Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för LUSSÉTÅGET 2017

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: LUSSÉTÅGET 2017
Arrangörsorganisation: Gävle OK
Datum: onsdag 22 november 2017

Lussetåget 7km

7 100 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
442126Isak BerggrenGävle OK18:28:36
9903265Simon DahlbergOK Nolaskogsarna18:28:36
9030717Eric HallnerOckelbo OK18:28:36
1401340Erik HanssonHärnösands OK18:28:36
552310Richard HejdenbergGävle OK18:28:36
9905131Erik HerneOK Ravinen18:28:36
1090812Joakim IngelssonOK Hammaren18:28:36
611129Lasse JanssonGävle OK18:28:36
9909241Emil KarlssonHestra IF18:28:36
9442005Alfred LiljeströmGävle OK18:28:36
891108Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF18:28:36
661122Patrik OttossonGävle OK18:28:36
43845Andreas PerssonOK Hammaren18:28:36
510415Jakob SjöbergGävle OK18:28:36
27879Daniel StåhlJärbo OK18:28:36
9760203Patrik SvedbergGävle OK18:28:36
713010Viktor SvenskStora Tuna OK18:28:36
1800208Jonatan SöderbergGävle OK18:28:36
8080704Fredrik WikstenGävle OK18:28:36
7980114Isac von KrusenstiernaOK Kåre18:28:36

Lussetåget 4km

4 100 m, 42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
980322Jan AnderssonGävle OK18:28:36
25008Johan AnderssonValbo AIF18:28:36
331288Jenny BacklundGävle OK18:28:36
442137Anna BerggrenGävle OK18:28:36
9910097Emma BlixtOK Hammaren18:28:36
2088609Mattias EklundOckelbo OK18:28:36
43837Anders EnmarkGävle OK18:28:36
18820Ingela ErikssonGävle OK18:28:36
1891121Pernilla ErikssonGävle OK18:28:36
1399786Magnus FlodmanOK Hammaren18:28:36
2115542Martin ForsslundGävle OK18:28:36
9005508Hans-Olof FröjdOslättforspojkarnas IK18:28:36
9550422Mats HedbergÅrsunda IF18:28:36
259583Ola HedinOK Hammaren18:28:36
18840Mats HemströmGävle OK18:28:36
940855Hanna HugossonSundsvalls OK18:28:36
1200203Cornelia IvarssonOK Hammaren18:28:36
8051221Jenny JohanssonValbo AIF18:28:36
18789Ann-Sofi KarlssonGävle OK18:28:36
651105Lars KarlssonValbo AIF18:28:36
25002Thomas KarlssonValbo AIF18:28:36
25010Rolf KullaValbo AIF18:28:36
9770127Nicolas LavigneGävle OK18:28:36
9020128Emma LiljeGävle OK18:28:36
43931Johan LindbomHellas Orientering18:28:36
306061Ann LyrbergValbo AIF18:28:36
9101538Maja MörthLeksands OK18:28:36
9839280Ella OlssonGrycksbo IF OK18:28:36
9040827Ebba OttossonGävle OK18:28:36
2066504Stig OvelandValbo AIF18:28:36
444754Linnea PerssonValbo AIF18:28:36
2078257Christer SegerquistGävle OK18:28:36
1577026Felix SilverGävle OK18:28:36
1700615Ulrika SilverGävle OK18:28:36
820708Christine SisellGävle OK18:28:36
351180Anette SjöbergGävle OK18:28:36
353867Jan SjöhedGävle OK18:28:36
7990828Ellen SkoogOK Hammaren18:28:36
1031219Rasmus SöderbergGävle OK18:28:36
9101869Frida VikströmSundsvalls OK18:28:36
8010814Vilma Von KrusenstiernaOK Kåre18:28:36
9040619Sara ÅbomGävle OK18:28:36

Lussetåget 3km

3 200 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2087330Max AlfredssonGävle OK18:28:36
2087333Morgan AlfredssonGävle OK18:28:36
38865Inger BorgOckelbo OK18:28:36
603211Karl-Olof BorgOckelbo OK18:28:36
2087317Anders BygrenGävle OK18:28:36
355961Tony HedinÅrsunda IF18:28:36
9051023Axel HejdenbergGävle OK18:28:36
38436Sven-Erik KempeOK Hammaren18:28:36
439412Christina LiljeGävle OK18:28:36
449175Magnus MejyrGävle OK18:28:36
1050919Lucas SöderbergGävle OK18:28:36
9730921Ann-Sofie TäckOK Hammaren18:28:36
9740315Stellan TäckOK Hammaren18:28:36
8011204Ellen WikstenGävle OK18:28:36
443708Elke WilkeTierps SOK18:28:36
1680910Lena ÅbomGävle OK18:28:36

Lussetåget 3km lätt

3 000 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9060130Hugo LavigneGävle OK18:28:36
449337Helena LiljeströmGävle OK18:28:36
449332Lars-Erik LiljeströmGävle OK18:28:36
1940903Joar MorénGävle OK18:28:36
1710623Lena MorénGävle OK18:28:36
8060327Signe WikstenGävle OK18:28:36

Annonser