. Arvid Henriksson
997. Harald Henriksson
998. Petter Johansson
999. Victor Sadarangani
9910. Mattias Millinger
100Lappeen Riento 120:30
1001. Evgeniy Artemov
1002. Ville Saikko
1003. Miika Husu
1004. Janne Kuningas
1005. Aaro Nurmiainen
1006. Matti Maajärvi
1007. Oskari Niemi
1008. Atte Nokka
1009. Ville Huomolin
10010. Aapo Tonder
101Centrum OK 120:30
1011. Tomas Holmberg
1012. Andreas Lundsten
1013. Jonas Lindholm
1014. Jonas Kjäll
1015. Lukas Gustavsson
1016. Jerk Rönnols
1017. Joel Berring
1018. Linus Rispling
1019. Magnus Karlsson
10110. Samuel Svensson
102Søllerød OK 120:30
1021. Magnus Maag
1022. Anders Konring
1023. Steen Piil
1024. Simon Thrane Hansen
1025. Rune Østergaard
1026. Aske Jepsen
1027. Mikkel Kaae-Nielsen
1028. Lukas Becker
1029. Mathias Buchgreitz
10210. Troels Christiansen
103OK Södertörn 120:30
1031. Nikolai Petrovets
1032. Filip Möller
1033. Fredrik Larsson
1034. Alexander Schandl
1035. Georg Eklöw
1036. Mattias Ivares
1037. Taras Rachuk
1038. Alvis Reinsons
1039. Hugo Lindbärg
10310. Nikita Gurevich
104Kouvolan Suunnistajat 120:30
1041. Aaro Ojala
1042. Arttu Lindqvist
1043. Joona Tynys
1044. Pyry Mattila
1045. Jukka Tani
1046. Patrik Väisänen
1047. Aatu Hirvikallio
1048. Elmeri Toivanen
1049. Mikael Lindén
10410. Jarno Kiintola
105Sundbybergs IK 120:30
1051. Niklas Carlsson
1052. Kristoffer Tengroth
1053. David Mellin
1054. Jonas Carlsson
1055. Jonatan Ståhl
1056. Fredrik Johansson
1057. Mårten Lundqvist
1058. Fredrik Bjernulf
1059. Simon Mellin
10510. Morgan Karlsson
106Gävle OK 120:30
1061. Erik Boman
1062. Lasse Jansson
1063. Erik Hansson
1064. Richard Hejdenberg
1065. Patrik Svedberg
1066. Dan Norin
1067. Mårten Olsson
1068. Jonatan Söderberg
1069. Axel Hejdenberg
10610. Jakob Sjöberg
107OK Linné 320:30
1071. Daniel Carlson Bjernald
1072. Viktor Janrik
1073. Ulf Troeng
1074. Tuve Möller
1075. Carl-Johan Högberg
1076. Mattias Nilsson
1077. Emil Boström
1078. Matija Razum
1079. Ulrik Imberg
10710. Olof Eriksson
108Markbygdens OK 120:30
1081. Felix Axelsson
1082. Pontus Karlsson
1083. Mikael Bergstedt
1084. Filip Andersson
1085. Albin Andersson
1086. Erika Åkesson
1087. Lisa Åkesson
1088. Bertil Åkesson
1089. Per-Anders Axelsson
10810. Petter Bergstedt
109Gotlands Orienteringsförbund 120:30
1091. Duncan Robertson
1092. Felix Bäckstäde
1093. Andreas Liljegren
1094. Brent Key
1095. Mattias Westfält
1096. Stefan Wahlgren
1097. Ronny Liljegren
1098. Håkan Mattsson
1099. Leon Hansson
10910. Andreas Nikolausson
110Kongsberg OL 120:30
1101. Vetle Drage
1102. Per Øivind Eger
1103. Adam Conway
1104. Rolf Haug
1105. Ola Lesteberg
1106. Atle Nikolai Wøllo
1107. Odd Strand
1108. Olav Lund
1109. Johan Eger
11010. Bjørn Haavengen
111OK Orion 220:30
1111. Rados?aw Piotrowski
1112. Andreas Jonsson
1113. Theodor Wahlbom
1114. Love Carlsson
1115. Filip Bengtsson
1116. Viktor Tovesson
1117. Isak Olsson
1118. Ola Andersson
1119. Yuri Omelchenko
11110. Aleksander Bernaciak
112Haninge SOK 120:30
1121. Hugo Dahlberg
1122. Jakob Gadefors-Nau
1123. Nina Persson
1124. Gustav Näsman
1125. Maria Von Schmalensée
1126. Joakim Persson
1127. Martin Skärlén
1128. Alvar Melin
1129. Filip Storell
11210. Joakim Skärlén
113Skogslöparna 120:30
1131. Benjamin Näslund
1132. Börje Pauler
1133. Jonas Byström
1134. Jonas Hälldal
1135. Arvid Strandberg
1136. Anton Strandberg
1137. Linus Lindberg
1138. Emanuel Näslund
1139. Per-Johan Josefsson
11310. Stefan Sjölund
114Sävedalens AIK 220:30
1141. Ilya Belianka
1142. Karl Levin
1143. Joakim Berglund
1144. Johan Levin
1145. Simon Larsson
1146. Jonas Palm
1147. Martin Pettersson
1148. Vidar Faxén
1149. Albin Claesson
11410. Erik Bengtsson
115Bredaryds SOK 120:30
1151. Filip Trofast
1152. Axel Elmblad
1153. Mats Nylund
1154. Emil Auselius
1155. Anton Gunnarsson
1156. Håkan Svensson
1157. Mattias Gunnarsson
1158. Henrik Andersson
1159. Filip Broling
11510. Fredrik Johansson
116Ärla IF 220:30
1161. Ondrej Hlavac
1162. Mattias Nilsson
1163. Anton Tynong
1164. Viktor Zackrisson
1165. Vit Kostejn
1166. Kalle Larsson
1167. Susen Lösch
1168. Emils Zernis
1169. Håkan Olofsson
11610. Lisa Andersson
117OK Tyr 120:30
1171. Tobias Öström
1172. Lars-Håkan Bengtsson
1173. Erik Forsgren
1174. Sören Kindlund
1175. Magnus Albinsson
1176. Mattias Hane
1177. Gustav Perman
1178. Johan Wennermark
1179. Fredrik Hane
11710. Marcus Beckius
118Ronneby OK 120:30
1181. Michal Kalata
1182. Christian Håkansson
1183. Linus Vernström
1184. Mikolaj Dutkowski
1185. Thomas Johannesson
1186. Simon Giselsson
1187. Arvid Blomster
1188. Ingemar Ericsson
1189. Anton Gliveson
11810. Denys Shcherbakov
119IFK Mora OK 220:30
1191. Erik Folkesson Blom
1192. Sebastian Baumann
1193. Adrian Dahlström
1194. Linus Rapp
1195. Nicola Müller
1196. Daniel Duhlbo
1197. Jegor Kostylev
1198. Kristian Dahlström
1199. Albin Gezelius
11910. Gustav Johnsson
120OK Klemmingen 120:30
1201. Valters Reneslacis
1202. Lars Soldagg
1203. Diana Soldagg
1204. Mattias Bårström
1205. Anders Granberg
1206. Valters Abolins
1207. Erik Månsson
1208. Bart Van Wijngaarden
1209. Andis Laveikis
12010. Simon Martinsson
121Freidig 220:30
1211. Harri Luchsinger
1212. Anders Einum
1213. Jørgen Fiskum
1214. Mikkel Holt
1215. Jørgen Tegdan
1216. Jo Even Kolstad
1217. Jonas Grønli
1218. Kristian Fredrik Lynum
1219. Håkon Holstad
12110. Johan Ivarsson
122Trollhättans SOK 120:30
1221. Linus Kristiansson
1222. Arvid Björk
1223. Jonas Gustafsson
1224. Christoffer Johansson
1225. Eskil Tryggö
1226. Malin Kristiansson
1227. Elias Thörnblad
1228. Joar Tryggö
1229. Oscar Karlsson
12210. Erik Skärberg
123OK Denseln 220:30
1231. Edvin Gundberg
1232. Hans Brolund
1233. Erik Pettersson
1234. Jan Berggren
1235. Oleksandr Starov
1236. Henrik Peterson
1237. Andreas Törnkvist
1238. Chloé Haberkorn
1239. Niklas Von Schéele
12310. Jonas Braam
124Fredrikstad SK 220:30
1241. Torben Wendler
1242. Bent Olav Aamodt
1243. Espen Fiskum
1244. Sindre Østhagen
1245. Sondre Ottesen
1246. Eirik Blågestad
1247. Runar Saur Modahl
1248. Kristoffer Helminsen
1249. Eirik Imrik
12410. Oliver Hagaseth Mydske
125FarumTisvilde OK 120:30
1251. Jesper Damgaard
1252. Carl Emil Schøier Kovsted
1253. Jonas Falck Weber
1254. Thomas Jensen
1255. Lasse Falck Weber
1256. Jesper David Jensen
1257. Malte Kjær Hemmingsen
1258. Oscar David Broman Jensen
1259. Jacob Steinthal
12510. Lasse Fugmann Thamdrup
126OK Nolaskogsarna 120:30
1261. Isak Eriksson
1262. Erik Magnusson
1263. Per Magnusson
1264. Hugo Eriksson
1265. Simon Dahlberg
1266. Jan Näslund
1267. Malin Andersson
1268. Per Sundholm
1269. Elina Mikaelsson
12610. Adrian Johansson
127Varegg Fleridrett 120:30
1271. Oskar Røen
1272. Niklas Profors
1273. Erik Bohne
1274. Vyacheslav Mukhidinov
1275. Jonatan Rosengren Drake
1276. Mathias Kjærner-Semb
1277. Kristian Fredrik Thomassen
1278. Stian Rykkje
1279. Tage Rosenlund
12710. Markus Kjærner-Semb
128Skåneslättens OL 120:30
1281. Mikael Kristensson
1282. Patrik Lindeberg
1283. Emil Hjalmarsson
1284. Niclas Tjernlund
1285. Philip Pålsson
1286. Albin Weiden
1287. Erik Barr Zeilon
1288. Adam Segerslätt
1289. David Svensson
12810. Joel Kristiansson
129OK Roslagen 120:30
1291. Joel Lännevall
1292. Liutauras Bilevicius
1293. Ola Hultin
1294. Tommy Lindberg
1295. Otto Lundman
1296. Torbjörn Lännevall
1297. Anders Söderbärg
1298. Pål Jansson
1299. Johan Stenbäck
12910. Rebecka Lindberg
130OK Pan Århus 220:30
1301. Stefan Frands Petersen
1302. Niklas Hjort Ingwersen
1303. Christian Christensen
1304. Jens Christoffersen
1305. Mads Kruse Juhl
1306. Kristoffer Sloth Dybdal
1307. Mikkel Holm Nielsen
1308. Johan Halkjær Dupont
1309. Holger Petersen
13010. Oscar Sig Tranberg
131OK Hällen 220:30
1311. Arvid Linder
1312. Hugo Kindborn
1313. Karl Lundin
1314. Gustaf Sundbüe
1315. Johan Hagströmer
1316. Mikael Kindborn
1317. Tobias Janzon Sjöstedt
1318. Fredrik Karlsson
1319. Chloe Duodoignon
13110. Clement Guillemain
132Porsgrunn OL / Skien OK 120:30
1321. Rasmus Mathisen
1322. Halvard Kornmo
1323. Tobias Mathisen
1324. Gisle Nysæter
1325. Alexander Repstad Storemyr
1326. Håvard Skriubakken
1327. Thore Kornmo
1328. Magne Wiig Mathisen
1329. Kjell Westin
13210. Dag Ausen
133Halmstad OK 120:30
1331. Björn Karlsson
1332. Nils Wallentin Tärk
1333. Joakim Gustafsson
1334. Håkan Andersson
1335. Loke Agmarken
1336. Fredrik Persson
1337. Albin Persson
1338. Jan Lager
1339. Mikael Lundqvist
13310. Niklas Hidman
134OK Denseln 320:30
1341. Erik Andersson
1342. Olivier Blanc-Tranchant
1343. Thomas Persson
1344. Stanislav Polianytsia
1345. Sigge Lundedal
1346. Björn Karlsson
1347. Yevheniia Veremeienko
1348. Tadas Demantavicius
1349. Elis Peterson
13410. Christer Broström
135OK Rodhen 120:30
1351. Vasili Straltsou
1352. Sergey Solodkin
1353. John McLelland
1354. Simon Andersson
1355. Emil Grehn
1356. Erik Engsten
1357. David Melin
1358. Ihar Lychkou
1359. Jonas Eklund
13510. Torbjörn Jacobsson
136Linköpings OK 220:30
1361. Erik Sköld
1362. Johan Otterström
1363. Per Gustås
1364. Johan Allard
1365. Albin Detterfelt
1366. Fredrik Johansson
1367. Christer Lindell
1368. Pedro Lundqvist
1369. Carina Polzer
13610. Joakim Tosteberg
137IF Hagen 120:30
1371. Filip Karlsson
1372. Axel Olsson
1373. Carl Holmberg
1374. Daniel Bogren
1375. Marcus Carlsson
1376. Oscar Stomberg
1377. Hampus Nyström
1378. Albin Alsiö
1379. Anton Carlsson
13710. Olle Hedman
138OK Tisaren 220:30
1381. Albin Källmén
1382. Niklas Gustafsson
1383. Jonatan Aronsson
1384. Anton Hallor
1385. Jan Sjödin
1386. Sebastian Agerhäll
1387. Christoffer Andersén
1388. Mykyta Zviahin
1389. Emil Larsson
13810. Viacheslav Matiash
139OK Alehof 120:30
1391. Fredrik Sturesson
1392. Tobias Lindell
1393. Stefan Dahl
1394. Marcus Ullman
1395. Hugo Thunberg
1396. Per Grönroos
1397. Johan Berts
1398. Anders Lövgärd
1399. Erik Johansson
13910. Martin Ankel
140Lillomarka OL 220:30
1401. Christian Fredrik Borg
1402. Asgeir Lium
1403. Vidar Benjaminsen
1404. Terje Blindheim
1405. Kristian Markhus Brekke
1406. Mathias Vold
1407. Hallvard Fjær
1408. Steinar Eastwood
1409. Assaf Bar-Nathan
14010. Arne Dybdahl
141Västerås SOK 120:30
1411. Noa Sjöstrand
1412. Mattias Löfqvist
1413. Andreas Näslund
1414. Carl Näslund
1415. Martin Oldaeus
1416. Robert Palm
1417. Johan Herbst
1418. Johan Ahlström
1419. Klara Åkerman Sjöström
14110. Henrik Wickström
142Nyköpings OK 220:30
1421. Alexander Blomberg
1422. Oscar Arman
1423. Pär Ericson
1424. Oskar Engman
1425. William Nilsson
1426. Kasper Lagerström
1427. Andreas Holmqvist
1428. Erik Hellsten
1429. Dan Nilsson
14210. Kristin Hylander
143Eksjö SOK 220:30
1431. Simon Freyland
1432. Lukas Novak
1433. Stefan Djurstedt
1434. Johan Kastensson
1435. August Kollberg
1436. Simon Svahn
1437. Philip Edvardsson
1438. Adam Sandstedt
1439. Oskar Svahn
14310. Rafael Dobnik
144Snättringe SK 120:30
1441. Flavio Poltéra
1442. Simon Hector
1443. Jesper Lidmar
1444. Valentin Koziavin
1445. Isak Gelius
1446. Mattias Kallhauge
1447. David Hector
1448. Vojtech Netuka
1449. Stefan Svensson Gelius
14410. Johan Bernhard
145Degerfors OK / Kristinehamns OK / OK Djerf 120:30
1451. Håkan Pettersson
1452. Rasmus Pettersson
1453. Walter Keller
1454. Per Jansson
1455. Per Fredberg
1456. Mats Welander
1457. Håkan Lindberg
1458. David Henriksson
1459. Marcus Nylén
14510. Hannes Welander
146IF Thor 120:30
1461. Matviy Khotyaintsev
1462. Mats Jonsell
1463. Anton Segerman
1464. Bo Segerman
1465. Fredrik Elwinger
1466. Aron Hellgren
1467. Viktor Jemth
1468. Emil Jonsell
1469. Arvid Bylund
14610. Per Jemth
147Göteborg-Majorna OK 320:30
1471. Erik Hogedal
1472. Robbie Anderson
1473. Rasmus Arfwedson
1474. Fredrik Karlsson
1475. Andreas Persson
1476. Wojciech Wiktor
1477. Elias Nordberg
1478. Jooseppi Kalliokoski
1479. Kristine Berglia
14710. Lina Strand
148Tullinge SK 220:30
1481. Tintin Karlberg
1482. Emil Andersson
1483. Johan Kärrström
1484. Per Bergh
1485. Jacob Bolin
1486. Johannes Bladh
1487. Wilhelm Bergman
1488. Andreas Hultqvist
1489. Adam Bratt
14810. Jörgen Axelsson
149OK Södertörn 220:30
1491. Hugo Vaxelaire
1492. Alexander Frolov
1493. Pierre Martinez
1494. Jesper Lagerberg
1495. Martin Sigrand
1496. Johan Markstedt
1497. Anders Jakobsson
1498. Bohdan Griaziev
1499. Göran Hellgren
14910. Nikolai Znoev
150Falkenbergs OK 120:30
1501. Johan Badenfelt
1502. Henrik Bengtsson
1503. Johan Hagström
1504. Lennart Bengtsson
1505. Jonatan Andersson
1506. Sven-Åke Bengtsson
1507. Hans Jensen
1508. Rasmus Blockgren
1509. Martin Johansson
15010. Jesper Nelsén
151FK Friskus-Varberg 120:30
1511. Tim Johansson
1512. Johan Gull
1513. Noah Bechtel
1514. Daniel Gustafsson
1515. Peter Aronsson
1516. Bengt Johansson
1517. Otto Eriksson
1518. Thomas Josarp
1519. Emma Lindén
15110. Gert Wildheim
152OK Nackhe 120:30
1521. Tomas Gunnarsson
1522. Fredrik Johansson
1523. Linnéa Johnsson
1524. Joel Johnsson
1525. Tommy Johnsson
1526. Jonas Johansson
1527. Elin Fredin
1528. Jonathan Rundqvist
1529. Thomas Georgsson
15210. Andreas Lundblad
153Ballerup OK 120:30
1531. Carsten Gemmer Hanghøj
1532. Lars Rasmussen
1533. Morten Ploug
1534. Kasper Ingerslev
1535. Claus Cederberg
1536. Magnus Andersen
1537. Torben Schorlemmer
1538. Lars Bech Jensen
1539. Frank Rasmussen
15310. Anders Vejgaard
154Långhundra IF / Länna IF 220:30
1541. Johan Edenhamn
1542. Andreas Krafft
1543. Mats Warvelin
1544. Emil Andersson
1545. Jens Lindquist
1546. Patrik Servin
1547. Albin Warvelin
1548. Klas Birgersson
1549. Arvid Umegård
15410. Sven Wigertz
155Ulricehamns OK 220:30
1551. Adam Skoglund
1552. Anna Nilsson Simkovics
1553. Per Holmberg
1554. Niklas Österlund
1555. Gabriel Andersson
1556. Joel Holmberg
1557. Isak Skoglund
1558. Alfred Hallqvist
1559. Albin Genberg
15510. Ludvig Carlbom
156Sundsvalls OK 120:30
1561. Axel Lundgren
1562. Olov Vikström
1563. Oskar Vikström
1564. Anders Axling
1565. Thomas Rex
1566. Hannes Lindahl
1567. Måns Eriksson
1568. Erik Toomingas
1569. Gustav Frænell
15610. Janne Näätänen
157Hiisirasti 120:30
1571. Dmitry Nakonechnyi
1572. Sergey Detkov
1573. Joona Huila
1574. Igor Popov
1575. Johannes Pohjala
1576. Aleksei Asmolov
1577. Evgeniy Godlevskiy
1578. Dmitriy Maslovskiy
1579. Daniil Elizarov
15710. Andrei Hramov
158Rajamäen Rykmentti 120:30
1581. Sander Vaher
1582. Hannu-Pekka Pukema
1583. Philippe Adamski
1584. Philipp Müller
1585. Ben Mitchell
1586. Ilari Haltia
1587. Artturi Hiiro
1588. Ondrej Semik
1589. Aleksanteri Hiiro
15810. Otto Saikkonen
159Västerås SOK 220:30
1591. Jonas Jensen-Tornehed
1592. Pontus Lindgren
1593. Henrik Hamrefors
1594. Anders Älvegran
1595. Daniel Björnberg
1596. Jonna Fors
1597. Tamás Szüts
1598. Hugo Frisk
1599. Kristoffer Klarin
15910. Martin Sandqvist
160OK Skogshjortarna 220:30
1601. Max Karle
1602. Mikael Linde
1603. Desmond Franssen
1604. Erik Johansson
1605. Mathias Fredrixon
1606. Arvid Öhrvall
1607. Ludvig Hedström
1608. Henrik Öhrvall
1609. Gustav Harryson
16010. Mikael Axelsson
161IF Sturla / Konnerud IL 120:30
1611. Jørgen Baklid
1612. Aslak Heimdal
1613. Mathias Skourup Rognebakke
1614. Johan Kristian Undeland
1615. Anders Gustafsson
1616. Jon Erik Kvarme
1617. Roger Wiik
1618. Sigurd Smemo
1619. Lukas Klausen
16110. Stig Instanes
162Helsingborgs SOK 120:30
1621. Erik Alnervik
1622. John Oskarsson
1623. Christian Johansson
1624. Oskar Cervin
1625. Felix Alnervik
1626. Magnus Steen
1627. Axel Orrhede
1628. Jacob Moberg
1629. Jonas Bengtsson
16210. Patrik Johansson
163Hästveda OK 1989 / OK Måsen / OK Orion / Växjö OK 520:30
1631. Patrik Rosén
1632. Ingemar Magnusson
1633. Mattias Killander
1634. Henrik Berlin
1635. Jonas Edvardsson
1636. Håkan Eriksson
1637. Ola Eriksson
1638. Stefan Rosén
1639. Per Wikström
16310. Torgny Lund
164Karlskrona SOK 220:30
1641. Jiri Kostka
1642. Peter Wirenstedt
1643. Anton Törnqvist
1644. Krystof Karatsiolis
1645. Arvid Kronmar
1646. Magnus Kronmar
1647. Stefan Caleklint
1648. Matyas Dolezal
1649. Erik Hansson
16410. Robert Binar
165Turun Metsänkävijät 320:30
1651. Antti Karhunen
1652. Sami Kääriäinen
1653. Jussi Salonen
1654. Marko Orell
1655. Timo Lainema
1656. Vesa Arki
1657. Tero Mäki
1658. Villiam Saarinen
1659. Hannu Arki
16510. Taneli Korpinen
166NAIS Orienteringsklubb / TSM Královehradecko20:30
1661. Mattis Nilsson
1662. Erik Kjellgren
1663. Stefan Träff
1664. Simon Nyberg
1665. Anders Johansson
1666. Jan Rücker
1667. Vit Stefan
1668. Lukas Link
1669. Åsa Granström
16610. Carl Granström
167G.S. Pavione A.S.D. - Imèr 120:30
1671. Aaron Gaio
1672. Emiliano Corona
1673. Ivano Bettega
1674. Walter Bettega
1675. Simone Bettega
1676. Tiziano Bettega
1677. Piero Turra
1678. Damiano Bettega
1679. Maurizio Castellaz
16710. Fabiano Bettega
168Kangasala SK 120:30
1681. Kristo Heinmann
1682. Tuomo Istolahti
1683. Samu Lehtola
1684. Mikko Hölli
1685. Jarkko Liuha
1686. Jaakko Istolahti
1687. Petri Ikävalko
1688. Jeremias Joutsensaari
1689. Jiri-Pekka Rissanen
16810. Eevert Toivonen
169Halden SK 320:30
1691. Joacim Carlsson
1692. Tore Sandvik
1693. Sigurd Saxe Sandvik
1694. Lacho Iliev
1695. Andreas Johansson
1696. Magnus Nordbrøden
1697. Jonatan Aune
1698. Jakob Torgersen
1699. Martin Brække
16910. Bjørn Axel Gran
170Vallentuna-Össeby OL 120:30
1701. Jonas Giding
1702. Svante Jonsell
1703. Peter Sundgren
1704. Mats Edengren
1705. Anders Lindgren
1706. Jacob Källström
1707. Carolina Jonsell
1708. Jonas Eklund
1709. Astrid Ander
17010. Christer Arksand
171Horsens OK / Silkeborg OK 120:30
1711. Elias Hinge Krogsgaard
1712. Christian Bagger Hagner
1713. Kristian Vad
1714. Emil Beck Laursen
1715. Andreas Bagger Hagner
1716. Mads Mikkelsen
1717. Thomas Emil Jensen
1718. Keld Hinge krogsgaard
1719. Tjalfe Egholm Rude
17110. Thomas Herbert Kokholm
172Bækkelagets SK 220:30
1721. Mathias Gløersen
1722. Anders Storbråten
1723. Martin Schälli
1724. Vegard Ølstad
1725. Wolfgang Kampel
1726. Olav Ekrheim
1727. Lisa Schubnell
1728. Pål Christian Ingierd
1729. Håkon Meland-Tangen
17210. Mathias Nipen
173IK Uven 120:30
1731. Anton Hemlin
1732. Andreas Wikström
1733. Jonas Hemlin
1734. Simon Lindberg
1735. Niklas Larsson
1736. William Rönnborg
1737. Victor Beischer
1738. Jan Grahn
1739. Mats Dahlrot
17310. Håkan Salberg
174Korven Honka 120:30
1741. Mikkel Patrakka
1742. Mats Huttunen
1743. Helge Husu
1744. Lauri Soikkeli
1745. Samul l. Korhonen
1746. vacant
1747. Mikel Korhonen
1748. Kai Korhonen
1749. Jakub Chaloupsky
17410. Kari Tolonen
175FK Herkules 120:30
1751. Jonas Lauri
1752. Axel Forsman
1753. Laila B Höglund
1754. Arvid Hammar
1755. Erik Lauri
1756. Hannes Persson
1757. Emrik Lind
1758. Johan Wettergren
1759. Håkan Höglind
17510. Pontus Kastrup
176OK Skogsfalken 120:30
1761. Daniel Millbourn
1762. Edvin Smedberg
1763. Kenneth Kajsajuntti
1764. Fredrik Smedberg
1765. Jonas K Johansson
1766. Patrik Wåhlin
1767. Magnus Emilsson
1768. Ola Olsson
1769. Paul Olsson
17610. Jens Nordal
177OK Trian 120:30
1771. Mikael Fabritius
1772. Topi Penttinen
1773. Mikael Salo
1774. Petteri Muukkonen
1775. Emil Sevelius
1776. Victor Mansner
1777. Kristian Salo
1778. Simo Hasu
1779. Oskari Reijonen
17710. Topi Hasu
178Heming Orientering 220:30
1781. Kimme Arnesen
1782. Knut Erling Øen
1783. Lasse Arnesen
1784. Christian Reusch
1785. Maya Arnesen
1786. Malene Jebsen
1787. Anders Flågen
1788. Roger Østvold
1789. Live Østvold
17810. Magda Fiin-Eriksen
179Tolered-Utby Ol-klubb 120:30
1791. Niklas Åberg
1792. Johan Hindér
1793. Maths Carlsson
1794. Jacob Vikström
1795. Pär Brath
1796. Kristian Narbro Porath
1797. Håkan Eriksson
1798. Lars Bern
1799. Rikard Weiler
17910. Mattias Kuosku
180Karlskrona SOK 320:30
1801. Simon Lukasak
1802. Magnus Larsson
1803. Frantisek Svetnicky
1804. Björn Andersson
1805. Ulf Johansson
1806. Adam Valik
1807. Jörgen Johansson
1808. Björn Zettervall
1809. Mats Karlsson
18010. Marcus Svennerud
181RastiPiikkiö 120:30
1811. Milja Väätäjä
1812. Matti Toivio
1813. Jaakko Käyhkö
1814. Jaakko Päivike
1815. Johan Päivike
1816. Ismo Virta
1817. Jukka Honkasaari
1818. Mika Kortesmaa
1819. Yrjö Lundell
18110. Jarkko Hiltunen
182OK Snab / OK Gorm 120:30
1821. Jonas Gabs
1822. Jeppe Caspersen
1823. Morten Ingmar Örnhagen Jørgensen
1824. Casper Thygesen
1825. Jens Kristian Pedersen
1826. Gustav Vinther Østermark Jensen
1827. Esben Ø. Pedersen
1828. Jeppe Edvardsen
1829. Felix Isaksen
18210. Anders Dalgaard
183Brattås CK / Uddevalla OK 120:30
1831. Victor Flingmark
1832. Ulrik Olsson
1833. Håkan Lindén
1834. Daniel Olsson
1835. Anders Ohlsson
1836. Christoffer Ohlsson
1837. Thomas Bergstrand
1838. Axel Wassenius
1839. Karl Eriksson
18310. Jonas Zakariasson
184OK Älvsjö-Örby 120:30
1841. Lars G Berggren
1842. Stefan Nordström
1843. Christer Nordström
1844. Magnus Nordström
1845. Conny Ekstrand
1846. Fredrik Sandberg
1847. Linus Berggren
1848. Kennet Nilsson
1849. Hjalmar Sandberg
18410. Erik Larsson
185FK Åsen / Mullsjö SOK / OK Bävern / OK Njudung 120:30
1851. Hugo Ström
1852. Albin Toll
1853. Erik Ingemarsson
1854. Erik Nero
1855. Axel Nalbin
1856. Patrick Ericson
1857. Magnus Emilsson
1858. Linus Lundberg
1859. Klaes Axelsson
18510. Alfred Pettersson
186Bul-Tromsø IL / Ås-NMBU Orientering 120:30
1861. Nils Tveite
1862. Ivar Aukrust Osmoen
1863. Vegard Fiane Pedersen
1864. Linus Olhans
1865. Henrik Upsal
1866. Jo Inge Fjellstad
1867. Gjermund Urset
1868. Hans Urset
1869. Robert Banfi
18610. Halvor Steinsholt
187Växjö OK 120:30
1871. Patrik Karlsson
1872. Lukas Lundgren
1873. Henrik Eklund
1874. Gustav Runefors
1875. Mattias Karlsson
1876. Erik Åkesson
1877. Niklas Karlsson
1878. Hugo Ericsson
1879. Olle Kallerbäck
18710. Simon Christoferson
188MS Parma 220:30
1881. Aaro Ruohola
1882. Eero-Matti Vainio
1883. Aleksi Karttila
1884. Eero Lapila
1885. Olli Suonpää
1886. Samuli Rousku
1887. Tomás Lima Alves
1888. Oskari Lepistö
1889. Samuli Salmenoja
18810. Aleksi Hellman
189Jönköpings OK 120:30
1891. Ole Hennseler
1892. Joakim Karlsson
1893. Fredrik Svensson
1894. Boris Navratil
1895. Victor Hansson
1896. Niklas Alvaeus
1897. Michal Besta
1898. Filip Rosjö
1899. Mikael Trofast
18910. Benjamin Claesson
190Jönköpings OK 220:30
1901. Oskar Nyqvist
1902. Fredric Gustafsson
1903. Anders Blomqvist
1904. Oliver Malmkvist
1905. Martin Beijer
1906. Per Hult
1907. Tobias Möllerström
1908. Johan Löfström
1909. Hans Djärv
19010. Daniel Sonnerfjord
191IFK Enskede 120:30
1911. Patric De Boussard
1912. Ulf Persson
1913. Anders Björklund
1914. Per Forsberg
1915. Pontus Axell
1916. Gustav Björklund
1917. Linus Albinsson
1918. Peter Albinsson
1919. Ludde Blom
19110. Nils Forsberg Rundström
192Järla Orientering 320:30
1921. Siri Engberg
1922. Johanna Sundström
1923. My Heinrup
1924. Matilda Ahlquist
1925. Linda Ruthström
1926. Eva Hagwall
1927. Annika Sundvall
1928. Gunilla Kreiss
1929. Sara Hektor
19210. Åsa Börjesson
193Malmö OK 120:30
1931. Jonathan Gunnarsson
1932. Ted Gustavsson
1933. Fredrik Nilsson
1934. Moltas Viebke
1935. Jussi Uusihonko
1936. Emanuel Strid
1937. Jan Wahlström
1938. Sebastian Wahlström
1939. Magnus Jonasson
19310. Adam Lindblom
194OK Kontinent 120:30
1941. Per Aspegren
1942. Simon Yngve
1943. Emil Westesson
1944. Magnus Jönsson
1945. Simon Larsson
1946. Markus Thysell
1947. Per Olsson
1948. Robin Westesson
1949. Björn Möller
19410. Urban Schmidt
195Lunds OK 120:30
1951. Allan Hedberg
1952. Rasmus Grönlund
1953. Fabian Ljungqvist
1954. Erik Schultz
1955. Daniel Hellberg
1956. Carl Ås
1957. Loke Hedberg
1958. Fredrik Hugosson
1959. Isak Andersson
19510. Andreas Enborg
196IK Vikings OK / Kils OK 220:30
1961. Jonas Uller
1962. Lars Holmgård
1963. Ulf Skoglund
1964. Joakim Persson
1965. Lars Nordström
1966. Elis Nordström
1967. Tim Dalheimer
1968. Martin Kvarnström
1969. Helen Skoog
19610. Christer Skoog
197Rastikarhut 120:30
1971. Pyry Willman
1972. Pietu Jutila
1973. Roope Ruuhiala
1974. Hermanni Sankelo
1975. Valtteri Lahti
1976. Iivari Willman
1977. Joona Nolvi
1978. Eero Lehtonen
1979. Elias Lehtonen
19710. Heikki Haapakoski
198Fossum IF 220:30
1981. Peter Andreas Gisholt
1982. Harald Bakke
1983. Erlend Børli
1984. Mikkel Katla
1985. Knut Jostein Sætnan
1986. Håkon Jendal
1987. Birk F. Sætnan
1988. Christian Jomaas
1989. Torbjørn Blom Hagen
19810. Johan Michelsen
199NTNUI 320:30
1991. Are Wigaard
1992. Erik Gustafsson
1993. Jakob Kalvig Skogan
1994. František Kolovský
1995. Thorstein Wang
1996. Martin Borge Heir
1997. Peter Nordbrøden
1998. Ole Jørgen Bogen Arenth
1999. Lavran Thorstensen
19910. Sturla Frydenlund
200Mölndal Outdoor IF 120:30
2001. Anders Asp
2002. Martin Wildheim
2003. Henrik Olsson
2004. Anders le Dous
2005. Gustav le Dous
2006. Erik Hulthén
2007. Arvid Persson
2008. Mattias L Brockmark
2009. Susanne Bergh
20010. Johan Bergman
201Lunds OK 220:30
2011. Rickard Ingesson
2012. Pesho Hedberg
2013. Gert Pettersson
2014. Johan Gustafson
2015. David Larsson
2016. Örjan Larsson
2017. Kyrre Thalberg
2018. Mats Erikson
2019. Johan Vinblad
20110. Mikael Nilsson
202Lunds OK 320:30
2021. Magnus Wallenborg
2022. Raul Hindov
2023. Martin Wendt
2024. Christian Mittelhotzer
2025. Lukas Wittenbecher
2026. Anders Ericsson
2027. Felix Gustafsson
2028. Robert Bertilsson
2029. Peter Bengtslin
20210. Jens Sörvik
203OK Pan-Kristianstad 320:30
2031. Markus Svensson
2032. Marcus Bill
2033. Nicole Ljungdahl
2034. Henric Höglind
2035. Anton Oddmo
2036. Robert Lood
2037. Joel Sjöholm
2038. Martin Sjöberg
2039. Mattias Johansson
20310. Michael Husén
204KFUM Örebro OK / OK Milan 220:30
2041. Raúl Ferra
2042. Erik Harlén
2043. Pontus Halldin
2044. Mats Gustafsson
2045. Jakob Fransson
2046. Daniel Stunz
2047. Filip Örn
2048. William Segura
2049. Olle Malm
20410. Linus Malm
20540team 120:30
2051. Benoît Cochey
2052. Nico Ghibaudo
2053. Laurent Champigny
2054. Francois Plagnol
2055. Johann Lasouche
2056. Olivier Charbonnier
2057. Olivier Estela
2058. Xavier Andrieux
2059. David Lesquer
20510. Dupuy Francis
206Gotlands Orienteringsförbund 220:30
2061. Mattias Österdahl
2062. Daniel Seestrand
2063. Greger Westerlund
2064. Mikael Gardelin
2065. Olof Persson
2066. Albin Lindgren
2067. Marcus Timgren
2068. Edvin Nilsson
2069. Filip Nilsson
20610. Fredrik Levin
207NTNUI 420:30
2071. Espen Samuelsen Skiri
2072. Mikkel Sørensen
2073. Øystein Fruseth Christiansen
2074. Audun Bøe
2075. Robert Fredriksen
2076. Colas Gintzborger
2077. Runar Hafskjuld
2078. vacant
2079. vacant
20710. vacant
208Nydalens SK 220:30
2081. Kornelius Kriszat-Løvfald
2082. Asgeir Mjøsund
2083. Sverre Turter Sandvold
2084. Térence Risse
2085. Halvor Saunes
2086. Lars Young Vik
2087. Beat Roth
2088. Isak Jonsson
2089. Gjermund Tørnqvist Halden
20810. Sverre Waaler Kaas
209UKS Orientus Lodz 120:30
2091. Rafal Podzinski
2092. Krzysztof Rzenca
2093. Lukasz Charuba
2094. Piotr Paszynski
2095. Przemyslaw Zuchmanski
2096. Ignacy Slomczynski
2097. Michal Nowak
2098. Bruno Deredos
2099. Zbigniew Bartos
20910. Piotr Rzenca
210Allerød OK 120:30
2101. Theis Munktved
2102. Jens Knud Maarup
2103. Peter Reibert Hansen
2104. Henrik Albahn
2105. Lasse August Helweg
2106. Mikkel Meldgaard
2107. Valdemar Marager
2108. Hans Grønborg Nielsen
2109. Lars Munktved
21010. Mikkel Lau Petersen
211WCOC 120:30
2111. Charlie Rennie
2112. Alan Irving
2113. Jonty Goodwin
2114. Joe Sunley
2115. Jamie Rennie
2116. Herbie Ashworth
2117. Deborah Goodwin
2118. Caitlin Irving
2119. Daisy Rennie
21110. Joe Goodwin
212Skogspojkarnas OK / Tjalve IF Norrköping 120:30
2121. Kristian Algers
2122. Albert Mollén
2123. Johan Wehlin
2124. Peter Ettling
2125. Michael Wehlin
2126. Johan Fröberg
2127. Simon Flankegård
2128. Valter Fredriksson
2129. Sven-Johan Prytz
21210. Henric Fröberg
213OK Enen 120:30
2131. Fabian Steen
2132. Mattias Olofsson
2133. Simon Bernersson
2134. Henrik Törnqvist
2135. Adam Lilja
2136. Edvin Wiklund
2137. Stefan Berg
2138. Patrik Steen
2139. Ville Fontell
21310. Per Ågren
214Gamleby OK / OK Njudung / OK Tranan 220:30
2141. Alexander Westberg
2142. Gustav Ohlin
2143. Lisa Johansson
2144. Aron Östangård
2145. Karl Pettersson
2146. Klas Johansson
2147. Max Larsson
2148. Peter Lillen Nilsson
2149. Maja Kindlund
21410. Gustav Östensson
215Kalmar OK 120:30
2151. Jan Bednarski
2152. Isak Hagberg
2153. Adrian Skobe
2154. Per-Markus Jönsson
2155. Mats Söderberg
2156. Viktor Skobe
2157. Edvin Strandberg
2158. Bartlomiej Olszewski
2159. Hugo Unosson
21510. Olle Björneld
216SK Vuoksi 120:30
2161. Eetu Korhonen
2162. Jorma Ojalainen
2163. Janne Neuvonen
2164. Markus Parviainen
2165. Mika Tonder
2166. Mika Korhonen
2167. Kari Ojalainen
2168. Kai Korhonen
2169. Heikki Husu
21610. Tapio Jaatinen
217Strängnäs-Malmby OL 120:30
2171. Vincent Lindvall
2172. Daniel Alneberg
2173. Thomas Pettersson
2174. Erik Jonsson
2175. Hampus Nyholm
2176. Sören Maarup
2177. Jan-Erik Andersson
2178. Olle Hägglund
2179. Johan Wallin
21710. Magnus Axelsson
218OL Tønsberg og Omegn 120:30
2181. Oliver Østby
2182. Jakob Hjelseth
2183. Trym Island
2184. Morten Krona Haflan
2185. Trond Evensen
2186. Olav Aasmundtveit Hoff
2187. Roar Mathisen
2188. Gløer Gløersen
2189. Sondre Evensen
21810. Vetle Mathisen
219OK Moss 120:30
2191. Øystein Olsen
2192. Øyvind Løken
2193. Henning Bratland Carlsen
2194. Donatas Kontautas
2195. Thomas Roskifte
2196. Alfred Bjørnerød
2197. Hallvard Koren
2198. Tore Bjørnerød
2199. Tor Erling Gjølsjø
21910. Christopher Ladim
220NTNUI 520:30
2201. Jørgen Madslien
2202. Tilla Farnes Hennum
2203. Ingvild Brekke
2204. Hauk Assen
2205. Nora Graffer
2206. Anne Heineiken
2207. Vik Aasen
2208. Jacuk Forest
2209. Martin Ystenes
22010. Lia Aasen
221Sotkamon Jymy 120:30
2211. Valtteri Kankainen
2212. Jussi Simula
2213. Jussi Piirainen
2214. Timo Varis
2215. Teemu Köngäs
2216. Miko Härkönen
2217. Antti Raatikainen
2218. Jussi-Pekka Heikkinen
2219. Marko Hoikka
22110. Ivan Zolkin
222Sundbybergs IK 220:30
2221. Ronny Falk
2222. Tobias Abrahamsson
2223. Joakim Skantze
2224. Mårten Sundh
2225. Rasmus Kihl
2226. Ronny Nordgren
2227. Christian Lindh
2228. Jonathan Serrand
2229. Eskil Widehag
22210. Mikael Wallnäs
223NTNUI 620:30
2231. Anne Willkommen Eiken
2232. Marta Ulvensøen
2233. Idunn Haavengen
2234. Anna Ulvensöen
2235. Johanne Bratland Tjernshaugen
2236. Sunniva Omdal
2237. Ingunn Egeberg Vári
2238. Ane Dyrkorn
2239. Tale Strand
22310. Ane Nielsen Solberg
224U10 Segrare 1999 (TP) 120:30
2241. Hannu Saarijärvi
2242. Tuomas Takaluoma
2243. Lauri Kilpinen
2244. Juho Kinni
2245. Lars Larsson
2246. Mika Rantanen
2247. Mikko Myllymäki
2248. Ville Verkama
2249. Jouko Juntunen
22410. Keijo Viilo
225Attunda OK 220:30
2251. Oskar Enges
2252. Niklas Henriksson
2253. Elis Ivers
2254. Tomas Henriksson
2255. Johan Persson
2256. Viktor Sone
2257. Kalle Persson
2258. Olle Pettersson Gradin
2259. Thomas Nyberg
22510. Christian Redtzer
226Gamleby OK / SOK Viljan 120:30
2261. Tord Hultberg
2262. Petter Vallerius
2263. Christer Öberg
2264. Martin Lindström
2265. Stefan Löfqvist
2266. Axel Eveborn
2267. Theo Lövdahl
2268. Fabian Vallerius
2269. Hans Svenson
22610. Erik Lennartsson
227OK Österåker / Rånäs OK 120:30
2271. Henrik Sundblom
2272. Simon Bohman
2273. Roger Tynell
2274. Marcus Åhlén
2275. Erik Viklund
2276. Peder Karlsson
2277. Jesper Henriksson
2278. Anders Ohlin
2279. Peter Olá
22710. Joel Bohman
228Skarpnäcks OL 120:30
2281. Urban Selander
2282. Niclas Behrenfeldt
2283. Lars Segerman
2284. Tommy Batz
2285. Roland Persson
2286. Jörgen Stegard
2287. Nils-Göran Nilsson Batz
2288. Per Edvall
2289. Linus Halvorsen
22810. Håkan Rolfsson
229Hedrum OL / Larvik OK / Sandefjord OK 120:30
2291. Sindre Holt
2292. Iver Ringheim
2293. Per Olav Gulbrandsen
2294. Trond Gjelstad
2295. Knut Ivar Johansen
2296. Jonas Eikås
2297. Benjamin Gjone
2298. Asgeir Fremstad
2299. Gabriel Gjone
22910. Tom Kristensen
230Skåneslättens OL 220:30
2301. Fredrik Salomonsson
2302. Fredrik Nystedt
2303. Ola Markholm
2304. Stefan Pålsson
2305. Fredrik Berntsson
2306. Johan Sander
2307. Anders Jägryd
2308. Johan Jensen
2309. Håkan Carlsson
23010. Magnus Thuresson
231OK Skogsfalken 220:30
2311. Isak Bergman
2312. Ola Söderberg
2313. Börje Eriksson
2314. Jonas Hammarskiöld
2315. Pierre Danielsson
2316. Anders Blomqvist
2317. Andreas Björnvik
2318. Jonas Johansson
2319. Ulf Jungstrand
23110. Povel Larsson
232Hauhon Sisu 120:30
2321. Jaakko Liukkala
2322. Mikko Lepistö
2323. Ari Hiiri
2324. Aki Ylitalo
2325. Lauri Lindberg
2326. Robert Amper
2327. Jussi Lempinen
2328. Matti Tammi
2329. Jukka Pohjola
23210. Viljo Oripelto
233Väsby OK / Trollhättans SOK20:30
2331. Torgny Rundlöf
2332. Robert Elverö
2333. Anders Berkelund
2334. Joakim Olsson
2335. Stefan Lybert
2336. Johan Sandström
2337. Jonas Karlsson
2338. Dennis Nyqvist
2339. Emil Karlsson
23310. Jonas Öhman
234OK Kullingshof 120:30
2341. Anton Karlsson
2342. Marcus Lööf
2343. Tommy Bäck
2344. Thomas Ljung
2345. Pontus Forsberg
2346. Emil Andersson
2347. Sara Ivarsson
2348. Andreas Claesson
2349. Wilma Pettersson
23410. Simon Wallman
235Göteborgs SK 120:30
2351. Martin Syk
2352. Emil Tengvall
2353. Lovisa Leman
2354. Mattias Grahn
2355. Peter Grahn
2356. Oscar Wall Jungbjer
2357. Niklas Jambrén
2358. Peter Augustsson
2359. Filip Leman
23510. Tobias Andersson
236Järfälla OK 220:30
2361. William Grunder
2362. Ola Bovallius
2363. Erik Bovallius
2364. Aleksandr Manoilov
2365. Andreas Grunder
2366. Mark Åkesson
2367. Marcus Grunder
2368. Jonatan Anderson
2369. Theodor Karlsson Brabie
23610. Eric Roller
237Stigmännen Karlshamns OK 120:30
2371. Gabriel Bengtsson
2372. Ondrej Blaha
2373. Per Nilsson
2374. Åke Larsson
2375. Jakob Emander
2376. Ulrik Magnusson
2377. Tuomas Ojanen
2378. Santeri Kirjavainen
2379. Göran Andersson
23710. Peter Andersson
238Angelniemen Ankkuri 220:30
2381. Arttu Laaksonen
2382. Dimitar Zhelyazkov
2383. Arto Ranki
2384. Antti Reiman
2385. Timo Parttimaa
2386. Joel Hakala
2387. Janne Kivelä
2388. Sami Mänty
2389. Nuutti Pirhonen
23810. Simo Siltanen
239Frölunda OL 120:30
2391. Jonas Martner
2392. Fredrik Norell
2393. Anders Arfwedson
2394. Martin Lamm
2395. Axel Blom
2396. Erik Ruotsalainen
2397. Tim Martner
2398. Anders Hellgren
2399. Edvin Borne
23910. Johan Lamm
240Jämtland United20:30
2401. Ulf Lindqvist
2402. Christian Olsson
2403. Hanna Sunnerheim Sjöberg
2404. Sebastián Ordóñez
2405. Björn Olofsson
2406. Martin Ohlsson
2407. Axel Hedström
2408. James Turton
2409. Niclas Lidström
24010. Johan Näslund
241Skogsluffarnas OK 120:30
2411. Magnus Falkenström
2412. Jan Stridh
2413. Åke Falkenström
2414. Torbjörn Thorsén
2415. Kalle Lindqvist
2416. Simon Stridh
2417. Sixten Lindqvist
2418. Hans-Christian Höie
2419. Olle Synnermark
24110. Douglas Lundin
242Sjövalla FK 120:30
2421. Edvin Ljungberg
2422. Tobias Holmqvist
2423. Hannes Essunger
2424. Stefan Lemurell
2425. Henrik Essunger
2426. Johan Hjelmér
2427. Martin Andersson
2428. Per-Arne Wahlgren
2429. Lars Ljungberg
24210. Magnus Alinder
243Søllerød OK 220:30
2431. Andreas Mikkelsen
2432. Magnus Oscarsson
2433. Anders Jonsson
2434. Anton Werner Løhndorf
2435. Philip Bæk Christiansen
2436. Peter Becker
2437. Thor Find Andersen
2438. Niels la Cour Bentzon
2439. Svend-Erik Jepsen
24310. Michael Graae
244ASS Cavemen 120:30
2441. Antti Nousiainen
2442. Henrik Tarkkio
2443. Mikko Qvintus
2444. Mika Hiltunen
2445. Tuomas Pulli
2446. Tuomas Aalto
2447. Mikko Ronkainen
2448. Antti Aakko
2449. Brian Kottarainen
24410. Markus Siivola
245Pargas IF 120:30
2451. Kuba Dragowski
2452. Tobias Henriksson
2453. Sören Nymalm
2454. Fredric Portin
2455. Erik Haajanen
2456. Mats Dahlén
2457. Alex Virtala
2458. Conny Arén
2459. Felix Gottberg
24510. Mika Honkasalo
246Hässleholms OK 120:30
2461. Ludvig Hallabro
2462. Per Erik Jönsson
2463. Lars Hallabro
2464. Henrik Andersson
2465. Simon Engel
2466. Nils Helmersson
2467. Sven-Inge Svensson
2468. Vidar Albinsson
2469. Ivar Helmersson
24610. David Ekstrand
247Mjøs-o 120:30
2471. Njaal Ellegaard Melby
2472. Even Lindaas
2473. Marius Øie
2474. Simen Ballangrud
2475. Yngve Volden
2476. Ole Johan Bråten
2477. Ole Gunnar Kleppa Madslien
2478. Mats Lindaas
2479. Sindre Grov Svensen
24710. Sander Tonjer Fingarsen
248OK Landehof 120:30
2481. Samuel Pihlström
2482. Felix Drejmo
2483. Mattias Holmstrand
2484. Otto Stuhlhofer
2485. Victor Axbom
2486. Magnus Strand
2487. Helena Strand
2488. Pontus Enhager
2489. Albin Nyqvist
24810. Sven Granfors
249Motala AIF OL 120:30
2491. Albin Olausson Algotson
2492. Oskar Höglund
2493. Gustav Åhrén
2494. Jonas Axén
2495. Per Johansson
2496. Fredrik Korall
2497. Martin Hammarlund
2498. Marcus Hardt
2499. Fredrik Jönsson
24910. Daniel Hasselström
250OK Orion 320:30
2501. Johan Delvert
2502. Johan Olausson
2503. Johan Jacobsson
2504. Tom Olausson
2505. Johan Myrén
2506. Lars-Ola Larsson
2507. Anders Nilsson
2508. Tommy Svensson
2509. Eskil Johansson
25010. Niklas Bratt
251Azymut 45 Gdynia 120:30
2511. Piotr Pesta
2512. Grzegorz Porzycz
2513. Anna Pesta
2514. Maciej Hewelt
2515. Grzegorz Nowak
2516. Slawomir Ciecwierz
2517. Zuzanna Gielec
2518. Weronika Fortuniak
2519. Julia Gniewkowska
25110. Maksymilian Sienkiewicz
252Sundsvalls OK 220:30
2521. Albin Kårén
2522. Ivan Kuzmin
2523. Petter Erlandsson
2524. Håkan Stolt
2525. Magnus Jonsson
2526. Mattias Lindahl
2527. Lukas Johansson
2528. Johan Nordin
2529. Hans Johansson
25210. Truls Lindholm
253Raumar Orientering / Østmarka OK 120:30
2531. Trond Kortner
2532. Øistein Fagerli Næss
2533. Gaute Fosstveit
2534. Anders Horvei
2535. Rein Jørgensen
2536. Simen Elvhaug
2537. Christoffer Sletten
2538. Tor Magnus Grøstad
2539. John Otterlei
25310. Audun Jørgensen
254Bromma-Vällingby SOK 120:30
2541. Anders Bøgevig
2542. Henrik Wiklund
2543. Thomas Pettersson
2544. Martin Bjurner
2545. Simon Sandgren
2546. Mattias Berglund
2547. Tim Sandgren
2548. Fredrik Tarberg
2549. Thomas Babtist
25410. Joakim Berg
255Täby OK 220:30
2551. Mats Ajling
2552. Oskar Nederheim
2553. Marcus Ekman
2554. Mats Ekman
2555. Josefine Andersson
2556. Ola Bengtsson
2557. Erik Nederheim
2558. Johan Hofstedt
2559. Gustaf Hofstedt
25510. Fredrik Hansson
256FarumTisvilde OK 220:30
2561. Lukas Kjær Hemmingsen
2562. Lars Vedel Jørgensen
2563. Agnes Kracht
2564. Andreas Duc Jørgensen
2565. Steen Stausholm
2566. Dennis Øbro
2567. Finn Bregensöe
2568. Tobias Olloz
2569. Iben Valery
25610. Tim Falck Weber
257Kungälvs OK 120:30
2571. Daniel Hägerstrand
2572. Björn Groth
2573. Marcus Wetter
2574. Magnus Hedman
2575. Erik Aderstedt
2576. Filip Johansson
2577. Wilmer Lindblom
2578. Erik Weimann
2579. Hans Nilsson
25710. Jussi Aumo
258Falkenbergs OK / IK Trenne Ullared 220:30
2581. Mattias Karlsson
2582. Magnus Wallin
2583. Anders Bengtsson
2584. Ronnie Andersson
2585. Håkan Hansson
2586. Peter Badenfelt
2587. Fredrik Stamfjord
2588. Claes Andersson
2589. Martin Ericsson
25810. Mikael Martinsson
259IK Hakarpspojkarna / Tibro OK / USK Praha 320:30
2591. Michal Bolehovsky
2592. Eva Öhlund
2593. Peter Brämerson
2594. Victor Arvesved
2595. Mikael Löfving
2596. Pär-Magnus Bjurek
2597. Ragnar Olsson
2598. Philip Stensby
2599. Lukas Andrén
25910. Roelof Bevort
260Vetelin Urheilijat / Halsuan Toivo 120:30
2601. vacant
2602. vacant
2603. vacant
2604. vacant
2605. vacant
2606. vacant
2607. vacant
2608. vacant
2609. vacant
26010. vacant
261Linköpings OK 320:30
2611. Tomas Boman
2612. Martin Jareland
2613. Magnus Herberthson
2614. Johan Åtting
2615. Martin Strömgren
2616. Jörgen Sköld
2617. Anika Gassner
2618. Putte Eriksson
2619. Erik Sahlman
26110. Magnus Sahlman
262Fredrikstad SK 320:30
2621. Henrik Ottesen
2622. Kjell Reidar Mydske
2623. Alexandra Angvoll
2624. Dyre Martin Gulbrandsen
2625. Magne Sæther
2626. Thomas Blomkvist
2627. Hilde Poppe
2628. Ole Ingesen
2629. Adine Blakkestad Ingesen
26210. Pål Angvoll
263Tyrving IL 320:30
2631. Geir Hoff
2632. Are Kristiansen
2633. Christian Holmboe
2634. Trond Lund
2635. Egil Eide
2636. Christian Grotnes
2637. Bjørn Henning Grandal
2638. Per Slungaard
2639. Tellef Juell Larsen
26310. Eirik Jørgensen
264Tjällmo-Godegårds OK 120:30
2641. Andreas Axelsson
2642. Erik Karlsson
2643. Rasmus Jonsson
2644. Vidar Sjögren
2645. Andreas Karlqvist
2646. James Melander
2647. Ludvig Karlqvist
2648. Anders Svensk
2649. Emil Söderberg
26410. Tobias Trofast
265Umeå OK 120:30
2651. Simon Eriksson
2652. Mattias Johansson
2653. Rasmus Eriksson
2654. Henrik Persson
2655. Andreas Lundholm
2656. Isak Lundholm
2657. Klara Yngvesson
2658. Matic Blaz
2659. Lea Edvardsson
26510. Zam Ravnikar
266K.O.B. Choce? 120:30
2661. Marcin Biederman
2662. Mikolaj Krawczynski
2663. Pavel Svadlena
2664. Ladislav Semrad
2665. Martin Krivda
2666. Jan Shanel
2667. Michal Svadlena
2668. Stanislaw Kurzyp
2669. Ondrej Pesek
26610. Vojtech Grundman
267FK Boken / Örkelljunga FK 120:30
2671. Albin Kronkvist
2672. Agust Kronkvist
2673. Hugo Cedervall
2674. Simon Harden
2675. Håkan Palm
2676. Dan Johansson
2677. Marcus Svensson
2678. Sebastian Giese
2679. Erik Johansson
26710. Magnus Larsen
268OK Gränsen 120:30
2681. Jonatan Fridolfsson
2682. Simon Björnehäll
2683. Thomas Persson
2684. Daniel Håkansson
2685. Mats Holmberg
2686. Tobias Den Braver
2687. Tomas Fridén
2688. Per Sterner
2689. Viggo Wulff
26810. Tobias Haag
269Rehns BK 220:30
2691. vacant
2692. vacant
2693. vacant
2694. vacant
2695. vacant
2696. vacant
2697. vacant
2698. vacant
2699. vacant
26910. vacant
270Lerums SOK 120:30
2701. Emil Axelsson
2702. William Sturesson
2703. Pär Moqvist
2704. Gabriel Sturesson
2705. Jakob Gunnarsson
2706. Magnus Zetterlund
2707. Lovisa Moqvist
2708. Jonas Axelsson
2709. Tilda Melkstam
27010. Sören Sturesson
271Köping-Kolsva OK / Surahammars SOK 120:30
2711. Janne Selkälä
2712. Marcus Ek
2713. Ulf Johansson
2714. Jonas Vikström
2715. Cristian Larsson
2716. Johan Celander
2717. Martina Welén
2718. Henrik Nettelmark
2719. Malin Welén
27110. Lars-Erik Hasler
272Härlövs IF / OK Brunnen / Tormestorps IF 120:30
2721. Johan Risberg
2722. Harald Ottmer
2723. Fredrik Johnsson
2724. Henning Ottmer
2725. Magnus Tenghagen
2726. Erik Bengtsson
2727. Irmalinn Nilsson
2728. Thomas Låstbom
2729. Björn Eskilsson
27210. Niklas Nilsson
273Alfta-Ösa OK / Rehns BK 320:30
2731. Tiago Gingao Leal
2732. Olov Ericson
2733. Peter Karsbo
2734. Erik Lundh
2735. Andreas Davidsson
2736. Stefan Carlsson
2737. Katarina Svahn
2738. Joris Hochstetter
2739. Magnus Unborg
27310. Fredrik Broman
274Gotlands Orienteringsförbund 320:30
2741. Emma Lindgren
2742. Anna Samelius
2743. Mikaela Rönnbäck
2744. Junia Birgersson
2745. Agnes Carlsson
2746. Tuva Nikolausson
2747. Ellinor Vejlens
2748. Alice Olsson
2749. Beata Pettersson
27410. Frida Ansin
275Aarhus 1900 orientering 120:30
2751. Anton Rasmussen
2752. Sune Hoveroust Dupont
2753. Maria Kølbæk
2754. Søren Vestergaard Christensen
2755. Peter Friis Østergaard
2756. Per Clemensen
2757. Camilla Andersen
2758. Jan Kølbæk
2759. Hanne Gylling
27510. Henrik Andersen
276Järfälla OK / Sundbybergs IK 320:30
2761. Jesper Åkesson
2762. Mats Carlsson
2763. Jan-Olof Bogren
2764. Asbjörn Grøvlen
2765. Jan Nettelbjer
2766. Melker Palm
2767. Jan Lindh
2768. Jan Kihl
2769. Anton Mörkfors
27610. Ton Langerak
277OK Sorø 120:30
2771. Janus Høhne
2772. Kenneth Thomsen
2773. Kenneth Lund
2774. André Didier Gautier
2775. Søren Madsen
2776. Kristian Kærsgaard Hansen
2777. Jan Sørensen
2778. Morten Hass
2779. Jens Frandsen
27710. Peter Hansen
278OK Orinto 120:30
2781. Erik Classon
2782. Magnus Homann
2783. Martin Johansson
2784. Jonas Bergdahl
2785. Olle Elfström
2786. Karl Nilsson
2787. Emil Sundström
2788. Daniel Sundqvist
2789. Gustav Bohman
27810. Björn Karlsson
279Tolered-Utby Ol-klubb 220:30
2791. Peter Olsson
2792. Jan Hindér
2793. Örjan Emanuelsson
2794. Björn Henriksson
2795. Rickard Ehleskog
2796. Samuel Ljungqvist
2797. Johan Byström
2798. Ola Niklasson
2799. Jakob Lundberg
27910. Sven-Olof Hermansson
280Skellefteå OK 120:30
2801. Martin Åkerlund
2802. Patrik Wennberg
2803. Mikael Lindmark
2804. Claes Lundström
2805. Tobias Söderlund
2806. Arvid Feil Lindmark
2807. Thea Wennberg
2808. Hanna Lundberg
2809. Thomas Norström
28010. Martin Windling
281Andrarums IF 120:30
2811. Magnus Härwell
2812. Johan Mickelåker
2813. Harald Persson
2814. Heide Persson
2815. Ola Häggström
2816. Sam Eriksson
2817. Christian Glantz
2818. Magnus Nilsson-Ehrnborn
2819. Hans Persson
28110. Jonas Gustafsson
282Snättringe SK 220:30
2821. Martin Nilsson
2822. Michal Jirásek
2823. Hampus Hatlen
2824. Vladislav Devyatov
2825. Tobias Karlsson
2826. Albin Hainke
2827. Jakob Tedhamre
2828. John Wolgast
2829. Oskar Ekner
28210. Jörgen Hector
283OK Roskilde 120:30
2831. Kent Pihl
2832. Hanne Fogh
2833. John Tripax
2834. Allan Søgaard
2835. Tobias Frich
2836. Jan Frederiksen
2837. Janne Brunstedt
2838. Mads Nordahl Svendsen
2839. Adam Carlsen
28310. Frederik Grue-Sørensen
284Czech West O-team 120:30
2841. Lukas Richtr
2842. Ond?ej Pova
2843. Marek Sterba
2844. Ji?í Valeš
2845. Jiri Vistejn
2846. Simon Mayer
2847. Zdenek Hejduk
2848. Vojtech Spevacek
2849. Pavla Nadenickova
28410. Petr Lill
285OK Gipen 120:30
2851. Anton Berneving
2852. Mattias Linell
2853. Yngve Nilsson
2854. Linus Olsson
2855. Tomas Nilsson
2856. Sören Lind
2857. Urban Larsson
2858. Örjan Wängdahl
2859. Bengt Lingegård
28510. Lars Elfving
286Snättringe SK 320:30
2861. Patrik Äppelgran
2862. Per Wolgast
2863. Göran Nilsson
2864. Fredric Johansson
2865. Bo Lauri
2866. Anders Abel
2867. Johan Fredholm
2868. Jan Netuka
2869. Mariya Khimochkina
28610. Erik Dyrelius
287Söders-Tyresö 220:30
2871. vacant
2872. vacant
2873. vacant
2874. vacant
2875. vacant
2876. vacant
2877. vacant
2878. vacant
2879. vacant
28710. vacant
288OK Orion 420:30
2881. Magnus Sager
2882. Ida Øbro
2883. Jenny Håkansson
2884. Harald Rooth
2885. Anders Håkansson
2886. Magnus Håkansson
2887. Filip Håkansson
2888. Mattias Engström
2889. Per-Ivan Engström
28810. Anders Sundelin
289Lounais-Hämeen Rasti 120:30
2891. Niilo Syrjälä
2892. Elmeri Syrjälä
2893. Anna Simola
2894. Matias Rokka
2895. Tuomas Rokka
2896. Paavo Simola
2897. Siiri Julkunen
2898. Salla Koskela
2899. Susanna Rokka
28910. Mikhailo Teslenko
290Tio Rättens Män 120:30
2901. Jussi Tokola
2902. Janne Nurminen
2903. Jussi Leskinen
2904. Pekka Niemelä
2905. Markus Kari
2906. Matti Huttunen
2907. Ari-Pekka Koivisto
2908. Jukka Salo
2909. Jani Ylisaukko-oja
29010. Saara Malinen
291Frosta OK 120:30
2911. Andreas Ekblad
2912. Mattias Kovacic
2913. Leif Sandgren
2914. André Bjärby
2915. Olle Windelius
2916. Pia-Maria Bondesson
2917. Magnus Rörstam
2918. Anders Hellrup
2919. Anna Bjärby
29110. Anna-Karin Bondesson
292Hjärnarps OL 120:30
2921. Per Sigbo
2922. Mats Svensson
2923. Anders Borg
2924. Emil Svensson
2925. Lennart Morén
2926. Pontus Eriksson
2927. Lars Eriksson
2928. Alf-Erik Ragnarsson
2929. David Morén
29210. Magnus Olsson
293Indre Østfold OK / Varteig OL 120:30
2931. Anders Lunde
2932. Sture Ottesen
2933. Rune Blågestad
2934. Thomas Bedin
2935. Asle Sagli Gudim
2936. Kent Vidar Kopperud
2937. Peder Aabogen Haugaard
2938. Hans Sigmund Vister
2939. Øyvind Thømt
29310. Dag Brenås
294OK Löftan 220:30
2941. Johan Antonsson
2942. Christian Nilsson
2943. Johan Hansson
2944. Patrik Corneliusson
2945. Axel Eriksson
2946. Henrik Andersson
2947. Isak Bengtsson
2948. Jakob Moberg
2949. Daniel Glimtén
29410. Alice Hultin
295OK77 120:30
2951. Jonathan Ray
2952. Tobias Jern
2953. Oscar Stenbacka
2954. Antti Järvenpää
2955. Caj Snickars
2956. Eljas Talja
2957. Mikael Donner
2958. Jonny Donner
2959. Ilari Visuri
29510. Fabian af Hällström
296Nydalens SK 320:30
2961. Teodor Mo Hjelseth
2962. Kasper Bakken Ulseth
2963. Sondre Ruud Bråten
2964. Mark Purkis
2965. Anders Bjergaard
2966. Tobias Espedal
2967. Ole Jacob Frankrig
2968. Einar Tommelstad
2969. Theo Ring Giske
29610. Sander H. Rogndokken
297Kungälvs OK 220:30
2971. Elsa Aderstedt Althoff
2972. Jeannette Aumo
2973. Elina Hanson
2974. Johanna Nilsson
2975. Hanna Rangert
2976. Anna Berlin
2977. Kristin Ekdala
2978. Isabella Aumo
2979. Ellika Groth
29710. Lisa Börnstedt
298IF Thor / OK Linné 420:30
2981. Per Jemth
2982. vacant
2983. vacant
2984. vacant
2985. vacant
2986. vacant
2987. vacant
2988. Gunilla Svärd
2989. Hanna Jonsell
29810. vacant
299Halmstad OK / IF Rigor 220:30
2991. Martin Boberg
2992. Fredrik Berg
2993. Alfred Erdelius
2994. Fredrik Andersson
2995. Stefan Graad
2996. Emil Jägstedt
2997. Mattias Jägstedt
2998. Emil Erdelius
2999. Martin Svensson
29910. Niklas Florén
300Lahden Suunnistajat-37 220:30
3001. Tatu Leirimaa
3002. Matias Sankari
3003. Timo Ahvenainen
3004. Krisztián Liszka
3005. Valtteri Rantala
3006. Niko Vaenenberg
3007. Valtteri Kinnunen
3008. Joni Solonen
3009. Teemu Niskanen
30010. Atte Etula
301Lunds OK 420:30
3011. Anna Ljungqvist
3012. Annika Wigren
3013. Elin Hugosson
3014. Emelie Eklöf
3015. Anna Hellner
3016. Åsa Ericsson
3017. Selma Larsson
3018. Kristina Spångberg
3019. Olivia Larsson
30110. Karin Hagwall
302Oppsal Orientering 220:30
3021. Per-Ivar Nikolaisen
3022. William Skaug
3023. Halvor Hobøl
3024. Helge Solheim
3025. Rolf Hustvedt
3026. Anselm Reichenbach
3027. Lars Sigurd Baugstø Rødnes
3028. Morten Mosland
3029. Ask Olaussen
30210. Gudmund Toverud
303OK Pan Århus 320:30
3031. Jeppe Ruud
3032. Ebbe Møller Nielsen
3033. Henrik Markvardsen
3034. Rasmus Holm Andersen
3035. Lars Hjerrild
3036. Søren Møller Skaug
3037. Jonathan Borup Jacobsen
3038. Martin Bruhn Pedersen
3039. Christian Bobach
30310. Jason Krogh-Pedersen
304Växjö OK 220:30
3041. Daniel Evaldsson
3042. Johan Eklund
3043. Alicia Lundgren
3044. Simon Runefors
3045. Henrik Kroksmyr
3046. Albin Andersson
3047. Peter Braun
3048. Ludvig Zaar
3049. Francesco Magenes
30410. William Björkman
305Pihkaniskat 120:30
3051. Olli Vehmasto
3052. Jari Kahiala
3053. Timo Pietikäinen
3054. Heikki Väänänen
3055. Risto Niinimäki
3056. Hans Tuominen
3057. Leo Tolvanen
3058. Aleksi Pietikäinen
3059. Lotta Oinonen
30510. Tommi Nietosjärvi
306Asker SK 220:30
3061. Jonas Myhr
3062. Simen Aure Skogedal
3063. Mikael Birkelund
3064. Bjørn Martini
3065. Martin Birkelund
3066. Eilev Kvaale
3067. Lotte Jauhojärvi Markussen
3068. Tommy Jauhojärvi
3069. Jakob Rastad
30610. Kristian Fredriksen Aas
307OL Norska 120:30
3071. Ueli Werren
3072. Joey Hadorn
3073. Simon Dubach
3074. Rolf Wermelinger
3075. Michael Dubach
3076. Simon Wenger
3077. Marc Probst
3078. Florian Moser
3079. Simone Niggli
30710. Lukas Diener
308Sol Tranås 120:30
3081. Andreas Ekbladh
3082. Gabriel Irestål
3083. Erik Skoglund
3084. Axel Bengtsson
3085. Daniel Posch
3086. Axel Johansson
3087. Mats Johansson
3088. Isac Johansson
3089. Staffan Johansson
30810. Simon Hellström
309Helsingborgs SOK 220:30
3091. Anton Marmelid
3092. Magnus Backan
3093. Ulf Bering
3094. Andréas Palmertz
3095. Jonas Norén
3096. Anders Brandtsfridh
3097. Dennis Rudqvist
3098. Mats Ranbro
3099. Stefan Dahl
30910. Andreas Blomqvist
310OK Ravinen 320:30
3101. Vladyslav Laskarzhevsky
3102. Martin Lindskog
3103. Olle Kallur
3104. Sergiu Fala
3105. Martin Rinnbäck
3106. Albin Lindskog
3107. Amanda Granqvist
3108. Kjell Almgren
3109. Smilla Mogensen
31010. Allan Mogensen
311Tampereen Pyrintö 220:30
3111. Antti Saikko
3112. Tobia Pezzati
3113. Henrik Asklöf
3114. Balazs Miavecz
3115. Aapo Liponkoski
3116. Jakub Hruska
3117. Aaro Koskinen
3118. Petri Kuusinen
3119. Tuukka Kupiainen
31110. Timo Gröhn
312Nydalens SK 420:30
3121. Einar Lunøe
3122. Sindre Langaas
3123. Børge Pedersen
3124. Christian Vogelsang
3125. Torstein Hole
3126. Per Ola Ulseth
3127. Bjørn Hauge
3128. Kjetil Espedal
3129. Nils Bergan
31210. Kjell Ottar Wiklund
313Espoon Akilles 120:30
3131. Petrus Hanhijärvi
3132. Jani Riissanen
3133. Pyry Riissanen
3134. Ville Vierimaa
3135. Ville Pakkanen
3136. Salla Laitinen
3137. Miska Riissanen
3138. Tuomas Hakkarainen
3139. Elina Rauhala
31310. Markus Hjulgren
314Sävedalens AIK 320:30
3141. Axel Pannier
3142. Rasmus Johansson Fjordside
3143. Elias Ljungqvist
3144. Evgenij Zhahovskij
3145. Simon Björklund
3146. Casper Skepp
3147. Gabriel Öhgren
3148. Nikita Alekseyonok
3149. Anton Kastrup
31410. Per Nordholm
315Helsingin Suunnistajat 320:30
3151. David Bunn
3152. Miika Tala
3153. Tuomas Tala
3154. Mikko Laakso
3155. Tapio Haarlaa
3156. Jan Zhanal
3157. Marko Rajala
3158. Noora Hyyrynen
3159. Atte Lahtinen
31510. Barbora Zhá?alová

Damkavlen

347 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
501Järla Orientering 113:15
5011. Anna Dahlgren-Rosén
5012. Sofie Bachmann
5013. Sara Sjökvist
5014. Petrina Costermans
5015. Karolin Ohlsson
502IFK Göteborg Orientering 113:15
5021. Ingjerd Myhre
5022. Kirsi Nurmi
5023. Miri Thrane Ødum
5024. Elin Månsson
5025. Sara Hagström
503Halden SK 113:15
5031. Kine Hallan Steiwer
5032. Ida Marie Bjørgul
5033. Sabine Hauswirth
5034. Marika Teini
5035. Elena Roos
504IFK Lidingö SOK 113:15
5041. Synnøve Bråten
5042. Ausrine Kutkaite
5043. Helena Karlsson
5044. Emma Bjessmo
5045. Anna Bachman
505Hiidenkiertäjät 113:15
5051. Annika Rihma
5052. Jenny Patana
5053. Roosa Hämäläinen
5054. Henna Skog
5055. Yulia Novikova
506SK Pohjantähti 113:15
5061. Sari Anttonen
5062. Sara Niva
5063. Sofia Haajanen
5064. Heini Wennman
5065. Anna Haataja
507Lillomarka OL 113:15
5071. Kristina Yakubkina
5072. Anina Brunner
5073. Delphine Poirot
5074. Maria Rørvik Haver
5075. Charlotte Watson
508Stora Tuna OK 113:15
5081. Tilda Östberg
5082. Ronja Hugg
5083. Julia Jakob
5084. Frida Sandberg
5085. Tove Alexandersson
509Paimion Rasti 113:15
5091. Inga Dambe
5092. Emma Silvennoinen
5093. Saara Norrgrann
5094. Ina Westerlund
5095. Aleksandra Hornik
510IFK Göteborg Orientering 213:15
5101. Elin Pettersson
5102. Camilla Engstrand
5103. Deborah Stadler
5104. Frida Bakkman
5105. Sina Tommer
511Nydalens SK 113:15
5111. Ragne Wiklund
5112. Siri Ulvestad
5113. Tone Lye
5114. Silje Ekroll Jahren
5115. Anne M Hausken Nordberg
512Koovee 113:15
5121. Evely Kaasiku
5122. Laura Vike
5123. Miia Niittynen
5124. Johanna Hulkkonen
5125. Svetlana Mironova
513OK Kåre 113:15
5131. Vilma V Von Krusenstierna
5132. Martina Ruch
5133. Kajsa Risby
5134. Jenny Eriksson
5135. Lisa Risby
514Alfta-Ösa OK 113:15
5141. Irina Nyberg
5142. Josefine Heikka
5143. Galina Vinogradova
5144. Sara Eskilsson
5145. Natalia Gemperle
515OK Tisaren 113:15
5151. Lilian Forsgren
5152. Ellinor Tjernlund
5153. Josefin Tjernlund
5154. Lovisa Persson
5155. Andrea Svensson
516Göteborg-Majorna OK 113:15
5161. Line Cederberg
5162. Kristine Berglia
5163. Judith Wyder
5164. Lisa Holer
5165. Lina Strand
517IFK Lidingö SOK 213:15
5171. Niina Hulkkonen
5172. Zsófia Sárközy
5173. Linnea Claesdotter
5174. Veronika Kalinina
5175. Adela Indrakova
518Södertälje-Nykvarn OF 113:15
5181. Fiona Bunn
5182. Jeanette Jönsson Hellstadius
5183. Maria Kleijn
5184. Joana Wälti
5185. Anna Kindlundh
519OK Ravinen 113:15
5191. Emilia Engel
5192. Amanda Granqvist
5193. Frida Forsberg
5194. Amanda Karlsson
5195. Moa Westblad
520NTNUI 113:15
5201. Karen Oline Kolstad
5202. Ane Dyrkorn
5203. Anu Tuomisto
5204. Sigrid Alexandersen
5205. Ingrid Lundanes
521Tullinge SK 113:15
5211. Ella Sjöberg
5212. Rebecka Heinrup
5213. Anna Ställberg
5214. Sofia Lönnkvist
5215. Johanna Lönnkvist
522Rastikarhut 113:15
5221. Mira Kaskinen
5222. Tuija Kuusela
5223. Suvi Ylikylä
5224. Tiina Niemi
5225. Laura Jakobsson
523IFK Mora OK 113:15
5231. Paula Gross
5232. Isabel Salén
5233. Tereza Janošíkova
5234. Olha Panchenko
5235. Denisa Kosová
524OK Pan-Kristianstad 113:15
5241. Emma Bergman
5242. Nicole Ljungdahl
5243. Lena Eliasson-Lööf
5244. Elin Carlsson
5245. Ursula Kadan
525OK Orion 113:15
5251. Ida Øbro
5252. Ebba Berglin
5253. Agata Olejnik
5254. Hanna Wisniewska
5255. Tilda Johansson
526Kalevan Rasti 113:15
5261. Silja Tarvonen
5262. Grace Molloy
5263. Silja Kauppinen
5264. Siiri Silvennoinen
5265. Amélie Chataing
527Sävedalens AIK 113:15
5271. Frida Brogren
5272. Amilia Björklund
5273. Kateryna Dzema
5274. Maria Magnusson
5275. Anastasia Dzianisava
528OK Linné 113:15
5281. Cécile Foltzer
5282. Hilda Forsgren
5283. Johanna Trummer
5284. Kristin Olovsson
5285. Johanna Öberg
529MS Parma 113:15
5291. Anastasia Rudnaya
5292. Noora Koskinen
5293. Tiia Istolahti
5294. Tuulia Viberg
5295. Maija Sianoja
530Tyrving IL 113:15
5301. Kristine Fjeldbo
5302. Ida Arnesen Tiltnes
5303. Oda Sikkeland
5304. Linn Hokholt
5305. Maren Jansson Haverstad
531Tampereen Pyrintö 113:15
5311. Lotta Karhola
5312. Anni-Maija Fincke
5313. Simona Aebersold
5314. Saila Kinni
5315. Venla Harju
532Fossum IF 113:15
5321. Pernille Katla
5322. Karen Jomaas
5323. Ingrid Gylterud Kvaalsgård
5324. Åsne Holo
5325. Ragnhild Hjermstad
533NTNUI 213:15
5331. Malin Sandstad
5332. Tonje Vassend
5333. Elin Granstedt
5334. Tilla Farnes Hennum
5335. Åsne Skram Trømborg
534Göteborg-Majorna OK 213:15
5341. Amanda Hansson
5342. Runa Fremstad
5343. Agnes Leo
5344. Linnéa Golsäter
5345. Anna Wallin
535Domnarvets GOIF 113:15
5351. Jessica Halliday
5352. Sara Johansson
5353. Emma Johansson
5354. Klara Andersson
5355. Elin Dahlin
536OK Södertörn 113:15
5361. Hanna Lagerberg
5362. Catherine Taylor
5363. Tove Lagerberg
5364. Annick Meister
5365. Tilde Backlund
537Lynx 113:15
5371. Karoliina Sundberg
5372. Sanni Norrbacka
5373. Sara Karvonen
5374. Tuuli Heikkilä
5375. Aino Mänkärlä
538Rajamäen Rykmentti 113:15
5381. Hanna Raitanen
5382. Suvi Heittola
5383. Piia Latva-Kiskola
5384. Kseniia Penzina
5385. Megan Carter-Davies
539Anttolan Urheilijat 113:15
5391. Sari Nurmela
5392. Salla Lilja
5393. Marjo Liikanen
5394. Henna-Riikka Haikonen
5395. Heli Noponen
540IFK Lidingö SOK 313:15
5401. Susanna Tervo
5402. Alice Hugosson
5403. Ebba Ganslandt
5404. Elisabeth Hansson
5405. Cecilie Andersen
541Rehns BK 113:15
5411. Liga Valdamane
5412. Erica Edman
5413. Ekaterina Nikitina
5414. Aija Denija Trezina
5415. Anastasiia Borovkova
542Eksjö SOK 113:15
5421. Emma Eriksson
5422. Fanny Sundblad
5423. Klara Axelsson
5424. Gabriella S Bergander
5425. Sanna Fast
543Angelniemen Ankkuri 113:15
5431. Selja Kaartinen
5432. Heini Saarimäki
5433. Sanna Kauppila
5434. Sanna Ylikylä
5435. Emily Kemp
544Sundsvalls OK 113:15
5441. Frida Vikström
5442. Hanna Hugosson
5443. Johanna Sjölund
5444. Sara Lundsten
5445. Stina Nordin
545Ärla IF 113:15
5451. Marketa Firesova
5452. Lisa Andersson
5453. Susen Lösch
5454. Linn Bränneby
5455. Julia Davidsson
546IFK Mora OK 213:15
5461. Sara Kindlund
5462. Evgeniya Ryapolova
5463. Indre Valaite
5464. Anastasia Trubkina
5465. Johanka Simkova
547Halden SK 213:15
5471. Eveliina Hirvonen
5472. Eva Jurenikova
5473. Jo Shepherd
5474. Bodil Helgerud
5475. Lizzie Ingham
548Göteborg-Majorna OK 313:15
5481. Aina Edgren
5482. Viktoria Tingström
5483. Moa Pettersson
5484. Hanna Mårtensson
5485. Rahela Brunner
549Fredrikstad SK 113:15
5491. Marianne Riddervold Kahrs
5492. Marie Olaussen
5493. Marianne Andersen
5494. Heidi Østlid Bagstevold
5495. Kamilla Olaussen
550Södertälje-Nykvarn OF 213:15
5501. Sofia Wigle
5502. Sara Hede
5503. Kristin Willamo
5504. Lovisa Borg
5505. Klara Borg
551Helsingin Suunnistajat 113:15
5511. Anniina Suhonen
5512. Elina Lammi
5513. Noora Hyyrynen
5514. Venla Turakainen
5515. Milla Mattila
552Byåsen IL 113:15
5521. Ingeborg Eide
5522. Ragnhild Eide
5523. Jenny Persson
5524. Emilie Liabakk Eriksen
5525. Kristin Höydalsvik
553IK Hakarpspojkarna 113:15
5531. Annika Simonsen
5532. Marianne Haug
5533. Louise Beech
5534. Hilda Holmqvist Johansson
5535. Isa Envall
554OK Pan-Kristianstad 213:15
5541. Jannie Hagård
5542. Elise Josefsson
5543. Nelly Carlsson
5544. Pim Hedberg
5545. Olivia Nilsson
555IFK Göteborg Orientering 313:15
5551. Elin Högstrand
5552. Åsa Hellquist
5553. Emmi Jokela
5554. Ida Hördegårdh
5555. Erica Pettersson
556Paimion Rasti 213:15
5561. Salla Laitinen
5562. Milja Väätäjä
5563. Henna Yliluikki
5564. Alisa Lounela
5565. Jaana Haapala
557OK Pan Århus 113:15
5571. Signe Søes
5572. Stine Bagger Hagner
5573. Caroline Edel Gjøtterup Frederiksen
5574. Emma Klingenberg
5575. Cecilie Friberg Klysner
558Linköpings OK 113:15
5581. Frida Jönsson Hellstadius
5582. Anna Wehlin
5583. Carina Polzer
5584. Anika Gassner
5585. Alva Olsson
559Bredaryds SOK 113:15
5591. Amanda Leo
5592. Amelia Skalberg
5593. Linnea Skalberg
5594. Katarina Östberg
5595. Carina Svensson
560Espoon Suunta 113:15
5601. Hanne Hilo
5602. Heidi Plit
5603. Ekaterina Savkina
5604. Silva Kemppi
5605. Emilia Ståhlberg
561OK Skärmen / Waxholms OK / Åmåls OK 113:15
5611. Erika Källvik Leufvén
5612. Johanna Källvik Leufvén
5613. Erika Jensen
5614. Sofia Johansson
5615. Selma Gumaelius
562Göteborg-Majorna OK 413:15
5621. Marcia Mürner
5622. Hanna Hänström
5623. Lucyna Wiktor
5624. Alva Sellgren
5625. Frida Nero
563OK Linné 213:15
5631. Fay Walsh
5632. Lisa Carlsson
5633. Kate Morrison
5634. Karna Thorsson
5635. Julia Ohlsson
564OK Roxen 113:15
5641. Susanne Aldén
5642. Tove Pettersson
5643. Emma Pettersson
5644. Annika Asketun
5645. Fanny Asketun
565Sävedalens AIK 213:15
5651. Sara Bengtsson
5652. Stina Berg
5653. Andrea Brechbühl
5654. Kajsa Carlsson Wallum
5655. Lovisa Nilsson
566Pargas IF 113:15
5661. Yvonne Gunell
5662. Ida-Marie Cederberg
5663. Alexandra Enlund
5664. Katja von Schoultz
5665. Amy Nymalm
567Suunta Jyväskylä 113:15
5671. Barbora Chaloupska
5672. Janika Puikkonen
5673. Kaisa Klemettinen
5674. Ruut Kanko
5675. Veera Klemettinen
568Nyköpings OK 113:15
5681. Kristin Hylander
5682. Ida Hylander
5683. Signe Nilsson
5684. Linnea Wejås
5685. Rebecka Hylander
569Bækkelagets SK 113:15
5691. Kine Gulliksen
5692. Lone Brochmann
5693. Marthe Gløersen
5694. Lene Godager Kaas
5695. Mariann Ulvestad
570Nydalens SK 213:15
5701. Marie Liland
5702. Oda Scheele
5703. Marion Huber
5704. Pia Young Vik
5705. Malin Sørensen
571Järla Orientering 213:15
5711. Dominique Bucher
5712. Elsa Jansson
5713. Filipa Rodrigues
5714. Åsa Sundström
5715. Hilda Mattsson
572OK Orion 213:15
5721. Carlotta Scalet
5722. Paulina Cygler
5723. Olena Pitirimova
5724. Cecilia Bratt
5725. Ewa Gwó?d?
573Hellas Orientering / OK Roslagen 213:15
5731. Kristina Rybakovaite
5732. Teklé Gvildyte
5733. Kasté Rutkauskaité
5734. Inga Kazlauskaité
5735. Rebecka Lindberg
574Freidig 113:15
5741. Vera Melkild
5742. Mari Eidsmo
5743. Mari Angell-Petersen
5744. Ane Malene Kolstad
5745. Gro Sandstad Eidsmo
575Asker SK 113:15
5751. Lotte Jauhojärvi Markussen
5752. Anna Øfsthus Gravir
5753. Synne Strand
5754. Jorun Ruud
5755. Marit Isachsen
576Turun Suunnistajat 113:15
5761. Enni Jalava
5762. Hanga Szuromi
5763. Olesia Riazanova
5764. Sonja Julkunen
5765. Heini Rintanen
577Trollhättans SOK 113:15
5771. vacant
5772. vacant
5773. vacant
5774. vacant
5775. vacant
578NTNUI 313:15
5781. Marta Ulvensøen
5782. Thea Dyrkorn
5783. Anna Ulvensöen
5784. Margrethe Wisløff
5785. Ingunn Egeberg Vári
579Hellas Orientering 113:15
5791. Léa Vercellotti
5792. Gabija Razaityte
5793. Nadezhda Orlova
5794. Galina Ribediuc
5795. Tatyana Riabkina
580Lahden Suunnistajat-37 113:15
5801. Lotta Kirvesmies
5802. Tytti Kirvesmies
5803. Anna-Kaisa Anjala
5804. Anniina Taipale
5805. Minna Kauppi
581Hämeenlinnan Suunnistajat 113:15
5811. Heta Virtanen
5812. Essi Metsälä
5813. Outi Haikama
5814. Maija Mäenpää
5815. Jenni Kivikko
582OK Denseln 113:15
5821. Elizabete Blumentale
5822. Chloé Haberkorn
5823. Yevheniia Veremeienko
5824. Akvile Bartkeviciute
5825. Yuliia Kravchuk
583OK Tisaren 213:15
5831. Elif Gökce Avci
5832. Anna Hallmén
5833. Rebecka Nylin
5834. Ellinor Eriksson
5835. Line Sølberg
584OK Kåre 213:15
5841. Matilda Eriksson
5842. Vendela Söderqvist
5843. Matilda Andersson
5844. Alva Ringi
5845. Hanna Barkegren
585Koovee 213:15
5851. Karoliina Ukskoski
5852. Jenny Ojala
5853. Ulrika Uotila
5854. Rita Simola
5855. Natallia Shakmetova
586Helsingin Suunnistajat 213:15
5861. Barbora Zhá?alová
5862. Emilia Tala
5863. Heidi Salonen
5864. Tiina Haarlaa
5865. Tereza Smelikova
587Skåneslättens OL 113:15
5871. Lisa Jonsson-Nordin
5872. Lovisa Weiden
5873. Pernilla Olsson
5874. Ebba Jensen
5875. Matilda Olsson
588Finspångs SOK 113:15
5881. Tereza Cechova
5882. Kate?ina Blažková
5883. Elin Gunnarsson
5884. Tereza Fejfarova
5885. Anna Kopecka
589Tullinge SK 213:15
5891. Magdalena Van de Voorde
5892. Elin Sundqvist
5893. Frida Junegard
5894. Karin Lundberg
5895. Lina Matthews
590OK Tranan 113:15
5901. Lisa Johansson
5902. Ulrika Kindlund
5903. Maja Kindlund
5904. Susanne Biörs
5905. Annika Johansson
591Tampereen Pyrintö 213:15
5911. Lotta Eerola
5912. Anni Haanpää
5913. Maëlle Beauvir
5914. Roosa Pelkonen
5915. Milla Lohikainen
592FarumTisvilde OK 113:15
5921. Agnes Kracht
5922. Tenna Nørgaard Landsperg
5923. Mathilde Nørgård Kracht
5924. Iben Valery
5925. Masha Semak
593Vehkalahden Veikot 113:15
5931. Raita Pakkanen
5932. Ida Heikkinen
5933. Elina Kilpeläinen
5934. Miina Ruoti
5935. Jenni Ovaska
594Tumba-Mälarhöjden OK 113:15
5941. Elsa Törnros
5942. Ebba Adebrant
5943. Åsa Mårsell
5944. Ingrid André
5945. Karin Skogholm
595Oppsal Orientering 113:15
5951. Vigdis Hobøl
5952. Tina Kalleson
5953. Ingvild Maalen-Johansen
5954. Jenny Andreassen Moe
5955. Dagrun Brox Rayamajhi
596OK Södertörn 213:15
5961. Marie Vuitton
5962. Sara Möller
5963. Katarina Norrby
5964. Elisabeth Larsson
5965. Ella Andersson
597Växjö OK 113:15
5971. Maja Porle
5972. Josephine Regnell
5973. Alicia Lundgren
5974. Maria Braun
5975. Louise Lundgren
598OK77 113:15
5981. Janina Donner
5982. Ida-Marie Skogvik
5983. Mari Seppänen
5984. Vivian Lindholm
5985. Isabel Donner
599Hagaby GoIF Örebro 113:15
5991. Elin Vinblad
5992. Amélie Wallenhammar
5993. Benita Månsson
5994. Karin Persson
5995. Josefine Wallenhammar
600OK Tyr 113:15
6001. Malin Jonsson
6002. Elsa Albinsson
6003. Johanna Kindlund
6004. Nicolina Moberg
6005. Cornelia Kindlund
601OK Skogshjortarna 113:15
6011. Anna Serralonga Arqués
6012. Ems De Smul
6013. Karin Thern
6014. Hannah Thiels
6015. Ona Rafols Perramon
602Kuopion Suunnistajat 113:15
6021. Laura Joonas
6022. Anna Moilanen
6023. Maija Ojanen
6024. Johanna Räsänen
6025. Maija Ojanen
603Halden SK 313:15
6031. Ida Kristiansson
6032. Ellen Kathrine Svendsby
6033. Hollie Orr
6034. Ane Sofie Bjørgul
6035. Idun Kristine Felde Olaussen
604OK Kolmården 113:15
6041. Malin Leijon Lind
6042. Jenny Röjgård
6043. Christine Kirchlechner
6044. Anna Håkansson
6045. Tora Westerberg
605Tyrving IL 213:15
6051. Eline Drage
6052. Mari Jevne Arnesen
6053. Mina Jørgensen
6054. Marion Aebi
6055. Ingrid Berge
606OK Linné 313:15
6061. Anna Lithell
6062. Johanna Roos
6063. Viktoryia Redzkova
6064. Annika Björk
6065. Johanna Ragvald
607Ärla IF 213:15
6071. Sofia Grawé
6072. Malin Bierfeldt
6073. Emma Kantarp
6074. Mona Bierfeldt
6075. Åsa Gindemo
608Vittjärvs IK 113:15
6081. Sofia Westin
6082. Amanda Holmgren
6083. Evelina Wickbom
6084. Linnea Sundström
6085. Emma Bergström
609Täby OK 113:15
6091. Lenka Poklopova
6092. Ida Hofstedt
6093. Aleksandra Shusharina
6094. Ida Hänström
6095. Josefine Andersson
610Sundbybergs IK 113:15
6101. Karolina Hellberg
6102. Tina Näsman Landh
6103. Maria Slars Paulsson
6104. Sigrid Carlsson
6105. Kajsa Bogren
611OK Ravinen 2 / IKHP13:15
6111. Smilla Mogensen
6112. Johanna Almgren
6113. Mairi Eades
6114. Eira Hertin
6115. Hedda Röstin
612IFK Göteborg Orientering 413:15
6121. Olivia Asp
6122. Annica Eng
6123. Frida Gustafsson
6124. Filippa Fagerström
6125. Thea Fagerström
613Alfta-Ösa OK 213:15
6131. Ekaterina Ryazanova
6132. Ylva Kindlundh
6133. Katarina Svahn
6134. Elin Ladänges
6135. Ellen Davidsson
614Lillomarka OL 213:15
6141. Oda Marie Colquhoun
6142. Siri Kollerud
6143. Ingrid Blindheim
6144. Netta Bar-Nathan
6145. Dorthe Kühl Petersen
615Kalmar OK / Torsås OK 113:15
6151. Lisa Olsson
6152. Anna Arvidsson
6153. Liselotte Klemming
6154. Filippa Söderberg
6155. Julia Mianowska
616Frol IL 113:15
6161. Eirin Svanøe-Hafstad
6162. Sara Profors
6163. Eef van Dongen
6164. Lena Alstad
6165. Maren Grande
617Kouvolan Suunnistajat 113:15
6171. Elisa Mattila
6172. Liisa Peltonen
6173. Kaisa Vainikka
6174. Henna Pylvänäinen
6175. Mirka Suutari
618Göteborg-Majorna OK 513:15
6181. Maria Eriksson
6182. Sofia Nilsson
6183. Marie Spångmyr
6184. Klara Wallinder
6185. Agnes Spånér
619Turun Suunnistajat 213:15
6191. Riikka Ajalin
6192. Ilona Haapasaari
6193. Emmi Haavisto
6194. Hanne Manderbacka
6195. Ilona Lainio
620OK Hällen 113:15
6201. Johanna Engström
6202. Chloe Duodoignon
6203. Johanna Öberg
6204. Chantelle Hesselberg
6205. Fanny Thonier
621IFK Lidingö SOK 413:15
6211. Caroline Pigerre
6212. Barbora Pijáková
6213. Isabella Tapper
6214. Amelie Rajan
6215. Julia Rajan
622OK Pan Århus 213:15
6221. Lise Termansen
6222. Anneke Hald Bjørgum
6223. Ellen Myrskog
6224. Ane Linde
6225. Caroline Finderup
623Eksjö SOK 213:15
6231. Martina Rizzi
6232. Linda Nordin
6233. Anna Gröll
6234. Cecilia Bergander
6235. Lovisa Blomgren
624Västerås SOK 113:15
6241. Jonna Fors
6242. Eva Ode
6243. Emilia Brangefält
6244. Ida Larsson
6245. Elin Dahlmark
625Domnarvets GOIF / Linköpings OK13:15
6251. Elsa Nilsson
6252. Sara Helander
6253. Sara Söderqvist
6254. Emma Eliasson
6255. Karin Elfving
626Varegg Fleridrett 113:15
6261. Christiane Trøsse
6262. Mari Strømme Lid
6263. Kristine Fjellanger
6264. Ingunn Martinsen
6265. Tora Aasheim Nymark
627OK Renen 113:15
6271. Hanna Lundberg
6272. Hanna Svanberg
6273. Ella Turesson
6274. Klara Kivijärvi
6275. Emmie Lindbäck
628Lerums SOK 113:15
6281. Tilda Melkstam
6282. Matilda Hagstrand
6283. Lovisa Moqvist
6284. Maja Axelsson
6285. Tova Larsson
629Tullinge SK 313:15
6291. Anna-Karin Sundqvist
6292. Josefin Hersén
6293. Malin Sundqvist
6294. Tilda Andersson
6295. Tove Sjöberg
630Lahden Suunnistajat-37 213:15
6301. Lilia Karttunen
6302. Maiju Lehtonen
6303. Emmi Kiljunen
6304. Aino Kuusela
6305. Saara Kukkonen
631Heming Orientering 113:15
6311. Maya Arnesen
6312. Signe Astrup Arnesen
6313. Hanna Eckhardt Andresen
6314. Live Østvold
6315. Malene Jebsen
632IK Hakarpspojkarna 213:15
6321. Emma Ling
6322. Sara Granstedt
6323. Alice Svensson Finndahl
6324. Tova Olsson
6325. Alma Holmqvist Johansson
633Attunda OK 113:15
6331. Maria Prieto
6332. Sofia Ivers
6333. Maria Von Schmalensée
6334. Monica Roos
6335. Laura Angelo
634Centrum OK 113:15
6341. Erika Lindholm
6342. Linnea Börjars
6343. Moa Kjellstrand
6344. Caroline Cederquist Törnblad
6345. Sara Jonasson
635Kungälvs OK 113:15
6351. Kristin Ekdala
6352. Ann-Sofi Hermansson
6353. Cecilia Groth
6354. Isabella Aumo
6355. Sabina Aumo
636NTNUI 413:15
6361. Anne Willkommen Eiken
6362. Ingeborg Ellegaard Melby
6363. Ronja Björklund
6364. Tonje Aasheim Nymark
6365. Silje Arntzen
637OK Nolaskogsarna 113:15
6371. Anna Quayle
6372. Malin Andersson
6373. Mary Fleming
6374. Victoria Eriksson
6375. Elina Mikaelsson
638Örkelljunga FK 113:15
6381. Emelie Olsson
6382. Marie Olsson
6383. Jenny Olsson
6384. Angelika Larsson
6385. Ann-Sofie Larsson
639Helsingborgs SOK 113:15
6391. Julia Dahl
6392. Lotta Lewis-Jonsson
6393. Thea Bökman
6394. Britt-Marie Stensson
6395. Linda Ranbro
640OK Hammaren 113:15
6401. vacant
6402. vacant
6403. vacant
6404. vacant
6405. vacant
641OK Orion 313:15
6411. Myrra Carlsson
6412. Malin Svensson
6413. Agnieszka Cych
6414. Ellen Kallerbäck
6415. Jenny Håkansson
642Konnerud IL 113:15
6421. Andrea Ranvik
6422. Jenny Baklid
6423. Anniken Ranvik
6424. Mille Jægtvik
6425. Maiken Hågård
643TSM Kralovehradecko 113:15
6431. Adela Vandasova
6432. Tereza Chrástová
6433. Nikola Zlamalova
6434. Petra Holeckova
6435. Roza Vejrazkova
644Tyrving IL 313:15
6441. Agni Fjogstad Nielsen
6442. Lise Østlid Bagstevold
6443. Emma Meyer Larsson
6444. Karoline Andersen
6445. Synne Skjærstein
645Sävedalens AIK 313:15
6451. Amanda Claesson
6452. Klara Pålsson
6453. Märta Mollén
6454. Maria Klamfelt
6455. Emma Andersson
646Kils OK 113:15
6461. Sanna Skoog
6462. Elsa Holmgård
6463. Sofia Holmgård
6464. Ella Nordström
6465. Klara Holmgård
647Linköpings OK 213:15
6471. Stina Nero
6472. Kajsa Hammarström
6473. Emma Backteman
6474. Annika Ivarsson
6475. Elisabeth Ahlgren
648Uddevalla OK / OK Pan Kristianstad13:15
6481. Linnea Gustafsson
6482. Ebba Thuresson
6483. Malin Widén
6484. Frida Strömgård
6485. Moa Gustafsson
649Umeå OK 113:15
6491. Klara Yngvesson
6492. Åsa Otterbjörk
6493. Kaisa Rooba
6494. Lea Edvardsson
6495. Cecilia Rydberg
650Hestra IF 113:15
6501. Ebba Hjertberg
6502. Alma Hjertberg
6503. Sofia Larsson
6504. Sofia Klasson
6505. Alice Aroneng
651Frölunda OL 113:15
6511. Anna Martner
6512. Sandra Hansson
6513. Karin Karlfeldt Fedje
6514. Matilda Johannesson
6515. Malin Lamm
652Hiisirasti 113:15
6521. Anna Dvorianskaia
6522. Inna Somova
6523. Daria Borisova
6524. Päivi Autio
6525. Natalia Efimova
653OK Pan Århus 313:15
6531. Birka Øhlenschlæger Nielsen
6532. Mette Hjerrild
6533. Katrine Begtrup
6534. Hedvig Valbjørn Gydesen
6535. Kathrine Amby
654IK Uven 113:15
6541. vacant
6542. vacant
6543. vacant
6544. vacant
6545. vacant
655Tampereen Pyrintö 313:15
6551. Anni Laine
6552. Salla Mustonen
6553. Melina Avelin
6554. Villa Mustajoki
6555. Sanni Kymäläinen
656OK Djerf 113:15
6561. Elin Lindblad
6562. Amanda Jansson
6563. Frida Johansson
6564. Elin Lindberg
6565. Marie Pettersson
657OK Orion 413:15
6571. Ellen Wahlbom
6572. Nadiya Volynska
6573. Ulrika Hermansson
6574. Klara Andersson
6575. Lena Swartz
658TSM Kralovehradecko 213:15
6581. Tereza Kosova
6582. Pavlína Chaloupská
6583. Barbora Matejkova
6584. Hana Tepla
6585. Veronika Sklibova
659Ankarsrums OK / Gamleby OK / Västerviks OK 113:15
6591. Anna Johansson
6592. Elisabet Larsson
6593. Maria Lang
6594. Susanne Gran
6595. Camilla Matanovic
660Snättringe SK 113:15
6601. Mariya Khimochkina
6602. Frida Hector
6603. Kristina Tedhamre
6604. Vilma Karlsson
6605. Monica Hatlen
661Köping-Kolsva OK / Surahammars SOK 113:15
6611. Martina Welén
6612. Sofie Landqvist
6613. Rebecca Mårtensson
6614. Elin Pettersson
6615. Malin Welén
662OK Moss 113:15
6621. Julie Wold
6622. Frida Hovgaard Eisvang
6623. Kristine Roskifte
6624. Erika Lind-Larsen
6625. Hanne Wold
663Sundbybergs IK 213:15
6631. Ronja Ståhl
6632. Tuva Falk
6633. Astrid Simonsson
6634. Lisa Wadenbrant
6635. Vilde Jonsson Wold
664OK Skogsfalken 113:15
6641. Julia Hed
6642. Lena Persson
6643. Sofia Forsgren
6644. Pernilla Larsson
6645. Lina Svensson
665Järfälla OK 113:15
6651. Maria Pedersen
6652. Miia Roller
6653. Magdalena Grunder
6654. Ellinor Hamberg
6655. Sofia Edvardsson
666Malungs OK Skogsmårdarna 113:15
6661. Jennie Börjesson Eriksson
6662. Magdalena Cermakova
6663. Johanna Börjesson Eriksson
6664. Elin Fjellström
6665. Vendula Hor?i?ková
667IF Hagen 113:15
6671. Moa Alsiö
6672. Ellen Larsson
6673. Maria Sahlén
6674. Hanna Alsiö
6675. Emma Kindbom
668Tjällmo-Godegårds OK 113:15
6681. vacant
6682. vacant
6683. vacant
6684. vacant
6685. vacant
669Stigmännen Karlshamns OK 113:15
6691. Ann-Sofie Robért
6692. Karin Lindqvist
6693. Maria Carlsson
6694. Ann Öhlin
6695. Annika Emander
670IF Thor 113:15
6701. Gunilla Svärd
6702. Josefin Bengtsson
6703. Ebba Lindell
6704. Hanna Jonsell
6705. Alva Lindell
671Almby IK 113:15
6711. Sofie Franzén
6712. Malin Wiklund
6713. Siri Englund
6714. Anne Bodin
6715. Sofie Bodin
672OK Skogsfalken 213:15
6721. Josefine Jungstrand
6722. Lena Söderberg
6723. Christina Smedberg
6724. Kerstin Arnesson
6725. Cecilia Lingerud
673Lunds OK 113:15
6731. Karin Hagwall
6732. Emelie Eklöf
6733. Elin Hugosson
6734. Moa Wallenborg
6735. Lotta Linsefors
674Karlskrona SOK 113:15
6741. Ema Markova
6742. Emma Zettervall
6743. Helena Gummesson
6744. Johanna Wilhelmsson
6745. Eva Pettersson
675Härlövs IF 113:15
6751. Irmalinn Nilsson
6752. Clara Dahl
6753. Hilma Holmström
6754. Maja Tenghagen
6755. Alma Leijon
676Härnösands OK 113:15
6761. Susanna Edström
6762. Tilde Engberg
6763. Marie-Louise Engberg
6764. Elsa Lindahl
6765. Linnéa Olofsson
677OK Gynge / OK Milan / OK Torfinn 113:15
6771. Josefin Erlandsson
6772. Matilda Nilsson
6773. Linnea Gustafsson
6774. Jessica Nilsson
6775. Camilla Nilsson
678Bromma-Vällingby SOK 113:15
6781. Karin Modin
6782. Elin Bjessmo
6783. Kristin Nilsson
6784. Jenny Salemyr
6785. Lena Bjessmo
679Karlskrona SOK 213:15
6791. Linda Ingemarsson
6792. Linda Larsson
6793. Kristina Berlin
6794. Annika Josefsson
6795. Anne Johansson
680Skåneslättens OL 213:15
6801. Annie Lennartsson
6802. Pia Olsson
6803. Angelica Engström
6804. Embla Cinthio
6805. Alva Nystedt
681OK Øst Birkerød 113:15
6811. Mette Rønning Steffensen
6812. Pernille Brunstedt Jacobsen
6813. Pernille Sommer
6814. Birgitte Erskov Halland
6815. Helle Holm Clausen
682Skogslöparna / Sundsvalls OK 413:15
6821. Amelie Josefsson
6822. Evelina Söderlund
6823. vacant
6824. vacant
6825. Gitte Leth
683Hjärnarps OL 113:15
6831. Marie Albinsson
6832. Lotta Morén
6833. Erica Höst
6834. Carina Eriksson
6835. Marie Jinnemo
684OK Gränsen 113:15
6841. Karin Håkansson
6842. Helena Lindman
6843. Irma Fridolfsson
6844. Stina Håkansson
6845. Alma Haag
685OK Pan-Kristianstad 313:15
6851. Marie Eng
6852. Sara Eng
6853. Sofie Josefsson
6854. Anna Lööf
6855. Vilma Svantesson
686Pargas IF 213:15
6861. Laura Portin
6862. Sanna Nymalm
6863. Jill Lauren
6864. Sara Laurén
6865. Jenny Virtala
687Nyköpings OK / OK Hällen 213:15
6871. Elsa Linder
6872. Frida Jarding
6873. Ella Stenils
6874. Caroline Guttke
6875. Linnéa Gustafsson
688Malmö OK 113:15
6881. Lilja Österman
6882. Linn Lindblom
6883. Marlene Bjärehed
6884. Siri Wahlström
6885. Agnes Lindblom
689Falköpings AIK OK 113:15
6891. Vilma Blennow
6892. Ellen Blennow
6893. Alva Sonesson
6894. Elsa Sonesson
6895. Ida Willén
690Horsens OK 113:15
6901. Rikke Holm Jensen
6902. Alberte Thyssen
6903. Greti Pentek
6904. Irene Mikkelsen
6905. Rebeka Vincze
691eLadies 113:15
6911. Sini Pekkala
6912. Marja Liisa Autti
6913. Virpi Palmen
6914. Piritta Wartiainen
6915. Taru Ikäheimonen
692MS Parma 213:15
6921. vacant
6922. vacant
6923. vacant
6924. vacant
6925. vacant
693OK Snab / Silkeborg OK / Trollhättans SOK 213:15
6931. Malin Kristiansson
6932. Ulrika Örnhagen Jørgensen
6933. Sara Lysemose Poulsen
6934. Rikke Rasmussen
6935. Josefine Kristiansson
694Måren OK / Oppsal Orientering 213:15
6941. Kine Dirro
6942. Ingrid Solheim Undeberget
6943. Luciana Swads
6944. Katrine Veggan
6945. Elin Kalleson
695FIF Hillerød 113:15
6951. Nicoline Friberg Klysner
6952. Dorthe Skovlyst
6953. Maria Høyer Staugaard
6954. Sigrid Høyer Staugaard
6955. Nevena Simeonova
696FK Herkules 113:15
6961. Gisela Lind
6962. Laila B Höglund
6963. Helena Svensson
6964. Tuuli Saari
6965. Åsa Brusehed
697RastiPielinen 113:15
6971. Anni Partanen
6972. Henna Pisto
6973. Jenni Ruokolainen
6974. Taru Kilpala
6975. Reeta Partanen
698Andrarums IF 113:15
6981. Elin Nilsson
6982. Maria Mickelåker
6983. Johanna Härwell
6984. Clara Ehrnborn
6985. Patricia Edgarsson
699Lillomarka OL 313:15
6991. Elena Grand
6992. Line Bar Nathan
6993. vacant
6994. vacant
6995. vacant
700IFK Lidingö SOK 513:15
7001. Lisa Thunell
7002. Ella Broquist
7003. Jutta Jussila
7004. Agnes Damberg
7005. Ramona Åkermarck-Mähönen
701KFUM Örebro OK 113:15
7011. Emma Victorin
7012. Kristin Jacobson
7013. Johanna Nordström
7014. Lovisa Gustafsson
7015. Anette Carlsson
702Nord West 113:15
7021. Daria Panchenko
7022. Zlata Malysheva
7023. Tatyana Bevza
7024. Inga Khafizova
7025. Daria Krasilnikova
703RastiPiikkiö 113:15
7031. Anne Järvinen
7032. Taina Wirberg
7033. Mari Vataa
7034. Tarja Hyytiäinen
7035. Marjo Väätäjä
704Gotlands Orienteringsförbund 113:15
7041. Christina Gustavsson
7042. Elin Dahl
7043. Ulrika Nikolausson
7044. Ylva Svangren
7045. Viktoria Olsson
705Nydalens SK 313:15
7051. Ea Lunøe
7052. Marte Madslien Bakken
7053. Yngvild Langedal Breivik
7054. Martha Kalvig Skogan
7055. Emilie Westin
706Halmstad OK 113:15
7061. Louise Borg
7062. Lovisa Lager
7063. Lotta Enberg
7064. Ingela Alvmyren
7065. Klara Persson
707IK Hakarpspojkarna 313:15
7071. Eva Öhlund
7072. Julia Rangert
7073. Francesca Taufer
7074. Ebba Lindman
7075. Ida Eskilsson
708Tolered-Utby Ol-klubb 113:15
7081. Linn Mauritzson
7082. Sara Nordenfelt
7083. Emma Ekberg
7084. Siri Larsen
7085. Nadia El-Charif
709Långhundra IF 113:15
7091. Lovisa Hambäck
7092. Emma Bromark
7093. Sara Bengtsson
7094. Alva Jonsson
7095. Lovisa Wigertz
710Markbygdens OK 113:15
7101. Lisa Åkesson
7102. Erika Åkesson
7103. Anne Hansson
7104. Åsa Hagnestål
7105. Marina Axelsson
711Skellefteå OK 113:15
7111. Thea Wennberg
7112. Helena Lidhage
7113. Helena Degerman
7114. Sanna Öhman
7115. Fanny Linderborg
712Jämtland United13:15
7121. Maria Dovåker Liss
7122. Anna Hedström Ringvall
7123. Erica Johansson
7124. Hanna Lindqvist
7125. Helen Hanstock
713Allerød OK 113:15
7131. Kersti Kärner
7132. Hedda Kärner Grooss
7133. Dorthe Munktved
7134. Henriette Broman
7135. Angélique Grønborg Rasmussen
714Lerums SOK 213:15
7141. Karolina Melkstam
7142. Nina Djerf
7143. Susanne Cox
7144. Marie-Louise Larsson
7145. Linda Gunnarsson
715OK Skogshjortarna 2 / Skogslöparna13:15
7151. Amelie Josefsson
7152. Evelina Söderlund
7153. Annie Andreasson
7154. Johanna Fredrixon
7155. Åsa Hedström
716Malungs OK Skogsmårdarna 213:15
7161. Lisa Larsson
7162. Jessica Hallqvist
7163. Michaela Hallqvist
7164. Julia Gunnarsson
7165. Maria Bois
717Karlskrona SOK 313:15
7171. Vladka Raclavska
7172. Kristyna Skyvova
7173. Linda Allwood
7174. Jeanette Andersson
7175. Maria Sibileva
718IF Hagen / Tibro OK 213:15
7181. Emilia Henrysson
7182. Ida Roos
7183. Sofia Gumaelius
7184. Ebba Andrén
7185. Anna Olsson
719FarumTisvilde OK 213:15
7191. Celina Bregensöe
7192. Dicte Højbjerg Andersen
7193. Bente Kjær Hemmingsen
7194. Xenia Bregensøe
7195. Bodil Karlsmose Kliem
720Kolbotn o Skimt OL / Ås-NMBU Orientering 213:15
7201. Rannveig Winsnes Nordhagen
7202. Ingvild Mohr Hansen
7203. Mari Brøndbo Dahl
7204. Hanna Rehn
7205. Kaja Winsnes Nordhagen
721Finspångs SOK 213:15
7211. Št?pánka Shán?lová
7212. Eva Göhl
7213. Karolina Hellgren
7214. Alice Johansson
7215. Elin Johansson
722Konnerud IL 213:15
7221. Thea Land
7222. Amanda Skyttersæter Saugerud
7223. Maren Sofie Steen
7224. Tonje-Malin Rhrich
7225. Nora Småge-Hilsen
723Göteborgs SK 113:15
7231. Lovisa Leman
7232. Annieke Grahn
7233. Anna Lundberg
7234. Louise Grahn
7235. Therese Ljungberg
724Haninge SOK / Snättringe SK 213:15
7241. Sofia Persson
7242. Cecilia Hector
7243. Nadja Dahlström
7244. Elin Wolgast
7245. Nina Persson
725FK Friskus-Varberg 113:15
7251. Jennifer Gull
7252. Helena Andersson
7253. Emma Lindén
7254. Sara Josarp
7255. Elvira Wildheim
726Linköpings OK 313:15
7261. Klara Ljunggren
7262. Sarah Magnusson
7263. Frida Sahlman
7264. Stina Anderjon
7265. Tove Ekström
727Porsgrunn OL 113:15
7271. Hanne Vassend
7272. Elise Ausen
7273. Sara Mathisen
7274. Hilde Vassend
7275. Kjersti Adela Westin
728Kalevan Rasti 213:15
7281. Mari Väänänen
7282. Netta Rajamäki
7283. Linda Talbonen
7284. Emilia Rantanen
7285. Moona Havula
729Eiker OL 113:15
7291. Anna Isnes Tyse
7292. Oda Isnes Tyse
7293. Christine Hoen
7294. Anne Marthe Peveri
7295. Solveig Letmolie
730OK Pan Århus 413:15
7301. Triin Aedmae
7302. Sofie Secher Thomsen
7303. Emily B. Temple
7304. Agnete Horup
7305. Jeanette Finderup
731Mölndal Outdoor IF 113:15
7311. Tove Persson
7312. Åsa Ottosson
7313. Karolina Wildheim
7314. Agnes Asp
7315. Anna Nordelöf
732Falkenbergs OK 113:15
7321. Frida Andersson
7322. Helena Hagström
7323. Matilda Martinsson
7324. Linnea Bengtsson
7325. Johanna Henriksson
733Bul-Tromsø IL 113:15
7331. Tora Indregard
7332. Elisa Götsch Iversen
7333. Anne Urset
7334. Klara Graversen
7335. Anna Karlqvist
734Nydalens SK 413:15
7341. Christine Turter Sandvold
7342. Frida Aamot
7343. Ida Tangen
7344. Toril Nes
7345. Marianne Dæhli
735NAIS Orienteringsklubb 113:15
7351. Linnea Samuelsson
7352. Åsa Granström
7353. Ida Waernqvist
7354. Marie Andersson
7355. Josefin Bovellan
736Halmstad OK 213:15
7361. Maria Lönn
7362. Jenny Green
7363. Malin Settergren
7364. Karin Karlsson
7365. Susanna Berg
737eLadies 213:15
7371. Line Nybakken
7372. Saara Mahlamäki
7373. Marjut Varpula
7374. Rita Linko
7375. Heidi Torp-Donner
738OK Sorø 113:15
7381. Anne Bloch Frandsen
7382. Merete Kleist
7383. Mette Filskov
7384. Anja Rasmussen
7385. Tine Demandt
739