Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Skogis Cup nr 7

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Skogis Cup nr 7
Arrangörsorganisation: Garda OK
Datum: söndag 1 juli 2018

Grön

1 970 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Oliwer SjökvistOK Orion11:05:25
Erik BalckTäby OK11:23:39
Nina JakobssonGarda OK11:26:57
Paula JakobssonGarda OK11:26:58
Axel BalckTäby OK11:28:39
Vidar SundbergGarda OK11:35:19
Henrik SundbergGarda OK11:35:20

Gul

2 780 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Leif JohanssonGarda OK10:51:07
Birgitta BergGarda OK11:09:48
Olof LevinSvaide Roma SOK11:11:30
Tilda LindholmSkogsluffarnas OK11:14:20
Johnny LindholmOK Ravinen11:18:08
Felice GardelinGotlands Bro OK11:37:52
Christina WahlgrenGotlands Bro OK11:37:56
Anita ArneforsOK Södertörn11:43:09
Oscar KoertgeVisborgs OK11:58:59
Neo CederqvistVisborgs OK11:59:00
Cheryl WhiteGarda OK
Maya WhiteGarda OK

Röd

3 350 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Siv JohanssonVisborgs OK10:48:48
Lena AlshedenIFK Enskede10:49:40
Roland JohanssonVisborgs OK10:56:32
Ingrid EnekvistVisborgs OK11:02:08
Ingrid DanielssonVisborgs OK11:03:07
Peter EkbergGarda OK11:04:24
Gunnel FranssonVisborgs OK11:05:09
Ellinor VejlensVisborgs OK11:09:23
Ulf AhlquistIF Hansa-Hoburg11:16:18
Gunnel BalckIFK Lidingö SOK11:22:35
Katja KinnunenTäby OK11:25:48
Lena NyströmVisborgs OK11:26:10
Leif AnderssonVisborgs OK11:26:42
Ing-Marie BergmanVisborgs OK11:28:16
Ingemar PetterssonGarda OK11:28:42
Natalie GardelinGotlands Bro OK11:28:50
Lena JanssonJärla Orientering11:29:58
Erland GardellGotlands Bro OK11:30:12
Rolf MalmrosVisborgs OK11:30:53
Ann-Christin SöderbergIF Hansa-Hoburg11:31:42
Åsa GunnarssonVisborgs OK11:38:00
Elisabeth KimellGotlands Bro OK11:38:44
Olle BlomgrenOK Södertörn11:46:12
Tom WickströmGarda OK11:47:40
Svenerik JohanssonVisby IF Gute SOK11:48:05
Katarina JakobssonGarda OK11:48:07
Anna BäckstädeVisborgs OK11:57:45
Klara BäckstädeVisborgs OK11:58:36
Jenny KoertgeVisborgs OK12:01:02
Erik BergGarda OK12:01:49

Blå

4 920 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karl-Gösta HarvenbergNyköpings OK10:46:27
Torbjörn TirénHellas Orientering10:54:26
Karin BengtssonVisborgs OK11:08:40
Anders LevinSvaide Roma SOK11:09:02
Mattias VejlensVisborgs OK11:10:19
Sussie BjörkmanDalaportens OL11:14:39
Anki HallströmSvaide Roma SOK11:18:25
Anne-Marie KarlssonSvaide Roma SOK11:20:23
Johan BalckTäby OK11:24:45
Gunnar HallströmVisborgs OK11:27:12
Armin SchollerVisborgs OK11:29:17
Anders HellminVisborgs OK11:35:25
Måns PerssonVisborgs OK11:37:19
Viktoria OlssonIF Hansa-Hoburg11:39:13
Göran KimellGotlands Bro OK11:40:49
Niklas GustafssonGarda OK11:46:01
Pernilla MellinSvaide Roma SOK11:46:32
Ulrika NikolaussonSvaide Roma SOK11:49:54
Mia HillerhagIFK Lidingö SOK12:27:24

Svart

6 970 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mats LundbergDalaportens OL11:06:07
Patrik SjökvistOK Orion11:09:15
Einar EngströmKlubblös11:16:51
Olof GardellGotlands Bro OK11:21:06
Carl-Erik BerglöwFagersta OK11:33:40
Mattias WhiteGarda OK11:38:31
Håkan MattssonGotlands Bro OK11:40:57
Felix BäckstädeVisborgs OK11:44:44

Annonser