Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Östra Blekinges nattcup deltävling 14

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Östra Blekinges nattcup deltävling 14
Arrangörsorganisationer: OK Orion / Ronneby OK
Datum: torsdag 25 januari 2018

Långa

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
930901Marcus BerggrenNyköpings OK18:20:45
8123666Niklas BrattOK Orion18:20:45
923451Johan EngströmOK Orion18:20:45
920330Adam GeorgssonKarlskrona SOK18:20:45
840623Daniel GunnarssonOK Orion18:20:45
9741012Christian HåkanssonRonneby OK18:20:45
710829Magnus LarssonKarlskrona SOK18:20:45

Mellan

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1060302Klara AnderssonOK Orion18:20:45
961225Lucas BökmanRonneby OK18:20:45
8080614Myrra CarlssonOK Orion18:20:45
8010821Simon GiselssonRonneby OK18:20:45
710299Magnus GraadRonneby OK18:20:45
9681010Johan JacobssonOK Orion18:20:45
7670129Thomas JohannessonRonneby OK18:20:45
7408000Jörgen JohanssonKarlskrona SOK18:20:45
741120Stefan KarlssonRonneby OK18:20:45
7021219Arvid KronmarKarlskrona SOK18:20:45
9030219Hugo LarssonKarlskrona SOK18:20:45
18543Johan MyrénOK Orion18:20:45
2109204Alma SvennerudKarlskrona SOK18:20:45
632800Ellen WahlbomOK Orion18:20:45
7071723Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK18:20:45
808182Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK18:20:45
895412Nadiya VolynskaOK Orion18:20:45

Mellankort

29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
30357Lennart AnderssonOK Orion18:20:45
435798Mats AnderssonOK Orion18:20:45
7502040Stefan CaleklintKarlskrona SOK18:20:45
7908140Susanna CaleklintKarlskrona SOK18:20:45
417688Per-Ivan EngströmOK Orion18:20:45
650406Gunilla GustafssonOK Orion18:20:45
9650504Elisabet JannerRonneby OK18:20:45
12577Annika JosefssonKarlskrona SOK18:20:45
244074Mats KarlssonKarlskrona SOK18:20:45
730224Magnus KronmarKarlskrona SOK18:20:45
2122018Jonny LagerströmRonneby OK18:20:45
2123533Magnus LeuenbergerOK Orion18:20:45
2123356Maria LeuenbergerOK Orion18:20:45
1811111Christian LindblomStigmännen Karlshamns OK18:20:45
42002Bo LönngrenOK Orion18:20:45
9700716Anders SundelinOK Orion18:20:45
1401311Erik SundelinOK Orion18:20:45
9650108Katarina SundelinOK Orion18:20:45
2107198Marcus SvennerudKarlskrona SOK18:20:45
2062074Amanda Svensson20618:20:45
9050409Hedda SvenssonOK Orion18:20:45
2062057Janne SvenssonOK Orion18:20:45
720815Jonas SvenssonOK Orion18:20:45
7474111Anton TörnqvistKarlskrona SOK18:20:45
960901Mikael WahlbomOK Orion18:20:45
8096908Teodor WahlbomOK Orion18:20:45
1411411Sandra WiduchKarlskrona SOK18:20:45
1690327Björn ZettervallKarlskrona SOK18:20:45
1050824Emma ZettervallKarlskrona SOK18:20:45

Korta

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7461009Leif IngemarssonKarlskrona SOK18:20:45
2107170Joel LeistraKarlskrona SOK18:20:45
2109207Märta SvennerudKarlskrona SOK18:20:45
2109249Kent TörnqvistKarlskrona SOK18:20:45

Annonser