Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Augustiloppet i Motala

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Augustiloppet i Motala
Arrangörsorganisation: Motala AIF OL
Datum: söndag 5 augusti 2018

D21

4 080 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
59Lina SamorLerums SOK10:29
60Stina NeroMullsjö SOK10:31
61Lisa WesterbergOK Milan10:33
62Linnéa HolmqvistHagaby GoIF Örebro10:35
63Anna-Stina PåledalOK Roxen10:37
64Andrea SvenssonOK Tisaren10:39
65Josefine AhlbäckOK Milan10:41
66Kristyna HlubuckovaLinköpings OK10:43
67Lisa Åberg SamorTjällmo-Godegårds OK10:45

H21

4 950 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
23Daniel NilssonNyköpings OK10:23:00
19Christoffer AndersénVästerås SOK10:24:27
21Albin LillieströmOK Roxen10:24:48
20Oskar LeinonenOK Kolmården10:25:35
25Ville JohanssonOK Kolmården10:32:14
24Hugo DalhammerOK Roxen10:33:06
26Erik FernlundOK Tisaren10:35:50
27Joakim GustafssonFinspångs SOK10:39:53
28Marcin BiedermanOK Kolmården10:40:11
22David KlemanTäby OK10:40:24
29Kristian AlgersSkogspojkarnas OK10:40:35
30Johan GranathTjällmo-Godegårds OK10:46:38
41Henrik TengvallBoxholm-Mjölby OL10:47:08
42Peter TudénIK Hakarpspojkarna10:48:00
43Simon LundinFinspångs SOK10:48:48
44Johan AllardLinköpings OK10:51:58
46Emil LjungemyrOK Kolmården10:54:38
47Sören Nilsson PåledalOK Roxen10:58:04
45Martin AllardTjällmo-Godegårds OK10:58:06
49Mats RöjgårdOK Kolmården11:01:41
50Oskar GustafssonCentrum OK11:02:55
70Tobias KonradssonOK Roxen11:09:48
48Jonas BraamOK Denseln11:10:40

D20

3 420 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lova EvebornOK Roxen10:40
Moa KjellbergBjörkfors GOIF10:42
Julia KnutssonBoxholm-Mjölby OL10:44
Emma PetterssonOK Roxen10:46
Josefin BovellanNAIS Orienteringsklubb10:48

H20

4 570 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rasmus JonssonTjällmo-Godegårds OK10:10:06

D18

3 580 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Adrianna BiedermannOK Kolmården10:29
Alva LindellIF Thor10:31
Maja WillénÖstersunds OK10:33
Tove EkströmLinköpings OK10:35
Malva EvebornOK Roxen10:37
Lovisa TunessonSkogspojkarnas OK10:39
Elin LindbladOK Djerf10:41

H18

4 240 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Michal KrzysztynskiOK Kolmården10:32
Leo JohanssonOK Kolmården10:34
Thorsten SvenssonFinspångs SOK10:36
Kuba KijakOK Kolmården10:38

D16

2 910 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linnea LundOK Kolmården10:02
Kerstin LjungemyrOK Kolmården10:06
Hanna RothLinköpings OK10:08
Ebba LindellIF Thor10:12
Karolina RönnbäckOK Eken10:16
Jonna AlfredssonOK Roxen10:18
Alva SvenskTjällmo-Godegårds OK10:20
Hanna LundgrenLinköpings OK10:22

H16

3 420 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Oliver HöögOK Motala10:11
Edvin WalterssonOK Roxen10:15
Malte EvebornOK Roxen10:19
Sverre RöjgårdOK Kolmården10:21
Erik JohnssonOK Kolmården10:25
Emil SöderbergTjällmo-Godegårds OK10:27
Carl HedegårdOK Kolmården10:29

D16 Kort

2 800 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Malva MöllerOK Linné10:52

D14

2 800 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
77Sofie EttlingSkogspojkarnas OK10:41
78Sigrid ForsmanLinköpings OK10:43
80Alva ForsmanLinköpings OK10:47
81Ellen PelanderOK Djerf10:49
83Yrsa RöjgårdOK Kolmården10:53
85Annie LundOK Kolmården10:57
86Klara ZimmermanTjalve IF Norrköping10:59
87Sofia TunessonSkogspojkarnas OK11:01
90Tyra LindellOK Roxen11:05

H14

2 800 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
118Hugo PerssonOK Denseln10:01
120Rasmus VibergOK Roxen10:05
121Johan ÅrbrinkLinköpings OK10:07
122Daniel JonssonTjällmo-Godegårds OK10:09
123Isak DalinLeksands OK10:11
124Albin KjellbergBjörkfors GOIF10:13
126Arvid SvenssonBjörkfors GOIF10:17
129Lucas PilemalmMotala AIF OL10:21
130William SvartlingOK Motala10:23
139Jacob PåledalOK Roxen10:25
140Ludvig KarlqvistTjällmo-Godegårds OK10:27
142Elis BönnerBjörkfors GOIF10:31
143Robin WilhelmsonTjalve IF Norrköping10:33
145Rasmus PåledalOK Roxen10:37

D14 Kort

2 310 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Moa KleistBoxholm-Mjölby OL10:00

D12

2 310 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johanna KleistBoxholm-Mjölby OL10:07
Alice EttlingSkogspojkarnas OK10:09
Ebba SkullmanLinköpings OK10:11
Moa PihlströmOK Roxen10:13
Ida EkholmBjörkfors GOIF10:17
Judit WennblomHagaby GoIF Örebro10:19
Tilde EvebornOK Roxen10:21
Linnéa EdvardssonEksjö SOK10:25
Frida SamuelssonBjörkfors GOIF10:27
Moa GöhlFinspångs SOK10:29
Emma LindgrenNAIS Orienteringsklubb10:31

H12

2 310 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Oskar KarlqvistTjällmo-Godegårds OK10:32
Arvid TrofastTjällmo-Godegårds OK10:34
Vincent DahmTjalve IF Norrköping10:36
Edwin WedinNAIS Orienteringsklubb10:38
Viggo HolmbergOK Tylöskog10:40
Edvard PelanderOK Djerf10:42
Oscar SvenskTjällmo-Godegårds OK10:44
Filip HöögOK Motala10:48
Noah KorallMotala AIF OL10:50
Arvid Algers OmholtSkogspojkarnas OK10:54
Viktor AbrahamssonTjällmo-Godegårds OK10:58
Theo ÅrbrinkLinköpings OK11:00
Filip FlisMotala AIF OL11:04
Hugo BraamOK Denseln11:06

D12 Kort

1 900 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alice ClassonNAIS Orienteringsklubb09:59:18

D10

1 900 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Agnes SöderbergTjällmo-Godegårds OK09:55:31
Anna EnbergLinköpings OK09:56:13
Malin GöhlFinspångs SOK09:59:48
Elsa KorallMotala AIF OL10:15:29
Emma PilemalmMotala AIF OL10:19:28
Lova BraamOK Denseln10:25:31
Märta HaraldssonMotala AIF OL10:29:50

H10

1 900 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Axel GustafssonOK Tylöskog09:37:34
Melker SamorLerums SOK10:03:13
Erik EttlingSkogspojkarnas OK10:04:26
Rasmus WilhelmsonTjalve IF Norrköping10:07:19
Edwin SäkerHagaby GoIF Örebro10:33:59

D35

3 580 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Monika EdstamLinköpings OK10:43
Sofia NydahlOK Motala10:45
Åsa BraamOK Denseln10:47

H35

4 950 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Peter WilhelmsonTjalve IF Norrköping10:01

D40

3 580 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Malin WiklundAlmby IK10:19
Marie SvenskTjällmo-Godegårds OK10:21
Eva GöhlFinspångs SOK10:23
Elin TudénIK Hakarpspojkarna10:25

H40

4 570 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Thorbjörn GustafssonTjällmo-Godegårds OK10:24:40
Anders PelanderOK Djerf10:24:47
Joakim WalterssonOK Roxen10:27:16
Markus HenrikssonLinköpings OK10:29:04
James MelanderTjällmo-Godegårds OK10:32:21
Christian EnbergLinköpings OK10:32:59
Tony HolmbergOK Tylöskog10:36:30
Anders DalinLeksands OK10:37:31
Matz HöögOK Motala10:37:43
Joakim KjellbergBjörkfors GOIF10:38:37
Peter EttlingSkogspojkarnas OK10:39:22
Anders KnutssonLinköpings OK10:41:33
Henrik GöhlFinspångs SOK10:44:00
Kristian SamuelssonBjörkfors GOIF10:45:22
Håkan SamorTjällmo-Godegårds OK10:45:37

D45

3 310 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna KullbergBjörkfors GOIF10:32
Karin LindellIF Thor10:34
Marie LindbladOK Djerf10:36
Liselott RothLinköpings OK10:38
Maria LillieströmOK Roxen10:40
Malin PerssonOK Denseln10:42
Maria PetterssonBoxholm-Mjölby OL10:44
Susanne AldénOK Roxen10:46
Annika IvarssonLinköpings OK10:48

H45

4 240 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Martin JarelandLinköpings OK10:00
Johan WänströmFinspångs SOK10:02
Peter LundOK Kolmården10:04
Andreas KarlqvistTjällmo-Godegårds OK10:06
Christian ErikssonLinköpings OK10:08
Johan DahmTjalve IF Norrköping10:10
Örjan SandellOK Roxen10:12
Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro10:14
Tomas BomanLinköpings OK10:16
Henrik LjungemyrOK Kolmården10:18
Fredrik LindellIF Thor10:20
Per MagnussonLinköpings OK10:22
Johan PetterssonOK Motala10:24
Jonas RåbergLinköpings OK10:26
Johan KnutssonBoxholm-Mjölby OL10:28

D50

3 310 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Pernilla HörwingOK Roxen10:01
Kajsa HolmqvistHagaby GoIF Örebro10:03
Bodil MolinBoxholm-Mjölby OL10:05
Karin OlofssonLinköpings OK10:07
Karin ÖhlinSOK Aneby10:09
Lotta BorgLinköpings OK10:11
Ulrika WillénÖstersunds OK10:13
Sofia HolmgrenHagaby GoIF Örebro10:15
Anna-Birgitta GustafssonOK Tylöskog10:17
Ebba HedegårdOK Kolmården10:19
Lena StrömbäckLinköpings OK10:21
Helena HolmOK Roxen10:23

H50

4 010 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars-Åke KullbergBjörkfors GOIF10:00
Thomas PerssonOK Denseln10:02
Ola SvärmOK Roxen10:04
Niklas RönnbäckOK Eken10:06
Henrik PetterssonOK Roxen10:08
Anders MolinBoxholm-Mjölby OL10:10
Magnus JohanssonOK Kolmården10:12
Micael LöfgrenO-Riéntate10:14
Anders SvenskTjällmo-Godegårds OK10:16
Anders LillieströmOK Roxen10:18
Magnus HedegårdOK Kolmården10:20

D55

3 090 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gunilla SandströmAlmby IK10:01

H55

3 580 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jörgen BatzSkarpnäcks OL10:00
Rikard BorgLinköpings OK10:02
Conny BruhnBoxholm-Mjölby OL10:04
Per BjurströmOK Tisaren10:06
Bo GustafssonOK Tylöskog10:08
Jan-Erik KarlssonBoxholm-Mjölby OL10:10
Thomas PeterssonNAIS Orienteringsklubb10:12
Torbjörn KarlssonHagaby GoIF Örebro10:14

D60

2 460 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Barbro IsakssonOK Tisaren10:24
Anna-Karin ArgusSol Tranås10:26
Inger JohanssonNAIS Orienteringsklubb10:28
Monika LarssonSkarpnäcks OL10:30
Marie SvernestamLinköpings OK10:32
Catharina ForsénOK Denseln10:34
Pia StålhandskeBjörkfors GOIF10:36
Lena FröbergTjalve IF Norrköping10:38

H60

3 580 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Carl-Gustav NöjdNAIS Orienteringsklubb10:28
Sven GranathTjällmo-Godegårds OK10:30
Jan LundgrenLinköpings OK10:32
Karl-Johan NorénBoxholm-Mjölby OL10:34
Anders ÅbergTjällmo-Godegårds OK10:36
Ulf NordzellOK Djerf10:38
Göran ValfridssonBoxholm-Mjölby OL10:40
Hans-Olof CarlsénHagaby GoIF Örebro10:42
Christer KarlssonTjällmo-Godegårds OK10:44

D65

2 460 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gerd HagströmTjalve IF Norrköping10:01
Ann-Britt GöranssonAlmby IK10:03
Ann-Marie Rees-AnderssonEnebybergs IF10:05
Britt-Marie AldénOK Kolmården10:07
Mona HullAlmby IK10:09
Birgitta PåledalSträngnäs-Malmby OL10:11

H65

3 310 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars StrömTjällmo-Godegårds OK10:00
Håkan TengvallBoxholm-Mjölby OL10:02
Lennart SvernestamLinköpings OK10:04
Sture AhlOK Motala10:06
Kjell ErikssonStjärnorps SK10:08
Pelle SkullmanLinköpings OK10:10
Torgny JohanssonBjörkfors GOIF10:12
Christer NälemarkOK Djerf10:14
Mats HastadFellingsbro GOIF10:16
Karl-Göran WahlströmAlmby IK10:18
Sune CarlssonOK Motala10:20
Per-Åke HullAlmby IK10:22
Ove JohanssonOK Kolmården10:24
Stephan SvenssonLinköpings OK10:26

D70

2 170 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vivianne HolgerssonOK Måsen10:03
Carina LindmanFinspångs SOK10:05
Eva LindgrenLinköpings OK10:07
Ulla LindellOK Hällen10:09
Annie GunnarstorpOK Motala10:11

H70

2 900 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars EkholmBjörkfors GOIF10:22
Christer JohanssonOK Motala10:24
Runar AldénOK Kolmården10:26
Hans HolgerssonOK Måsen10:28
Anders MonteliusBoxholm-Mjölby OL10:30
Roland AlsénOK Roxen10:32
Stellan AhnströmForserums SOK10:34
Per-Martin GustavsonTjällmo-Godegårds OK10:36
Jerry MartinssonOK Motala10:38
Nils-Birger JohanssonSol Tranås10:40
Gustaf OlssonLinköpings OK10:42
Ingemar MagnussonBoxholm-Mjölby OL10:44
Claus PetersenOK Motala10:46
Roger DanielssonLinköpings OK10:48
Alf LindbergKöping-Kolsva OK10:50
Bo JernbergOK Roxen10:52
Rolf-Inge KarlssonBoxholm-Mjölby OL10:54
Peter HagströmTjalve IF Norrköping10:56

D75

2 170 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Britt PetterssonOK Roxen10:00

H75

2 900 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Uno BergOK Motala10:01
Kjell HolmströmBjörkfors GOIF10:03
Stig KarlssonLessebo OK10:05
Stig IsraelssonOK Tylöskog10:07
Arne AnderssonOK Motala10:09
Bengt KarlssonLinköpings AIK10:11
Sune LindellOK Hällen10:13

D80

2 100 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gudrun ThigerLinköpings AIK10:12

H80

2 100 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Holger PerssonOK Eken10:16
Bo BrånnAskersunds OK10:18

H85

2 100 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nils-Erik ÅbergTjällmo-Godegårds OK10:01

Inskolning

1 670 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Folke NedforsOK Roxen09:22:18
Jakob EvebornOK Roxen09:36:46
Arvid NobrantOK Roxen09:57:29
Julian Holzmann SandellOK Roxen09:57:56
Astrid SamorTjällmo-Godegårds OK10:33:28
León Holzmann SandellOK Roxen10:42:26
Elvin SandellOK Roxen11:05:49

U1

2 080 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Thea TudénIK Hakarpspojkarna09:32:11
Edvin NobrantOK Roxen09:57:41
Elias WedinNAIS Orienteringsklubb09:58:55
Viktor SamorLerums SOK10:04:02
Elvira SvenskTjällmo-Godegårds OK10:54:44
Elis KorallMotala AIF OL11:00:45

U2

1 970 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alvin KorallMotala AIF OL09:22:06
Vera LindbergIFK Göteborg09:31:30
Saga LindellOK Roxen10:17:29
Disa KorallMotala AIF OL10:20:45

Öppen motion 1

1 970 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Olof WalfridssonSOK Aneby09:33:03
Samuel ErikssonOK Letstigen09:50:56
Brigitte AlsénOK Roxen10:03:05

Öppen motion 3

2 310 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gunilla KarlssonBoxholm-Mjölby OL09:55:34
Sara JonssonTjällmo-Godegårds OK10:11:26
Susanna KarlssonOK Tylöskog10:13:39
Inger PetterssonBjörkfors GOIF10:17:43
Liselott AnderssonKlubblös10:26:36
Peter KorallMotala AIF OL10:33:32
Camilla HöögOK Motala10:38:35
Inger EkmanOK Roxen10:40:30
Ingela ÅrbrinkLinköpings OK10:43:49
Anders HargebyBjörkfors GOIF10:44:15
Sarka HlubucekKamenice10:54:09
Annie PetterssonMotala AIF OL11:02:16
Simon GrennborgKlubblös11:10:44
Anna-Lena KarlssonLinköpings OK11:10:59
Boel JohnssonOK Denseln

Öppen motion 5

2 800 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Heinrich Josef WöbelOK Kolmården09:36:54
Hans PansellEksjö SOK09:43:06
Marianne HörbergOK Roxen09:44:52
Karin AlmTjällmo-Godegårds OK09:51:23
Jörgen JonssonKlubblös09:54:54
Patrik AlmTjällmo-Godegårds OK09:56:25
Micke GustafssonOK Södertörn10:10:15
Jan MellegårdKlubblös10:12:50
Vilgot WennblomHagaby GoIF Örebro10:15:30
Linda WänströmFinspångs SOK10:30:33
Helena LindgrenNAIS Orienteringsklubb10:31:45
Erik WedinNAIS Orienteringsklubb10:38:43
Pär HisvedAlfta-Ösa OK10:39:58
Lotta MöllerOK Linné10:45:24
Maria KleistTullinge SK10:46:03
Annika LindellOK Roxen10:46:49
Ylva HolmqvistKlubblös10:53:30
Klara HaraldssonMotala AIF OL10:53:46
Tomas HlubucekKamenice10:54:17
Erik HörbergKlubblös10:56:40
Emma SylvanVäxjö OK11:13:54
Karin ZimmermanTjalve IF Norrköping

Öppen motion 7

2 900 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bengt ÖstlundOK Roxen09:29:56
Lars JohanssonOK Motala09:33:03
Johan JohanssonTjällmo-Godegårds OK09:42:42
Hanna Pansell EdvardssonEksjö SOK09:43:14
Helena LindbergIFK Göteborg09:53:06
Åke StridAlmby IK09:56:07
Jesper AnderssonVingåkers OK09:56:34
Centh PåledalSträngnäs-Malmby OL10:01:44
Alma GustafssonSOK Aneby10:02:35
Leif KrügerGarphyttans IF10:03:37
Johanna DalinLeksands OK10:04:11
Markus BrageKlubblös10:08:34
Leif CliffordsonSävedalens AIK10:10:27
Jennie KleistBoxholm-Mjölby OL10:12:06
Ingalill SvenssonSävedalens AIK10:13:01
Joakim FornanderOK Roxen10:16:41
Ulla KjellLinköpings OK10:18:04
Gabriella WennblomHagaby GoIF Örebro10:18:21
Anders DalhammerOK Roxen10:19:42
Louise DalhammerOK Roxen10:20:00
Per GustavssonOK Roxen10:22:08
Anders KjellLinköpings OK10:24:23
Bo PetterssonÖstgöta Helikopter SK & IF10:26:01
Inga HolmströmOK Milan10:27:04
Rolf AxelssonTjällmo-Godegårds OK10:28:17
Jörgen HolmströmOK Milan10:31:09
Per-Inge Johansson-10:34:03
Per FröbergTjalve IF Norrköping10:34:21
Per-Ove EkmanOK Roxen10:43:30
Karin SärnbrinkOK Tisaren10:45:13
Eva EngmanOK Denseln10:48:02
Lennart LundquistOK Nalle10:48:07
Örjan SäkerHagaby GoIF Örebro10:53:42
Mikael ÅhlundAlmby IK10:56:50
Roger StigssonLinköpings OK10:57:59
Elin RimhagenLinköpings OK10:59:55
Marie AnderssonNAIS Orienteringsklubb11:04:20
Curt AnderssonOK Denseln11:07:10

Öppen motion 8

4 570 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Per ÖstlundOK Roxen09:38:02
Veronica LundOK Kolmården09:38:58
Nils NedforsOK Roxen09:39:38
Timo KärnäOK Kolmården09:40:50
Niclas SylvanVäxjö OK09:58:02
Anna GillerforsNAIS Orienteringsklubb10:03:19
Emil BruhnBoxholm-Mjölby OL10:09:12
Johan KarlssonTjällmo-Godegårds OK10:11:52
Patric MolinBoxholm-Mjölby OL10:13:01
Christopher AnderssoonVingåkers OK10:13:18
Patrik KleistBoxholm-Mjölby OL10:14:52
Emil Appleby-10:15:25
Moa Appleby-10:15:47
Lina EttlingSkogspojkarnas OK10:16:27
Per GuståsLinköpings OK10:17:05
Lena MolinBoxholm-Mjölby OL10:18:07
Esko LeinonenOK Kolmården10:18:46
Michael WennblomHagaby GoIF Örebro10:23:54
Adam TellsénOK Roxen10:26:55
Malin AxFinspångs SOK10:37:32
Jimmy PetterssonIFK Göteborg Orientering10:37:34
Karl-Johan BönnerBjörkfors GOIF10:38:01
Charlotte NedforsOK Roxen10:45:56
Björn EkmanOK Roxen10:48:25
Urban SärnbrinkOK Tisaren10:49:46
Johanna SärnbrinkOK Tisaren10:52:14
Fredrik EngmanOK Denseln10:52:27
Johan MöllerOK Linné10:59:01
Mattias ZachrissonOK Roxen11:04:41
Frida KarlssonLinköpings OK11:10:35
Josefina BerntssonLinköpings OK11:22:06
Monica AnderssonVingåkers OK
Markus JohanssonLinköpings OK

Annonser