Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Stockholm Indoor Cup

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Stockholm Indoor Cup
Arrangörsorganisation: Stockholms Inomhusorienterare
Datum: lördag 3 februari 2018 - söndag 4 februari 2018

Etapp 1Etapp 2

Tullinge SK

59 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Henrik TrofastSIC Gubbar8 780 m10:02
Axel TrofastH14 10 550 m10:16
Åsa HanssonSIC Motion lätt8 310 m10:18:14
Peter BergmanSIC Herrar12 370 m10:19
Hilda TrofastD12 8 360 m10:19
Ella SjöbergSIC Damer12 640 m10:20
Alva BladhD16 11 680 m10:28
Fanny BergmanD12 8 360 m10:28
Cloe MatthewsU23 270 m10:28:55
Henrik BladhSIC Herrar12 370 m10:32
Hugo BacklundH1612 220 m10:33
Stefan FerdmanSIC Gubbar8 780 m10:33
Wilhelm BergmanH1612 220 m10:37
Ludvig FerdmanH14 10 550 m10:37
Emilia BergmanD14 8 160 m10:39
Sara BladhSIC Motion lätt8 310 m10:43:04
Tove SjöbergD16 11 680 m10:46
Elias BladhH12 8 310 m10:50
Örjan ArkängSIC Motion lätt8 310 m10:57:39
Nova MatthewsD14 8 160 m11:05
Filip HatlenH14 10 550 m11:05
Ella MatthewsD12 8 360 m11:07
Alfred LängheimH1612 220 m11:10
Tintin KarlbergSIC Herrar12 370 m11:11
Lovisa LängheimSIC Damer12 640 m11:14
Göran LängheimSIC Herrar12 370 m11:15
Lina MatthewsSIC Tanter7 760 m11:23
Anna-Lena LängheimSIC Damer12 640 m11:24
Adam BrattSIC Herrar12 370 m11:27
Jessica SjöbergSIC Damer12 640 m11:30
Magdalena Hoffsten-ArkängSIC Motion lätt8 310 m11:31:23
Monica HatlenSIC Tanter7 760 m11:33
Fanny SundbergD14 8 160 m11:35
Lisa SundbergSIC Motion lätt8 310 m11:36:44
Hampus HatlenH1612 220 m11:40
Mats KarlssonSIC Gubbar8 780 m11:43
Victor ImarkSIC Herrar12 370 m11:46
Felix ArkängH14 10 550 m11:50
Trine KarlbergSIC Damer12 640 m11:56
Simon ImarkSIC Herrar12 370 m11:57
Elisabeth StålhammarSIC Motion lätt8 310 m11:57:33
Gunilla ErikssonSIC Motion lätt8 310 m12:08:40
Ellen NybäckD12 8 360 m12:38
Daniel HelanderSIC Herrar12 370 m12:43
Eskil MyrbergerU23 270 m12:50:18
Emil HelanderH14 10 550 m12:58
David TörnqvistH1612 220 m13:05
Wilma LeicktD14 8 160 m13:09
Lisa LeicktSIC Tanter7 760 m13:09
Patrik LeicktSIC Gubbar8 780 m13:12
Ebba LeicktSIC Damer12 640 m13:13
Gustav MyrbergerH12 8 310 m13:14
Anna MyrbergerSIC Motion svår11 680 m13:15:42
Klara JunegardD14 8 160 m13:21
Katja LeicktD16 11 680 m13:26
Lovisa LarssonSIC Damer12 640 m13:39
Arvid MyrbergerH12 8 310 m13:40
Märta SödervallD14 8 160 m13:48
Robin BjörklundH14 10 550 m14:12

Annonser