Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Östra Blekinges nattcup deltävling 7

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Östra Blekinges nattcup deltävling 7
Arrangörsorganisationer: Karlskrona SOK / OK Orion
Datum: torsdag 30 november 2017

Långa

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1090516Björn AnderssonKarlskrona SOK18:19
930901Marcus BerggrenNyköpings OK18:19
723039Fredrik BerntssonSkåneslättens OL18:19
980614Love CarlssonOK Orion18:19
920330Adam GeorgssonKarlskrona SOK18:19
710829Magnus LarssonKarlskrona SOK18:19
730619Torgny LindströmRonneby OK18:19
600723Gustav OlssonTorsås OK18:19
8484111Philip PerssonOK Orion18:19
910200Måns SandgrenOK Orion18:19
422464Emil ÖbroOK Orion18:19

Mellan

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
895112Olena  PitirimovaOK Orion18:19
1060302Klara AnderssonOK Orion18:19
8080614Myrra CarlssonOK Orion18:19
9020812Simon FogelströmTorsås OK18:19
900731Lisa FolinoKarlskrona SOK18:19
8021021Isak HagbergKalmar OK18:19
9681010Johan JacobssonOK Orion18:19
9030219Hugo LarssonKarlskrona SOK18:19
18027Filip NilssonGotlands Bro OK18:19
500723Magnus OlssonTorsås OK18:19
9670123Jonas PerssonTorsås OK18:19
1601778Misha Shutnik18:19
2109204Alma SvennerudKarlskrona SOK18:19
9913499Linus VernströmRonneby OK18:19
445505Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK18:19
8640913Hanna WisniewskaOK Orion18:19
895412Nadiya VolynskaOK Orion18:19

Mellankort

25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
262488Ingemar AnderssonOK Orion18:19
30357Lennart AnderssonOK Orion18:19
41588Karl-Axel EngströmOK Orion18:19
9771210Mattias EngströmOK Orion18:19
417688Per-Ivan EngströmOK Orion18:19
2057315Vilma EngströmOK Orion18:19
9009000Lars ForsstedtSöders-Tyresö18:19
650406Gunilla GustafssonOK Orion18:19
8130416Filip HåkanssonOK Orion18:19
244074Mats KarlssonKarlskrona SOK18:19
1660819Anne LindellKalmar OK18:19
10528Yngve MagnussonOK Orion18:19
16659Tommy OlssonKarlskrona SOK18:19
661215Eva PetterssonKarlskrona SOK18:19
2063820Maja PetterssonKarlskrona SOK18:19
9050409Hedda Rosengren Svensson18:19
860413Bengt StrindhagenOK Orion18:19
445553Marcus SvennerudKarlskrona SOK18:19
720815Jonas SvenssonOK Orion18:19
1426461Filippa SöderbergKalmar OK18:19
1411411Sandra WiduchKarlskrona SOK18:19
808182Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK18:19
12578Peter WilhelmssonKarlskrona SOK18:19
1690327Björn ZettervallKarlskrona SOK18:19
1050824Emma ZettervallOK Dacke18:19

Korta

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7461009Leif IngemarssonKarlskrona SOK18:19
9650504Elisabet JannerRonneby OK18:19
2107170Joel LeistraKarlskrona SOK18:19
2123533Magnus LeuenbergerOK Orion18:19
2123356Maria LeuenbergerOK Orion18:19
1080223Elias LindströmRonneby OK18:19
2109207Märta SvennerudKarlskrona SOK18:19
2109249Kent TörnqvistKarlskrona SOK18:19
9060112Wille VernströmRonneby OK18:19

Annonser

Mila