Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Stockholm Indoor Cup

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Stockholm Indoor Cup
Arrangörsorganisation: Stockholms Inomhusorienterare
Datum: lördag 3 februari 2018 - söndag 4 februari 2018

Etapp 1Etapp 2

H16

12 220 m, 78 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gustav NorbergOK Hällen10:01
Andreas HolmqvistNyköpings OK10:03
Hampus WiknerOK Österåker10:05
Martin RinnbäckOK Ravinen10:07
Melker LundinOK Hällen10:09
Kasper LagerströmNyköpings OK10:11
Emil SoneAttunda OK10:13
Martin BygdénSödertälje-Nykvarn OF10:15
Tiger LandénGustavsbergs OK10:17
Edvin HellstenNyköpings OK10:19
Linus HalvorsenSkarpnäcks OL10:21
Pontus AbrahamssonSundbybergs IK10:23
Viktor LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF10:25
Vincent WippJärla Orientering10:27
Axel LindgrenNyköpings OK10:29
Eskil WidehagSundbybergs IK10:31
Hugo BacklundTullinge SK10:33
Linus TäckOK Hammaren10:35
Wilhelm BergmanTullinge SK10:37
Isak AnängenNyköpings OK10:39
Karl LundinOK Hällen10:41
Andreas BorängSnättringe SK11:04
Lukas ÖstmanSkarpnäcks OL11:06
Klas BränströmIFK Enskede11:08
Alfred LängheimTullinge SK11:10
Isak GeliusSnättringe SK11:12
Olle MolinOK Klemmingen11:14
Eric HallnerOckelbo OK11:16
Henrik LundforsIFK Enskede11:18
Manne HammarbergJärfälla OK11:20
Joel ThalénSundbybergs IK11:22
Nils Forsberg RundströmIFK Enskede11:24
Albin WarvelinLånghundra IF11:26
Pontus AxellIFK Enskede11:28
Anton WällstedtJärfälla OK11:30
Alvar MelinHaninge SOK11:32
Erik Lidström LauriSnättringe SK11:34
Ludvig SigrandOK Södertörn11:36
Ludde BlomIFK Enskede11:38
Hampus HatlenTullinge SK11:40
Gustav BjörklundIFK Enskede11:42
Jakob Gadefors NauHaninge SOK11:44
Tobias Janzon SjöstedtOK Måsen11:46
Jakob WidelundOK Kåre12:04
Erik NilssonGotlands Bro OK12:07
Adrian Hansson BångaAlfta-Ösa OK12:10
Felix BäckstädeVisborgs OK12:13
Erik FredrikssonStora Tuna OK12:16
Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OK12:19
Axel BechtelFK Friskus-Varberg12:22
Oscar AnelandOK Ravinen12:25
Simon Karlsson HolmerIFK Mora OK12:28
Tamás SzütsVästerås SOK12:31
Johan BergiusVisborgs OK12:34
Folke SvangrenGotlands Bro OK12:37
Henrik NorgrenStora Tuna OK12:41
Christoffer LindgrenOK Kåre12:43
Elmer ÖhgrenKarlsbyhedens OK12:46
Elis SandbergAlfta-Ösa OK12:49
Axel FlordalKatrineholms OK12:52
John WolgastSnättringe SK12:55
William MöllerSkarpnäcks OL12:58
Olle Pettersson GradinAttunda OK13:02
David TörnqvistTullinge SK13:05
Olle KallurOK Ravinen13:08
Filip BäckArboga OK13:14
Theodor Karlsson BrabieJärfälla OK13:17
Erik BovalliusJärfälla OK13:23
Hugo KindbornOK Hällen13:26
Ivo Cousins ClarhällSöders-Tyresö13:29
Mattis SandénOK Södertörn13:35
Jakob TedhamreSnättringe SK13:41
Robert Olsson KihlborgIFK Lidingö SOK13:44
William GrunderJärfälla OK13:47
Fredrik AhlbergTäby OK13:50
Albin LindskogOK Ravinen13:56
Otto BalckTäby OK14:01
Axel MålargårdTäby OK14:04

Annonser