Startlista för Kolmårdensprinten

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Kolmårdensprinten
Arrangörsorganisation: OK Kolmården
Datum: lördag 11 november 2017

Etapp 1Etapp 2, endast landslagsklasserna

Herrar Landslag

3 900 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rassmus AnderssonOK Linné10:45:00
Martin RegbornHagaby GoIF Örebro10:46:00
William LindMalungs OK Skogsmårdarna10:47:00
Max Peter BejmerIFK Göteborg10:48:00
Jesper SvenskStora Tuna OK10:49:00
Simon ImarkTullinge SK10:50:00
Axel GranqvistOK Ravinen10:51:00
Albin RidefeltOK Linné10:52:00
Jonas LeanderssonSödertälje-Nykvarn OF10:53:01
Emil SvenskStora Tuna OK10:54:01
Anton JohanssonOK Orion10:55:02
Viktor SvenskStora Tuna OK10:56:01
Henrik JohannessonRonneby OK10:57:00
Oskar SjöbergOK Linné10:58:00
Johan RunessonTampereen Pyrintö10:59:01
Isac von KrusenstiernaOK Kåre11:00:00

Damer Landslag

3 300 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stina NordinSundsvalls OK11:01:00
Tove AlexanderssonStora Tuna OK11:02:01
Lina StrandGöteborg-Majorna OK11:03:00
Linnéa GolsäterEksjö SOK11:04:01
Sara HagströmIFK Göteborg11:05:01
Johanna ÖbergOK Linné11:06:00
Emma BjessmoIFK Lidingö SOK11:07:01
Isa EnvallIK Hakarpspojkarna11:08:01
Karolin OhlssonJärla Orientering11:09:01
Sanna FastEksjö SOK11:10:00
Vilma Von KrusenstiernaOK Kåre11:11:00
Lisa Jonsson-NordinSkåneslättens OL11:12:00
Alva OlssonLinköpings OK11:13:01
Hanna HugossonSundsvalls OK11:14:02
Josefin TjernlundOK Tisaren11:15:01

Herrar Lång

3 900 m, 198 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Theodor BergNAIS Orienteringsklubb08:30:10
Hans PerssonOK Kolmården08:30:54
Anders MagnussonNyköpings OK08:31:31
Gunnar MelinOK Kolmården08:32:12
Johan FröbergTjalve IF Norrköping08:33:46
Pavlo UshkvarokOK Denseln08:35:05
Algirdas BartkeviciusOK Denseln08:35:43
Peter WilhelmsonTjalve IF Norrköping08:36:12
Mattis GranströmNAIS Orienteringsklubb08:38:16
Carl GranströmNAIS Orienteringsklubb08:39:08
Mikael AnderssonOK Kolmården08:39:45
Andreas CarlssonOK Kolmården08:40:26
Carl-Gustav NöjdNAIS Orienteringsklubb08:40:41
Tobias JanssonNAIS Orienteringsklubb08:41:08
Ville JohanssonOK Kolmården08:43:58
Henrik LjungemyrOK Kolmården08:44:50
Klas JohanssonOK Kolmården08:46:23
Lars DanielsonMatteus SI08:49:25
Christer BroströmOK Denseln08:51:36
Arvid WesterbergOK Kolmården08:52:09
Erik WedinNAIS Orienteringsklubb08:52:45
Erik JohnssonOK Kolmården08:53:14
Jonas PeterssonNAIS Orienteringsklubb08:53:45
Valter FredrikssonTjalve IF Norrköping08:54:31
Torbjörn AlmgrenOK Kolmården08:54:41
Filip JounotTjalve IF Norrköping08:55:09
Pontus JohnssonMatteus SI08:56:31
Leo JohanssonOK Kolmården08:57:04
Oskar LeinonenOK Kolmården08:57:45
Ola OlssonOK Kolmården08:57:58
Felix LuksTjalve IF Norrköping08:58:32
Mats K LuksTjalve IF Norrköping09:01:27
Stefan TräffNAIS Orienteringsklubb09:02:00
Anders LillieströmOK Roxen09:03:04
Henrik PilvingeOK Kolmården09:04:02
Gustav TräffNAIS Orienteringsklubb09:05:21
Viktor WaernqvistNAIS Orienteringsklubb09:07:22
Björn CarlssonOK Hällen09:08:36
Jonas BraamOK Denseln09:10:37
Marcus AnderssonMatteus SI09:12:02
Sverre RöjgårdOK Kolmården09:12:37
Erik HellstenNyköpings OK09:13:13
Kent BörjessonOK Måsen09:13:52
Anton BörjessonOK Måsen09:14:35
Christer ErikssonOK Kolmården09:15:06
Linus ClassonNAIS Orienteringsklubb09:15:33
Ludvig ClassonNAIS Orienteringsklubb09:15:38
Lars-Åke ClassonNAIS Orienteringsklubb09:15:45
Carl HedegårdOK Kolmården09:16:10
Per EkNyköpings OK09:16:38
Edvin HellstenNyköpings OK09:17:09
Mikael AleniusNyköpings OK09:17:30
Magnus FredrikssonNyköpings OK09:17:54
Karri LindellOK Måsen09:18:33
Johan HammarströmOK Måsen09:19:00
Emil HammarströmOK Måsen09:19:29
Mathias LindgrenNyköpings OK09:20:20
Stefan WestlinOK Måsen09:20:50
Patrick HolmqvistNyköpings OK09:21:41
Niclas ClashammarNyköpings OK09:22:15
Kurt NensénOK Måsen09:23:17
Johan DahmTjalve IF Norrköping09:23:53
Oskar KällmanOK Hällen09:24:34
Ove ErikssonNyköpings OK09:25:03
Jan SundbüeOK Hällen09:25:44
Ian HamiltonNyköpings OK09:26:26
Mikael KindbornOK Hällen09:27:07
Göran KarlssonOK Hällen09:27:53
Axel LindgrenNyköpings OK09:28:33
Per BerggrenNyköpings OK09:29:05
Hans-Ove ErikssonNyköpings OK09:29:28
Kasper LagerströmNyköpings OK09:29:52
Andreas HolmqvistNyköpings OK09:30:17
Mattias ZeijlonOK Hällen09:30:41
Emil BrunbergNyköpings OK09:31:13
Niklas CarneliusOK Hällen09:31:38
Hugo KindbornOK Hällen09:32:17
Albin FalkNyköpings OK09:32:56
Tobias SjöstedtOK Måsen09:33:54
Tommy SöderbergOK Hällen09:36:21
Per CarlssonNyköpings OK09:36:27
Erik SjöqvistOK Måsen09:37:42
Stefan GustafssonOK Hällen09:38:21
Sven SjöqvistOK Måsen09:38:58
Ludvig EkNyköpings OK09:41:16
Fredrik EkenborgNyköpings OK09:43:06
Philip CarlssonNyköpings OK09:43:48
Mattis NilssonNAIS Orienteringsklubb09:44:36
Isak AnängenNyköpings OK09:45:23
Andreas ZeijlonOK Hällen09:45:41
Oscar EkenborgNyköpings OK09:46:30
Henrik AnängenNyköpings OK09:48:07
Mikael GuttkeNyköpings OK09:49:08
Gunnar NilssonFinspångs SOK09:50:39
Joakim GustafssonFinspångs SOK09:52:31
Patrik LilleengOK Gipen09:53:05
Nils NedforsOK Roxen09:56:48
Thomas RimhagenLinköpings OK09:57:36
Peter ÖbergOK Hällen09:59:20
Oscar MolinBoxholm-Mjölby OL09:59:45
Jonas JohnssonOK Kolmården10:01:16
Martin LindforsBjörkfors GOIF10:02:06
Mattias FredsbergOK Roxen10:02:47
Ingemar MagnussonBoxholm-Mjölby OL10:03:12
Johan ScherlinNyköpings OK10:03:28
Henrik MarmelidOK Roxen10:04:43
Hugo DalhammerOK Roxen10:05:18
Jonas SchedinLinköpings OK10:05:47
Gunnar EngströmLinköpings OK10:06:21
Per MagnussonLinköpings OK10:06:48
Per ÖbergOK Hällen10:07:20
Emil BruhnBoxholm-Mjölby OL10:07:57
Joel KarnehedOK Roxen10:08:31
Erik SandhOK Roxen10:09:47
Conny BruhnBoxholm-Mjölby OL10:10:15
Pedro LundqvistLinköpings OK10:10:53
Hugo LillieströmOK Roxen10:11:48
Pontus LindblomOK Roxen10:13:40
Kent StrömbergOK Roxen10:14:47
Sixten ElehedLinköpings OK10:16:35
Patrik SvenssonBjörkfors GOIF10:17:32
Jesper JohanssonLinköpings OK10:19:04
Benny LindgrenFinspångs SOK10:19:50
Joakim WalterssonOK Roxen10:20:26
Melker LundinKatrineholms OK10:21:33
Karl LundinKatrineholms OK10:22:34
Victor BergstrandLinköpings OK10:24:39
Jonas RothLinköpings OK10:25:04
Maxime BonneauLinköpings OK10:25:51
Thomas StenströmLinköpings OK10:26:30
Erik MartinssonLinköpings OK10:27:04
Sven EngströmLinköpings OK10:27:30
Peter AronssonLinköpings OK10:28:15
Mikael WesterbergOK Kolmården10:29:34
Malte EvebornOK Roxen10:30:12
Olle LindmanFinspångs SOK10:30:44
Patrik EvebornOK Roxen10:31:08
Henrik PetterssonOK Roxen10:32:36
Örjan SandellOK Roxen10:34:06
Jan LundgrenLinköpings OK10:35:53
Tobias AnderssonOK Österåker10:36:37
Jesper WaldfeltFinspångs SOK10:37:12
Emil AnderssonLänna IF10:38:04
Stefan LjungbergTumba-Mälarhöjden OK10:38:47
Jonas ErikssonLänna IF10:40:56
Lennart HävrénTullinge SK10:41:42
Martin HanssonKatrineholms OK10:42:18
Lars HolmgrenGamleby OK10:42:50
Hans RagvaldVingåkers OK10:43:22
Johan OtterströmLinköpings OK10:43:53
Sören Nilsson PåledalOK Roxen10:44:56
Martin JanssonOK Rodhen10:45:34
Henrik FlordalKatrineholms OK10:46:40
Martin JarelandLinköpings OK10:46:57
Johan ÅrbrinkLinköpings OK10:47:35
Ola EklundKatrineholms OK10:51:00
Nikolas HolmVingåkers OK10:52:53
Anders PelanderOK Djerf10:53:20
Christer ÖbergGamleby OK10:54:08
Oskar HöglundMotala AIF OL11:00:05
Jonas AxénMotala AIF OL11:01:25
Lars-Olof MagnellKatrineholms OK11:02:03
Tomas EklundSkogsluffarnas OK11:02:35
Christer SkoogKils OK11:03:02
Linus NilssonOK Österåker11:03:31
Erik MattssonJärla Orientering11:04:09
Aron ÖstangårdGamleby OK11:04:33
Viktor SkoogKils OK11:05:02
Fabian ValleriusGamleby OK11:05:34
Henrik VuorinenOK Kolmården11:05:49
Douglas LundinSkogsluffarnas OK11:06:26
Niclas NilssonOK Österåker11:06:51
Melker CarlingerSkogsluffarnas OK11:07:20
Björn AlpbergAlmby IK11:07:49
Charlie StoltRehns BK11:10:30
Magnus SödervallIK Gandvik11:13:20
Carl JanssonVingåkers OK11:14:51
Ludvig ErikssonKils OK11:16:12
Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn OF11:18:00
Christer BorgGöteborg-Majorna OK11:24:04
Henrik PetersonOK Denseln11:24:49
Raphael MakMetropolitan Orienteering Club11:27:37
Kennet HorvathHalmstad OK11:29:02
Magnus BlomgrenOK Kolmården
Björn CarlsonOK Roxen
Jörgen EklundKatrineholms OK
Rasmus ElmelidLinköpings OK
Erik ErnstssonFinspångs SOK
Ragnar FalkNyköpings OK
Hugo FlordalSnättringe SK
Erik FredrikssonTjalve IF Norrköping
Mats FröbergOK Linné
Fredrik JohanssonLinköpings OK
Vesa JussilaNAIS Orienteringsklubb
Jacob LindstamOK Ravinen
August MollénOK Denseln
Urban PeterssonLinköpings OK
Erik WikströmNAIS Orienteringsklubb

Damer Lång

3 300 m, 123 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kristin HerberthsonLinköpings OK16:11:17
Linnea SamuelssonNAIS Orienteringsklubb08:30:12
Elin KjellmanLinköpings OK08:31:24
Malin Leijon LindOK Kolmården08:31:54
Elin NetzOK Kolmården08:36:02
Åsa GranströmNAIS Orienteringsklubb08:38:30
Anna HåkanssonOK Kolmården08:42:18
Malin PilvingeOK Kolmården08:46:57
Maria BroströmOK Denseln08:48:11
Carina KaleredOK Denseln08:48:58
Malin EklöfMatteus SI08:49:29
Ingeborg NilssonOK Denseln08:51:18
Kerstin LjungemyrOK Kolmården09:04:02
Maria LillieströmOK Roxen09:05:03
Anna MartinNAIS Orienteringsklubb09:05:10
Sofie StrömbergMatteus SI09:12:31
Josefin BovellanNAIS Orienteringsklubb09:13:12
Johanna EngströmOK Hällen09:14:26
Julia ErikssonOK Kolmården09:15:52
Miranda FredrikssonNyköpings OK09:16:14
Meja AleniusNyköpings OK09:16:34
Maria FredrikssonNyköpings OK09:17:07
Karin von KronhelmOK Måsen09:18:22
Pirkko HammarströmOK Måsen09:18:47
Marie HedströmOK Måsen09:19:14
Linnéa CarlssonOK Hällen09:19:34
Veronica LundOK Kolmården09:20:41
Linnea LundOK Kolmården09:22:06
Maria NordwallOK Kolmården09:23:23
Sofie HagbergNyköpings OK09:26:05
Nadja Dixon KassmanNyköpings OK09:28:48
Maria ZeijlonOK Hällen09:30:35
Emma WesterlundNyköpings OK09:33:17
Alice EkNyköpings OK09:33:43
Anna JohanssonAnkarsrums OK09:33:57
Marika Nylund EkNyköpings OK09:37:37
Titti BergendahlOK Måsen09:40:40
Anna JacobsenOK Måsen09:41:31
Hanna AnängenNyköpings OK09:42:41
Petra NilssonNAIS Orienteringsklubb09:44:26
Linnéa GustafssonOK Hällen09:46:52
Frida ZeijlonOK Hällen09:49:28
Sandra EdhagerNyköpings OK09:51:19
Annika AsketunOK Roxen09:53:28
Anna Sofie BarkLinköpings OK09:55:56
Märta BerggrenOK Kolmården09:56:35
Annica BerggrenOK Kolmården09:58:57
Lisa BerggrenOK Kolmården10:00:26
Sofia AldénFinspångs SOK10:03:43
Alice MarmelidOK Roxen10:04:58
Elin GunnarssonFinspångs SOK10:05:38
Tilda MarmelidOK Roxen10:06:12
Lotta BorgLinköpings OK10:06:42
Gitte EngströmLinköpings OK10:07:28
Pernilla HörwingOK Roxen10:08:31
Anna-Stina PåledalOK Roxen10:09:01
Lena StrömbäckLinköpings OK10:09:40
Annika IvarssonLinköpings OK10:10:09
Jenny SandhOK Roxen10:13:20
Maria OlofssonLinköpings OK10:19:35
Tove PetterssonOK Roxen10:22:01
Emma PetterssonOK Roxen10:24:51
Lena LindmanFinspångs SOK10:26:28
Hanna Modig TjärnströmLinköpings OK10:28:08
Lova EvebornOK Roxen10:29:18
Malva EvebornOK Roxen10:30:39
Inger BergLinköpings OK10:33:03
Julia Modig TjärnströmLinköpings OK10:33:59
Julia DavidssonÄrla IF10:34:56
Mikaela WallerströmOK Österåker10:36:27
Agneta HasselkvistOK Milan10:36:36
Hanna LundgrenLinköpings OK10:37:03
Louise KarlssonBoxholm-Mjölby OL10:39:30
Tina LindgrenLinköpings OK10:39:56
Anna Von KrusenstiernaOK Kåre10:41:10
Anette ÖnerudOK Ravinen10:43:25
Anette LarssonOK Tor10:45:08
Linn WistrandOK Hällen10:45:56
Lisa AnderssonÄrla IF10:47:21
Jenny BergOK Ravinen10:47:55
Wilma LarssonOK Tor10:48:18
Susanne GranGamleby OK10:50:29
Elin PetterssonVingåkers OK10:52:52
Amanda HolmgrenVittjärvs IK10:53:13
Ellen PelanderOK Djerf10:53:32
Hanna KromnérSkogspojkarnas OK10:54:56
Angelica EngströmSkåneslättens OL10:55:21
Pia ÖstangårdGamleby OK10:55:42
Gunilla SvärdIF Thor10:56:57
Lina KromnérSkogspojkarnas OK11:00:25
Therese NilssonOK Österåker11:03:40
Helen SkoogKils OK11:05:16
Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna11:05:24
Hanna ÖbergGamleby OK11:05:31
Anna TimnerKatrineholms OK11:05:39
Erika CarlingerSkogsluffarnas OK11:05:50
Lovisa PerssonOK Tisaren11:06:17
Nora LundinSkogsluffarnas OK11:06:33
Sanna SkoogKils OK11:07:27
Tilde CarlingerSkogsluffarnas OK11:08:15
Lena WesterlundOK Djerf11:08:33
Hanna StalebrantGamleby OK11:09:00
Ellinor TjernlundOK Tisaren11:10:41
Tove ValleriusGamleby OK11:11:04
Mirjam DalénSala OK11:13:12
Rebecka HeinrupTullinge SK11:16:32
Malin CarlssonIFK Lidingö SOK11:20:09
Sara GarpenlundKFUM Örebro OK11:25:54
Sara HelanderDomnarvets GOIF11:26:55
Jenny HåkanssonOK Orion11:28:22
Karna ThorssonOK Linné11:30:12
Johanna RagvaldOK Linné11:31:29
Linn AldénOK Roxen
Susanne AldénOK Roxen
Anne BössfallLinköpings OK
Ebba CarneliusOK Hällen
Maria ElmelidLinköpings OK
Caroline GuttkeNyköpings OK
Emma HagrotTäby OK
Kajsa HammarströmLinköpings OK
Frida JohanssonLinköpings OK
Charlotte NedforsOK Roxen
Marie RubérLinköpings OK

Herrar Kort

2 300 m, 91 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Magnus AnderssonOK Denseln08:30:58
Andreas TörnkvistOK Denseln08:33:56
David StrömbäckOK Denseln08:34:13
Mats KarlssonTjalve IF Norrköping08:37:49
Carl-Henrik WassOK Kolmården08:38:47
Kennet LindqvistOK Kolmården08:39:13
Robert HåkanssonOK Kolmården08:39:34
Per WirénOK Kolmården08:44:55
Lars HammarströmOK Kolmården08:45:30
Arne LindhTjalve IF Norrköping08:45:42
Magnus ÖsterlundMatteus SI08:50:19
Leif BerggrenNAIS Orienteringsklubb08:54:30
Göran BrattgårdTjalve IF Norrköping08:56:25
Per FröbergTjalve IF Norrköping08:59:34
Oskar ReuteråsTjalve IF Norrköping09:00:38
John KinnanderMatteus SI09:04:14
Johan MalmOK Kolmården09:07:46
Tobias NorinMatteus SI09:09:52
Nils-Göran KempeOK Denseln09:10:27
Nicklas DahlgrenNyköpings OK09:19:24
Leif Magne EggestadBodø & Omegn IF Orientering09:27:29
Patrik JohanssonOK Måsen09:27:41
Magnus FärdigNyköpings OK09:28:47
Arne WesterlundNyköpings OK09:30:27
Jens JacobsenOK Måsen09:31:57
Lars-Åke KullbergBjörkfors GOIF09:48:22
Petter LindMatteus SI09:59:28
Per-Ove EkmanOK Roxen10:00:54
Emanuel HerberthsonLinköpings OK10:01:37
Lennart SvernestamLinköpings OK10:03:44
Patric MolinBoxholm-Mjölby OL10:06:07
Mattias BerglundLinköpings OK10:08:02
Johnny KarlssonUddevalla OK10:08:15
Rikard BorgLinköpings OK10:09:07
Joakim KjellbergBjörkfors GOIF10:11:52
Tomas BomanLinköpings OK10:12:37
Anders LindholmBoxholm-Mjölby OL10:21:21
Jakob LindholmBoxholm-Mjölby OL10:22:03
Clas FriesUmeå OK10:26:32
Johan FrisellBoxholm-Mjölby OL10:27:24
Gustaf KullbergBjörkfors GOIF10:29:12
Robin LjungdellTäby OK10:32:25
Peter OláRånäs OK10:34:55
Elmer WaldfeltFinspångs SOK10:36:16
Sture LarssonLänna IF10:39:06
Sören ErikssonLänna IF10:40:07
Staffan WestbomOckelbo OK10:40:44
Isak GeliusSnättringe SK10:41:22
Jan-Erik KarlssonBoxholm-Mjölby OL10:42:00
Roland NilssonSOK Viljan10:42:37
Christer SandhOK Roxen10:45:41
Bertil WahlqvistIFK Norrköpings OK10:46:15
Stefan Svensson GeliusSnättringe SK10:47:03
Bengt-Ove BlomkvistBjörkfors GOIF10:48:17
Hugo BraamOK Denseln10:48:30
Wilmer KempeOK Denseln10:48:38
Vilgot KempeOK Denseln10:48:43
Anders HargebyBjörkfors GOIF10:49:29
David BengtssonFK Åsen10:55:05
Elis PetersonOK Denseln10:55:30
Andreas HjertsonOK Linné10:57:01
Christoffer GlingeAnkarsrums OK10:57:34
Tommy GustafssonBjörkfors GOIF10:59:26
Stefan CarlssonAlfta-Ösa OK11:04:19
Robert JakobssonTidaholm SOK Sisu11:05:06
Roland AlsénOK Roxen11:13:10
Göran LarssonSala OK11:13:54
Niklas ErlandssonOK Södertörn11:16:16
Emil JanssonVingåkers OK11:17:32
Anders EkingeOK Motala11:18:24
August EkingeOK Motala11:19:03
Kurt SvenssonIK Hakarpspojkarna11:20:46
Hugo EkingeOK Motala11:25:06
Henrik ErlandssonOK Södertörn11:26:18
Sten SegerslättSkåneslättens OL11:27:08
Anders AbelSnättringe SK
Ture BergqvistNAIS Orienteringsklubb
Evert ElgefjordOK Kolmården
Ingemar GreisOK Måsen
Kjell HolmströmBjörkfors GOIF
Erik KjellgrenNAIS Orienteringsklubb
Jonas LindellOK Motala
Bo LindkvistKöping-Kolsva OK
David ModigOK Denseln
Karl MollénOK Denseln
Tommy PatrikssonMatteus SI
Johan PerssonHagaby GoIF Örebro
Alfons PetersonOK Denseln
Robert SvenssonBjörkfors GOIF
Robert SöderbergLinköpings OK
Edvin WaldfeltFinspångs SOK

Damer Kort

2 300 m, 97 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Susanna ForsellMotala AIF OL16:25:51
Sara BergqvistNAIS Orienteringsklubb08:30:57
Sara AnderssonOK Denseln08:31:22
Annica KarlssonTjalve IF Norrköping08:37:56
Elin KarlssonTjalve IF Norrköping08:38:18
Marie HåkanssonOK Kolmården08:39:36
Helena LindgrenNAIS Orienteringsklubb08:40:37
Berit EklöfMatteus SI08:49:33
Veronica NuijaTjalve IF Norrköping08:52:18
Annika FjellnerMatteus SI08:54:10
Ingrid HydénNAIS Orienteringsklubb08:54:40
Linn JohnssonMatteus SI08:56:25
Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb08:58:00
Emma BrännebyOK Kolmården08:58:30
Hillevi LuksTjalve IF Norrköping09:01:31
Lena FröbergTjalve IF Norrköping09:03:32
Fanny ÖstlundOK Kolmården09:04:15
Vera CarlssonOK Hällen09:05:23
Åsa BraamOK Denseln09:05:44
Sara HellstenNyköpings OK09:06:18
Lovis HellstenNyköpings OK09:06:50
Magdalena Wahlqvist AxiTjalve IF Norrköping09:09:39
Filippa GuttkeNyköpings OK09:13:54
Cajsa AleniusNyköpings OK09:13:55
Ebba HedegårdOK Kolmården09:15:45
Agneta ErikssonOK Kolmården09:16:17
Emma ErikssonOK Kolmården09:16:44
Jenny RöjgårdOK Kolmården09:16:59
Ella MellbergNyköpings OK09:19:06
Jenny KällmanOK Hällen09:21:12
Anna Skårstedt JohanssonOK Hällen09:21:16
Åsa LarssonOK Hällen09:23:29
Carina ErikssonNyköpings OK09:24:12
Elisabeth ErikssonNyköpings OK09:27:15
Sara LehtikevariOK Måsen09:27:45
Sofia BjörnbergNyköpings OK09:28:48
Elinor LindstenNyköpings OK09:29:42
Cecilia JanzonOK Måsen09:33:05
Berit EdengrenNyköpings OK09:36:37
Margrita SjöqvistOK Måsen09:36:51
Bibbi GustafssonOK Gipen09:54:18
Lotta FrisellBoxholm-Mjölby OL09:54:46
Jennie KleistBoxholm-Mjölby OL09:55:28
Barbro ÖstlundOK Roxen09:57:44
Carina LindmanFinspångs SOK09:58:40
Hilda SamuelssonMatteus SI09:59:32
Anna NorinMatteus SI09:59:36
Inger EkmanOK Roxen10:00:59
Marie SvernestamLinköpings OK10:03:37
Malin AxFinspångs SOK10:03:44
Lena MolinBoxholm-Mjölby OL10:03:53
Mia LindforsBjörkfors GOIF10:06:31
Alice JohanssonFinspångs SOK10:07:05
Malin BorgLinköpings OK10:08:00
Greta BerglundLinköpings OK10:08:20
Sofia BorgLinköpings OK10:10:10
Anna-Lena KarlssonLinköpings OK10:10:30
Helena HolmOK Roxen10:10:42
Evelin GummessonFinspångs SOK10:11:18
Anna HultmanBjörkfors GOIF10:12:06
Moa KjellbergBjörkfors GOIF10:12:25
Anne UddEslövs FK10:17:47
Maria SarbergLinköpings OK10:18:44
Frida KarlssonLinköpings OK10:20:33
Anna KullbergBjörkfors GOIF10:29:08
Marie AnderssonNAIS Orienteringsklubb10:29:11
Sofia WesterbergOK Kolmården10:30:06
Tora WesterbergOK Kolmården10:30:12
Lena LjungbergTumba-Mälarhöjden OK10:39:34
Kajsa LjungbergTumba-Mälarhöjden OK10:39:38
Britt-Marie AldénOK Kolmården10:39:53
Gunilla KarlssonBoxholm-Mjölby OL10:41:41
Emmy LindgrenLinköpings OK10:44:03
Brigitte AlsénOK Roxen10:48:11
Anna-Lena LagnetegBoxholm-Mjölby OL10:48:55
Isa StålhandskeBjörkfors GOIF10:49:26
Pia StålhandskeBjörkfors GOIF10:49:28
Annette RagvaldVingåkers OK10:52:26
Gittan GeliusSnättringe SK10:53:01
Petra LjungdellTäby OK10:57:01
Clara JakobssonTidaholm SOK Sisu10:58:26
Caroline GreenOK Vivill10:59:39
Jenny GreenOK Vivill11:00:14
Marie FröjdRehns BK11:00:19
Lena LarssonSala OK11:12:52
Vivianne LindstamSol Tranås11:14:10
Karin AbelSnättringe SK
Elsa BrunbergNyköpings OK
Karolina FalkOK Roxen
Alicia GummessonFinspångs SOK
Anna GuttkeNyköpings OK
Maud Göthe LundgrenLinköpings OK
Gabriella JarlNAIS Orienteringsklubb
Annika LindellOK Roxen
Sara NorlingOK Denseln
Britten PerssonFinspångs SOK
Maria ÖsterlundMatteus SI

Medelsvår 4

4 000 m, 49 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Simon FlankegårdTjalve IF Norrköping08:48:43
Peter HydénNAIS Orienteringsklubb08:54:46
Åsa CarlssonOK Hällen09:05:58
Karolina KarlssonOK Kolmården09:13:10
Johan ErikssonOK Hällen09:19:27
Thomas von KronhelmOK Måsen09:21:52
Gustav NorbergOK Hällen09:26:00
Edwin SelanderOK Hällen09:26:12
Roger NorbergOK Hällen09:28:03
Odin EkNyköpings OK09:28:19
Rasmus ÖbergOK Hällen09:29:36
Anna HedinNyköpings OK09:44:18
Helen AnderssonBoxholm-Mjölby OL09:49:20
Patrik KleistBoxholm-Mjölby OL09:51:20
Louise DalhammerOK Roxen09:54:29
Niclas KinnanderMatteus SI09:54:38
Patrik GustavssonLinköpings OK10:03:20
Mats JohanssonOK Hällen10:04:47
Martin WallinOK Roxen10:06:51
Anders BergLinköpings OK10:12:22
Åsa StåhlklooBoxholm-Mjölby OL10:14:17
Eva LindgrenFinspångs SOK10:18:54
Edvin WalterssonOK Roxen10:19:54
Niklas HallkvistBoxholm-Mjölby OL10:20:36
Tommy AnderssonNAIS Orienteringsklubb10:23:14
Andreas BergLinköpings OK10:36:46
Fredrik DahlmarkVästerås SOK10:40:52
Victor FlingmarkUddevalla OK10:42:27
Albin PetterssonHammarkinds OK10:43:48
Fredrik UrbergHammarkinds OK10:48:26
Frida BergstrandMotala AIF OL10:52:01
Göran HedmanValbo AIF10:53:08
Margareta TidmanOK Kolmården10:53:35
Thomas JohannessonRonneby OK10:59:13
Lena NilssonOK Österåker11:02:50
Johan TingströmNAIS Orienteringsklubb11:03:33
Sofia HagnellSkogsluffarnas OK11:10:07
Lena ErlandssonOK Södertörn11:14:29
Tamás SzütsVästerås SOK11:15:56
Niclas RökenTäby OK11:18:42
Anna RökenTäby OK11:20:14
Per SundholmOK Nolaskogsarna11:27:47
Patrik FalkGöteborg-Majorna OK11:29:00
Federica De MagistrisOK Kolmården
Åsa DetterfeltLinköpings OK
Markus KleinBjörkfors GOIF
Samuel KleinBjörkfors GOIF
Joel SjöholmOK Pan-Kristianstad
Åke TidmanOK Kolmården

Lätt 3

2 800 m, 104 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna OlaussonTjalve IF Norrköping08:31:02
Ellinor OlaussonTjalve IF Norrköping08:31:07
Robin WilhelmsonTjalve IF Norrköping08:31:57
Oscar KjellmanLinköpings OK08:32:01
Emil KarlssonOK Kolmården08:33:43
Vidar EdlundTjalve IF Norrköping08:38:10
Gustav GranströmNAIS Orienteringsklubb08:38:27
Clara IllnerTjalve IF Norrköping08:46:32
Stella RosengrenTjalve IF Norrköping08:47:02
Klara ZimmermanTjalve IF Norrköping08:47:34
Karin ZimmermanTjalve IF Norrköping08:48:22
Helene ÖhlundTjalve IF Norrköping08:49:07
Ted JohnssonMatteus SI08:56:25
Tobias FjellnerMatteus SI08:56:37
Tilda TräffNAIS Orienteringsklubb09:00:09
Linda AlmgrenOK Kolmården09:00:43
Smilla ReuteråsTjalve IF Norrköping09:01:01
Neo BergNyköpings OK09:12:49
Andreas GustafssonNyköpings OK09:12:51
William AnderssonOK Måsen09:13:23
Hampus HolmgrenOK Måsen09:15:24
Tuva AnderssonNAIS Orienteringsklubb09:16:32
Yrsa RöjgårdOK Kolmården09:17:42
Isak SöderblomNyköpings OK09:19:15
Niklas von KronhelmOK Måsen09:19:34
Stefan JärvallNyköpings OK09:20:27
Vilma JohanssonOK Hällen09:20:41
Kristina JärvallNyköpings OK09:21:02
Emil ClashammarNyköpings OK09:21:19
Elin JärvallNyköpings OK09:21:41
Liana LagervikNyköpings OK09:22:08
Ylva LidehnNyköpings OK09:22:10
Teresia LidehnNyköpings OK09:22:44
Anna ClashammarNyköpings OK09:23:15
Emanuel ErikssonNyköpings OK09:23:37
Vilgot SelanderOK Hällen09:25:22
Elsa JohanssonOK Måsen09:25:42
Valdemar HamiltonNyköpings OK09:26:33
Annie LundOK Kolmården09:26:45
Axel Björnberg FärdigNyköpings OK09:28:50
Kristina HolmströmNyköpings OK09:29:08
Ida WesterlundNyköpings OK09:31:40
Anna WesterlundNyköpings OK09:31:42
Victor JacobsenOK Måsen09:33:15
Anneli BorgOK Denseln09:33:19
Sebastian SjöqvistOK Måsen09:36:42
Ludvig HedinNyköpings OK09:44:15
Camilla AleniusNyköpings OK09:51:08
Ellen LindforsBjörkfors GOIF10:02:12
Ludvig ErikssonLinköpings OK10:03:17
Petra NorbergNyköpings OK10:03:29
Jessica FredsbergOK Roxen10:03:55
Frida SamuelssonBjörkfors GOIF10:04:13
Alva LindforsBjörkfors GOIF10:06:03
Albin KjellbergBjörkfors GOIF10:13:26
Catharina DahlmarkVästerås SOK10:14:55
Vilgot LidvikLinköpings OK10:17:08
Fanny WalterssonOK Roxen10:20:16
Rasmus VibergOK Roxen10:24:33
Adam PlawskiOK Roxen10:28:38
Tilde EvebornOK Roxen10:30:13
Rasmus PåledalOK Roxen10:33:09
Adrian SandellOK Roxen10:33:57
Melker WaldfeltFinspångs SOK10:36:20
Alice LjungbergTumba-Mälarhöjden OK10:39:38
Liam RönblomKatrineholms OK10:42:06
Amanda LindgrenLinköpings OK10:44:01
Gustav LjungstorpHammarkinds OK10:44:31
Melker ÖsterströmHammarkinds OK10:44:48
Melker FlordalKatrineholms OK10:45:09
David ThapperVästerås SOK10:46:18
Jacob PåledalOK Roxen10:47:12
Theo ÅrbrinkLinköpings OK10:48:09
Johan LjungstorpHammarkinds OK10:48:38
Jacob KälvegrenHammarkinds OK10:48:55
Edwin FlyxénHammarkinds OK10:48:57
Jens KälvegrenHammarkinds OK10:49:24
Molly GeliusSnättringe SK10:49:26
Sofia MelinOK Kolmården10:49:37
Johan FlyxénHammarkinds OK10:50:04
Emil LagnetegBoxholm-Mjölby OL10:51:07
Agnes  SkogVingåkers OK10:52:48
Carl ÖbergGamleby OK10:53:44
Maja KarlssonKatrineholms OK10:53:57
Johan KarlssonKatrineholms OK10:53:59
Sofie EttlingSkogspojkarnas OK10:54:17
Tuva ÖstangårdGamleby OK10:59:30
Edvard PelanderOK Djerf11:08:41
Alice RökenTäby OK11:18:03
Emelie RökenTäby OK11:18:03
Per BrännströmKlubblös11:24:29
Eva HagrotTäby OK11:27:43
Elin AbelSnättringe SK
Melker BerggrenNyköpings OK
Vincent DahmTjalve IF Norrköping
Ida ErnstssonFinspångs SOK
Iris JussilaNAIS Orienteringsklubb
Tyra LindellOK Roxen
Anna PlawskiOK Roxen
Karin RönblomKatrineholms OK
Mattias SamuelssonNAIS Orienteringsklubb
Arvid SvenssonBjörkfors GOIF
Charlotte TingströmNAIS Orienteringsklubb
Kajsa TräffNAIS Orienteringsklubb

Lätt 2

2 000 m, 145 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tuva JakobssonOK Kolmården08:33:53
Rasmus WilhelmsonTjalve IF Norrköping08:34:52
Majken EdlundTjalve IF Norrköping08:39:55
Emma LindgrenNAIS Orienteringsklubb08:40:16
Otto BrantvallOK Denseln08:41:05
Alma BrantvallOK Denseln08:41:10
Hilda BrantvallOK Denseln08:41:10
Sanna JosefssonOK Kolmården08:41:24
Rasmus SamuelssonOK Denseln08:45:06
Emmy BorgOK Denseln08:45:14
Linn BorgOK Denseln08:45:38
Matilda ÖsterlundMatteus SI08:50:39
Sandra HydénNAIS Orienteringsklubb08:54:04
Martin HydénNAIS Orienteringsklubb08:54:05
Nora PeterssonNAIS Orienteringsklubb08:55:16
Ylva VengelinNAIS Orienteringsklubb08:57:27
Nils JohnssonMatteus SI08:58:53
Charlotta VengelinNAIS Orienteringsklubb09:00:32
Disa VengelinNAIS Orienteringsklubb09:00:34
Vilgot HellstenNyköpings OK09:05:33
Thelma Samuelsson KonstantinidisMatteus SI09:07:06
Sigrid LindMatteus SI09:07:08
Mio NorinMatteus SI09:08:40
Mille NorinMatteus SI09:08:48
Lova BraamOK Denseln09:08:53
Nils ZögerOK Kolmården09:10:44
Lizze ZögerOK Kolmården09:10:50
Ylva KinnanderMatteus SI09:11:21
Malte AnderssonMatteus SI09:11:28
Isak KarlssonNyköpings OK09:16:17
Felix AnderssonNAIS Orienteringsklubb09:16:28
Alice ClassonNAIS Orienteringsklubb09:17:34
Lotta ClassonNAIS Orienteringsklubb09:17:38
Melvin JohanssonOK Hällen09:19:08
Albin JohanssonOK Hällen09:20:03
Isac LidehnNyköpings OK09:22:28
Melker ClashammarNyköpings OK09:23:13
Gustav HjelmOK Måsen09:23:49
Birk LagervikNyköpings OK09:24:10
Lukas ÖbergOK Hällen09:24:30
Tuva DahlgrenNyköpings OK09:26:59
Elvira LindstenNyköpings OK09:27:00
Erik JohanssonOK Måsen09:27:25
Ludvig Björnberg FärdigNyköpings OK09:27:29
Tage LindstenNyköpings OK09:28:36
Felix HaglindOK Hällen09:29:58
Molly EliassonOK Hällen09:30:02
Elsa HaglundOK Hällen09:30:18
Emil ÖbergOK Hällen09:30:19
Tuva Karlsson SandbergOK Hällen09:32:18
Agnes BjörklundOK Hällen09:32:57
August JacobsenOK Måsen09:33:46
August HedinNyköpings OK09:44:12
Valter HedinNyköpings OK09:44:13
Johanna KleistBoxholm-Mjölby OL09:50:11
Irma FrisellBoxholm-Mjölby OL09:50:29
Theo AleniusNyköpings OK09:50:47
Moa KleistBoxholm-Mjölby OL10:01:07
Greta StåhlklooBoxholm-Mjölby OL10:01:09
Katie SamuelssonBjörkfors GOIF10:02:33
Linus FredsbergOK Roxen10:03:52
Ella JohanssonFinspångs SOK10:04:28
Elias ÖbergOK Hällen10:05:07
Vidar HultmanBjörkfors GOIF10:05:41
Alma HultmanBjörkfors GOIF10:05:42
Stina WallinOK Roxen10:06:50
Ingalisa ÖbergOK Hällen10:07:33
Felix GustafssonBjörkfors GOIF10:12:04
Cassandra GustafssonBjörkfors GOIF10:13:09
Tilde SöderbergLinköpings OK10:15:34
Ella LjungdellTäby OK10:16:18
Maja GlingeAnkarsrums OK10:16:26
Linus SöderbergLinköpings OK10:18:02
Erika LindholmBoxholm-Mjölby OL10:21:11
Elsa GillerforsNAIS Orienteringsklubb10:21:30
Tamás SzütsVästerås SOK10:27:02
Tobias DahlmarkVästerås SOK10:28:17
Robin BohlinUpplev Norrköping10:29:01
Elias WedinNAIS Orienteringsklubb10:29:10
Ivar FrisellBoxholm-Mjölby OL10:29:42
Karl KullbergBjörkfors GOIF10:30:53
Elliot LjungdellTäby OK10:32:00
Alva OláRånäs OK10:35:05
Alma WesselLänna IF10:38:01
Alfred WesselLänna IF10:38:02
Jalmar OtterströmLinköpings OK10:39:28
Eskil HjertzénLinköpings OK10:39:32
Love OtterströmLinköpings OK10:40:11
Sigrid HolmgrenGamleby OK10:43:20
Märta HolmgrenGamleby OK10:43:21
Jennifer ErikssonHammarkinds OK10:45:09
Hanna JohanssonHammarkinds OK10:45:16
Castor FlordalKatrineholms OK10:45:41
Hanna ThapperVästerås SOK10:46:45
Adam HermanssonHammarkinds OK10:47:34
Kevin KarlssonHammarkinds OK10:47:35
Erik JohanssonHammarkinds OK10:47:39
Karolina JohanssonHammarkinds OK10:47:42
Andreas HellgrenHammarkinds OK10:47:46
Linnéa PåledalOK Roxen10:48:21
Thea GeliusSnättringe SK10:49:57
Märta LagnetegBoxholm-Mjölby OL10:50:26
Gustav LagnetegBoxholm-Mjölby OL10:50:28
Morgan LagnetegBoxholm-Mjölby OL10:50:31
Tuva SandhOK Roxen10:51:48
Leonardo MelinOK Kolmården10:52:07
Elsa KarlssonKatrineholms OK10:52:44
Gustaf RyhammarKatrineholms OK10:52:45
Svea SkogVingåkers OK10:52:49
Erik EttlingSkogspojkarnas OK10:54:32
Hannes PetersonOK Denseln10:56:22
Nellie NilssonOK Vivill11:00:16
Vidar PihlGamleby OK11:00:38
Alice EttlingSkogspojkarnas OK11:03:26
Tilde TingströmNAIS Orienteringsklubb11:05:03
Emil TingströmNAIS Orienteringsklubb11:05:05
Jakob LundinSkogsluffarnas OK11:07:24
Astrid ErikssonVingåkers OK11:16:06
Alfred EklundSkogsluffarnas OK11:16:37
Tove ErlandssonOK Södertörn11:17:42
Ida RökenTäby OK11:18:39
Elma MagnellKatrineholms OK11:19:08
Elvin MagnellKatrineholms OK11:19:10
Elton MagnellKatrineholms OK11:19:12
Jin JungKlubblös11:24:19
Matilda Henriksson RibeiroOK Djerf11:29:31
Lin PelanderOK Djerf11:29:31
Hugo AbelSnättringe SK
Hugo AldénOK Roxen
Arvid AlexanderssonOK Denseln
Stina AlexanderssonOK Denseln
Arvid BomanLinköpings OK
Gustav BomanLinköpings OK
Jakob FjellnerMatteus SI
Rufus FrodeBoxholm-Mjölby OL
Scilla FrodeBoxholm-Mjölby OL
Theo IllnerTjalve IF Norrköping
Axel JarlNAIS Orienteringsklubb
Alvar KempeOK Denseln
Emmy KempeOK Denseln
Stina KleinBjörkfors GOIF
Saga LindellOK Roxen
Moa PilvingeOK Kolmården
Johan RosengrenTjalve IF Norrköping
Lukas RosengrenTjalve IF Norrköping

Annonser