Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Östra Blekinges nattcup deltävling 3

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Östra Blekinges nattcup deltävling 3
Arrangörsorganisation: OK Orion
Datum: torsdag 2 november 2017

Långa

8 500 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Joakim AndénSNOL18:15
Marcus BerggrenNyköpings OK18:15
Henrik BerlinOK Orion18:15
Aleksander BernaciakOK Orion18:15
Love CarlssonOK Orion18:15
Johan EngströmOK Orion18:15
Emil FolinoKarlskrona SOK18:15
Adam GeorgssonKarlskrona SOK18:15
Daniel GunnarssonOK Orion18:15
Christian HåkanssonRonneby OK18:15
Oscar JohanssonKarlskrona SOK18:15
Magnus LarssonKarlskrona SOK18:15
Gustav OlssonTorsås OK18:15
Pontus PeterssonOK Orion18:15
Emil PetterssonKarlskrona SOK18:15
Magnus SaagerOK Orion18:15

Mellan

5 500 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Simon FogelströmTorsås OK18:15
Isak HagbergKalmar OK18:15
Johan JacobssonOK Orion18:15
Lovisa JohanssonKarlskrona SOK18:15
Maria JohanssonTorsås OK18:15
Ulf JohanssonKarlskrona SOK18:15
Arvid KronmarKarlskrona SOK18:15
Hugo LarssonKarlskrona SOK18:15
Ove LernåKalmar OK18:15
Louise LundgrenVäxjö OK18:15
Filip NilssonGotlands Bro OK18:15
Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK18:15
Jonas PerssonTorsås OK18:15
Stefan PetterssonKalmar OK18:15
Alma SvennerudKarlskrona SOK18:15
Mats SöderbergKalmar OK18:15
Anton TörnkvistKarlskrona SOK18:15

Mellankort

3 600 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lennart AnderssonOK Orion18:15
Anna ArvidssonKalmar OK18:15
Agnes BerlinOK Orion18:15
Kristina BerlinKarlskrona SOK18:15
Stefan CaleklintKarlskrona SOK18:15
Susanna CaleklintKarlskrona SOK18:15
Karl-Axel EngströmOK Orion18:15
Mattias EngströmOK Orion18:15
Pive EngströmOK Orion18:15
Lars ForsstedtSöders-Tyresö18:15
Gunilla GustavssonOK Orion18:15
Carolin HåkanssonOK Orion18:15
Anne JohanssonKarlskrona SOK18:15
Eskil JohanssonOK Orion18:15
Magnus KronmarKarlskrona SOK18:15
Christian LindblomStigmännen18:15
Hilda LindellOK Orion18:15
Bosse LönngrenOK Dacke18:15
Anders NilssonOK Orion18:15
Emil OlssonOK Orion18:15
Linn OlssonOK Orion18:15
Annica RosengrenOK Orion18:15
Maria SibilevaKarlskrona SOK18:15
Anders SundelinOK Orion18:15
Katarina SundelinOK Orion18:15
Marcus SvennerudKarlskrona SOK18:15
Amanda SvenssonOK Orion18:15
Hedda SvenssonOK Orion18:15
Jan SvenssonOK Orion18:15
Filippa SöderbergKalmar OK18:15
Mikael WahlbomOK Orion18:15
Sandra WiduchKarlskrona SOK18:15
Emma ZettervallKarlskrona SOK18:15

Korta

2 700 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna GustavssonKalmar OK18:15
Leif IngemarssonKarlskrona SOK18:15
Elisabet JannerRonneby OK18:15
Magnus LeuenbergerOK Orion18:15
Maria LeuenbergerOK Orion18:15
Eva LobeniusHammarkinds OK18:15
Ronny LobeniusHammarkinds OK18:15
Märta SvennerudKarlskrona SOK18:15
Kent TörnkvistKarlskrona SOK18:15
Oleksii ZhelobkovKarlskrona SOK18:15
Agnes ÅsénTorsås OK18:15

Annonser

Mila