Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Stockholm Indoor Cup

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Stockholm Indoor Cup
Arrangörsorganisation: Stockholms Inomhusorienterare
Datum: lördag 3 februari 2018 - söndag 4 februari 2018

Etapp 1Etapp 2

OK Ravinen

61 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Viola HolmströmD12 8 360 m10:04
Börje PerssonSIC Herrar12 370 m10:07
Martin RinnbäckH1612 220 m10:07
Elinor LangeSIC Motion svår11 680 m10:07:17
Therese HolmströmSIC Damer12 640 m10:08
Tuva HolmströmD12 8 360 m10:10
Gustav BergmanSIC Herrar12 370 m10:11
Lena HellströmSIC Tanter7 760 m10:41
Love BerzellSIC Herrar12 370 m10:45
Helena BergmanSIC Damer12 640 m10:56
Michael GranqvistSIC Motion lätt8 310 m11:05:24
Torbjörn KölzowSIC Herrar12 370 m11:06
Emilia EngelSIC Damer12 640 m11:08
Ann GranqvistSIC Motion lätt8 310 m11:13:12
Björn LundquistSIC Gubbar8 780 m11:15
Julia EngelSIC Damer12 640 m11:16
Erik LundquistH14 10 550 m11:17
Liv HerneD14 8 160 m11:26
Amanda GranqvistD16 11 680 m11:31
Andreas HerneSIC Gubbar8 780 m11:31
Tone AlbrektssonSIC Damer12 640 m11:32
Martin HunhammarSIC Herrar12 370 m11:35
Olivia EngelD14 8 160 m11:38
Olle BrohagenH14 10 550 m11:41
Krister KölzowSIC Herrar12 370 m11:42
Ewa AlbrektssonSIC Tanter7 760 m11:43
Camilla EngelSIC Damer12 640 m11:48
Svante BrohagenH12 8 310 m11:58
Kristina AnelandSIC Tanter7 760 m12:05
Mats BrohagenSIC Motion lätt8 310 m12:09:53
Hedda RöstinD16 11 680 m12:10
Smilla MogensenD16 11 680 m12:14
Milla KlassonU23 270 m12:24:12
Oscar AnelandH1612 220 m12:25
Hannes MogensenH14 10 550 m12:37
Hedda MogensenU23 270 m12:52:20
Vilma GotheSIC Damer12 640 m12:59
Viggo KlassonSIC Herrar12 370 m13:02
Heidi BjerkhaugSIC Tanter7 760 m13:05
Olle KallurH1612 220 m13:08
Olle SandströmH14 10 550 m13:08
Lars KlassonSIC Gubbar8 780 m13:16
Anette ÖnerudSIC Damer12 640 m13:19
Albin AnderssonSIC Herrar start timme 412 370 m13:21
Sanna-Kaisa NyströmSIC Tanter7 760 m13:21
Hannes SvahnSIC Herrar12 370 m13:30
Martin LindskogSIC Gubbar8 780 m13:30
Ture LindskogU23 270 m13:30:27
Hanna RöstinSIC Damer12 640 m13:33
Teo StruckH14 10 550 m13:40
Nick BarrableSIC Herrar12 370 m13:43
Niklas WansölinSIC Herrar12 370 m13:51
Hugo LindskogH14 10 550 m13:54
Mikael NyströmSIC Gubbar8 780 m13:54
Gunilla BergSIC Tanter7 760 m13:55
Albin LindskogH1612 220 m13:56
Hanna KorhonenSIC Damer start timme 412 640 m13:57
Evelina BergSIC Damer12 640 m14:03
Ingalill KåbergSIC Tanter7 760 m14:03
Folke KåbergH14 10 550 m14:06
Hugo NyströmU23 270 m

Annonser