Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Stockholm Indoor Cup

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Stockholm Indoor Cup
Arrangörsorganisation: Stockholms Inomhusorienterare
Datum: lördag 3 februari 2018 - söndag 4 februari 2018

Etapp 1Etapp 2

Nyköpings OK

60 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Isak SöderblomH14 10 550 m10:01
Karin PalmqvistSIC Damer light8 160 m10:02
Andreas HolmqvistH1612 220 m10:03
Frida JardingD16 11 680 m10:07
Ida WesterlundD12 8 360 m10:07
Henrik AnängenSIC Herrar12 370 m10:08
Lovis HellstenD14 8 160 m10:09
Mikael AleniusSIC Gubbar8 780 m10:09
Ludvig Björnberg FärdigU23 270 m10:09:19
August HedinU23 270 m10:09:22
Kasper LagerströmH1612 220 m10:11
Albin FalkSIC Herrar12 370 m10:13
Emanuel ErikssonH14 10 550 m10:13
Anders PeterssonH12 8 310 m10:14
Caroline GuttkeD16 11 680 m10:16
Adele PalmqvistD12 8 360 m10:16
Per BerggrenSIC Herrar12 370 m10:17
Elin JärvallD14 8 160 m10:17
Stefan JärvallSIC Motion svår11 680 m10:18:19
Edvin HellstenH1612 220 m10:19
Odin EkH14 10 550 m10:19
Elsa BrunbergD12 8 360 m10:22
Vilgot HellstenH12 8 310 m10:23
Liana LagervikD14 8 160 m10:24
Thomas PeterssonSIC Gubbar8 780 m10:24
Sofia BjörnbergSIC Damer light8 160 m10:26
Maria FredrikssonSIC Tanter7 760 m10:26
Emil BrunbergH14 10 550 m10:28
Niclas ClashammarSIC Herrar12 370 m10:29
Axel LindgrenH1612 220 m10:29
Emil ClashammarH12 8 310 m10:29
Patrick HolmqvistSIC Gubbar8 780 m10:30
Erik HellstenSIC Herrar12 370 m10:31
Filippa GuttkeD12 8 360 m10:34
Magnus FredrikssonSIC Herrar light10 550 m10:36
Hanna AnängenD14 8 160 m10:36
Mathias LindgrenSIC Herrar12 370 m10:37
Alice EkD16 11 680 m10:37
Axel Björnberg FärdigH12 8 310 m10:38
Sara HellstenSIC Tanter7 760 m10:38
Isak AnängenH1612 220 m10:39
Cajsa AleniusD12 8 360 m10:40
Ludvig EkSIC Herrar12 370 m10:43
Melker BerggrenH14 10 550 m10:43
Ludvig HedinH12 8 310 m10:44
Miranda FredrikssonD14 8 160 m10:45
Anna HedinSIC Motion lätt8 310 m10:48:20
Gustaf HedinSIC Motion svår11 680 m10:48:46
Per EkSIC Herrar12 370 m10:49
Oscar EkenborgH14 10 550 m10:49
Fredrik EkenborgSIC Herrar12 370 m10:53
Birk LagervikH12 8 310 m10:56
Mikael GuttkeSIC Herrar12 370 m10:57
Meja AleniusD14 8 160 m10:57
Magnus FärdigSIC Gubbar8 780 m10:57
Emma WesterlundD16 11 680 m10:58
Carl CarlssonSIC Herrar12 370 m11:04
William NilssonSIC Herrar12 370 m11:45
Signe NilssonSIC Damer12 640 m11:50
Philip CarlssonSIC Herrar12 370 m11:58

Annonser