Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Julasletet

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Julasletet
Arrangörsorganisation: OK Skogshjortarna
Datum: söndag 17 december 2017

Lång Herr

15 500 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2072779Magnus BertilssonOK Skogshjortarna10:00
599699Andreas HolmqvistHestra IF10:00
978712Martin IvarssonOK Skogshjortarna10:00
446008Max KarleOK Skogshjortarna10:00
2072777Henrik OlssonOK Skogshjortarna10:00
7210182Jesper SjögrenHestra IF10:00

Mellan Herr

10 300 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2106027Tobias AnderssonGöteborgs SK10:00
29885Pär-Magnus BjurekTibro OK10:00
15804Lars BjörkingOK Skogshjortarna10:00
932606Tommy BäckOK Kullingshof10:00
2093515Samuel BökeOK Kullingshof10:00
8444544Tobias ErixonOK Kullingshof10:00
19515Kristian GustafssonOK Skogshjortarna10:00
9700700Erik IngemarssonHestra IF10:00
29954Johan IngemarssonHestra IF10:00
452887Stefan IsakssonOK Kullingshof10:00
247544Bengt JohanssonOK Skogshjortarna10:00
2089342Erik JohanssonOK Skogshjortarna10:00
15803Per JunforsOK Skogshjortarna10:00
610827Andres LaasOK Skogshjortarna10:00
7721206Gary LarssonOK Skogshjortarna10:00
17263Jonas LarssonOK Kullingshof10:00
7588588Lukas LarssonOK Skogshjortarna10:00
452881Torbjörn PetterssonOK Kullingshof10:00
1996785Fredrik PlumppuHestra IF10:00
7714056Ulf SundinGöteborg-Majorna OK10:00
354082Fredrik SundströmHestra IF10:00
2089192Martin SykGöteborgs SK10:00
2072784Björn ÅsénOK Skogshjortarna10:00

Kort Herr

5 800 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
840301Carl-Henry AnderssonOK Orinto10:10
505535Ronny AnderssonOK Skogshjortarna10:10
2083778Noel BengtssonOK Skogshjortarna10:10
2109203Anders BerglundOK Skogshjortarna10:10
29948Jonatan BörjessonOK Skogshjortarna10:10
2083790Mats EricssonOK Skogshjortarna10:10
446293Kent ErikssonLerums SOK10:10
19548Lars-Erik FredrikssonOK Skogshjortarna10:10
500410Per FredrikssonOK Skogshjortarna10:10
7019555Kurt FredrixonOK Skogshjortarna10:10
7201321Joachim FribergC.E.Colivenc10:10
15829Ola GunnarssonOK Skogshjortarna10:10
2083759Jens HallgrenOK Skogshjortarna10:10
2095552Ludvig HedströmOK Skogshjortarna10:10
543112Lennart HålsjöOK Skogshjortarna10:10
2801213Kent IvarssonOK Skogshjortarna10:10
940309Bertil JohanssonOK Skogshjortarna10:10
355805Lars JohanssonOK Skogshjortarna10:10
1440331Kalle JohansswonOK Skogshjortarna10:10
408564Martin JorlövOK Skogshjortarna10:10
1430317Lars-Olof LannfeltOK Skogshjortarna10:10
9032032Ted LiivrandOK Skogshjortarna10:10
931017Anders SjögrenOK Kullingshof10:10
429860Lars StrömbergOK Skogshjortarna10:10
450564Albin SundströmHestra IF10:10
29969Ingemar ÖbergOK Kullingshof10:10

Mellan Dam

10 300 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1998511Alice AronengHestra IF10:00
2095545Åsa HedströmOK Skogshjortarna10:00
941337Martina JohanssonHestra IF10:00
1958103Ann Warma LaasOK Skogshjortarna10:00
850000Tiina LaasOK Skogshjortarna10:00
660628Suzy LarssonOK Skogshjortarna10:00
2063882Johanna SundströmHestra IF10:00
8263739Karin ThernOK Skogshjortarna10:00
405517Annica TholénOK Skogshjortarna10:00
405518Moa TholénOK Skogshjortarna10:00
14019Monica WelinOK Skogshjortarna10:00

Kort Dam

5 800 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7003242Alicia FribergC.E.Colivenc10:10
2058324Elsa IngemarssonHestra IF10:10
2072773Agnes IvarssonOK Skogshjortarna10:10
15812Monica IvarssonOK Skogshjortarna10:10
450485Madeleine JohanssonOK Skogshjortarna10:10
2104392Marie JorlövOK Skogshjortarna10:10
214386Cecilia JunforsOK Skogshjortarna10:10
441010Ann-Britt StrömbergOK Skogshjortarna10:10
9040630Ebba ThernOK Skogshjortarna10:10
263749Maria Wallin JohanssonOK Skogshjortarna10:10

Annonser