Startlista för Östra Blekinges nattcup deltävling 4

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Östra Blekinges nattcup deltävling 4
Arrangörsorganisation: OK Orion
Datum: torsdag 9 november 2017

Långa

10 200 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8033308Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF18:22
930901Marcus BerggrenNyköpings OK18:22
723039Fredrik BerntssonSkåneslättens OL18:22
8123666Niklas BrattOK Orion18:22
7202474Love CarlssonOK Orion18:22
920330Adam GeorgssonKarlskrona SOK18:22
840623Daniel GunnarssonOK Orion18:22
710829Magnus LarssonKarlskrona SOK18:22
730619Torgny LindströmRonneby OK18:22
600723Gustav OlssonTorsås OK18:22
990824Emil PetterssonKarlskrona SOK18:22
864008Emil ØbroOK Orion18:22

Mellan

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
16663Inge GötessonKarlskrona SOK18:22
9681010Johan JacobssonOK Orion18:22
7408104Jörgen JohanssonKarlskrona SOK18:22
9930428Maria JohanssonTorsås OK18:22
9640923Ulf JohanssonKarlskrona SOK18:22
741120Stefan KarlssonRonneby OK18:22
9030219Hugo LarssonKarlskrona SOK18:22
18027Filip NilssonGotlands Bro OK18:22
18571Tom OlaussonOK Orion18:22
9402243Kent OlssonOK Orion18:22
500723Magnus OlssonTorsås OK18:22
2054938Stefan PeterssonKalmar OK18:22
560531Bo SalomonsonKalmar OK18:22
2109204Alma SvennerudKarlskrona SOK18:22
632800Ellen WahlbomOK Orion18:22

Mellankort

27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8051754Thomas AlmqvistKarlskrona SOK18:22
1060302Klara AnderssonOK Orion18:22
435798Mats AnderssonOK Orion18:22
446003Elin AntonischkiOK Orion18:22
9700817Jörn AntonischkiOK Orion18:22
7502040Stefan CaleklintKarlskrona SOK18:22
41588Karl-Axel EngströmOK Orion18:22
417688Per-Ivan EngströmOK Orion18:22
650406Gunilla GustafssonOK Orion18:22
8130416Filip HåkanssonOK Orion18:22
302508Elisabet JannerRonneby OK18:22
18526Anne JohanssonKarlskrona SOK18:22
244074Mats KarlssonKarlskrona SOK18:22
1811111Christian LindblomStigmännen Karlshamns OK18:22
42002Bo LönngrenOK Orion18:22
450881Anders NilssonOK Orion18:22
1470430Magnus NilssonTorsås OK18:22
9620129Pi PerssonOK Orion18:22
9700716Anders SundelinOK Orion18:22
9650108Katarina SundelinOK Orion18:22
2107198Marcus SvennerudKarlskrona SOK18:22
9050409Hedda SvenssonOK Orion18:22
720815Jonas SvenssonOK Orion18:22
1411411Sandra WiduchKarlskrona SOK18:22
808182Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK18:22
12578Peter WilhelmssonKarlskrona SOK18:22
1050824Emma ZettervallOK Orion18:22

Korta

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2109220Adam AnderssonKarlskrona SOK18:22
7461009Leif IngemarssonKarlskrona SOK18:22
2122018Jonny LagerströmRonneby OK18:22
2107170Joel LeistraKarlskrona SOK18:22
2123533Magnus LeuenbergerOK Orion18:22
2123356Maria LeuenbergerOK Orion18:22
2109207Märta SvennerudKarlskrona SOK18:22
2107200Isak TörnqvistKarlskrona SOK18:22
2109249Kent TörnqvistKarlskrona SOK18:22
2109211Oleksii ZhelobkovKarlskrona SOK18:22

Annonser