Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Stockholm Indoor Cup

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Stockholm Indoor Cup
Arrangörsorganisation: Stockholms Inomhusorienterare
Datum: lördag 3 februari 2018 - söndag 4 februari 2018

Etapp 1Etapp 2

Sundbybergs IK

61 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Åsa LindhSIC Tanter7 760 m10:08
Jan-Olof BogrenSIC Herrar12 370 m10:09
Helena StrömSIC Motion lätt8 310 m10:11:22
Anna BogrenSIC Damer12 640 m10:12
Ansgar SimonssonSIC Gubbar8 780 m10:12
Kajsa BogrenD16 11 680 m10:13
Tobias AbrahamssonSIC Herrar12 370 m10:16
Pontus AbrahamssonH1612 220 m10:23
Vera BogrenSIC Damer12 640 m10:24
Irma WidehagD12 8 360 m10:25
Christian LindhSIC Herrar12 370 m10:26
Eskil WidehagH1612 220 m10:31
Botvid SimonssonH12 8 310 m10:32
Ronja StåhlD16 11 680 m10:34
Cecilia WestströmSIC Tanter7 760 m10:35
Astrid SimonssonSIC Damer12 640 m10:44
Carl TiemerSIC Herrar12 370 m10:44
Jan LindhSIC Gubbar8 780 m10:48
Sebastian BolleSIC Herrar12 370 m10:50
Matilda LindhD16 11 680 m10:52
Sissel WidehagSIC Damer12 640 m10:54
Liselott KihlSIC Tanter7 760 m11:03
Saga HellbergU23 270 m11:08:27
Ida HellbergU23 270 m11:08:29
Clea WallnäsD16 11 680 m11:16
Elise IsraelsonU23 270 m11:16:09
Aprilia IsraelssonU23 270 m11:16:10
Johanna WallnäsSIC Motion lätt8 310 m11:17:49
Kät IsraelsonU23 270 m11:18:08
Mikael WallnäsSIC Herrar light10 550 m11:19
Joel ThalénH1612 220 m11:22
Martin KihlSIC Herrar12 370 m11:23
Alice HellbergD12 8 360 m11:27
Vilde Jonsson WoldD16 11 680 m11:28
Mårten ThalénSIC Herrar light10 550 m11:31
Noel HellbergH12 8 310 m11:34
Jan KihlSIC Gubbar8 780 m11:35
Karolina HellbergSIC Damer12 640 m11:38
Minna KökeritzD12 8 360 m11:39
Göran JonssonSIC Herrar12 370 m11:40
Sigrid CarlssonD16 11 680 m11:40
Anna JacobsonSIC Motion lätt8 310 m11:41:22
Erik WallnäsH12 8 310 m11:42
Ronny NordgrenSIC Herrar light10 550 m11:43
Mikael KökeritzH14 10 550 m11:44
Anders KökeritzSIC Gubbar8 780 m11:49
Elise IsraelsonSIC Motion lätt8 310 m11:50:11
Aprilia IsraelsonSIC Motion lätt8 310 m11:50:15
Kät IsraelsonSIC Motion lätt8 310 m11:51:13
Lilly Slars PaulssonU23 270 m12:25:17
Alice Slars PaulssonU23 270 m12:25:19
Alve WistedtU23 270 m12:27:10
David EideforsH12 8 310 m12:48
Anna EideforsSIC Tanter7 760 m12:53
Maria Slars PaulssonSIC Motion svår11 680 m12:58:15
Anna-Clara WistedtSIC Tanter7 760 m13:01
Leopoldine HeldD14 8 160 m13:12
Egon WistedtH12 8 310 m13:22
Per WistedtSIC Gubbar8 780 m13:26
Maja FinneD14 8 160 m13:33
Helena EideforsU23 270 m

Annonser