Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Stockholm Indoor Cup

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Stockholm Indoor Cup
Arrangörsorganisation: Stockholms Inomhusorienterare
Datum: lördag 3 februari 2018 - söndag 4 februari 2018

Etapp 1Etapp 2

SIC Damer

23 780 m, 108 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tove BrattgårdIFK Lidingö SOK10:01
Vera RolfssonSkarpnäcks OL10:03
Sofia CarlssonLindebygdens OK10:05
Isabelle SjöbergOK Österåker10:07
Anna NilsenDeeside OC10:09
Tilda BellanderGustavsbergs OK10:11
Roser Marre BadalloAmager OK10:13
Pat MoodyDeeside OC10:15
Linnéa GranlundTäby OK10:17
Therese HolmströmOK Ravinen10:19
Anne-Marie WigleSödertälje-Nykvarn OF10:21
Helena BergmanOK Ravinen10:23
Erika CarlingerSkogsluffarnas OK10:25
Frida ArnessonSkarpnäcks OL10:27
Sofie OhlssonSödertälje-Nykvarn OF10:29
Sofia IversAttunda OK10:31
Anna AronssonHässleholms OK10:33
Ebba LindmanIK Hakarpspojkarna10:35
Sissel WidehagSundbybergs IK10:37
Annika OhlssonÄrla IF10:39
Emelie HolmströmKamrat och IF KIF10:41
Sanna SkoogKils OK10:43
Hedda Persson VildirSkarpnäcks OL10:45
Astrid SimonssonSundbybergs IK10:47
Katarina BorgSödertälje-Nykvarn OF10:49
Charlotte WiknerOK Österåker10:51
Ella SjöbergTullinge SK10:53
Tove FlodmanOK Hammaren10:55
Lisa ÖsterlingOK Södertörn10:57
Marie HerrnholdAttunda OK10:59
Emmy AlbinssonIFK Enskede11:01
Emilia EngelOK Ravinen11:03
Susen LöschÄrla IF11:05
Monica RoosAttunda OK11:07
Jessica SjöbergTullinge SK11:09
Signe NilssonNyköpings OK11:11
Carina RydlundHässleholms OK11:13
Michaela LundellOK Österåker11:15
Mathilda LindeIF Åland11:17
Anna-Lena LängheimTullinge SK11:19
Eva PerssonOK Österåker11:21
Julia EngelOK Ravinen11:25
Karolina HellbergSundbybergs IK11:27
Alicia FribergIF Hagen11:29
Mikaela WallerströmOK Österåker11:31
Tone AlbrektssonOK Ravinen11:33
Sara JonassonCentrum OK11:35
Trine KarlbergTullinge SK11:37
Louise AlmIF Åland11:39
Carolina JonsellTäby OK11:41
Magdalena CarlsteinIFK Lidingö SOK11:43
Olga AxellKlubblös11:45
Lovisa LängheimTullinge SK11:47
Alva JonssonLånghundra IF11:51
Camilla EngelOK Ravinen11:53
Annika EngelHässleholms OK11:55
Emma LindgrenVisborgs OK11:57
Caroline WestbomOK Österåker11:59
Elin DahlmarkVästerås SOK12:03
Camilla AdlertegOK Enen12:05
Emma HagrotTäby OK12:07
Anna NordströmSigtuna OK12:09
Isabella NilssonGustavsbergs OK12:11
Malva SteenOK Enen12:13
Rebecca WinsnesSödertälje-Nykvarn OF12:15
Helen HanstockÖstersunds OK12:17
Matilda AhlquistJärla Orientering12:19
Hanna SundströmVästerås SOK12:21
Viktoria HedenlundTäby OK12:23
Pernilla SahlénVästerås SOK12:25
Anna EkSödertälje-Nykvarn OF12:27
Alva RyttherVästerbergslagens OL12:29
Adelina FunkeLeksands OK12:31
Therese KlintbergLinköpings OK12:33
Nickolina HedenlundTäby OK12:35
Cecilia LindgrenOK Kåre12:37
Anna LindgrenVästerås SOK12:39
Sofia DamneBromma-Vällingby SOK12:41
Ellinor ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK12:43
Ylva SandénOK Södertörn12:45
Josefine AnderssonTäby OK12:47
Eva KappelOK Tyr12:49
Sofie RedtzerAttunda OK12:51
Elin NallgårdVästerås SOK12:53
Åsa WilestedtAttunda OK12:55
Evelina BergOK Ravinen12:59
Alma KappelOK Tyr13:02
Karin ModinBromma-Vällingby SOK13:05
Malin AnderssonOK Nolaskogsarna13:11
Annika BjörkOK Linné13:14
Linnea SamuelssonNAIS Orienteringsklubb13:20
Linda LönnebergTäby OK13:26
Lovisa LarssonTullinge SK13:29
Vilma GotheOK Ravinen13:32
Lydia MartinssonOK Tyr13:35
Gabriella FriskGustavsbergs OK13:38
Johanna Börjesson ErikssonStorviks IF13:41
Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK13:44
Selma GumaeliusWaxholms OK13:47
Hanna RöstinOK Ravinen13:50
Ebba LeicktTullinge SK13:53
Lotten SandénOK Södertörn13:56
Sara TimnerSundsvalls OK13:59
Daniela RennerOK Södertörn14:02
Jennie Börjesson ErikssonStorviks IF14:08
Marit WiksellRehns BK14:11
Anette ÖnerudOK Ravinen14:14
Anna TimnerKatrineholms OK14:17

Annonser