Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Östra Blekinges nattcup deltävling 9

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Östra Blekinges nattcup deltävling 9
Arrangörsorganisation: OK Orion
Datum: torsdag 14 december 2017

Långa

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
920215Joakim AndenSödertälje Nykvarn18:20
8123666Niklas BrattOK Orion18:20
840623Daniel GunnarssonOK Orion18:20
710829Magnus LarssonKarlskrona SOK18:20
730619Torgny LindströmRonneby OK18:20
600723Gustav OlssonTorsås OK18:20
8484111Philip PerssonOK Orion18:20

Mellan

21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1060302Klara AnderssonOK Orion18:20
209696Peter AnderssonOK Orion18:20
8080614Myrra CarlssonOK Orion18:20
9020812Simon Fogelström18:20
0Simon GisselssonRonneby OK18:20
8021021Isak Hagberg18:20
7710203Ulrika HermanssonOK Orion18:20
9681010Johan JacobssonOK Orion18:20
7670129Thomas JohannessonRonneby OK18:20
9930428Maria JohanssonTorsås OK18:20
741120Stefan KarlssonRonneby OK18:20
7021219Arvid KronmarKarlskrona SOK18:20
9030219Hugo LarssonKarlskrona SOK18:20
500523Lisa OlssonTorsås OK18:20
500723Magnus OlssonTorsås OK18:20
9670123Jonas PerssonTorsås OK18:20
2054938Stefan Pettersson18:20
2088520Adrian SkobeKalmar OK18:20
2088543Viktor SkobeKalmar OK18:20
7071723Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK18:20
895412Nadiya VolynskaOK Orion18:20

Mellankorta

23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
30357Lennart AnderssonOK Orion18:20
650406Gunilla GustafssonOK Orion18:20
9700516Anders HåkanssonOK Orion18:20
8130416Filip HåkanssonOK Orion18:20
0Jenny HåkanssonOK Orion18:20
0Oliver HåkanssonOK Orion18:20
262491Eskil JohanssonOK Orion18:20
9640923Ulf JohanssonKarlskrona SOK18:20
12577Annika JosefssonKarlskrona SOK18:20
730224Magnus KronmarKarlskrona SOK18:20
1811111Christian LindblomStigmännen Karlshamns OK18:20
18590Ulf LundbergKalmar OK18:20
10528Yngve MagnussonOK Orion18:20
9700716Anders SundelinOK Orion18:20
9650108Katarina SundelinOK Orion18:20
9050409Hedda SvenssonOK Orion18:20
720815Jonas SvenssonOK Orion18:20
1426461Filippa SöderbergKalmar OK18:20
1411411Sandra WiduchKarlskrona SOK18:20
808182Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK18:20
12578Peter WilhelmssonKarlskrona SOK18:20
1690327Björn ZettervallKarlskrona SOK18:20
1050824Emma ZettervallOK Dacke18:20

Korta

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2119383Anna GustavssonKalmar OK18:20
2107170Joel LeistraKarlskrona SOK18:20
2123533Magnus LeuenbergerOK Orion18:20
2123356Maria LeuenbergerOK Orion18:20
770601Elias LindströmRonneby OK18:20
2109249Kenth TörnqvistKarlskrona SOK18:20
9060112Wille VernströmRonneby OK18:20

Ingen bana

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
920330Adam GeorgssonKarlskrona SOK18:20
2122018Jonny Lagerström18:20
42002Bo Lönngren18:20
594280Tom OlaussonOK Orion18:20

Annonser