Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Lunds OK Nattcup 2017 etapp 4

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Lunds OK Nattcup 2017 etapp 4
Arrangörsorganisation: Lunds OK
Datum: tisdag 28 november 2017

Dam Mellan

6 470 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9010419Lovisa WeidenSkåneslättens OL17:59:46
421194Linda WesterlundFrosta OK18:16:12
450714Moa WallenborgOK Kontinent18:23:01
9990619Anna LjungqvistLunds OK18:25:11
9690311Åsa EricssonLunds OK18:28:17
421160Anna BjärbyFrosta OK18:31:07
941337Martina JohanssonHestra IF18:34:28
7830412Johanna Matsdotter AhlgrenLunds OK18:35:40
940320Frida HedinKlubblös18:37:33
1240373Kajsa BenattiSkåneslättens OL18:37:54
1020510Elin HugossonLunds OK18:37:59
9165622Alva NystedtSkåneslättens OL18:43:05

Dam Kort

4 220 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1025266Gudrun NilssonLunds OK18:02:54
1406438Jeanette HenningssonLunds OK18:10:04
610330Ann-Kristin SjöströmLunds OK18:10:51
8006157Petra EklundLunds OK18:11:59
342460Jenny GustafssonLunds OK18:27:23

Dam Lätt

2 530 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1416645Lovisa WahlbomLunds OK18:26:57
2104047Fanni Gustafson FaegerstenLunds OK18:49:52
2088981Freja GustafsonLunds OK18:49:56

Herr Lång

9 870 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8443322Gert PetterssonLunds OK18:11:36
41574David LarssonLunds OK18:20:21
9760415Johan SvärdLunds OK18:20:50
1233321Mattias KovacicFrosta OK18:27:40
860801Martin WendtLunds OK18:31:18
9102233Raul HindovLunds OK18:35:24
9101727Johan SanderSkåneslättens OL18:37:56
7205946Daniel HellbergLunds OK18:52:50
7000666Peter HedbergLunds OK18:55:12

Herr Mellan

6 470 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
561106Ingmar EkelövSkåneslättens OL17:59:47
9761107Jonas ClausenLunds OK18:15:04
421184Mats SjöbergFrosta OK18:16:08
9097075Jonas EnarssonLunds OK18:21:29
9921121Martin HeydenLunds OK18:24:14
9650505Anders HeydenLunds OK18:25:53
9874998Jan WahlströmSnättringe SK18:27:42
8402708Pontus GustavssonLunds OK18:29:49
42609Magnus WallenborgOK Kontinent18:31:01
2060853Robert BertilssonLunds OK18:32:03
2104001Lukas WittenbecherLunds OK18:32:43
860611Erik SchultzLunds OK18:33:06
9005064Rickard IngessonLunds OK18:34:46
7700316Örjan LarssonLunds OK18:35:08

Herr Kort

4 220 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9770826Linus MalmstenMalmö OK17:58:48
2109187Per RydbergEj klubbansluten18:02:26
422428Joel RydbergEj klubbansluten18:05:41
29686Lars JohanssonMalmö OK18:07:51
941008Mats BredfeltLunds OK18:12:22
581124Nils-Erik BondessonFrosta OK18:12:55
1025267Bo Anders NilssonLunds OK18:15:59
27905Leif KarlssonFrosta OK18:19:58
439918Christer JönssonLunds OK18:20:35
1044086Daniel LarsonEj klubbansluten18:25:17
19092Per StenEslövs FK18:26:02
41481Ingemar SvenssonLunds OK18:29:04
7030912Felix GustafssonLunds OK18:30:26
9031012Klas LjungqvistLunds OK18:32:00
449959Patrick AdlercreutzLunds OK18:36:00
9440144Fredrik NystedtSkåneslättens OL18:43:07
451069Richard BengtssonLunds OK18:43:42
2104046Niklas GustafsonLunds OK18:49:03
9681114Lars HarrieLunds OK18:58:25

Herr Lätt

2 530 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8333875Lucas TreldalLunds OK18:26:59
1060215Hugo HjelmLunds OK18:30:04

Annonser

Mila