Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Stockholm Indoor Cup

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Stockholm Indoor Cup
Arrangörsorganisation: Stockholms Inomhusorienterare
Datum: lördag 3 februari 2018 - söndag 4 februari 2018

Etapp 1Etapp 2

SIC Gubbar

18 880 m, 98 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Trevor RobertsMDOC10:02
Magnus FlodmanOK Hammaren10:04
Mikael AleniusNyköpings OK10:06
Jan LindhSundbybergs IK10:08
Tommy AnderssonSöders-Tyresö10:10
Hans SöderbergGamleby OK10:12
Henrik TrofastTullinge SK10:14
Jesper AnderssonVingåkers OK10:16
Patrick HolmqvistNyköpings OK10:18
Ansgar SimonssonSundbybergs IK10:20
Matthew CochraneSouth Ribble OC10:22
Lars GerhardssonAttunda OK10:24
Magnus FärdigNyköpings OK10:26
Tony UdrisSYO10:28
Michael BroquistIFK Lidingö SOK10:30
Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK10:32
Roland PerssonSkarpnäcks OL10:34
Thomas PeterssonNyköpings OK10:36
Peter EdénSödertälje-Nykvarn OF10:38
Anders MansénSkarpnäcks OL10:40
Peter WippJärla Orientering10:42
Stefan FerdmanTullinge SK10:44
Kurt AnderssonOK Kullingshof10:46
Mats JohanssonOK Hällen11:01
Lars GustafssonOK Kåre11:03
Anders BjörklundIFK Enskede11:05
Lennarth KarlssonValbo AIF11:07
Henrik ByströmBromma-Vällingby SOK11:09
Arne LindqvistTäby OK11:11
Fredrik MäkinenOK Hammaren11:13
Peter AlbinssonIFK Enskede11:15
Stefan BergOK Enen11:17
James ChristieSnättringe SK11:19
Daniel UnnerudLånghundra IF11:23
Björn LundquistOK Ravinen11:25
Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK11:27
Svante JonsellVallentuna-Össeby OL11:29
Patric De BoussardIFK Enskede11:31
Leif LundinJärla Orientering11:33
Ulf HenrikssonKorsnäs IF OK11:35
Björn CarlssonOK Hällen11:37
Andreas HerneOK Ravinen11:39
Hans LiwångIFK Lidingö SOK11:41
Anders KökeritzSundbybergs IK11:45
Erik JonssonLånghundra IF11:47
Mats KarlssonTullinge SK11:49
Tomas GlanshedHaninge SOK11:51
Christopher LindqvistIFK Enskede11:53
Stefan LindvallHaninge SOK12:01
Jesper NordinKorsnäs IF OK12:03
Ola LagerströmAttunda OK12:05
Fredrik LindellIF Thor12:07
Simon SandgrenBromma-Vällingby SOK12:09
Leif BjörkegrenGotlands Bro OK12:11
Fredric HöglindIFK Enskede12:13
Tomas BjörelindJärla Orientering12:15
Jörgen StegardSkarpnäcks OL12:17
Anders HedbergOK Södertörn12:19
Mats GustafssonTrosabygdens OK12:21
Martin WidmerOLG Suhr12:23
Stefan MarteliusAttunda OK12:25
Stefan NordströmSigtuna OK12:27
Mårten KällmanSöders-Tyresö12:29
Göran HanssonTäby OK12:31
Patrik SteenOK Enen12:33
Andreas DernfalkVästerbergslagens OL12:35
Per WolgastSnättringe SK12:37
Anders SahlénVästerås SOK12:39
Jan DahlbergHaninge SOK12:41
Mats JönssonKorsnäs IF OK12:43
Arne KlintbergEksjö SOK12:45
Fredrik HuldtTumba-Mälarhöjden OK12:57
Claes ElvhammarAttunda OK13:00
Douglas LundinSkogsluffarnas OK13:03
Eric JaremalmTäby OK13:06
Erik DyreliusSnättringe SK13:09
Torgny NäslundSkogslöparna13:12
Stefan BergOK Ravinen13:15
Lars WaernulfSkarpnäcks OL13:18
Anders PerssonJärla Orientering13:21
Magnus LarssonVästerås SOK13:24
Johan LidmarSnättringe SK13:27
Patrik StenilsOK Hällen13:30
Evgenii SheianovSRD SK13:33
Colin DutkiewiczSLOW13:36
Nikiforos PapasikasSkarpnäcks OL13:45
Patrik LeicktTullinge SK13:48
Mikael NyströmOK Ravinen13:51
Jonas HolmgrenOK Hammaren13:54
Lars KlassonOK Ravinen13:57
Jonas SjöblomAttunda OK14:00
Bjarne JohanssonSkogsluffarnas OK14:03
Jens WernerGustavsbergs OK14:06
Per WistedtSundbybergs IK14:09
Krister GumaeliusWaxholms OK14:12
Bengt SvenssonSundbybergs IK14:15
Jörgen EklundKatrineholms OK14:18
Leif MörkforsJärfälla OK14:24

Annonser