Startlista för Östra Blekinges nattcup deltävling 12

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Östra Blekinges nattcup deltävling 12
Arrangörsorganisation: OK Orion
Datum: torsdag 11 januari 2018

Långa

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1090516Bj�rn AnderssonKarlskrona SOK18:22
8123666Niklas BrattOK Orion18:22
920330Adam GeorgssonKarlskrona SOK18:22
840623Daniel GunnarssonOK Orion18:22
710829Magnus LarssonKarlskrona SOK18:22
730619Torgny LindströmRonneby OK18:22
895406Magnus SaagerOK Orion18:22
930508Viktor TovessonOK Orion18:22

Mellan

20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1060302Klara AnderssonOK Orion18:22
2104243Olle BjörneldKalmar OK18:22
8010821Simon GiselssonRonneby OK18:22
7710203Ulrika HermanssonOK Orion18:22
9700516Anders H�kanssonOK Orion18:22
8021031Jenny H�kanssonOK Orion18:22
9681010Johan JacobssonOK Orion18:22
7670129Thomas JohannessonRonneby OK18:22
18559Amanda JohanssonOK Orion18:22
0Jörgen JohanssonKarlskrona SOK18:22
741120Stefan KarlssonRonneby OK18:22
7021219Arvid KronmarKarlskrona SOK18:22
9030219Hugo LarssonKarlskrona SOK18:22
9402243Kent OlssonOK Orion18:22
2088520Adrian SkobeKalmar OK18:22
2109204Alma SvennerudKarlskrona SOK18:22
632800Ellen WahlbomOK Orion18:22
7071723Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK18:22
9132413Peter WirenstedtKarlskrona SOK18:22
895412Nadiya VolynskaOK Orion18:22

Mellankort

36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9700716Erik SundelinOK Orion10:09:02
9650108Katarina SundelinOK Orion10:45:04
1401311Anders SundelinOK Orion11:18:03
30357Lennart AnderssonOK Orion18:22:00
435798Mats AnderssonOK Orion18:22:00
7502040Stefan CaleklintKarlskrona SOK18:22:00
8080614Myrra CarlssonOK Orion18:22:00
9771210Mattias Engstr�mOK Orion18:22:00
8262490Karl-Axel EngströmOK Orion18:22:00
417688Per-Ivan EngströmOK Orion18:22:00
2057315Vilma EngströmOK Orion18:22:00
0Gunilla GustavssonOK Orion18:22:00
8130416Filip H�kanssonOK Orion18:22:00
262491Eskil JohanssonOK Orion18:22:00
9640923Ulf JohanssonKarlskrona SOK18:22:00
0Annika JosefssonKarlskrona SOK18:22:00
730224Magnus KronmarKarlskrona SOK18:22:00
2122018Jonny LagerströmRonneby OK18:22:00
2123533Magnus LeuenbergerOK Orion18:22:00
2123356Maria LeuenbergerOK Orion18:22:00
1811111Christian LindblomStigmännen Karlshamns OK18:22:00
1660819Anne LindellKalmar OK18:22:00
42002Bo LönngrenOK Orion18:22:00
8262490Thommy MattissonOK Orion18:22:00
9050409Hedda Rosengren SvenssonOK Orion18:22:00
1426461Filippa S�derbergKalmar OK18:22:00
8262490Johan SwartzOK Orion18:22:00
9620620Lisa SwartzOK Orion18:22:00
0Nils SwartzOK Orion18:22:00
445505Marcus SvennerudKarlskrona SOK18:22:00
720815Jonas SvenssonOK Orion18:22:00
960901Mikael WahlbomOK Orion18:22:00
1411411Sandra WiduchKarlskrona SOK18:22:00
12578Peter WilhelmssonKarlskrona SOK18:22:00
1690327Bj�rn ZettervallKarlskrona SOK18:22:00
1050824Emma ZettervallKarlskrona SOK18:22:00

Korta

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7908140Susanna CaleklintKarlskrona SOK18:22
9650504Elisabet JannerRonneby OK18:22
2107170Joel LeistraKarlskrona SOK18:22
9701209Clas NilssonKarlskrona SOK18:22
7205498Elin NilssonKarlskrona SOK18:22
2109207Märta SvennerudKarlskrona SOK18:22
445504Olekssi ZhelolkovKarlskrona SOK18:22
445527Slava ZhelolkovKarlskrona SOK18:22

Annonser