Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Veteran OL Backavallen

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Veteran OL Backavallen
Arrangörsorganisation: Tolered-Utby Ol-klubb
Datum: torsdag 30 november 2017

Stig

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
452602Magnar ErvikIK Stern10:20:22
8652919Gunnel BörjessonIK Uven10:22:44
14212Inger EismarkOK Orinto11:07:36

Kort

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
14328Carl-Henrik HallbergIK Uven10:18:14
15812Monica IvarssonOK Skogshjortarna10:19:10
14614Lillemor HallinOK Landehof10:20:19
244893Gösta CederinGöteborg-Majorna OK10:21:25
11579Göran HögbergFrölunda OL10:22:24
202441Ragnar BewertOK Landehof10:24:22
19601Barbro BörjessonOK Skogshjortarna10:26:49
30504Tomas StåhleOK Orinto10:27:32
28476Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna10:28:15
14368Marie BergIK Uven10:29:19
7470816Eva AlsinIK Ymer10:30:17
433709Kent CarlgrenOK Skogshjortarna10:31:18
2083775Åke GatelidOK Skogshjortarna10:33:13
14373Rosa JohanssonIK Uven10:34:28
505560Barbro AnderssonOK Skogshjortarna10:39:24
1446024Barbro VallinKungälvs OK10:43:35
2109203Anders BerglundOK Skogshjortarna10:54:55

Mellan

46 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
42102Tommy PedersenIFK Hindås10:13:46
11373Eva TörnblomSjövalla FK10:14:25
14727Roland BrandshageSävedalens AIK10:15:21
1440331Kalle JohanssonOK Skogshjortarna10:16:45
30160My EngströmLerums SOK10:17:43
2058891Christer JohanssonOK Orinto10:18:59
436137Gösta MalmerIF Marin Väst10:20:15
2801213Kent IvarssonOK Skogshjortarna10:21:17
9911979Gudrun BromanGöteborg-Majorna OK10:23:18
14207Christer WestbergIFK Göteborg10:24:20
7201252Ulla LindheIK Stern10:25:18
405194Lars-Erik SällOK Alehof10:26:21
438426Karl-Axel JohanssonIK Uven10:27:19
26326Matts MattssonOK Gipen10:28:17
36465Mariann KjellbergBredareds IF10:29:18
14030Sune MentorGöteborg-Majorna OK10:30:20
9431010Ingrid HermanssonIK Ymer10:31:22
14043Elisabeth RosénGöteborg-Majorna OK10:32:19
344936Bo LeuchoviusGöteborg-Majorna OK10:33:26
11075Ann-Christine BorgFrölunda OL10:34:30
14369Erland BergIK Uven10:35:16
8304055Björn AhlnérGöteborg-Majorna OK10:36:26
2079762Magne HagströmFrölunda OL10:37:13
2107586Stig DahlgrenGöteborg-Majorna OK10:38:27
9434343Britt RangertIK Ymer10:39:16
26329Kjell PetterssonOK Gipen10:40:18
1501235Anders AxelssonSävedalens AIK10:41:18
7019555Kurt FredrixonOK Skogshjortarna10:44:17
44409Olle SandellKungälvs OK10:45:17
14493Ulla-Britt OrdasiKungälvs OK10:46:16
234760Gunnar PerssonSvanesunds GIF10:47:15
14065Lars-Erik GaddeGöteborg-Majorna OK10:48:47
505535Ronny AnderssonOK Skogshjortarna10:49:27
1545545Jan LarssonSävedalens AIK10:50:12
26578Göte NatanaelssonLjungskile FK10:58:19
2119859Per LjungbergOK Alehof11:01:33
11045Kent KardellLjungskile FK11:02:45
446293Kent ErikssonLerums SOK11:04:50
550401Mats StrandhagenGöteborg-Majorna OK11:08:13
7001947Olle AdolfssonLerums SOK11:10:03
543112Lennart HålsjöOK Skogshjortarna11:12:28
14380Karin AxelssonIK Uven11:15:59
7441027Ingemar LindblomOK Orinto11:16:15
302450Sören SvenssonSjövalla FK11:23:23
840301Carl-Henry AnderssonOK Orinto
345011Björn EngströmLerums SOK

Lång

30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
444021Perry LundqvistSävedalens AIK10:13:47
19101Kurt EkbergOK Orinto10:19:39
9511113Sten BlomströmIK Stern10:20:18
725000Hans CarlstedtSävedalens AIK10:21:22
429819Lennart AlmströmIK Stern10:22:22
440960Bertil HermanssonStenungsunds OK10:23:20
450103Håkan HörbergIK Stern10:25:20
7201243Henrik HvoslefIK Stern10:26:19
14678Kjell BengtssonSävedalens AIK10:28:20
9470130Torbjörn WikströmOK Orinto10:29:16
14122Kenneth RosénGöteborg-Majorna OK10:30:22
17263Jonas LarssonOK Kullingshof10:31:29
724000Lars-Göran AxmalmSävedalens AIK10:32:24
356093Johnny KarlssonUddevalla OK10:33:20
440933Nils-Erik GunnarssonOK Gipen10:34:26
8337777Clas BörjessonIK Uven10:35:14
1430317Lars-Olof LannfeltOK Skogshjortarna10:37:07
2119695Dan JohanssonFjärås AIK10:39:20
9500500Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK10:42:20
260919Acke WåhlanderGöteborg-Majorna OK10:43:06
355805Lars JohanssonOK Skogshjortarna10:44:06
866886Gunnar BejbomUddevalla OK10:45:41
26586Clyde PerssonLjungskile FK10:46:57
520210Arne AlfredssonUddevalla OK10:47:46
9461013Lennart HermanssonStångenäs AIS10:49:05
9110619Christer BorgGöteborg-Majorna OK10:52:44
570818Per-Arne KällénUddevalla OK10:54:11
580819Asgeir EdvardsenGöteborg-Majorna OK10:55:34
26571Bo KarlssonLjungskile FK10:59:14
2076095Christin LundgrenFWOC11:36:05

Annonser