Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Skogis Cup nr 2

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Skogis Cup nr 2
Arrangörsorganisation: Garda OK
Datum: söndag 29 april 2018

Grön

2 260 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
452244Sven JakobssonGarda OK11:07:48
452202Medusa HallinGarda OK11:08:57
452260Elvira EneqvistGarda OK11:08:58
433887Trulls AppelgrenVisborg ok12:31:43

Gul

2 370 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
421263Ebbe BergGarda OK09:53:17
452267Annika JakobssonGarda OK10:48:08
18319Siv JohanssonGarda OK11:00:15
18250Bernt BergGarda OK11:04:36
18257Birgitta BergGarda OK11:08:42
42122Mari NilssonSvalde Roma11:43:37
433891Trulls AppelgrenVisborg ok11:48:59
452256Pelka HallinGarda OK11:53:18
18368Ingalid HanlidGarda OK11:53:22
352562Oskar KoertörVisborg ok12:12:39

Röd

3 750 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
92006919200691 SPORTident SwedenGarda OK10:34:25
18221Lena JakobssonVisborg ok10:45:54
18084Ingrid EneqvistVisborg ok10:51:46
2121760Åse GunnarssoVisborg ok10:51:57
798390Lena Jansson10:54:43
18254Leif JohanssonGarda OK10:54:47
245976Ulf AhlqvistHansa Hobug10:56:10
18086Ankia HelströmSvalde Roma11:01:21
7060607Karin Bengtsson11:02:08
18103Roland JohassonVisborg ok11:05:04
18073Bo MangussonVisborg ok11:10:10
7482918Katja Eneqvist11:11:21
18222Annkristin SöderbergSvalde Roma11:15:44
352454Stig ThörnvikCentrum OK11:16:03
433880Pauls JakobssonGarda OK11:16:32
452128Anna SylvanGarda OK11:19:03
352453Mark ThörnvikCentrum OK11:19:14
18292Erland GardellGotlandsbro Ok 11:19:25
18041Elisabeth KimellGarda OK11:33:21
20837622083762 SPORTident Swede12:12:41

Blå

5 720 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1217950Tommy Ullberg10:45:22
21259702125970 SPORTident Swede10:50:08
18074Gunnar HellströmSvalde Roma11:00:31
245058Peter AxelssonOk Ravien11:03:43
640826640826 SPORTident Sweden11:11:00
18259Annbritt LevinGarda OK11:15:10
18258Tom WicksrömGarda OK11:18:18
418080Sylvia MrGarda OK11:18:21
343939Karin KilströmTäby OK11:19:50
9711122G�ran Kimell11:23:21
681010Johan JacobssonOK Orion11:27:32
92007009200700 Niklas GustavssonGarda OK11:40:15

Svart

7 300 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
433890Jobb LarssonGarda OK10:47:12
452272Susanne LarssonGarda OK10:47:15
21041392104139 SPORTident Swede10:49:46
421261Mattias WhiteGarda OK11:14:34
720915Anders Eklund11:24:19

Annonser