Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Östra Blekinges nattcup deltävling 13

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Östra Blekinges nattcup deltävling 13
Arrangörsorganisationer: Karlskrona SOK / OK Orion
Datum: torsdag 18 januari 2018

Långa

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1090516Björn AnderssonKarlskrona SOK18:17
923451Johan EngströmOK Orion18:17
920330Adam GeorgssonKarlskrona SOK18:17
840623Daniel GunnarssonOK Orion18:17
710829Magnus LarssonKarlskrona SOK18:17
730619Torgny LindströmRonneby OK18:17
895406Magnus SagerOK Orion18:17

Mellan

23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1060302Klara AnderssonOK Orion18:17
930901Marcus BerggrenNyköpings OK18:17
8080614Myrra CarlssonOK Orion18:17
8010821Simon GiselssonRonneby OK18:17
16663Inge GötessonKarlskrona SOK18:17
8021021Isak HagbergKalmar OK18:17
7710203Ulrika HermanssonOK Orion18:17
9700516Anders HåkanssonOK Orion18:17
8130416Filip HåkanssonOK Orion18:17
8021031Jenny HåkanssonOK Orion18:17
9681010Johan JacobssonOK Orion18:17
9640923Ulf JohanssonKarlskrona SOK18:17
741120Stefan KarlssonRonneby OK18:17
7021219Arvid KronmarKarlskrona SOK18:17
9030219Hugo LarssonKarlskrona SOK18:17
594280Tom OlaussonOK Orion18:17
7020313Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK18:17
920215Pontus PeterssonOK Orion18:17
2088520Adrian SkobeKalmar OK18:17
2109204Alma SvennerudKarlskrona SOK18:17
641204Mats SöderbergKalmar OK18:17
632800Ellen WahlbomOK Orion18:17
7071723Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK18:17

Mellankort

28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
0Lennart AnderssonOK Orion18:17
435798Mats AnderssonOK Orion18:17
41588Karl-Axel EngströmOK Orion18:17
9771210Mattias EngströmOK Orion18:17
417688Per-Ivan EngströmOK Orion18:17
2057315Vilma EngströmOK Orion18:17
650406Gunilla GustafssonOK Orion18:17
0Elisabet JannerRonneby OK18:17
18559Anne JohanssonKarlskrona SOK18:17
262491Eskil JohanssonOK Orion18:17
12577Annika JosefssonKarlskrona SOK18:17
244074Mats KarlssonKarlskrona SOK18:17
730224Magnus KronmarKarlskrona SOK18:17
2123533Magnus LeuenbergerOK Orion18:17
2123356Maria LeuenbergerOK Orion18:17
1811111Christian LindblomStigmännen Karlshamns OK18:17
42002Bo LönngrenOK Orion18:17
9050409Hedda Rosengren SvenssonOK Orion18:17
0Ander SundelinOK Orion18:17
9650108Katarina SundelinOK Orion18:17
2109227Markus SvennerudKarlskrona SOK18:17
720815Jonas SvenssonOK Orion18:17
1426461Filippa SöderbergKalmar OK18:17
7474111Anton TörnqvistKarlskrona SOK18:17
960901Mikael WahlbomOK Orion18:17
1411411Sandra WiduchKarlskrona SOK18:17
1690327Björn ZettervallKarlskrona SOK18:17
1050824Emma ZettervallKarlskrona SOK18:17

Korta

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7461009Leif IngemarssonKarlskrona SOK18:17
2107170Joel LeistraKarlskrona SOK18:17
444735Olle LindquistKarlskrona SOK18:17
2109207Märta SvennerudKarlskrona SOK18:17
2109249Kent TörnqvistKarlskrona SOK18:17
1090930Erik ZettervallKarlskrona SOK18:17
0Olekssi ZhelolkovKarlskrona SOK18:17
0Slava ZhelolkovKarlskrona SOK18:17

Annonser