Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Bredaryds SOK Natt-cup 4

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Bredaryds SOK Natt-cup 4
Arrangörsorganisation: Bredaryds SOK
Datum: torsdag 8 februari 2018

Anderstorps OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9451854Victor HörnquistHerr Mellan (5)3 300 m18:20
2050950Peter ValterssonHerr Mellan (5)3 300 m18:20
2050942Kristina AreskougDam Lång (4)5 000 m18:20

Brattås CK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
443784Tim OlssonHerr Lång (12)5 000 m18:20

Bredaryds SOK

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
19747Ina SkalbergDam Kort (1)2 400 m18:20
409705Maria AnderssonDam Mellan (5)3 300 m18:20
7203843Tuva NylundDam Mellan (5)3 300 m18:20
1396222Åsa Wadensjö LeoDam Mellan (5)3 300 m18:20
9530916Arne AnderssonHerr Mellan (5)3 300 m18:20
888519Carina SvenssonDam Lång (4)5 000 m18:20
39491Katarina ÖstbergDam Lång (4)5 000 m18:20
8051738Filip BrolingHerr Lång (12)5 000 m18:20
8200206Axel ElmbladHerr Lång (12)5 000 m18:20
519094Anton GunnarssonHerr Lång (12)5 000 m18:20
347393Martin Hammö WennerholmHerr Lång (12)5 000 m18:20
28358Andreas JohnssonHerr Lång (12)5 000 m18:20
25425Lars-Göran LarssonHerr Lång (12)5 000 m18:20
25870Mats NylundHerr Lång (12)5 000 m18:20
433432Leif SöderlindHerr Lång (12)5 000 m18:20

OK Gisle

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7051007Isak JohanssonHerr Mellan (5)3 300 m18:20
7005180Ulf JohanssonHerr Lång (12)5 000 m18:20

OK Linné

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1867703Jakob AnderssonHerr Lång (12)5 000 m18:20

OK Vivill

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9590412Lena RunessonDam Mellan (5)3 300 m18:20
443516Ida ThunbergDam Mellan (5)3 300 m18:20
44542Ola SamuelssonHerr Mellan (5)3 300 m18:20
225723Clara SamuelssonDam Lång (4)5 000 m18:20
443519Per ThunbergHerr Lång (12)5 000 m18:20

Annonser