Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Skogis Cup nr 8

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Skogis Cup nr 8
Arrangörsorganisation: Garda OK
Datum: söndag 9 september 2018

Grön

1 410 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
433889Lisa PetterssonGarda OK11:05:30
433888Nina Jakobsson11:05:31
421268Tyra KolanderGarda OK11:05:33
18368Elsa PetterssonGarda OK11:05:33
18240Ronja HermanssonIF Hansa-Hoburg11:30:27

Gul

2 140 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1050524Adam UllbergSvaide Roma SOK11:00:42
452239Tedor PetterssonGarda OK11:10:57
433899Vendla PetterssonGarda OK11:10:58
452272Mona PetterssonGarda OK11:10:59
452244Marta PetterssonGarda OK11:11:00
452267Mia AnderssonGarda OK11:21:13
433881Jenny WennbergGarda OK11:21:15
433893Pelka Garda OK11:26:17
433900Karin RossvahlGarda OK11:26:21
433895Ingela HanlidGarda OK11:26:23

Röd

3 120 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2123924Carl-Arne MalmbergVallentuna-osseby OL10:44:13
18254Leif JohanssonGarda OK10:48:54
38040Lena AlshedenIFK Enskede11:00:29
18252Ingemar PetterssonGarda OK11:01:01
18084Ingrid EnekvistVisborgs OK11:01:18
18061Nils HallgrenVisborgs OK11:01:20
18221Lena JacobssonVisborgs OK11:01:52
18222Ann-Christin SoderbergIF Hansa-Hoburg11:02:28
433891Kristina LoretssonGoteborg majorna 11:04:26
1162149Olle SvangrenGotlands Bro OK11:05:42
9200691Katarina JakobssonGarda OK11:06:27
2121760asa GunnarssonVisborgs OK11:22:15
18041Elisabeth KimellGotlands Bro OK11:29:55
7482918Katja EneqvistGarda OK11:33:11
245976Ulf AhlquistIF Hansa-Hoburg11:55:40
8041014Klara BackstadeVisborgs OK11:59:58
8440620Anna BackstadeVisborgs OK12:00:54

Blå

5 390 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1217950Tommy UllbergSvaide Roma SOK10:45:22
18174Rolf AnderssonSvaide Roma SOK11:00:17
403475Karl-Gosta HarvenbergNykopings OK11:03:21
7060607Karin BengtssonVisborgs OK11:03:45
18074Gunnar HallstromVisborgs OK11:09:14
18086Anki HallstromSvaide Roma SOK11:09:41
452298Mattias PetterssonGarda OK11:11:46
204922Per LarssonOK Klemmingen11:11:58
9700107Ulrika NikolaussonSvaide Roma SOK11:12:24
9200700Niklas GustafssonGarda OK11:13:59
9710610Ylva SvangrenGotlands Bro OK11:14:42
18248Viktoria OlssonIF Hansa-Hoburg11:17:19
433880Paula JakobssonGarda OK11:22:22
42140Leif SvangrenGotlands Bro OK11:23:32
2067175Rasmus HermanssonIF Hansa-Hoburg11:30:28
600202Ronny LiljegrenGotlands Bro OK11:33:02

Svart

7 170 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8441107Pontus GustafssonSvaide Roma SOK10:58:44
2104139Anders HellminVisborgs OK10:59:20
720915Anders EklundSvaide Roma SOK11:08:14
445825Marten KorallGotlands Bro OK11:09:45
421261Mattias WhiteGarda OK11:23:12
720927Andreas NikolaussonVisborgs OK11:28:52
8020612Felix BackstadeVisborgs OK11:57:17

Annonser