Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Östra Blekinges nattcup deltävling 1

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Östra Blekinges nattcup deltävling 1
Arrangörsorganisation: OK Orion
Datum: torsdag 19 oktober 2017

Långa

11 000 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1090516Björn AnderssonKarlskrona SOK18:22
930901Marcus BerggrenNyköpings OK18:22
0Niklas BrattOK Orion18:22
452531Johan EngströmOK Orion18:22
920330Adam GeorgssonKarlskrona SOK18:22
840623Daniel GunnarssonOK Orion18:22
710829Magnus LarssonKarlskrona SOK18:22
730619Torgny LindströmRonneby OK18:22
600723Gustav OlssonTorsås OK18:22
8484111Philip PerssonOK Orion18:22
920215Pontus PeterssonOK Orion18:22
0Magnus SagerOK Orion18:22
0Theodor WahlbomOK Orion18:22

Mellan

7 300 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
870317Maria ArvidssonKalmar OK18:22
8080614Myrra CarlssonOK Orion18:22
9020812Simon FogelströmTorsås OK18:22
1721729Isak HagbergKalmar OK18:22
9681010Johan JacobssonOK Orion18:22
9930428Maria JohanssonTorsås OK18:22
9640923Ulf JohanssonKarlskrona SOK18:22
741120Stefan KarlssonRonneby OK18:22
7021219Arvid KronmarKarlskrona SOK18:22
9030219Hugo LarssonKarlskrona SOK18:22
600524Ove LernåKalmar OK18:22
18543Johan MyrénOK Orion18:22
18027Filip NilssonGotlands Bro OK18:22
502025Christian OldgårdKalmar OK18:22
940224Emil OlssonOK Orion18:22
9402243Kent OlssonOK Orion18:22
500523Lisa OlssonTorsås OK18:22
500723Magnus OlssonTorsås OK18:22
7020313Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK18:22
9670123Jonas PerssonTorsås OK18:22
258196Stefan PeterssonKalmar OK18:22
2088520Adrian SkobeKalmar OK18:22
2027218Frantisek SvetnickyKarlskrona SOK18:22
7474111Anton TörnqvistKarlskrona SOK18:22
632800Ellen WahlbomOK Orion18:22
0Linus VernströmRonneby OK18:22
7071723Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK18:22
895412Nadiya VolynskaOK Orion18:22

Mellankort

4 200 m, 59 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8051754Thomas AlmqvistKarlskrona SOK18:20
262488Ingemar AnderssonOK Orion18:20
1060302Klara AnderssonOK Orion18:20
30357Lennart AnderssonOK Orion18:20
435798Mats AnderssonOK Orion18:20
446003Elin AntonischkiOK Orion18:20
9700817Jörn AntonischkiOK Orion18:20
7502040Stefan CaleklintKarlskrona SOK18:20
7908140Susanna CaleklintKarlskrona SOK18:20
1470401Rasmus EjermarkTorsås OK18:20
41588Karl-Axel EngströmOK Orion18:20
9771210Mattias EngströmOK Orion18:20
417688Per-Ivan EngströmOK Orion18:20
2057315Vilma EngströmOK Orion18:20
18525Carolin Håkansson OK Orion18:20
8130416Filip HåkanssonOK Orion18:20
721031Jenny HåkanssonOK Orion18:20
820380Oliver HåkanssonOK Orion18:20
262491Eskil JohanssonOK Orion18:20
12577Annika JosefssonKarlskrona SOK18:20
730224Magnus KronmarKarlskrona SOK18:20
0Linda LarssonKarlskrona SOK18:20
1811111Christian LindblomStigmännen Karlshamns OK18:20
1660819Anne LindellKalmar OK18:20
402821Hilda LindellOK Orion18:20
27256Björn LinnersjöOK Orion18:20
18590Ulf LundbergKalmar OK18:20
18541Thommy MattissonOK Orion18:20
1571127Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK18:20
450881Anders NilssonOK Orion18:20
426098Lennart NilssonOK Orion18:20
1470503Magnus NilssonTorsås OK18:20
9587749Nellie NilssonOK Orion18:20
860512Linn OlssonOK Orion18:20
9620129Pi PerssonOK Orion18:20
0Bo SalomonssonKalmar OK18:20
1201174Maria SibilevaKarlskrona SOK18:20
2109212Dorota ŠmelíkováKarlskrona SOK18:20
452530Lennart SohlinOK Orion18:20
860413Bengt StrindhagenOK Orion18:20
9700716Anders SundelinOK Orion18:20
9650108Katarina SundelinOK Orion18:20
1401354Martina SundelinOK Orion18:20
2058218Lisa SwartzOK Orion18:20
0Nils SwartzOK Orion18:20
2109204Alma SvennerudKarlskrona SOK18:20
2062074Amanda SvenssonOK Orion18:20
9050409Hedda SvenssonOK Orion18:20
0Jan SvenssonOK Orion18:20
720815Jonas SvenssonOK Orion18:20
1426461Filippa SöderbergKalmar OK18:20
960901Mikael WahlbomOK Orion18:20
1411411Sandra WiduchKarlskrona SOK18:20
808182Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK18:20
1690327Björn ZettervallKarlskrona SOK18:20
1050824Emma ZettervallKarlskrona SOK18:20
0Lars-Åke ÅbergKalmar OK18:20
0Carl ÅkessonOK Orion18:20
0Ottilia ÅkessonOK Orion18:20

Korta

2 400 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2119383Anna GustavssonKalmar OK18:23
7461009Leif IngemarssonKarlskrona SOK18:23
306866Elisabet JannerRonneby OK18:23
306874Alice JohanssonOK Orion18:23
440948Marina JohanssonOK Orion18:23
451398Lova KronmarKarlskrona SOK18:23
0Joel LeistraKarlskrona SOK18:23
9771005Anders LeopoldOK Orion18:23
7070108Selma LeopoldOK Orion18:23
2123533Magnus LeuenbergerOK Orion18:23
2123356Maria LeuenbergerOK Orion18:23
444710Jakob OmelchenkoKarlskrona SOK18:23
440925Emma SandgrenOK Orion18:23
440922Ola SandgrenOK Orion18:23
2109207Märta SvennerudKarlskrona SOK18:23
306882Kent TörnqvistKarlskrona SOK18:23
1470446Simon WaxegårdTorsås OK18:23
2109220Oleksii Zhelobkov 18:23
2107199Viacheslav Zhelobkov 18:23
2109214Viktoria Zhelobkov 18:23
1470514Agnes ÅsénTorsås OK18:23
0Magnus ÅsénTorsås OK18:23

Annonser