Startlista för SkidO, DM, medel, Medelpad

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: SkidO, DM, medel, Medelpad
Arrangörsorganisation: Selånger SOK
Datum: lördag 27 januari 2018

D17-39

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2081950Susanna LindströmNjurunda OK14:02
9810716Ellinor FranssonÄrla IF14:05
43142Kadri KalvoSundsvalls OK14:08
9990314Hanna KjellinForsa OK14:11
263400Maria DanielssonBjursås OK14:14

H17-39

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
439804Oskar VikströmSundsvalls OK14:01
673535Erik BorglundHärnösands OK14:04
997275Gustav FrænellSundsvalls OK14:07
9200444Ivan KuzminSundsvalls OK14:10
820513Anders AxlingSundsvalls OK14:13
8021018Seth BorglundHärnösands OK14:16
531337Anders SjöbomNjurunda OK14:19
9850623Jonas ÅkerdahlSundsvalls OK14:22
2063845Janne NäätänenSundsvalls OK14:25
9000908Zeb PalmHJS-Vansbro OK14:28

D16

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8021214Amelie JosefssonSkogslöparna14:03
2077293Signe FeilSundsvalls OK14:06
2059184Ida BergforsVK Uvarna14:09
445068Ebba LindholmSundsvalls OK14:12
8040521Hanny EdströmHärnösands OK14:15
1396889Sarah BorglundHärnösands OK14:18
562501Nova StattinHärnösands OK14:21
9020702Lilian PalmHJS-Vansbro OK14:24
443464Stina LindholmSundsvalls OK14:27
7030227Amanda HallVästerås SOK14:30
9030928Astrid RexSundsvalls OK14:33

H14

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8200506Nils EngbergHärnösands OK14:29
7515327Viggo ÖstlundKovlands IF14:32
2088576Edvin LakeSundsvalls OK14:35
1051126Mattias LarssonSundsvalls OK14:38
436063Eskil EngbergHärnösands OK14:41
1001492Andrei KuzminSundsvalls OK14:44
449568Johan LindénSelånger SOK14:47

D40-54

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
36425Christina JosefssonSkogslöparna14:31
9660425Anette PalmHJS-Vansbro OK14:34
431052Ingrid Wiklander NylanderSundsvalls OK14:37
2088568Kajsa LakeSundsvalls OK14:40
403063Susanna EdströmHärnösands OK14:43
449569Sofia LindénSelånger SOK14:46

H40-54

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
362359Josef AnderssonSundsvalls OK14:17
443485Anders LindholmSundsvalls OK14:20
302477Per-Johan JosefssonSkogslöparna14:23
249294Peter SjöbomNjurunda OK14:26

H55-69

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2059153Jan OlofssonVK Uvarna14:45
587852Leif SundlingNjurunda OK14:48
351895Leif AnderssonNjurunda OK14:51
449541Jan-Ivar FlodinLugnviks IF14:54
351854Stefan GullbackVK Uvarna14:57

D70

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
714542Lena LeanderssonÄlvdalens IF OK14:49
780426Anna BlomgrenTullinge SK14:52

H70

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8460916Winn BjörklundSundsvalls OK14:50
439415Erik KardellNjurunda OK14:53

DNybörjare

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
41830Agnes FeilSundsvalls OK14:31:58

HNybörjare

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
41920Alexander DufvaSundsvalls OK14:13:38
2087304Jakob EngströmHärnösands OK14:30:40
2119457Elmer NordlanderHärnösands OK14:32:23

Öppen 2Km

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2063877Aron CarlssonSundsvalls OK14:00
2087305Jonathan EngströmHärnösands OK14:00
2119456Ture NordgrenHärnösands OK14:00
36194Albin ÅlinSundsvalls OK14:00
7491363Anna-Karin ÖstlundKovlands IF14:00

Öppen 3Km

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
409868Lars HallVästerås SOK14:03:55
452944Albin TuvessonSundsvalls OK14:05:15
212565Jenny Eriksson PalmgrenSundsvalls OK14:09:29
2087314Mattias NordlanderHärnösands OK14:10:07
2087325Sara JärvHärnösands OK14:10:11
36405Yvonne SellstedtSelånger SOK14:11:00
2119908Carl ErngrundSelånger SOK14:11:24
2060730Hugo NordlanderSundsvalls OK14:12:08
1200703Ivar GranholmSundsvalls OK14:12:39
2078093Elsa GranholmSundsvalls OK14:12:48
2119454Christina EngströmHärnösands OK14:42:50
417549Mårten LampinenSelånger SOK

Öppen 5Km

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2063829Adrian CarlssonSundsvalls OK14:00
2087328Marie-Louise EngbergHärnösands OK14:00
2087316Johan EngströmHärnösands OK14:00
2087323Magnus NordgrenHärnösands OK14:00
682139Anna ÅlinSundsvalls OK14:00

Öppen 7Km

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
730321Magnus JonssonSundsvalls OK14:00
30980Olof WikströmSundsvalls OK14:00

Annonser