Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Lusseloppet

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Lusseloppet
Arrangörsorganisation: IK Uven
Datum: söndag 10 december 2017

15 km

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8260126Martin AnkelOK Alehof10:02
352271Martin FlintaFK Herkules10:02
7142856Magnus HedmanKungälvs OK10:02
8090589Niklas HidmanHalmstad OK10:02
263521Niclas StåhlIK Uven10:02

10 km

26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9710110Jens ArvidssonIF Rigor10:02
2057250Anna BeischerIK Uven10:02
8040530Victor BeischerIK Uven10:02
9110619Christer BorgGöteborg-Majorna OK10:02
264571Mats DahlrotIK Uven10:02
1061007Therese DahlströmOK Alehof10:02
9030214Alfred ErdeliusIF Rigor10:02
9720710Emil ErdeliusIF Rigor10:02
438441Sara ForsbergIK Uven10:02
444011Anna GrahnIK Uven10:02
9991337Jacob GrahnIK Uven10:02
444019Torbjörn GrahnIK Uven10:02
331796Leif HagmanIK Uven10:02
880513Anton HemlinIK Uven10:02
451908Mari KraftIK Uven10:02
14189Linda MartinssonIF Marin Väst10:02
452061Phil MullinsSjövalla FK10:02
2101790Axel NiklassonIK Uven10:02
8042004Elina ReinholdssonOK Alehof10:02
17662Mats RönnborgIK Uven10:02
8451916William RönnborgIK Uven10:02
217107Håkan SalbergIK Uven10:02
900216Malin SettergrenHalmstad OK10:02
1046021Laust SörensenGöteborg-Majorna OK10:02
217195Agneta TörnkvistIK Uven10:02
258646Lisa WeimannIK Uven10:02

5 km

20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8301063Annika AasaIK Uven10:02
2089461Mattias BrännströmFK Herkules10:02
8337777Clas BörjessonIK Uven10:02
2084028Henrik DelinIK Uven10:02
13984Karin ElfmanIF Marin Väst10:02
451913Simon GrahnIK Uven10:02
14329Lennart GustavssonIK Uven10:02
14328Carl-Henrik HallbergIK Uven10:02
2089486Fredrik HofflanderGöteborg-Majorna OK10:02
247912Linda JakobssonEj klubbansluten10:02
438426Karl-Axel JohanssonIK Uven10:02
14373Rosa JohanssonIK Uven10:02
930423Petter KarlssonEj klubbansluten10:02
451903Emilia KraftIK Uven10:02
2057311Kristina LorentzonGöteborg-Majorna OK10:02
2075313Ingalill MullinsSjövalla FK10:02
451920Anna RönnborgIK Uven10:02
14330Martin SténIK Uven10:02
2089982Hanna SvenssonFK Herkules10:02
26167Magnus UppströmFK Herkules10:02

3 km

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8652919Gunnel BörjessonIK Uven10:02
930611Simon FlintaFK Herkules10:02
331248Inga GustavssonIK Uven10:02
873880Eva NyströmFK Herkules10:02
24438Elin SalbergIK Uven10:02
2101765Hanna SalbergIK Uven10:02
2084019Katarina SommanssonIK Uven10:02
2084038Robin SommanssonIK Uven10:02

Annonser